17.5.2003, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
20.5.2023 | Běh do Zámeckého vrchu | 247 |
28.5.2022 | Běh do Zámeckého vrchu | 236 |
15.5.2021 | Běh do Zámeckého vrchu | - |
16.5.2020 | Běh do Zámeckého vrchu | - |
18.5.2019 | Běh do Zámeckého vrchu | 275 |
19.5.2018 | Běh do Zámeckého vrchu | 292 |
20.5.2017 | Běh do Zámeckého vrchu | 281 |
21.5.2016 | Běh do Zámeckého vrchu | 319 |
23.5.2015 | Běh do Zámeckého vrchu | 283 |
24.5.2014 | Běh do Zámeckého vrchu | 259 |
18.5.2013 | Běh do Zámeckého vrchu | 282 |
19.5.2012 | Běh do Zámeckého vrchu | 288 |
21.5.2011 | Běh do Zámeckého vrchu | 321 |
22.5.2010 | Běh do Zámeckého vrchu | 266 |
23.5.2009 | Běh do Zámeckého vrchu | 234 |
24.5.2008 | Běh do Zámeckého vrchu | 304 |
19.5.2007 | Běh do Zámeckého vrchu | 256 |
20.5.2006 | Běh do Zámeckého vrchu | 242 |
21.5.2005 | Běh do Zámeckého vrchu | 239 |
22.5.2004 | Běh do Zámeckého vrchu | - |
18.5.2002 | Běh do Zámeckého vrchu | 238 |
19.5.2001 | Běh do Zámeckého vrchu | 239 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Vacek Martin | 69 | 17 |
Matyášová Jana | 65 | 17 |
Fajfr František | 72 | 16 |
Dušková Lenka | 80 | 15 |
Sadílek Ota | 46 | 15 |
Borek Viktor | 04 | 14 |
Mannlová Jana | 80 | 14 |
Bielčik Jindřich | 40 | 14 |
Dostál Ladislav | 56 | 14 |
Krátký František | 43 | 13 |
Gregora Jan | 00 | 13 |
Šafář Jaroslav | 51 | 13 |
Král Jindřich | 73 | 13 |
Borková Agáta | 02 | 12 |
Stránský Aleš | 60 | 12 |
Vinduška Petr | 93 | 12 |
Krátká Hana | 95 | 12 |
Krátký Luboš | 62 | 12 |
Dostálek Petr | 67 | 11 |
Borek Petr | 70 | 11 |
Jirásková Eva | 64 | 11 |
Sontáková Lenka | 91 | 11 |
Volf Břetislav | 52 | 11 |
Wendlig Miroslav | 53 | 11 |
Brychta Jakub | 08 | 10 |
Gregora Filip | 02 | 10 |
Horáček Michal | 75 | 10 |
Ožana Václav | 64 | 10 |
Sadílek Jakub | 05 | 10 |
Ženčák Jaroslav | 61 | 10 |
Pavlas Jan | 96 | 10 |
Sejkorová Lenka | 63 | 10 |
Sedláček Roman | 64 | 10 |
Koblížek Jindřich | 48 | 10 |
Stránská Michaela | 97 | 10 |
Dostálová Viktorie | 03 | 10 |
Dobšíček Pavel | 80 | 10 |
Scheuer Jan | 66 | 10 |
Vondra Jan | 07 | 10 |
Mertová Michaela | 76 | 9 |
Ondrišek Josef | 64 | 9 |
Vindušková Barbara | 01 | 9 |
Grätz Luděk | 58 | 9 |
Gregora Jakub | 98 | 9 |
Kačerovský Michal | 98 | 9 |
Nechvíl Petr | 91 | 9 |
Kubišta Oto | 53 | 9 |
Červ Miloslav | 50 | 9 |
Svatoš Otakar | 34 | 9 |
Brychtová Veronika | 10 | 9 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 18 | Fáberová Zuzana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 118 | Maříková Simona | Dolní Dobrouč | 96 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 15 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 36 | Krsková Tereza | Lanškroun | 96 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 108 | Vytlačilová Tereza | Polička | 95 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 137 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:00:00 | - | |
7 | 7 | 69 | Patočková Kristýna | Lanškroun | 96 | 00:00:00 | - | |
8 | 8 | 131 | Šebrlová Žaneta | Žichlínek | 96 | 00:00:00 | - | |
9 | 9 | 134 | Kulhánková Michala | Výprachtice | 95 | 00:00:00 | - | |
10 | 10 | 19 | Smolová Denisa | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:00:00 | - | |
11 | 11 | 149 | Macháčková Zuzana | Lanškroun | 95 | 00:00:00 | - | |
12 | 12 | 96 | Málková Pavla | Rudoltice | 44 | 00:00:00 | - | |
13 | 13 | 53 | Richterová Claudia | Lanškroun | 95 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 20 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 144 | Glaserová Dominika | Česká Třebová | 95 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 99 | Musilová Tereza | Lanškroun | 94 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 22 | Halbrštátová Petra | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 76 | Cinková Eva | Horní Třešňovec | 95 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 74 | Cinková Pavlína | Horní Třešňovec | 95 | 00:00:00 | - | |
7 | 7 | 75 | Holečková Kristýna | Horní Třešňovec | 94 | 00:00:00 | - | |
8 | 8 | 8 | Špačková Kristina | BK Vysoké Mýto | 95 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 23 | Barnetová Alena | Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 45 | Pabiánová Lucie | Rudoltice | 93 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 77 | Cinková Barbora | Horní Třešňovec | 93 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 50 | Mačátová Lucie | Horní Třešňovec | 94 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 37 | Perchliková Veronika | Lanškroun | 93 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 102 | Šolcová Michaela | Lanškroun | 93 | 00:00:00 | - | |
7 | 7 | 148 | Macháčková Ludmila | Lanškroun | 93 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 79 | Klaclová Šárka | SKI Česká Třebová | 93 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 81 | Černá Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 84 | Martincová Kristýna | SKI Česká Třebová | 93 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 13 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 83 | Kopecká Denisa | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 60 | Božáková Pavla | Rudoltice | 93 | 00:00:00 | - | |
7 | 7 | 146 | Moravcová Kateřina | Lanškroun | 92 | 00:00:00 | - | |
8 | 8 | 27 | Halbrštátová Anna | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:00:00 | - | |
9 | 9 | 26 | Faltusová Kristýna | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:00:00 | - | |
10 | 10 | 155 | Dušková Kateřina | TJ Sokol Výprachtice | 93 | 00:00:00 | - | |
11 | 11 | 46 | Málková Hana | Rudoltice | 93 | 00:00:00 | - | |
12 | 12 | 72 | Skalická Sabina | Rudoltice | 93 | 00:00:00 | - | |
13 | 13 | 145 | Kobzová Hana | Sázava | 93 | 00:00:00 | - | |
14 | 14 | 154 | Kymplová Irena | TJ Sokol Výprachtice | 92 | 00:00:00 | - | |
15 | 15 | 152 | Vacková Anna | TJ Sokol Výprachtice | 93 | 00:00:00 | - | |
16 | 16 | 120 | Kopecká Barbora | Červená Voda | 93 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 89 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 88 | Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 109 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 90 | Šteflová Pavlína | SKI Česká Třebová | 92 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 91 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 86 | Zapletalová Tereza | SKI Česká Třebová | 91 | 00:00:00 | - | |
7 | 7 | 3 | Štanclová Hana | BK Vysoké Mýto | 91 | 00:00:00 | - | |
8 | 8 | 34 | Perchliková Andrea | Lanškroun | 91 | 00:00:00 | - | |
9 | 9 | 48 | Fridrychová Marika | Rudoltice | 91 | 00:00:00 | - | |
10 | 10 | 157 | Kaplanová Aneta | TJ Sokol Výprachtice | 92 | 00:00:00 | - | |
11 | 11 | 114 | Kovaříková Kamila | Lanškroun | 92 | 00:00:00 | - | |
12 | 12 | 35 | Markytánová Petra | Lanškroun | 92 | 00:00:00 | - | |
13 | 13 | 30 | Střihavková Andrea | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:00:00 | - | |
14 | 14 | 40 | Pilnáčková Klára | AC Choceň | 92 | 00:00:00 | - | |
15 | 15 | 1 | Dvořáková Lucie | TJ Albrechtice | 91 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 110 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 129 | Paďourová Iveta | Sokol Výprachtice | 90 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 92 | Johanidesová Lea | SKI Česká Třebová | 89 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 124 | Paďourová Renata | Sokol Výprachtice | 87 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 33 | Fáberová Jana | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 94 | Szüllöová Monika | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:00:00 | - | |
7 | 7 | 123 | Chalupná Anna | Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:00:00 | - | |
8 | 8 | 93 | Zapletalová Barbora | SKI Česká Třebová | 88 | 00:00:00 | - | |
9 | 9 | 38 | Perchlíková Simona | Lanškroun | 90 | 00:00:00 | - | |
10 | 10 | 150 | Daňková Petra | Sokol Výprachtice | 89 | 00:00:00 | - | |
11 | 11 | 104 | Zemánková Andrea | Lanškroun | 89 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 55 | Roček Radim | Rudoltice | 96 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 51 | Brokeš Ondřej | Lanškroun | 97 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 80 | Kolomý Štěpán | Lanškroun | 96 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 53 | Sadovský Matěj | Lanškroun | 97 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 92 | Moravec Oldřich | Lanškroun | 97 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 91 | Kobza Lukáš | Sázava | 97 | 00:00:00 | - | |
7 | 7 | 75 | Ouřecký Tomáš | Pardubice | 97 | 00:00:00 | - | |
8 | 8 | 54 | Fišer Jan | Lanškroun | 98 | 00:00:00 | - | |
9 | 9 | 69 | Kuťák Daniel | Lanškroun | 97 | 00:00:00 | - | |
10 | 10 | 58 | Hrabal Tomáš | Lanškroun | 98 | 00:00:00 | - | |
11 | 11 | 56 | Perchlík Jaroslav | Rudoltice | 00 | 00:00:00 | - | |
12 | 12 | 60 | Chalupník Matěj | Slatiňany | 99 | 00:00:00 | - | |
13 | 13 | 74 | Chalupník Jan | Slatiňany | 98 | 00:00:00 | - | |
14 | 14 | 78 | Kunčár Lukáš | - | 99 | 00:00:00 | - | |
15 | 15 | 94 | Hacura Tomáš | Lanškroun | 00 | 00:00:00 | - | |
16 | 16 | 57 | Mišo Rudolf | Rudoltice | 00 | 00:00:00 | - | |
17 | 17 | 61 | Kolomý Adam | Lanškroun | 00 | 00:00:00 | - | |
18 | 18 | 52 | Skalický Zdeněk | Lanškroun | 00 | 00:00:00 | - | |
19 | 19 | 77 | Doležal David | Sázava | 00 | 00:00:00 | - | |
20 | 20 | 79 | Kadavý Roman | Lanškroun | 00 | 00:00:00 | - | |
21 | 21 | 76 | Novotný Jiří | Letohrad | 00 | 00:00:00 | - | |
22 | 22 | 96 | Sadovský Filip | Lanškroun | 01 | 00:00:00 | - | |
23 | 23 | 59 | Hepnar Jiří | Lanškroun | 02 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 51 | Rejnuš David | Rudoltice | 95 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 67 | Záveský Jan | Česká Třebová | 95 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 191 | Janisch Jakub | Lanškroun | 96 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 52 | Sodomka Marian | Rudoltice | 96 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 54 | Sodomka Roman | Rudoltice | 96 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 128 | Štefl Jan | Příbram | 95 | 00:00:00 | - | |
7 | 7 | 49 | Štosek Jaroslav | Rudoltice | 96 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 28 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 47 | Hrabal Ladislav | Lanškroun | 94 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 106 | Štěpánek Pavel | Horní Třešňovec | 94 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 85 | Marek Jan | Horní Třešňovec | 95 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 78 | Skalický Tomáš | Rudoltice | 95 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 73 | Vlček David | Lanškroun | 94 | 00:00:00 | - | |
7 | 7 | 143 | Kuťák David | Lanškroun | 95 | 00:00:00 | - | |
8 | 8 | 55 | Krejčí Aleš | Rudoltice | 95 | 00:00:00 | - | |
9 | 9 | 14 | Křičenský Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:00:00 | - | |
10 | 10 | 112 | Kašpar Ondřej | Lanškroun | 94 | 00:00:00 | - | |
11 | 11 | 127 | Coufal Martin | Lanškroun | 94 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 97 | Neruda Michal | SKI Česká Třebová | 93 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 87 | Marek Jiří | Horní Třešňovec | 93 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 130 | Chalupný Václav | Jablonné n. Orlicí | 93 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 68 | Záveský Filip | Česká Třebová | 93 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 43 | Pilnáček Radomír | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 140 | Hanuš Pavel | Choceň | 93 | 00:00:00 | - | |
7 | 7 | 7 | Sita Jaroslav | Lanškroun | 94 | 00:00:00 | - | |
8 | 8 | 65 | Pavelka Ondřej | Lanškroun | 93 | 00:00:00 | - | |
9 | 9 | 156 | Chládek Daniel | TJ Sokol Výprachtice | 94 | 00:00:00 | - | |
10 | 10 | 158 | Brejša Jakub | TJ Sokol Výprachtice | 94 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 153 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 98 | Bartůněk David | SKI Česká Třebová | 93 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 12 | Brožek Radovan | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 11 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 58 | Kudsa Dan | Rudoltice | 93 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 126 | Mačát Filip | Lanškroun | 92 | 00:00:00 | - | |
7 | 7 | 29 | Kouřil Tomáš | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:00:00 | - | |
8 | 8 | 32 | Friml Martin | Lanškroun | 92 | 00:00:00 | - | |
9 | 9 | 151 | Beran Martin | Výprachtice | 00:00:00 | - | ||
10 | 10 | 56 | Rejnuš Petr | Rudoltice | 93 | 00:00:00 | - | |
11 | 11 | 31 | Žíla Marek | Lanškroun | 93 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 117 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 115 | Víšek Martin | Atletika Polička | 88 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 5 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 4 | Vacek Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 121 | Novotný Michal | ATC Nekoř | 87 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 113 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:00:00 | - | |
7 | 7 | 66 | Kubín Petr | Lanškroun | 88 | 00:00:00 | - | |
8 | 8 | 116 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:00:00 | - | |
9 | 9 | 105 | Kunst Michal | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:00:00 | - | |
10 | 10 | 103 | Morkes Radek | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:00:00 | - | |
11 | 11 | 82 | Sygeryč Daniel | AC Choceň | 89 | 00:00:00 | - | |
12 | 12 | 42 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:00:00 | - | |
13 | 13 | 71 | Fojtů Miroslav | Luková | 90 | 00:00:00 | - | |
14 | 14 | 17 | Dvořák Lukáš | Lanškroun | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 13 | 31 | Marcinčin Jakub | Jiskra Ústí n. Orlicí | 86 | 00:25:04 | 98,30 |
2 | MD | 30 | 7 | Bartoň Eduard | SK Štíty | 85 | 00:27:42 | 77,11 |
3 | MD | 31 | 59 | Vacek Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:28:08 | 73,63 |
4 | MD | 36 | 4 | Ožana Jakub | AO Nové Město na Moravě | 87 | 00:28:40 | 69,33 |
5 | MD | 42 | 77 | Dostál Petr | HC Prostějov | 85 | 00:29:38 | 61,56 |
6 | MD | 47 | 71 | Honzák Tomáš | Sokol Klášterec nad Orlicí | 86 | 00:30:13 | 56,86 |
7 | MD | 52 | 10 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:30:43 | 52,84 |
8 | MD | 61 | 60 | Siegel Josef | AC Choceň | 86 | 00:32:33 | 38,09 |
9 | MD | 73 | 86 | Šponar Michal | Lanškroun | 86 | 00:41:41 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 3 | 82 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:23:24 | 102,39 |
2 | MB | 5 | 90 | Filip Luboš | AC Choceň | 59 | 00:23:45 | 99,44 |
3 | MB | 6 | 64 | Siegel Josef | Choceň | 58 | 00:23:54 | 98,17 |
4 | MB | 12 | 9 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:25:03 | 88,46 |
5 | MB | 18 | 92 | Čechal Milan | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:25:46 | 82,41 |
6 | MB | 21 | 8 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:26:25 | 76,92 |
7 | MB | 22 | 68 | Dostál Ladislav | Moravská Třebová | 56 | 00:26:33 | 75,79 |
8 | MB | 28 | 65 | Šebek Jindřich | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 56 | 00:27:16 | 69,74 |
9 | MB | 41 | 87 | Krejčí Stanislav | Těchonín | 63 | 00:29:34 | 50,32 |
10 | MB | 57 | 13 | Schneider Luděk | Moravská Třebová | 61 | 00:31:22 | 35,12 |
11 | MB | 64 | 24 | Velechovský Jiří | Králíky | 55 | 00:34:27 | 9,08 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 16 | 25 | Krsek Jaroslav | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 51 | 00:25:26 | 106,71 |
2 | MC | 19 | 100 | Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:26:21 | 99,75 |
3 | MC | 26 | 30 | Hejl Jan | TRISTYLE Šumperk | 53 | 00:27:10 | 93,54 |
4 | MC | 33 | 72 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:28:13 | 85,56 |
5 | MC | 37 | 23 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:28:57 | 79,99 |
6 | MC | 43 | 78 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:29:54 | 72,77 |
7 | MC | 45 | 41 | Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 53 | 00:30:03 | 71,63 |
8 | MC | 48 | 88 | Křenek Miroslav | TJ Sokol Výprachtice | 50 | 00:30:24 | 68,97 |
9 | MC | 49 | 61 | Ehler Edvard | Lokomotiva Pardubice | 48 | 00:30:33 | 67,83 |
10 | MC | 54 | 50 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:31:05 | 63,77 |
11 | MC | 56 | 70 | Koblížek Jindřich | SKI Žamberk | 48 | 00:31:20 | 61,87 |
12 | MC | 58 | 34 | Černý Milan | AC Choceň | 48 | 00:31:32 | 60,35 |
13 | MC | 62 | 3 | Ehrig Rudolf | Semanín | 48 | 00:33:13 | 47,56 |
14 | MC | 66 | 56 | Volf Břetislav | Lanškroun | 52 | 00:34:47 | 35,66 |
15 | MC | 67 | 33 | Novotný Jiří | Letohrad | 45 | 00:34:51 | 35,15 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 9 | 80 | Krátký František | Viking Králiky | 43 | 00:24:39 | 146,36 |
2 | MD | 70 | 91 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:35:24 | 79,36 |
3 | MD | 71 | 94 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:36:13 | 74,27 |
4 | MD | 75 | 37 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:42:04 | 37,81 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 65 | 58 | Matyášová Hana | Dolní Dobrouč | 86 | 00:34:34 | 97,23 |
2 | ŽD | 72 | 39 | Čechalová Hana | TS Letohrad | 86 | 00:37:36 | 79,44 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 25 | 47 | Vlčovská Marta | AC Pardubice | 76 | 00:27:00 | 109,64 |
2 | ZA | 32 | 81 | Moravcová Klára | KB OEZ Letohrad | 83 | 00:28:09 | 101,53 |
3 | ZA | 44 | 21 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:29:57 | 88,84 |
4 | ZA | 46 | 63 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:30:07 | 123,33 |
5 | ZA | 50 | 79 | Hofmanová Veronika | ISCAREX Česká Třebová | 78 | 00:30:34 | 84,49 |
6 | ZA | 51 | 5 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:30:40 | 83,78 |
7 | ZA | 59 | 97 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:31:34 | 77,44 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 60 | 27 | Schneiderová Bedřiška | Moravská Třebová | 65 | 00:31:35 | 125,37 |
2 | ZB | 68 | 11 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:35:02 | 106,30 |
3 | ZB | 74 | 98 | Věžníková Bronislava | Lanškroun | 65 | 00:41:54 | 68,33 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | P | 1 | 1 | Kuttich Martin | Lanškroun | 68 | 00:06:30 | - |
2 | P | 1 | 2 | Ondríšek Josef | Lanškroun | 64 | 00:06:35 | - |
3 | P | 1 | 3 | Krumer Miroslav | Kamenictví Ostrov | 49 | 00:07:36 | - |
4 | P | 1 | 4 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:07:37 | - |
5 | P | 1 | 5 | Sadílek Ota | Tourex | 46 | 00:07:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 55 | Roček Radim | Rudoltice | 96 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 51 | Brokeš Ondřej | Lanškroun | 97 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 80 | Kolomý Štěpán | Lanškroun | 96 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 53 | Sadovský Matěj | Lanškroun | 97 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 92 | Moravec Oldřich | Lanškroun | 97 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 91 | Kobza Lukáš | Sázava | 97 | 00:00:00 | - | |
7 | 7 | 75 | Ouřecký Tomáš | Pardubice | 97 | 00:00:00 | - | |
8 | 8 | 54 | Fišer Jan | Lanškroun | 98 | 00:00:00 | - | |
9 | 9 | 69 | Kuťák Daniel | Lanškroun | 97 | 00:00:00 | - | |
10 | 10 | 58 | Hrabal Tomáš | Lanškroun | 98 | 00:00:00 | - | |
11 | 11 | 56 | Perchlík Jaroslav | Rudoltice | 00 | 00:00:00 | - | |
12 | 12 | 60 | Chalupník Matěj | Slatiňany | 99 | 00:00:00 | - | |
13 | 13 | 74 | Chalupník Jan | Slatiňany | 98 | 00:00:00 | - | |
14 | 14 | 78 | Kunčár Lukáš | - | 99 | 00:00:00 | - | |
15 | 15 | 94 | Hacura Tomáš | Lanškroun | 00 | 00:00:00 | - | |
16 | 16 | 57 | Mišo Rudolf | Rudoltice | 00 | 00:00:00 | - | |
17 | 17 | 61 | Kolomý Adam | Lanškroun | 00 | 00:00:00 | - | |
18 | 18 | 52 | Skalický Zdeněk | Lanškroun | 00 | 00:00:00 | - | |
19 | 19 | 77 | Doležal David | Sázava | 00 | 00:00:00 | - | |
20 | 20 | 79 | Kadavý Roman | Lanškroun | 00 | 00:00:00 | - | |
21 | 21 | 76 | Novotný Jiří | Letohrad | 00 | 00:00:00 | - | |
22 | 22 | 96 | Sadovský Filip | Lanškroun | 01 | 00:00:00 | - | |
23 | 23 | 59 | Hepnar Jiří | Lanškroun | 02 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 20 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 144 | Glaserová Dominika | Česká Třebová | 95 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 99 | Musilová Tereza | Lanškroun | 94 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 22 | Halbrštátová Petra | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 76 | Cinková Eva | Horní Třešňovec | 95 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 74 | Cinková Pavlína | Horní Třešňovec | 95 | 00:00:00 | - | |
7 | 7 | 75 | Holečková Kristýna | Horní Třešňovec | 94 | 00:00:00 | - | |
8 | 8 | 8 | Špačková Kristina | BK Vysoké Mýto | 95 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 28 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:00:00 | - | |
1 | 1 | 23 | Barnetová Alena | Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 47 | Hrabal Ladislav | Lanškroun | 94 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 45 | Pabiánová Lucie | Rudoltice | 93 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 77 | Cinková Barbora | Horní Třešňovec | 93 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 106 | Štěpánek Pavel | Horní Třešňovec | 94 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 85 | Marek Jan | Horní Třešňovec | 95 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 50 | Mačátová Lucie | Horní Třešňovec | 94 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 37 | Perchliková Veronika | Lanškroun | 93 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 78 | Skalický Tomáš | Rudoltice | 95 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 73 | Vlček David | Lanškroun | 94 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 102 | Šolcová Michaela | Lanškroun | 93 | 00:00:00 | - | |
7 | 7 | 148 | Macháčková Ludmila | Lanškroun | 93 | 00:00:00 | - | |
7 | 7 | 143 | Kuťák David | Lanškroun | 95 | 00:00:00 | - | |
8 | 8 | 55 | Krejčí Aleš | Rudoltice | 95 | 00:00:00 | - | |
9 | 9 | 14 | Křičenský Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:00:00 | - | |
10 | 10 | 112 | Kašpar Ondřej | Lanškroun | 94 | 00:00:00 | - | |
11 | 11 | 127 | Coufal Martin | Lanškroun | 94 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 117 | Kacálek Jaroslav | Atletika Polička | 88 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 115 | Víšek Martin | Atletika Polička | 88 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 5 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 4 | Vacek Jiří | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 121 | Novotný Michal | ATC Nekoř | 87 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 113 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:00:00 | - | |
7 | 7 | 66 | Kubín Petr | Lanškroun | 88 | 00:00:00 | - | |
8 | 8 | 116 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:00:00 | - | |
9 | 9 | 105 | Kunst Michal | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:00:00 | - | |
10 | 10 | 103 | Morkes Radek | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:00:00 | - | |
11 | 11 | 82 | Sygeryč Daniel | AC Choceň | 89 | 00:00:00 | - | |
12 | 12 | 42 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:00:00 | - | |
13 | 13 | 71 | Fojtů Miroslav | Luková | 90 | 00:00:00 | - | |
14 | 14 | 17 | Dvořák Lukáš | Lanškroun | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | P | 1 | 1 | Kuttich Martin | Lanškroun | 68 | 00:06:30 | - |
2 | P | 1 | 2 | Ondríšek Josef | Lanškroun | 64 | 00:06:35 | - |
3 | P | 1 | 3 | Krumer Miroslav | Kamenictví Ostrov | 49 | 00:07:36 | - |
4 | P | 1 | 4 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:07:37 | - |
5 | P | 1 | 5 | Sadílek Ota | Tourex | 46 | 00:07:38 | - |
Organizace závodu: 94% Zvolená trasa závodu: 96% Značení závodu: 97% Vyhlášení výsledků: 86% Zpracování výsledků: 84% Ceny vítězům: 100% Celkový dojem ze závodu: 97% Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků. | Celkové hodnocení 93% |
4.5.2024 (sobota), svátek má Květoslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - mládež.
03.05.2024 - Výsledky závodu Běk kolem poličských hradeb.
02.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Rozálku.
30.04.2024 - Výsledky závodu Memoriál Quida Štěpánka.
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Běk kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běk kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běk kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
Jethy