18.5.2002, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
20.5.2023 | Běh do Zámeckého vrchu | 247 |
28.5.2022 | Běh do Zámeckého vrchu | 236 |
15.5.2021 | Běh do Zámeckého vrchu | - |
16.5.2020 | Běh do Zámeckého vrchu | - |
18.5.2019 | Běh do Zámeckého vrchu | 275 |
19.5.2018 | Běh do Zámeckého vrchu | 292 |
20.5.2017 | Běh do Zámeckého vrchu | 281 |
21.5.2016 | Běh do Zámeckého vrchu | 319 |
23.5.2015 | Běh do Zámeckého vrchu | 283 |
24.5.2014 | Běh do Zámeckého vrchu | 259 |
18.5.2013 | Běh do Zámeckého vrchu | 282 |
19.5.2012 | Běh do Zámeckého vrchu | 288 |
21.5.2011 | Běh do Zámeckého vrchu | 321 |
22.5.2010 | Běh do Zámeckého vrchu | 266 |
23.5.2009 | Běh do Zámeckého vrchu | 234 |
24.5.2008 | Běh do Zámeckého vrchu | 304 |
19.5.2007 | Běh do Zámeckého vrchu | 256 |
20.5.2006 | Běh do Zámeckého vrchu | 242 |
21.5.2005 | Běh do Zámeckého vrchu | 239 |
22.5.2004 | Běh do Zámeckého vrchu | 218 |
17.5.2003 | Běh do Zámeckého vrchu | 281 |
19.5.2001 | Běh do Zámeckého vrchu | 239 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Matyášová Jana | 65 | 18 |
Vacek Martin | 69 | 18 |
Fajfr František | 72 | 17 |
Sadílek Ota | 46 | 16 |
Dostál Ladislav | 56 | 15 |
Bielčik Jindřich | 40 | 15 |
Dušková Lenka | 80 | 15 |
Mannlová Jana | 80 | 15 |
Šafář Jaroslav | 51 | 14 |
Král Jindřich | 73 | 14 |
Gregora Jan | 00 | 14 |
Borek Viktor | 04 | 14 |
Vinduška Petr | 93 | 13 |
Stránský Aleš | 60 | 13 |
Krátký František | 43 | 13 |
Volf Břetislav | 52 | 12 |
Krátká Hana | 95 | 12 |
Krátký Luboš | 62 | 12 |
Borková Agáta | 02 | 12 |
Jirásková Eva | 64 | 12 |
Dostálek Petr | 67 | 12 |
Sontáková Lenka | 91 | 12 |
Koblížek Jindřich | 48 | 11 |
Wendlig Miroslav | 53 | 11 |
Dobšíček Pavel | 80 | 11 |
Ožana Václav | 64 | 11 |
Borek Petr | 70 | 11 |
Stránská Michaela | 97 | 11 |
Horáček Michal | 75 | 11 |
Scheuer Jan | 66 | 10 |
Vondra Jan | 07 | 10 |
Gregorová Monika | 00 | 10 |
Mertová Michaela | 76 | 10 |
Brychta Jakub | 08 | 10 |
Gregora Jakub | 98 | 10 |
Gregora Filip | 02 | 10 |
Sadílek Jakub | 05 | 10 |
Pavlas Jan | 96 | 10 |
Sejkorová Lenka | 63 | 10 |
Sedláček Roman | 64 | 10 |
Ženčák Jaroslav | 61 | 10 |
Dostálová Viktorie | 03 | 10 |
Stránská Adéla | 91 | 9 |
Kubišta Oto | 53 | 9 |
Buriánek Tomáš | 89 | 9 |
Krumer Miroslav | 49 | 9 |
Brychtová Veronika | 10 | 9 |
Nechvíl Petr | 91 | 9 |
Vacková Tereza | 01 | 9 |
Dostál Tadeáš | 06 | 9 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 5 | Fáberová Zuzana | Atletika Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 43 | Maříková Simona | Dolní Dobrouč | 96 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 40 | Kulhánková Michala | TJ Sokol Výprachtice | 95 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 10 | Antesová Pavla | Žichlínek | 95 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 11 | Hacurová Adéla | Lanškroun | 97 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 45 | Richterová Claudia | Lanškroun | 95 | 00:00:00 | - | |
7 | 7 | 34 | Stránská Michaela | Česká Třebová | 97 | 00:00:00 | - | |
8 | 8 | 29 | Glaserová Eliška | Česká Třebová | 97 | 00:00:00 | - | |
9 | 9 | 44 | Richterová Natálie | Lanškroun | 97 | 00:00:00 | - | |
10 | 10 | 20 | Novotná Eva | Letohrad | 98 | 00:00:00 | - | |
11 | 11 | 2 | Pekařová Petra | Sázava | 98 | 00:00:00 | - | |
12 | 12 | 39 | Zemanová Hana | Dolní Třešňovec | 99 | 00:00:00 | - | |
13 | 13 | 35 | Pecháčková Petra | Lanškroun | 98 | 00:00:00 | - | |
14 | 14 | 36 | Pecháčková Renata | Lanškroun | 99 | 00:00:00 | - | |
15 | 15 | 23 | Cacková Tereza | Lanškroun | 98 | 00:00:00 | - | |
16 | 16 | 30 | Černá Markéta | Lanškroun | 00 | 00:00:00 | - | |
17 | 17 | 42 | Dostálková Kateřina | Těchonín | 00 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 19 | Holinková Kateřina | Orel Česká Třebová | 95 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 12 | Musilová Tereza | Lanškroun | 94 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 6 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 41 | Štichauerová Kateřina | Rudoltice | 95 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 9 | Kovaříková Petra | Lanškroun | 94 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 104 | Kolderová Natalie | Lanškroun | 94 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 35 | Mrázková Lenka | Zlín | 93 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 204 | Perchlíková Veronika | Lanškroun | 93 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 75 | Suková Lucie | Orel Česká Třebová | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 54 | Černá Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 53 | Voleská Veronika | Orel Česká Třebová | 92 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 51 | Klaclová Šárka | SKI Česká Třebová | 93 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 98 | Moutelíková Iva | Rudoltice | 93 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 96 | Božáková Pavla | Rudoltice | 93 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 55 | Martincová Kristýna | SKI Česká Třebová | 93 | 00:00:00 | - | |
7 | 7 | 77 | Betlachová Karolína | Orel Česká Třebová | 93 | 00:00:00 | - | |
8 | 8 | 33 | Dušková Kateřina | TJ Sokol Výprachtice | 93 | 00:00:00 | - | |
9 | 9 | 184 | Kobzová Hana | Lanškroun | 93 | 00:00:00 | - | |
10 | 10 | 13 | Faltusová Kristýna | Atletika Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:00:00 | - | |
11 | 11 | 58 | Stejskalová Alena | SKI Česká Třebová | 93 | 00:00:00 | - | |
12 | 12 | 50 | Paníková Denisa | TJ Sokol Výprachtice | 93 | 00:00:00 | - | |
13 | 13 | 49 | Skalická Sabina | Rudoltice | 93 | 00:00:00 | - | |
14 | 14 | 17 | Faltusová Katka | Atletika Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:00:00 | - | |
15 | 15 | 264 | Babořáková Nela | Lanškroun | 00:00:00 | - | ||
16 | 16 | 34 | Vacková Anna | TJ Sokol Výprachtice | 93 | 00:00:00 | - | |
17 | 17 | 15 | Maixnerová Martina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 61 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 64 | Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 42 | Bosáková Martina | Lanškroun | 91 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 63 | Šteflová Pavlína | SKI Česká Třebová | 92 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 60 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 37 | Kovaříková Kamila | Lanškroun | 92 | 00:00:00 | - | |
7 | 7 | 19 | Maixnerová Kristýna | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00:00:00 | - | ||
8 | 8 | 32 | Kaplanová Aneta | TJ Sokol Výprachtice | 92 | 00:00:00 | - | |
9 | 9 | 83 | Ziková Veronika | Horní Čermná | 90 | 00:00:00 | - | |
10 | 10 | 18 | Střihavková Andrea | Atletika Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 39 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 88 | Paďourová Renata | Sokol Výprachtice | 87 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 114 | Matyášová Hana | Dolní Dobrouč | 86 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 79 | Záveská Anna | Orel Česká Třebová | 88 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 93 | Čechalová Markéta | TS Letohrad | 89 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 29 | Hanyšová Šárka | TJ Sokol Výprachtice | 87 | 00:00:00 | - | |
7 | 7 | 69 | Zapletalová Barbora | SKI Česká Třebová | 88 | 00:00:00 | - | |
8 | 8 | 94 | Otáhalová Šárka | Lanškroun | 89 | 00:00:00 | - | |
9 | 9 | 106 | Janyšková Radka | Lanškroun | 88 | 00:00:00 | - | |
10 | 10 | 110 | Šindelová Markéta | Rudoltice | 00:00:00 | - | ||
11 | 11 | 120 | Šindelová Pavla | Rudoltice | 89 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 3 | Kubelka Petr | Atletika Jablonné | 95 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 18 | Záveský Jan | Orel Česká Třebová | 95 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 7 | Janisch Jakub | Lanškroun | 96 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 37 | Doležal Ondřej | Sázava | 96 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 22 | Ouřecký Tomáš | Pardubice | 97 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 8 | Mrázek Ondřej | Zlín | 97 | 00:00:00 | - | |
7 | 7 | 38 | Kobza Lukáš | Sázava | 97 | 00:00:00 | - | |
8 | 8 | 10 | Chalupník Matěj | Slatiňany | 99 | 00:00:00 | - | |
9 | 9 | 31 | Kunčár Lukáš | - | 99 | 00:00:00 | - | |
10 | 10 | 15 | Chalupník Jan | Slatiňany | 98 | 00:00:00 | - | |
11 | 11 | 24 | Hacura Tomáš | Lanškroun | 00 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 17 | Smola Vojtěch | Lanškroun | 93 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 27 | Špičák Martin | Lanškroun | 94 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 4 | Hrabal Ladislav | Lanškroun | 94 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 1 | Vlček David | Lanškroun | 94 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 16 | Skalický Tomáš | Rudoltice | 95 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 21 | Marek Jan | Horní Třešňovec | 95 | 00:00:00 | - | |
7 | 7 | 28 | Vaculík Jakub | Lanškroun | 95 | 00:00:00 | - | |
8 | 8 | 25 | Krejčí Aleš | Rudoltice | 95 | 00:00:00 | - | |
9 | 9 | 32 | Kuťák David | Lanškroun | 95 | 00:00:00 | - | |
10 | 10 | 13 | Šikula Josef | Brno | 95 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 47 | Neruda Michal | SKI Česká Třebová | 93 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 84 | Marek Jiří | Horní Třešňovec | 93 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 67 | Záveský Filip | Orel Česká Třebová | 93 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 12 | Kořízek Pavel | Lanškroun | 93 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 8 | Tomek Jakub | Atletika Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 37 | Chalupný Václav | TJ Jablonné n. Orlicí | 93 | 00:00:00 | - | |
7 | 7 | 78 | Kroft Radim | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:00:00 | - | |
8 | 8 | 92 | Komínek Lukáš | Lanškroun | 93 | 00:00:00 | - | |
9 | 9 | 22 | Chládek Daniel | TJ Sokol Výprachtice | 94 | 00:00:00 | - | |
10 | 10 | 20 | Brejša Jakub | TJ Sokol Výprachtice | 94 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 5 | Kubelka Tomáš | Atletika Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 6 | Brožek Radovan | Atletika Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 17 | Zeman Tomáš | Dolní Třešňovec | 92 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 22 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 46 | Musil Stanislav | Lanškroun | 93 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 87 | Žíla Marek | Lanškroun | 93 | 00:00:00 | - | |
7 | 7 | 71 | Umlauf Patrik | Orel Česká Třebová | 92 | 00:00:00 | - | |
8 | 8 | 48 | Šikula Jiří | Brno | 92 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 80 | Voleský Martin | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 23 | Fořt Tomáš | Lanškroun | 92 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 8 | Božák Martin | Rudoltice | 92 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 7 | Doleček Lukáš | Rudoltice | 92 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 10 | Fáber Robert | Atletika Jablonné | 91 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 81 | Teplý Marek | SKI Česká Třebová | 91 | 00:00:00 | - | |
7 | 7 | 52 | Smola Miloš | Lanškroun | 91 | 00:00:00 | - | |
8 | 8 | 100 | Šrámek Michal | Lanškroun | 91 | 00:00:00 | - | |
9 | 9 | 24 | Beran David | Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:00:00 | - | |
10 | 10 | 9 | Hajnovič Marek | Rudoltice | 92 | 00:00:00 | - | |
11 | 11 | 97 | Konečný Patrik | Lanškroun | 91 | 00:00:00 | - | |
12 | 12 | 5 | Krejčí Marcel | Rudoltice | 91 | 00:00:00 | - | |
13 | 13 | 4 | Urban Karel | Rudoltice | 91 | 00:00:00 | - | |
14 | 14 | 70 | Betlach Ondřej | Orel Česká Třebová | 91 | 00:00:00 | - | |
15 | 15 | 56 | Málek Jan | Lanškroun | 91 | 00:00:00 | - | |
16 | 16 | 25 | Brýdl Matěj | Lanškroun | 92 | 00:00:00 | - | |
17 | 17 | 19 | Budka Marek | Dolní Třešňovec | 91 | 00:00:00 | - | |
18 | 18 | 21 | Krejčík Ondřej | Pardubice | 21 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 115 | Fuglíček Antonín | Lanškroun | 89 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 74 | Skalický Pavel | Lanškroun | 90 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 4 | Smejkal Martin | Lanškroun | 90 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 59 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 95 | Otáhal Leoš | Lanškroun | 90 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 73 | Záveský Marek | Orel Česká Třebová | 90 | 00:00:00 | - | |
7 | 7 | 3 | Friml Tomáš | Lanškroun | 89 | 00:00:00 | - | |
8 | 8 | 113 | Skalický Jiří | Lanškroun | 91 | 00:00:00 | - | |
9 | 9 | 12 | Vaníček Petr | Atletika Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:00:00 | - | |
10 | 10 | 25 | Hajzler Filip | TJ Sokol Výprachtice | 90 | 00:00:00 | - | |
11 | 11 | 116 | Fuglíček Lukáš | Žichlínek | 90 | 00:00:00 | - | |
12 | 12 | 11 | Kosek Vít | Atletika Jablonné nad Orlicí | 90 | 00:00:00 | - | |
13 | 13 | 72 | Holinka Michal | Orel Česká Třebová | 91 | 00:00:00 | - | |
14 | 14 | 23 | Kaplan Ladislav | TJ Sokol Výprachtice | 90 | 00:00:00 | - | |
- | - | 36 | Konek Josef | Rudoltice | 89 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 28 | Novotný Michal | ATC Nekoř | 87 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 40 | Jožák Jiří | Atletika Polička | 87 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 91 | Kubín Petr | Lanškroun | 88 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 41 | Víšek Martin | Atletika Polička | 88 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 16 | Hrdina Pavel | Atletika Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 118 | Honzák Tomáš | Sokol Klášterec nad Orlicí | 86 | 00:00:00 | - | |
7 | 7 | 14 | Vaníček Josef | AC Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:00:00 | - | |
8 | 8 | 82 | Horta Martin | DD Horní Čermná | 86 | 00:00:00 | - | |
9 | 9 | 101 | Ožana Jakub | Nové Město na Moravě | 87 | 00:00:00 | - | |
10 | 10 | 38 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:00:00 | - | |
11 | 11 | 89 | Žíla Jan | Lanškroun | 87 | 00:00:00 | - | |
12 | 12 | 62 | Sygeryč Daniel | AC Choceň | 89 | 00:00:00 | - | |
- | - | 76 | Dušek Richard | Horní Čermná | 89 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 20 | 55 | Berger Jan | STŠ MO Moravská Třebová | 84 | 00:26:25 | 107,06 |
2 | MJ | 24 | 30 | Martinák Jakub | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 86 | 00:27:35 | 98,54 |
3 | MJ | 28 | 61 | Bartoň Eduard | Štíty | 85 | 00:28:09 | 94,40 |
4 | MJ | 35 | 57 | Dostál Petr | HC Šumperk | 85 | 00:29:35 | 83,93 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 3 | 35 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:23:09 | 105,28 |
2 | MA | 6 | 71 | Fajfr František | CTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí | 72 | 00:24:04 | 97,57 |
3 | MA | 7 | 29 | Ožana Václav | Datalusk Jihlava | 64 | 00:24:07 | 97,15 |
4 | MA | 12 | 72 | Holt Jason | Montana Brno | 71 | 00:25:15 | 87,62 |
5 | MA | 14 | 56 | Dostálek Petr | Těchonín | 67 | 00:25:39 | 84,25 |
6 | MA | 19 | 47 | Trojek Karel | TRI STYLE Šumperk | 81 | 00:26:19 | 78,64 |
7 | MA | 21 | 77 | Ondríšek Josef | Lanškroun | 64 | 00:26:30 | 77,10 |
8 | MA | 22 | 74 | Mařík Jiří | Dolní Dobrouč | 72 | 00:26:37 | 76,12 |
9 | MA | 23 | 45 | Novák Jan | SKP Šumperk | 75 | 00:27:28 | 68,97 |
10 | MA | 27 | 81 | Krátký Jaroslav | Atletika Albrechtice | 78 | 00:27:49 | 66,03 |
11 | MA | 29 | 28 | Šroler Zdeněk | Sokol Klášterec nad Orlicí | 80 | 00:28:23 | 61,26 |
12 | MA | 30 | 76 | Petrus Kukasz | Elma Verměřovice | 81 | 00:28:34 | 59,72 |
13 | MA | 36 | 64 | Smolák Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 74 | 00:29:56 | 48,22 |
14 | MA | 43 | 82 | Jurča Zbyněk | Lanškroun | 73 | 00:31:20 | 36,45 |
- | MA | - | 38 | Dobšíček Pavel | 2 B Tým | 80 | DNF | - |
- | MA | - | 60 | Kalous Petr | Jiskra Ústí nad Orlicí | 77 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 1 | 46 | Ženčák Jaroslav | TJ Šumperk | 61 | 00:22:52 | 102,45 |
2 | MB | 2 | 48 | Poduška Josef | AC Kladno | 62 | 00:23:06 | 100,43 |
3 | MB | 4 | 75 | Filip Luboš | AC Choceň | 59 | 00:23:29 | 97,12 |
4 | MB | 5 | 36 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:23:57 | 93,09 |
5 | MB | 8 | 43 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:24:41 | 86,75 |
6 | MB | 10 | 3 | Čechal Milan | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:25:01 | 83,87 |
7 | MB | 13 | 49 | Svoboda Petr | MAX TRI Liberec | 60 | 00:25:36 | 78,83 |
8 | MB | 15 | 44 | Hejl Jan | AC Šumperk | 53 | 00:25:48 | 77,11 |
9 | MB | 16 | 58 | Martinák Jiří | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 60 | 00:25:51 | 76,67 |
10 | MB | 17 | 54 | Dostál Ladislav | STŠ MO Moravská Třebová | 56 | 00:26:01 | 75,23 |
11 | MB | 18 | 32 | Šebek Jindřich | CTC Fort Stavo Artikel Ústí nad Orlicí | 56 | 00:26:08 | 74,23 |
12 | MB | 34 | 26 | Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 53 | 00:29:18 | 46,87 |
13 | MB | 41 | 40 | Skyba Martin | Brno | 62 | 00:30:57 | 32,61 |
14 | MB | 53 | 78 | Kubiesa Jaroslav | Brno | 61 | 00:38:38 | 0,00 |
15 | MB | 55 | 62 | Novotný Přemysl | Pastviny | 59 | 00:39:06 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 9 | 37 | Krsek Jaroslav | CTC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 00:24:57 | 107,17 |
2 | MC | 11 | 34 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 00:25:03 | 106,40 |
3 | MC | 25 | 68 | Vaško Bohuslav | Žichlínek | 48 | 00:27:38 | 86,43 |
4 | MC | 26 | 79 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:27:47 | 85,27 |
5 | MC | 31 | 84 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:28:45 | 77,80 |
6 | MC | 32 | 51 | Leicht Jiří | ASPV Těchonín | 49 | 00:28:48 | 77,42 |
7 | MC | 33 | 712 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:29:01 | 75,74 |
8 | MC | 37 | 53 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:30:10 | 66,85 |
9 | MC | 38 | 65 | Koblížek Jindřich | Žamberk | 48 | 00:30:34 | 63,76 |
10 | MC | 46 | 63 | Volf Břetislav | Lanškroun | 52 | 00:32:33 | 48,43 |
11 | MC | 47 | 59 | Bartoň Eduard | Štíty | 51 | 00:32:43 | 47,14 |
12 | MC | 49 | 33 | Novotný Jiří | Letohrad | 45 | 00:33:32 | 40,83 |
13 | MC | 58 | 66 | Kalous Vladimír | Žamberk | 43 | 00:59:09 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 40 | 52 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:30:52 | 138,49 |
2 | MD | 54 | 50 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:39:03 | 95,67 |
3 | MD | 57 | 70 | Domanský Ivo | AVC Praha | 38 | 00:44:45 | 65,84 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 44 | 41 | Skybová Lucie | ARC Brno | 87 | 00:31:27 | 108,69 |
2 | ŽJ | 48 | 42 | Strnadová Blanka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:33:24 | 96,82 |
3 | ŽJ | 51 | 39 | Čechalová Hana | TS Letohrad | 86 | 00:35:32 | 83,85 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 39 | 69 | Ouřecká Renáta | Pardubice | 70 | 00:30:40 | 103,00 |
2 | ZA | 45 | 31 | Mannlová Jana | Lanškroun | 80 | 00:31:36 | 97,00 |
3 | ZA | 50 | 73 | Čechalová Iveta | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:33:47 | 94,49 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 42 | 67 | Novotná Eva | Club 21 Letohrad | 48 | 00:31:06 | 125,50 |
2 | ZB | 52 | 86 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:36:11 | 96,98 |
3 | ZB | 56 | 87 | Bartoňová Marie | Štíty | 53 | 00:39:39 | 77,52 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | P | 16 | 87 | Ondrišek Josef | Lanškroun | 64 | 00:06:11 | - |
2 | P | 17 | 89 | Fořt | XXX | 00:06:14 | - | |
3 | P | 18 | 12 | Záveský Richard | Orel Česká Třebová | 63 | 00:07:08 | - |
4 | P | 19 | 53 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:07:12 | - |
5 | P | 20 | 88 | Klement Jiří | Spektrum | 67 | 00:07:32 | - |
6 | P | 21 | 83 | Kysilka Jindřich | Dota Lanškroun | 55 | 00:08:47 | - |
7 | P | 22 | 712 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:10:02 | - |
7 | P | 22 | 90 | Kubiesa | XXX | 00:10:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 19 | Holinková Kateřina | Orel Česká Třebová | 95 | 00:00:00 | - | |
1 | 1 | 17 | Smola Vojtěch | Lanškroun | 93 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 27 | Špičák Martin | Lanškroun | 94 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 12 | Musilová Tereza | Lanškroun | 94 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 6 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 4 | Hrabal Ladislav | Lanškroun | 94 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 1 | Vlček David | Lanškroun | 94 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 41 | Štichauerová Kateřina | Rudoltice | 95 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 9 | Kovaříková Petra | Lanškroun | 94 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 16 | Skalický Tomáš | Rudoltice | 95 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 21 | Marek Jan | Horní Třešňovec | 95 | 00:00:00 | - | |
7 | 7 | 28 | Vaculík Jakub | Lanškroun | 95 | 00:00:00 | - | |
8 | 8 | 25 | Krejčí Aleš | Rudoltice | 95 | 00:00:00 | - | |
9 | 9 | 32 | Kuťák David | Lanškroun | 95 | 00:00:00 | - | |
10 | 10 | 13 | Šikula Josef | Brno | 95 | 00:00:00 | - | |
1 | P | 16 | 87 | Ondrišek Josef | Lanškroun | 64 | 00:06:11 | - |
2 | P | 17 | 89 | Fořt | XXX | 00:06:14 | - | |
3 | P | 18 | 12 | Záveský Richard | Orel Česká Třebová | 63 | 00:07:08 | - |
4 | P | 19 | 53 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:07:12 | - |
5 | P | 20 | 88 | Klement Jiří | Spektrum | 67 | 00:07:32 | - |
6 | P | 21 | 83 | Kysilka Jindřich | Dota Lanškroun | 55 | 00:08:47 | - |
7 | P | 22 | 712 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:10:02 | - |
7 | P | 22 | 90 | Kubiesa | XXX | 00:10:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 104 | Kolderová Natalie | Lanškroun | 94 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 35 | Mrázková Lenka | Zlín | 93 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 204 | Perchlíková Veronika | Lanškroun | 93 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 75 | Suková Lucie | Orel Česká Třebová | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 5 | Kubelka Tomáš | Atletika Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:00:00 | - | |
1 | 1 | 61 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 64 | Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 6 | Brožek Radovan | Atletika Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 17 | Zeman Tomáš | Dolní Třešňovec | 92 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 42 | Bosáková Martina | Lanškroun | 91 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 22 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 63 | Šteflová Pavlína | SKI Česká Třebová | 92 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 60 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 46 | Musil Stanislav | Lanškroun | 93 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 37 | Kovaříková Kamila | Lanškroun | 92 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 87 | Žíla Marek | Lanškroun | 93 | 00:00:00 | - | |
7 | 7 | 19 | Maixnerová Kristýna | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00:00:00 | - | ||
7 | 7 | 71 | Umlauf Patrik | Orel Česká Třebová | 92 | 00:00:00 | - | |
8 | 8 | 32 | Kaplanová Aneta | TJ Sokol Výprachtice | 92 | 00:00:00 | - | |
8 | 8 | 48 | Šikula Jiří | Brno | 92 | 00:00:00 | - | |
9 | 9 | 83 | Ziková Veronika | Horní Čermná | 90 | 00:00:00 | - | |
10 | 10 | 18 | Střihavková Andrea | Atletika Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 1 | 28 | Novotný Michal | ATC Nekoř | 87 | 00:00:00 | - | |
2 | 2 | 40 | Jožák Jiří | Atletika Polička | 87 | 00:00:00 | - | |
3 | 3 | 91 | Kubín Petr | Lanškroun | 88 | 00:00:00 | - | |
4 | 4 | 41 | Víšek Martin | Atletika Polička | 88 | 00:00:00 | - | |
5 | 5 | 16 | Hrdina Pavel | Atletika Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:00:00 | - | |
6 | 6 | 118 | Honzák Tomáš | Sokol Klášterec nad Orlicí | 86 | 00:00:00 | - | |
7 | 7 | 14 | Vaníček Josef | AC Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:00:00 | - | |
8 | 8 | 82 | Horta Martin | DD Horní Čermná | 86 | 00:00:00 | - | |
9 | 9 | 101 | Ožana Jakub | Nové Město na Moravě | 87 | 00:00:00 | - | |
10 | 10 | 38 | Červ Jakub | Atletika Polička | 89 | 00:00:00 | - | |
11 | 11 | 89 | Žíla Jan | Lanškroun | 87 | 00:00:00 | - | |
12 | 12 | 62 | Sygeryč Daniel | AC Choceň | 89 | 00:00:00 | - |
Organizace závodu: 86% Zvolená trasa závodu: 84% Značení závodu: 84% Vyhlášení výsledků: 88% Zpracování výsledků: 78% Ceny vítězům: 90% Celkový dojem ze závodu: 86% Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků. | Celkové hodnocení 85% |
4.5.2024 (sobota), svátek má Květoslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - mládež.
03.05.2024 - Výsledky závodu Běk kolem poličských hradeb.
02.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Rozálku.
30.04.2024 - Výsledky závodu Memoriál Quida Štěpánka.
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Běk kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běk kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běk kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
astransky