19.5.2001, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
20.5.2023 | Běh do Zámeckého vrchu | 247 |
28.5.2022 | Běh do Zámeckého vrchu | 236 |
15.5.2021 | Běh do Zámeckého vrchu | - |
16.5.2020 | Běh do Zámeckého vrchu | - |
18.5.2019 | Běh do Zámeckého vrchu | 275 |
19.5.2018 | Běh do Zámeckého vrchu | 292 |
20.5.2017 | Běh do Zámeckého vrchu | 281 |
21.5.2016 | Běh do Zámeckého vrchu | 319 |
23.5.2015 | Běh do Zámeckého vrchu | 283 |
24.5.2014 | Běh do Zámeckého vrchu | 259 |
18.5.2013 | Běh do Zámeckého vrchu | 282 |
19.5.2012 | Běh do Zámeckého vrchu | 288 |
21.5.2011 | Běh do Zámeckého vrchu | 321 |
22.5.2010 | Běh do Zámeckého vrchu | 266 |
23.5.2009 | Běh do Zámeckého vrchu | 234 |
24.5.2008 | Běh do Zámeckého vrchu | 304 |
19.5.2007 | Běh do Zámeckého vrchu | 256 |
20.5.2006 | Běh do Zámeckého vrchu | 242 |
21.5.2005 | Běh do Zámeckého vrchu - nebodován | - |
22.5.2004 | Běh do Zámeckého vrchu | - |
17.5.2003 | Běh do Zámeckého vrchu | 281 |
18.5.2002 | Běh do Zámeckého vrchu | 238 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Fajfr František | 72 | 16 |
Matyášová Jana | 65 | 16 |
Vacek Martin | 69 | 16 |
Dušková Lenka | 80 | 14 |
Sadílek Ota | 46 | 14 |
Borek Viktor | 04 | 14 |
Mannlová Jana | 80 | 13 |
Bielčik Jindřich | 40 | 13 |
Dostál Ladislav | 56 | 13 |
Krátký Luboš | 62 | 12 |
Gregora Jan | 00 | 12 |
Šafář Jaroslav | 51 | 12 |
Borková Agáta | 02 | 12 |
Král Jindřich | 73 | 12 |
Krátká Hana | 95 | 12 |
Krátký František | 43 | 12 |
Borek Petr | 70 | 11 |
Stránský Aleš | 60 | 11 |
Vinduška Petr | 93 | 11 |
Jirásková Eva | 64 | 10 |
Ženčák Jaroslav | 61 | 10 |
Brychta Jakub | 08 | 10 |
Ožana Václav | 64 | 10 |
Sadílek Jakub | 05 | 10 |
Sontáková Lenka | 91 | 10 |
Pavlas Jan | 96 | 10 |
Dostálek Petr | 67 | 10 |
Sejkorová Lenka | 63 | 10 |
Sedláček Roman | 64 | 10 |
Volf Břetislav | 52 | 10 |
Dostálová Viktorie | 03 | 10 |
Wendlig Miroslav | 53 | 10 |
Scheuer Jan | 66 | 10 |
Vondra Jan | 07 | 10 |
Horáček Michal | 75 | 9 |
Brychtová Veronika | 10 | 9 |
Dostál Tadeáš | 06 | 9 |
Ondrišek Josef | 64 | 9 |
Resler Filip | 09 | 9 |
Koblížek Jindřich | 48 | 9 |
Grätz Luděk | 58 | 9 |
Dobšíček Pavel | 80 | 9 |
Stránská Michaela | 97 | 9 |
Červ Miloslav | 50 | 9 |
Svatoš Otakar | 34 | 9 |
Kačerovský Michal | 98 | 9 |
Gregora Filip | 02 | 9 |
Kubišta Oto | 53 | 9 |
Lánová Aneta | 07 | 8 |
Kubešová Eliška | 03 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 15 | Holinková Kateřina | Orel Česká Třebová | 95 | 00:00:01 | - |
2 | Ž1 | 3 | 14 | Musilová Tereza | Lanškroun | 94 | 00:00:01 | - |
3 | Ž1 | 5 | 24 | Burešová Adéla | Lanškroun | 95 | 00:00:01 | - |
4 | Ž1 | 7 | 36 | Kovaříková Petra | Lanškroun | 94 | 00:00:01 | - |
5 | Ž1 | 9 | 2 | Fáberová Zuzana | Atletika Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:00:01 | - |
6 | Ž1 | 11 | 20 | Richterová Claudia | Lanškroun | 95 | 00:00:01 | - |
7 | Ž1 | 13 | 28 | Patočková Kristýna | Dolní Třešňovec | 95 | 00:00:01 | - |
8 | Ž1 | 15 | 38 | Antesová Pavla | Lanškroun | 95 | 00:00:01 | - |
9 | Ž1 | 17 | 13 | Sabolčíková Natalie | Orel Vysoké Mýto | 97 | 00:00:01 | - |
10 | Ž1 | 19 | 21 | Richterová Natálie | Lanškroun | 97 | 00:00:01 | - |
11 | Ž1 | 21 | 11 | Smoláková Alexandra | Orel Vysoké Mýto | 98 | 00:00:01 | - |
12 | Ž1 | 23 | 10 | Pekařová Petra | Sázava | 98 | 00:00:01 | - |
13 | Ž1 | 25 | 31 | Novotná Eva | Letohrad | 98 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 30 | Špičák Martin | Lanškroun | 94 | 00:00:01 | - |
2 | M1 | 3 | 53 | Hrabal Ladislav | Lanškroun | 94 | 00:00:01 | - |
3 | M1 | 5 | 8 | Smolák Petr | Orel Vysoké Mýto | 94 | 00:00:01 | - |
4 | M1 | 1 | 5 | Kubelka Petr | Atletika Jablonné | 95 | 00:00:01 | - |
5 | M1 | 9 | 22 | Staňek Ondřej | Osík Litomyšl | 94 | 00:00:01 | - |
6 | M1 | 11 | 3 | Marek Jan | Horní Třešňovec | 95 | 00:00:01 | - |
7 | M1 | 13 | 48 | Křičenský Tomáš | Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:00:01 | - |
8 | M1 | 15 | 26 | Schlegel Michal | Lanškroun | 95 | 00:00:01 | - |
9 | M1 | 17 | 9 | Skalický Tomáš | Rudoltice | 95 | 00:00:01 | - |
10 | M1 | 19 | 17 | Záveský Jan | Orel Česká Třebová | 95 | 00:00:01 | - |
11 | M1 | 21 | 16 | Kuťák David | Lanškroun | 95 | 00:00:01 | - |
12 | M1 | 23 | 57 | Šikula Josef | Brno | 95 | 00:00:01 | - |
13 | M1 | 25 | 32 | Bielčik Tomáš | Lichkov | 96 | 00:00:01 | - |
14 | M1 | 27 | 23 | Chalupník Jan | Slatiňany | 98 | 00:00:01 | - |
15 | M1 | 28 | 37 | Ouřecký Tomáš | Pardubice | 97 | 00:00:01 | - |
16 | M1 | 29 | 52 | Kögler Tomáš | Lanškroun | 98 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 7 | Kanišová Lenka | Rudoltice | 93 | 00:00:01 | - |
2 | Ž2 | 3 | 1 | Pohanová Lucie | Lanškroun | 94 | 00:00:01 | - |
3 | Ž2 | 5 | 6 | Perchlíková Veronika | Rudoltice | 94 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 49 | Neruda Michal | SKI Česká Třebová | 93 | 00:00:01 | - |
2 | M2 | 3 | 29 | Kořízek Pavel | Lanškroun | 93 | 00:00:01 | - |
3 | M2 | 5 | 55 | Bříza Václav | Žamberk | 93 | 00:00:01 | - |
4 | M2 | 7 | 56 | Chalupný Václav | TJ Jablonné n. Orlicí | 93 | 00:00:01 | - |
5 | M2 | 8 | 18 | Záveský Filip | Orel Česká Třebová | 93 | 00:00:01 | - |
6 | M2 | 9 | 50 | Sita Jaroslav | Lanškroun | 94 | 00:00:01 | - |
7 | M2 | 10 | 25 | Ulrich Ondřej | Dolní Třešňovec | 94 | 00:00:01 | - |
8 | M2 | 11 | 4 | Marek Jiří | Horní Třešňovec | 93 | 00:00:01 | - |
9 | M2 | 12 | 34 | Květenský Daniel | Lubník | 93 | 00:00:01 | - |
10 | M2 | 13 | 19 | Holinka Jan | Orel Česká Třebová | 94 | 00:00:01 | - |
11 | M2 | 14 | 51 | Knoll Tomáš | Lanškroun | 93 | 00:00:01 | - |
12 | M2 | 15 | 12 | Macháček Dominik | Rudoltice | 94 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 50 | Černá Kristýna | SKI ISCAREX Česká Třebová | 93 | 00:00:01 | - |
2 | Ž3 | 2 | 48 | Klaclová Šárka | SKI Česká Třebová | 93 | 00:00:01 | - |
3 | Ž3 | 3 | 33 | Voleská Veronika | Orel Česká Třebová | 92 | 00:00:01 | - |
4 | Ž3 | 4 | 2 | Faltusová Krystýna | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00:00:01 | - | |
5 | Ž3 | 5 | 32 | Beltachová Karolína | Orel Česká Třebová | 93 | 00:00:01 | - |
6 | Ž3 | 6 | 15 | Moutelíková Iva | Rudoltice | 93 | 00:00:01 | - |
7 | Ž3 | 7 | 29 | Smoláková Valérie | Orel Vysoké Mýto | 93 | 00:00:01 | - |
8 | Ž3 | 8 | 22 | Klementová Žaneta | Lanškroun | 93 | 00:00:01 | - |
9 | Ž3 | 9 | 16 | Skalická Sabina | Rudoltice | 93 | 00:00:01 | - |
10 | Ž3 | 10 | 17 | Málková Hana | Rudoltice | 93 | 00:00:01 | - |
11 | Ž3 | 11 | 73 | Válková Barbora | Lanškroun | 92 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 75 | Šeda Jan | Sruby | 93 | 00:00:01 | - |
2 | M3 | 3 | 21 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:00:01 | - |
3 | M3 | 5 | 31 | Musil Stanislav | Lanškroun | 93 | 00:00:01 | - |
4 | M3 | 7 | 17 | Adamec Karel | ATC Nekoř | 93 | 00:00:01 | - |
5 | M3 | 9 | 67 | Felcman Petr | SKI Česká Třebová | 93 | 00:00:01 | - |
6 | M3 | 11 | 82 | Vašíček Jaroslav | Lanškroun | 92 | 00:00:01 | - |
7 | M3 | 13 | 16 | Žíla Marek | Lanškroun | 93 | 00:00:01 | - |
8 | M3 | 15 | 30 | Mareš David | Rudoltice | 93 | 00:00:01 | - |
9 | M3 | 17 | 8 | Šikula Jiří | Brno | 92 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 53 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:00:01 | - |
2 | ŽM | 3 | 52 | Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:00:01 | - |
3 | ŽM | 5 | 6 | Bosáková Martina | Lanškroun | 91 | 00:00:01 | - |
4 | ŽM | 7 | 79 | Ryšavá Denisa | Damníkov | 92 | 00:00:01 | - |
5 | ŽM | 9 | 21 | Pechlíková Andrea | Rudoltice | 91 | 00:00:01 | - |
6 | ŽM | 11 | 10 | Matějková Lucie | Sázava | 92 | 00:00:01 | - |
7 | ŽM | 13 | 39 | Markytánová Petra | Lanškroun | 92 | 00:00:01 | - |
8 | ŽM | 15 | 99 | Kovaříková Kamila | Lanškroun | 92 | 00:00:01 | - |
9 | ŽM | 17 | 19 | Stránská Iva | Rudoltice | 91 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 36 | Voleský Martin | Orel Česká Třebová | 91 | 00:00:01 | - |
2 | MM | 3 | 60 | Morkes Michal | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:00:01 | - |
3 | MM | 5 | 9 | Fáber Robert | Atletika Jablonné | 91 | 00:00:01 | - |
4 | MM | 7 | 13 | Konečný Patrik | Lanškroun | 91 | 00:00:01 | - |
5 | MM | 9 | 43 | Šrámek Michal | Lanškroun | 91 | 00:00:01 | - |
6 | MM | 11 | 2 | Beran David | Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:00:01 | - |
7 | MM | 13 | 35 | Betlach Ondřej | Orel Česká Třebová | 91 | 00:00:01 | - |
8 | MM | 15 | 59 | Staněk Tomáš | Osík Litomyšl | 92 | 00:00:01 | - |
9 | MM | 17 | 1 | Ouřecký Miloš | AFK SKP Pardubice | 91 | 00:00:01 | - |
10 | MM | 19 | 10 | Křičenský Michal | Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:00:01 | - |
11 | MM | 21 | 28 | Jetleb Martin | Rudoltice | 91 | 00:00:01 | - |
12 | MM | 23 | 45 | Markytán Josef | Lanškroun | 91 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 1 | 55 | Šachová Šárka | SKI Česká Třebová | 91 | 00:00:01 | - |
2 | ŽS | 3 | 100 | Hepnarová Michaela | Lanškroun | 91 | 00:00:01 | - |
3 | ŽS | 5 | 4 | Halbrštátová Soňa | Atletika Albrechtice | 91 | 00:00:01 | - |
4 | ŽS | 7 | 64 | Baboráková Tereza | AC Choceň | 91 | 00:00:01 | - |
5 | ŽS | 9 | 25 | Brokešová Blanka | Lanškroun | 90 | 00:00:01 | - |
6 | ŽS | 11 | 1 | Sontáková Lenka | Lanškroun | 00:00:01 | - | |
7 | ŽS | 13 | 12 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:00:01 | - |
8 | ŽS | 15 | 3 | Dobšíčková Jana | Atletika Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:00:01 | - |
9 | ŽS | 17 | 62 | Burešová Tereza | Lanškroun | 90 | 00:00:01 | - |
10 | ŽS | 19 | 81 | Špičáková Michaela | Lanškroun | 90 | 00:00:01 | - |
11 | ŽS | 21 | 22 | Mertová Lucie | Rudoltice | 90 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 19 | Skalický Jiří | Lanškroun | 91 | 00:00:01 | - |
2 | MS | 3 | 4 | Danačík Tomáš | Lanškroun | 90 | 00:00:01 | - |
3 | MS | 5 | 51 | Skalický Pavel | Lanškroun | 90 | 00:00:01 | - |
4 | MS | 7 | 42 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:00:01 | - |
5 | MS | 9 | 23 | Vytlačil Marek | Česká Třebová | 91 | 00:00:01 | - |
6 | MS | 11 | 44 | Calda Robin | Dolní Třešňovec | 90 | 00:00:01 | - |
7 | MS | 13 | 38 | Záveský Marek | Orel Česká Třebová | 90 | 00:00:01 | - |
8 | MS | 15 | 20 | Ingr Michal | Lanškroun | 90 | 00:00:01 | - |
9 | MS | 17 | 15 | Václavský Lukáš | Lanškroun | 91 | 00:00:01 | - |
10 | MS | 19 | 37 | Kuchta Jakub | Orel Česká Třebová | 91 | 00:00:01 | - |
11 | MS | 21 | 98 | Vaško Jakub | Česká Třebová | 90 | 00:00:01 | - |
12 | MS | 23 | 47 | Čajnák Vojtěch | Hasiči Lanškroun | 91 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 1 | 56 | Johanidiesová Lea | SKI Česká Třebová | 89 | 00:00:01 | - |
2 | ŽD | 3 | 96 | Paďourová Iveta | ZŠ Výprachtice | 90 | 00:00:01 | - |
3 | ŽD | 5 | 84 | Hortová Petra | Horní Čermná | 89 | 00:00:01 | - |
4 | ŽD | 7 | 6 | Chalupná Anna | Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:00:01 | - |
5 | ŽD | 9 | 68 | Karpíšková Markéta | AC Choceň | 90 | 00:00:01 | - |
6 | ŽD | 11 | 5 | Fáberová Jana | Atletika Jablonné | 89 | 00:00:01 | - |
7 | ŽD | 13 | 89 | Čechalová Markéta | TS Letohrad | 89 | 00:00:01 | - |
8 | ŽD | 15 | 27 | Brokešová Kateřina | Lanškroun | 89 | 00:00:01 | - |
9 | ŽD | 17 | 66 | Matějíčková Kateřina | AC Choceň | 89 | 00:00:01 | - |
10 | ŽD | 19 | 26 | Perchlíková Simona | Rudoltice | 90 | 00:00:01 | - |
11 | ŽD | 21 | 8 | Buřvalová Hana | Lanškroun | 90 | 00:00:01 | - |
12 | ŽD | 23 | 11 | Knollová Klára | Lanškroun | 89 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 94 | Fuglíček Antonín | Žichlínek | 89 | 00:00:01 | - |
2 | MD | 3 | 74 | Boháč Luboš | Polička | 88 | 00:00:01 | - |
3 | MD | 5 | 61 | Morkes Radek | SKI Klub Česká Třebová | 89 | 00:00:01 | - |
4 | MD | 7 | 54 | Buriánek Tomáš | Česká Třebová | 89 | 00:00:01 | - |
5 | MD | 9 | 85 | Dušek Richard | Horní Čermná | 89 | 00:00:01 | - |
6 | MD | 11 | 40 | Sygeryč Daniel | AC Choceň | 89 | 00:00:01 | - |
7 | MD | 13 | 63 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:00:01 | - |
8 | MD | 15 | 7 | Němec Ondřej | Lanškroun | 89 | 00:00:01 | - |
9 | MD | 17 | 20 | Fořt Dominik | Lanškroun | 89 | 00:00:01 | - |
10 | MD | 19 | 41 | Janouch Karel | AC Choceň | 89 | 00:00:01 | - |
11 | MD | 21 | 18 | Rek Zdeněk | Lanškroun | 91 | 00:00:01 | - |
12 | MD | 23 | 5 | Skyba Martin | Brno | 89 | 00:00:01 | - |
13 | MD | 25 | 14 | Zajíc Jakub | AFK SKP Pardubice | 89 | 00:00:01 | - |
14 | MD | 27 | 23 | Sochor Lukáš | Rudoltice | 90 | 00:00:01 | - |
15 | MD | 28 | 24 | Mareš Filip | Hasiči Lanškroun | 90 | 00:00:01 | - |
16 | MD | 29 | 95 | Strohner Michal | Žichlínek | 89 | 00:00:01 | - |
17 | MD | 30 | 49 | Konek Josef | Rudoltice | 89 | 00:00:01 | - |
18 | MD | 31 | 72 | Ulrich Tomáš | Lanškroun | 89 | 00:00:01 | - |
19 | MD | 32 | 46 | Mimra Tomáš | Hasiči Lanškroun | 89 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 77 | Ryšová Gabriela | Damníkov | 87 | 00:00:01 | - |
2 | ŽM | 3 | 87 | Matyášová Hana | Dolní Dobrouč | 86 | 00:00:01 | - |
3 | ŽM | 5 | 71 | Rychtaříková Iva | AC Choceň | 85 | 00:00:01 | - |
4 | ŽM | 7 | 88 | Čechalová Hana | TS Letohrad | 86 | 00:00:01 | - |
5 | ŽM | 9 | 7 | Tkačíková Magdaléna | AC Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:00:01 | - |
6 | ŽM | 11 | 3 | Skybová Lucie | ARC Brno | 87 | 00:00:01 | - |
7 | ŽM | 13 | 70 | Kurková Andrea | AC Choceň | 87 | 00:00:01 | - |
8 | ŽM | 15 | 97 | Paďourová Renata | Sokol Výprachtice | 87 | 00:00:01 | - |
9 | ŽM | 17 | 76 | Šedová Veronika | Sokol Česká Třebová | 87 | 00:00:01 | - |
10 | ŽM | 19 | 24 | Fišerová Michaela | Lanškroun | 86 | 00:00:01 | - |
11 | ŽM | 21 | 34 | Záveská Anna | Orel Česká Třebová | 88 | 00:00:01 | - |
12 | ŽM | 23 | 69 | Podhorníková Martina | AC Choceň | 86 | 00:00:01 | - |
13 | ŽM | 25 | 13 | Sontáková Klára | Skuhrov | 88 | 00:00:01 | - |
- | ŽM | - | 58 | Bílá Markéta | SKI Česká Třebová | 87 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 80 | Marcinčin Jakub | LSG Letohrad | 86 | 00:00:01 | - |
2 | MM | 2 | 25 | Dostál Petr | HC PD Šumperk | 85 | 00:00:01 | - |
3 | MM | 3 | 83 | Budina Libor | Klášterec nad Orlicí | 85 | 00:00:01 | - |
4 | MM | 4 | 91 | Martiňák Jakub | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 00:00:01 | - | |
5 | MM | 5 | 93 | Potužník Ondřej | Ústí nad Orlicí | 86 | 00:00:01 | - |
6 | MM | 6 | 92 | Kubásek Ondřej | Ústí nad Orlicí | 85 | 00:00:01 | - |
7 | MM | 7 | 11 | Vacek Jiří | AC Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:00:01 | - |
8 | MM | 8 | 18 | Novotný Michal | ATC Nekoř | 87 | 00:00:01 | - |
9 | MM | 9 | 65 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:00:01 | - |
10 | MM | 10 | 86 | Horta Martin | DD Horní Čermná | 86 | 00:00:01 | - |
11 | MM | 11 | 90 | Krejsar Jiří | Damníkov | 87 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 16 | 54 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | 00:25:24 | 96,80 |
2 | MD | 18 | 12 | Vacek Tomáš | Atletika Jablonné | 83 | 00:25:27 | 96,40 |
3 | MD | 21 | 88 | Marcinčin Jakub | TJ Jiskra Ústí n. Orlicí | 86 | 00:25:58 | 92,27 |
4 | MD | 23 | 27 | Berger Jan | AK Moravská Třebová | 84 | 00:26:14 | 90,13 |
5 | MD | 24 | 43 | Carvan Martin | Lanškroun | 83 | 00:26:42 | 86,40 |
6 | MD | 33 | 28 | Vacek Jiří | AC Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:28:23 | 72,93 |
7 | MD | 39 | 35 | Boháč Jaroslav | SK Polička | 85 | 00:29:06 | 67,20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 44 | 39 | Skybová Lucie | ARC Brno | 87 | 00:29:52 | 108,17 |
2 | ŽD | 53 | 75 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:31:38 | 96,82 |
3 | ŽD | 54 | 34 | Čechalová Iveta | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:31:55 | 95,00 |
4 | ŽD | 61 | 60 | Strnadová Blanka | Lanškroun | 84 | 00:34:07 | 80,87 |
5 | ŽD | 67 | 63 | Šolcová Pavlína | Lanškroun | 82 | 00:38:52 | 50,37 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 3 | 50 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:23:00 | 109,22 |
2 | MB | 7 | 30 | Čechal Milan | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:24:07 | 99,95 |
3 | MB | 13 | 70 | Dostál Ladislav | STŠ MO Moravská Třebová | 56 | 00:25:13 | 90,83 |
4 | MB | 17 | 68 | Papáček Jan | Oseva Choceň | 54 | 00:25:26 | 89,03 |
5 | MB | 19 | 64 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:25:52 | 85,44 |
6 | MB | 21 | 80 | Šebek Jindřich | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 56 | 00:25:58 | 84,61 |
7 | MB | 29 | 51 | Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 53 | 00:27:28 | 72,17 |
8 | MB | 35 | 91 | Zajíc Jan | KRB Chrudim | 53 | 00:28:30 | 63,59 |
9 | MB | 36 | 86 | Potůček Jiří | Velké Přítočno | 53 | 00:28:34 | 63,04 |
10 | MB | 37 | 66 | Netušil Pavel | Žamberk | 52 | 00:28:51 | 60,69 |
11 | MB | 46 | 38 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:30:33 | 46,59 |
12 | MB | 60 | 45 | Krása Roman | ISCAREX Česká Třebová | 53 | 00:33:33 | 21,71 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | G3 | 9 | 31 | Krátký František | Jiskra Králíky | 43 | 00:24:11 | 112,29 |
2 | G3 | 12 | 29 | Krsek Jaroslav | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 51 | 00:25:03 | 105,56 |
3 | G3 | 32 | 56 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:28:04 | 82,15 |
4 | G3 | 40 | 144 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:29:08 | 73,87 |
5 | G3 | 42 | 49 | Bielčík Jindřich | Lichkov | 00:29:32 | 124,29 | |
6 | G3 | 49 | 58 | Koblížek Jindřich | Žamberk | 48 | 00:30:51 | 60,54 |
7 | G3 | 52 | 36 | Novotný Jiří | Club 21 Letohrad | 45 | 00:31:28 | 55,76 |
8 | G3 | 56 | 81 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:32:36 | 46,96 |
9 | G3 | 66 | 82 | Kalousek Jan | KČT Žamberk | 41 | 00:37:42 | 75,71 |
10 | G3 | 68 | 53 | Kalous Vladimír | Žamberk | 43 | 00:59:28 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽA | 28 | 46 | Hebelková Dita | LIAZ Jablonec | 76 | 00:27:20 | 121,35 |
2 | ŽA | 51 | 85 | Šedová Jana | AC Choceň | 73 | 00:31:21 | 95,10 |
3 | ŽA | 58 | 73 | Červová Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:33:07 | 83,55 |
4 | ŽA | 62 | 72 | Dušková Lenka | Lanškroun | 80 | 00:34:12 | 76,47 |
5 | ŽA | 63 | 78 | Ouřecká Renáta | Pardubice | 70 | 00:35:28 | 68,19 |
6 | ŽA | 64 | 90 | Řehořová Petra | Sázava | 78 | 00:36:04 | 64,27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 41 | 67 | Jorová Ludmila | ISCAREX Česká Třebová | 62 | 00:29:23 | 106,23 |
2 | ZB | 47 | 68 | Machalická Libuše | TJ Liga 100 Olomouc | 64 | 00:30:40 | 97,77 |
3 | ZB | 50 | 77 | Novotná Eva | Club 21 Letohrad | 48 | 00:30:56 | 96,01 |
4 | ZB | 57 | 42 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:33:02 | 82,16 |
5 | ZB | 59 | 69 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:33:22 | 79,96 |
6 | ZB | 65 | 65 | Dostálová Eva | Svitavy | 59 | 00:36:26 | 59,74 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M | 1 | 94 | Ondríšek Josef | Lanškroun | 64 | 00:06:17 | - |
2 | M | 2 | 95 | Danačík Ivo | XXX | 00:06:42 | - | |
3 | M | 3 | 96 | Klement Jiří | XXX | 67 | 00:07:49 | - |
4 | M | 4 | 93 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:08:05 | - |
5 | M | 5 | 97 | Koblížek Jindřich | Žamberk | 48 | 00:08:07 | - |
6 | M | 6 | 81 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:08:10 | - |
7 | M | 7 | 144 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:08:11 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 7 | Kanišová Lenka | Rudoltice | 93 | 00:00:01 | - |
1 | M2 | 1 | 49 | Neruda Michal | SKI Česká Třebová | 93 | 00:00:01 | - |
2 | Ž2 | 3 | 1 | Pohanová Lucie | Lanškroun | 94 | 00:00:01 | - |
2 | M2 | 3 | 29 | Kořízek Pavel | Lanškroun | 93 | 00:00:01 | - |
3 | Ž2 | 5 | 6 | Perchlíková Veronika | Rudoltice | 94 | 00:00:01 | - |
3 | M2 | 5 | 55 | Bříza Václav | Žamberk | 93 | 00:00:01 | - |
4 | M2 | 7 | 56 | Chalupný Václav | TJ Jablonné n. Orlicí | 93 | 00:00:01 | - |
5 | M2 | 8 | 18 | Záveský Filip | Orel Česká Třebová | 93 | 00:00:01 | - |
6 | M2 | 9 | 50 | Sita Jaroslav | Lanškroun | 94 | 00:00:01 | - |
7 | M2 | 10 | 25 | Ulrich Ondřej | Dolní Třešňovec | 94 | 00:00:01 | - |
8 | M2 | 11 | 4 | Marek Jiří | Horní Třešňovec | 93 | 00:00:01 | - |
9 | M2 | 12 | 34 | Květenský Daniel | Lubník | 93 | 00:00:01 | - |
10 | M2 | 13 | 19 | Holinka Jan | Orel Česká Třebová | 94 | 00:00:01 | - |
11 | M2 | 14 | 51 | Knoll Tomáš | Lanškroun | 93 | 00:00:01 | - |
12 | M2 | 15 | 12 | Macháček Dominik | Rudoltice | 94 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 50 | Černá Kristýna | SKI ISCAREX Česká Třebová | 93 | 00:00:01 | - |
2 | Ž3 | 2 | 48 | Klaclová Šárka | SKI Česká Třebová | 93 | 00:00:01 | - |
3 | Ž3 | 3 | 33 | Voleská Veronika | Orel Česká Třebová | 92 | 00:00:01 | - |
4 | Ž3 | 4 | 2 | Faltusová Krystýna | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00:00:01 | - | |
5 | Ž3 | 5 | 32 | Beltachová Karolína | Orel Česká Třebová | 93 | 00:00:01 | - |
6 | Ž3 | 6 | 15 | Moutelíková Iva | Rudoltice | 93 | 00:00:01 | - |
7 | Ž3 | 7 | 29 | Smoláková Valérie | Orel Vysoké Mýto | 93 | 00:00:01 | - |
8 | Ž3 | 8 | 22 | Klementová Žaneta | Lanškroun | 93 | 00:00:01 | - |
9 | Ž3 | 9 | 16 | Skalická Sabina | Rudoltice | 93 | 00:00:01 | - |
10 | Ž3 | 10 | 17 | Málková Hana | Rudoltice | 93 | 00:00:01 | - |
11 | Ž3 | 11 | 73 | Válková Barbora | Lanškroun | 92 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 53 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:00:01 | - |
1 | M3 | 1 | 75 | Šeda Jan | Sruby | 93 | 00:00:01 | - |
2 | M3 | 3 | 21 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:00:01 | - |
2 | ŽM | 3 | 52 | Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:00:01 | - |
3 | ŽM | 5 | 6 | Bosáková Martina | Lanškroun | 91 | 00:00:01 | - |
3 | M3 | 5 | 31 | Musil Stanislav | Lanškroun | 93 | 00:00:01 | - |
4 | ŽM | 7 | 79 | Ryšavá Denisa | Damníkov | 92 | 00:00:01 | - |
4 | M3 | 7 | 17 | Adamec Karel | ATC Nekoř | 93 | 00:00:01 | - |
5 | M3 | 9 | 67 | Felcman Petr | SKI Česká Třebová | 93 | 00:00:01 | - |
5 | ŽM | 9 | 21 | Pechlíková Andrea | Rudoltice | 91 | 00:00:01 | - |
6 | ŽM | 11 | 10 | Matějková Lucie | Sázava | 92 | 00:00:01 | - |
6 | M3 | 11 | 82 | Vašíček Jaroslav | Lanškroun | 92 | 00:00:01 | - |
7 | ŽM | 13 | 39 | Markytánová Petra | Lanškroun | 92 | 00:00:01 | - |
7 | M3 | 13 | 16 | Žíla Marek | Lanškroun | 93 | 00:00:01 | - |
8 | ŽM | 15 | 99 | Kovaříková Kamila | Lanškroun | 92 | 00:00:01 | - |
8 | M3 | 15 | 30 | Mareš David | Rudoltice | 93 | 00:00:01 | - |
9 | ŽM | 17 | 19 | Stránská Iva | Rudoltice | 91 | 00:00:01 | - |
9 | M3 | 17 | 8 | Šikula Jiří | Brno | 92 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 80 | Marcinčin Jakub | LSG Letohrad | 86 | 00:00:01 | - |
2 | MM | 2 | 25 | Dostál Petr | HC PD Šumperk | 85 | 00:00:01 | - |
3 | MM | 3 | 83 | Budina Libor | Klášterec nad Orlicí | 85 | 00:00:01 | - |
4 | MM | 4 | 91 | Martiňák Jakub | CTC Fort Staving Ústí nad Orlicí | 00:00:01 | - | |
5 | MM | 5 | 93 | Potužník Ondřej | Ústí nad Orlicí | 86 | 00:00:01 | - |
6 | MM | 6 | 92 | Kubásek Ondřej | Ústí nad Orlicí | 85 | 00:00:01 | - |
7 | MM | 7 | 11 | Vacek Jiří | AC Jablonné nad Orlicí | 87 | 00:00:01 | - |
8 | MM | 8 | 18 | Novotný Michal | ATC Nekoř | 87 | 00:00:01 | - |
9 | MM | 9 | 65 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:00:01 | - |
10 | MM | 10 | 86 | Horta Martin | DD Horní Čermná | 86 | 00:00:01 | - |
11 | MM | 11 | 90 | Krejsar Jiří | Damníkov | 87 | 00:00:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M | 1 | 94 | Ondríšek Josef | Lanškroun | 64 | 00:06:17 | - |
2 | M | 2 | 95 | Danačík Ivo | XXX | 00:06:42 | - | |
3 | M | 3 | 96 | Klement Jiří | XXX | 67 | 00:07:49 | - |
4 | M | 4 | 93 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:08:05 | - |
5 | M | 5 | 97 | Koblížek Jindřich | Žamberk | 48 | 00:08:07 | - |
6 | M | 6 | 81 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:08:10 | - |
7 | M | 7 | 144 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:08:11 | - |
4.5.2024 (sobota), svátek má Květoslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - mládež.
03.05.2024 - Výsledky závodu Běk kolem poličských hradeb.
02.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Rozálku.
30.04.2024 - Výsledky závodu Memoriál Quida Štěpánka.
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Běk kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běk kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běk kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.