26.4.2015, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
28.4.2024 | Memoriál Quida Štěpánka | 180 |
30.4.2023 | Memoriál Q. Štěpánka | 171 |
2.10.2021 | Memoriál Q. Štěpánka | - |
10.10.2020 | Memoriál Q. Štěpánka - na dráze | - |
26.4.2020 | Memoriál Q. Štěpánka | - |
28.4.2019 | Memoriál Q. Štěpánka | 177 |
29.4.2018 | Memoriál Q. Štěpánka | 223 |
30.4.2017 | Memoriál Quido Štěpánka | 301 |
24.4.2016 | Memoriál Q. Štěpánka | 198 |
27.4.2014 | Memoriál Q. Štěpánka | 192 |
28.4.2013 | Memoriál_Q._Štěpánka | 190 |
29.4.2012 | Memoriál Q. Štěpánka | 185 |
24.4.2011 | Memoriál Q. Štěpánka | 191 |
25.4.2010 | Memoriál Q. Štěpánka | 264 |
26.4.2009 | Memoriál Quido Štěpánka | 202 |
27.4.2008 | Memoriál Quido Štěpánka | 175 |
22.4.2007 | Memoriál Quido Štěpánka | 229 |
23.4.2006 | Memoriál Quido Štěpánka | 176 |
24.4.2005 | Memoriál Quido Štěpánka | 173 |
25.4.2004 | Memoriál Q. Štěpánka | 178 |
27.4.2003 | Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník | 166 |
28.4.2002 | Memoriál Quido Štěpánka | 217 |
29.4.2001 | 54. Memoriál Q. Štěpánka | 234 |
23.4.2000 | Memoriál Q. Štěpánka | 149 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Vacek Martin | 69 | 21 |
Hübl Radek | 88 | 19 |
Krátký František | 43 | 19 |
Dostálek Petr | 67 | 18 |
Novotný Luděk | 62 | 18 |
Mannlová Jana | 80 | 17 |
Matyášová Jana | 65 | 16 |
Bielčik Jindřich | 40 | 16 |
Stránský Aleš | 60 | 16 |
Fajfr František | 72 | 15 |
Hrdina Pavel | 88 | 14 |
Sadílek Ota | 46 | 14 |
Vítek Miroslav | 72 | 14 |
Nechvíl Petr | 91 | 13 |
Jirásková Eva | 64 | 13 |
Krupička Miroslav | 53 | 13 |
Dostál Ladislav | 56 | 13 |
Kalous Petr | 77 | 13 |
Hanuš Petr | 64 | 12 |
Stránská Adéla | 91 | 12 |
Ženčák Jaroslav | 61 | 12 |
Borek Petr | 70 | 12 |
Šimůnek Jan | 82 | 12 |
Sontáková Lenka | 91 | 11 |
Krejčí Stanislav | 63 | 11 |
Červ Miloslav | 50 | 11 |
Borek Viktor | 04 | 11 |
Moravec Martin | 84 | 11 |
Živný Marek | 91 | 11 |
Razým Jan | 57 | 11 |
Borková Agáta | 02 | 10 |
Purkert Martin | 90 | 10 |
Moravec Jiří | 96 | 10 |
Řemínek Matěj | 86 | 10 |
Bogdał Roman | 79 | 10 |
Sejkorová Lenka | 63 | 10 |
Razým Lukáš | 79 | 10 |
Keprtová Miloslava | 48 | 10 |
Kozáková Denisa | 79 | 9 |
Vévodová Martina | 90 | 9 |
Gregora Filip | 02 | 9 |
Abrahám Luděk | 02 | 9 |
Smolák Petr | 94 | 9 |
Boháč Bonifác | 01 | 9 |
Novotný Přemysl | 59 | 9 |
Kosek Štěpán | 89 | 9 |
Pešava Jan | 00 | 9 |
Martincová Kristýna | 93 | 9 |
Gregora Zdenek | 73 | 8 |
Dobšíček Pavel | 80 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 19 | Boháč Pankrác | AC Choceň | 06 | 00:00:45 | 105,91 |
2 | M1 | 2 | 26 | Barvínek Daniel | Atletika Žamberk | 06 | 00:00:47 | 97,09 |
3 | M1 | 3 | 24 | Bureš Josef | Bures dream team | 06 | 00:00:47 | 97,00 |
4 | M1 | 7 | 33 | Vyhnálek Tomáš | Atletika Jablonné n.O. | 06 | 00:00:51 | 79,45 |
5 | M1 | 9 | 59 | Fajfr Marek | Žamberk | 06 | 00:00:51 | 79,28 |
6 | M1 | 10 | 17 | Stránský Jakub | Lokomotiva Česká Třebová | 07 | 00:00:52 | 75,09 |
7 | M1 | 11 | 48 | Valenta Jakub | Kunvald | 06 | 00:00:52 | 74,91 |
8 | M1 | 13 | 41 | Krátký Venda | Karate Krátký | 08 | 00:00:52 | 74,74 |
9 | M1 | 14 | 42 | Hanuš Adam | Biatlon Letohrad | 08 | 00:00:53 | 70,59 |
10 | M1 | 15 | 56 | Mareš Vít | Jablonné n.O. | 07 | 00:00:53 | 70,50 |
11 | M1 | 16 | 10 | Hovorka Jakub | Atletika Žamberk | 06 | 00:00:53 | 70,33 |
12 | M1 | 18 | 66 | Beránek Marek | SKI team Buková hora | 07 | 00:00:56 | 57,32 |
13 | M1 | 20 | 52 | Tobiáš Jáchym | Žamberk | 06 | 00:00:58 | 48,32 |
14 | M1 | 21 | 9 | Moskva Vojtěch | TJ Zlaté Hory | 08 | 00:01:00 | 39,46 |
15 | M1 | 22 | 16 | Fogl Tadeáš | Atletika Žamberk | 08 | 00:01:04 | 22,13 |
16 | M1 | 24 | 15 | Martykán Radim | Atletika Žamberk | 08 | 00:01:06 | 13,01 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 4 | 28 | Klementová Luisa | Activity Lanškroun | 06 | 00:00:48 | 104,19 |
2 | Z1 | 5 | 58 | Červená Veronika | Dukla Polička | 06 | 00:00:48 | 104,11 |
3 | Z1 | 6 | 29 | Kožnarová Julie | KB Letohrad | 06 | 00:00:51 | 91,70 |
4 | Z1 | 7 | 11 | Malá Marika | Atletika Žamberk | 06 | 00:00:51 | 91,66 |
5 | Z1 | 12 | 43 | Vetchá Rozálie | Activity Lanškroun | 07 | 00:00:52 | 87,28 |
6 | Z1 | 17 | 27 | Hájková Zuzana | VKTJ Lanškroun | 08 | 00:00:55 | 74,95 |
7 | Z1 | 19 | 51 | Chládková Nikola | Activity Lanškroun | 07 | 00:00:56 | 70,66 |
8 | Z1 | 23 | 55 | Faltusová Ema | Biatlon Letohrad | 08 | 00:01:06 | 29,22 |
9 | Z1 | 25 | 53 | Kreuzigerová Natálie | Brno | 08 | 00:01:11 | 8,14 |
10 | Z1 | 26 | 62 | Cvrčková Rosarie | Atletika Polička | 08 | 00:01:15 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 2 | 13 | Jedlička Lukáš | Atletika Žamberk | 04 | 00:01:25 | 102,39 |
2 | M2 | 3 | 1 | Gregor Jan | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:01:26 | 99,92 |
3 | M2 | 5 | 47 | Dítě Marek | TJ Sokol Jaroměř | 04 | 00:01:27 | 97,69 |
4 | M2 | 8 | 46 | Potoček Vojtěch | TJ Sokol Jaroměř | 04 | 00:01:33 | 83,62 |
5 | M2 | 9 | 44 | Vetchý Kryštof | Activity Lanškroun | 04 | 00:01:37 | 74,22 |
6 | M2 | 12 | 49 | Borek Viktor | Brzdy Horní Čermná | 04 | 00:01:44 | 57,69 |
7 | M2 | 14 | 4 | Jadrný Tomáš | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:01:49 | 45,81 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z2 | 1 | 22 | Serbousková Sára | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:01:24 | 106,17 |
2 | Z2 | 4 | 23 | Burešová Markéta | ISCAREX Junior team ČT | 04 | 00:01:26 | 101,51 |
3 | Z2 | 6 | 7 | Moskvová Agáta | KB Letohrad | 05 | 00:01:30 | 92,32 |
4 | Z2 | 7 | 2 | Hamplová Tereza | ISCAREX Junior team ČT | 05 | 00:01:30 | 92,22 |
5 | Z2 | 10 | 25 | Kumpoštová Andrea | ISCAREX Junior team ČT | 05 | 00:01:38 | 73,68 |
6 | Z2 | 11 | 34 | Vondráčková Kristýna | Atletika Jablonné nad Orlicí | 05 | 00:01:43 | 61,97 |
7 | Z2 | 13 | 5 | Šilarová Lucie | Horní Třešňovec | 05 | 00:01:45 | 57,37 |
8 | Z2 | 15 | 57 | Kunčárová Zuzana | Activity Lanškroun | 05 | 00:01:52 | 40,93 |
9 | Z2 | 16 | 60 | Halasová Eliška | Jablonné n.O. | 04 | 00:01:57 | 29,19 |
10 | Z2 | 17 | 12 | Andršová Martina | Atletika Žamberk | 05 | 00:01:59 | 24,67 |
11 | Z2 | 18 | 63 | Chládková Tereza | Activity Lanškroun | 05 | 00:02:12 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 3 | Abrahám Luděk | KB Letohrad | 02 | 00:05:09 | 104,86 |
2 | M3 | 2 | 64 | Gregora Filip | Activity Lanškroun | 02 | 00:05:16 | 100,42 |
3 | M3 | 3 | 21 | Dostálek Vojtěch | KB Letohrad | 02 | 00:05:25 | 94,72 |
4 | M3 | 4 | 30 | Vebr Dominik | ISCAREX Junior team ČT | 03 | 00:05:30 | 91,53 |
5 | M3 | 5 | 69 | Urbánek Matyáš | SK Týniště nad Orlicí | 03 | 00:05:34 | 88,99 |
6 | M3 | 6 | 36 | Vondráček Jakub | Atletika Jablonné n.O. | 03 | 00:05:42 | 83,95 |
7 | M3 | 8 | 38 | Hermann Jakub | Atletika Jablonné n.O. | 03 | 00:05:59 | 73,18 |
8 | M3 | 9 | 40 | Petrjánoš Ondřej | Atletika Jablonné nad Orlicí | 03 | 00:05:59 | 73,16 |
9 | M3 | 11 | 39 | Petrjánoš Šimon | Atletika Jablonné nad Orlicí | 03 | 00:06:11 | 64,96 |
10 | M3 | 12 | 65 | Pišťáček Daniel | Jablonné n.O. | 03 | 00:07:03 | 32,62 |
11 | M3 | 13 | 61 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:07:30 | 15,52 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 1 | 54 | Pourová Alžběta | TJ Sokol Jaroměř | 02 | 00:03:08 | 108,19 |
2 | Z3 | 2 | 45 | Hanáková Klára | Activity Lanškroun | 02 | 00:03:18 | 97,94 |
3 | Z3 | 3 | 18 | Stránská Vendulka | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 03 | 00:03:22 | 93,87 |
4 | Z3 | 4 | 14 | Hovorková Karolína | Atletika Žamberk | 03 | 00:03:28 | 87,71 |
5 | Z3 | 5 | 6 | Šilarová Michaela | Activity Lanškroun | 02 | 00:03:32 | 83,58 |
6 | Z3 | 6 | 67 | Beránková Adéla | SKI team Buková hora | 02 | 00:03:36 | 79,51 |
7 | Z3 | 7 | 35 | Pešavová Eliška | Atletika Jablonné nad Orlicí | 03 | 00:03:44 | 71,32 |
8 | Z3 | 8 | 37 | Foglová Eva | Atletika Jablonné nad Orlicí | 03 | 00:03:44 | 71,28 |
9 | Z3 | 9 | 50 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:04:16 | 38,53 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 31 | Chlup Tomáš | Activity Lanškroun | 00 | 00:06:26 | 102,74 |
2 | M4 | 2 | 71 | Swieliulski Mateusz | ULKS Bystrzyca Klodzka | 01 | 00:06:34 | 99,14 |
3 | M4 | 3 | 20 | Boháč Bonifác | AC Choceň | 01 | 00:06:36 | 98,12 |
4 | M4 | 7 | 68 | Gregora Jan | Activity Lanškroun | 00 | 00:07:10 | 80,25 |
5 | M4 | 8 | 70 | Soboń Patryk | ULKS Bystrzyca Klodzdka | 01 | 00:07:24 | 73,58 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 7 | 32 | Mikulová Karolína | TJ Spartak Letohrad | 01 | 00:05:47 | 104,78 |
2 | Z4 | 10 | 72 | Kačenová Natálie | Biatlon Letohrad | 00 | 00:06:04 | 95,22 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 1 | 162 | Vebr Patrik | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:09:07 | 110,94 |
2 | M5 | 2 | 209 | Kačerovský Michal | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:09:17 | 107,49 |
3 | M5 | 3 | 189 | Grzyb Mateusz | ULKS Bystrzyca Klodzka | 99 | 00:10:32 | 81,57 |
4 | M5 | 4 | 190 | Jilek Dariusz | ULKS Bystrzyca Klodzka | 98 | 00:11:10 | 68,43 |
5 | M5 | 6 | 246 | Moravec Jakub | RK Letohrad | 99 | 00:12:38 | 38,02 |
6 | M5 | 7 | 180 | Vencl Jiří | Nekoř | 98 | 00:13:22 | 22,81 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 6 | 211 | Kalousová Eliška | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:07:06 | 107,53 |
2 | Z5 | 9 | 160 | Faltusová Kateřina | Biatlon Letohrad | 99 | 00:07:25 | 98,95 |
3 | Z5 | 11 | 167 | Hypešová Natálie | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:07:37 | 93,52 |
4 | Z5 | 27 | 198 | Cejnarová Eliška | TJ Sokol Jaroměř | 99 | 00:08:52 | 59,64 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 5 | 245 | Moravec Jiří | ISCAREX Česká Třebová | 96 | 00:27:28 | 100,73 |
2 | MJ | 7 | 191 | Jilek Krzysztof | ULKS Bystrzyca Klodzka | 97 | 00:27:40 | 99,27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 17 | 217 | Průšová Radka | TJ Svitavy | 96 | 00:07:54 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 10 | 183 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:28:31 | 104,16 |
2 | MC | 12 | 206 | Ženčák Jaroslav | TJ Šumperk | 61 | 00:29:02 | 100,61 |
3 | MC | 15 | 173 | Buriánek Roman | ISCAREX Česká Třebová | 65 | 00:29:49 | 95,23 |
4 | MC | 25 | 226 | Sedláček Roman | Activity Lanškroun | 64 | 00:31:24 | 84,36 |
5 | MC | 26 | 240 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 00:31:27 | 84,01 |
6 | MC | 31 | 255 | Kalous Tomáš | RUN sport team | 64 | 00:32:23 | 77,60 |
7 | MC | 47 | 196 | Valach Petr | LPU Pardubice | 65 | 00:36:16 | 50,93 |
8 | MC | 49 | 222 | Bílý Zdeněk | SKP Hvězda Pardubice | 59 | 00:36:50 | 47,04 |
9 | MC | 53 | 238 | Vokřál Vladimír | Červený Potok | 65 | 00:38:36 | 34,91 |
10 | MC | 59 | 199 | Grätz Luděk | Sokol Ústí nad Orlicí | 58 | 00:40:42 | 20,49 |
11 | MC | 61 | 210 | Štěpánek Kvido | Jablonné nad Orlicí | 57 | 00:43:24 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 42 | 215 | Kosek Miroslav | ASPV Těchonín | 55 | 00:34:44 | 104,99 |
2 | MD | 44 | 195 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:34:57 | 103,77 |
3 | MD | 50 | 232 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:37:11 | 91,24 |
4 | MD | 62 | 174 | Sadílek Ota | Activity Lanškroun | 46 | 00:46:07 | 41,08 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 5 | 208 | Krátký František | Králíky | 43 | 00:12:14 | 133,81 |
2 | ME | 8 | 235 | Jelínek Matěj | Hvězda Pardubice | 42 | 00:15:55 | 83,77 |
3 | ME | 9 | 252 | Marek Jiří | OREL Vysoké Mýto | 43 | 00:16:01 | 82,42 |
4 | ME | 10 | 214 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:16:14 | 79,47 |
5 | ME | 11 | 244 | Tomíšek Jindřich | OREL Horní Moštěnice | 39 | 00:16:44 | 72,68 |
6 | ME | 12 | 200 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:21:17 | 10,87 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 4 | 216 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:06:37 | 109,76 |
2 | ZA | 5 | 231 | Vévodová Martina | AK Perná | 90 | 00:06:44 | 105,93 |
3 | ZA | 10 | 212 | Kožnarová Barbora | Mladkov | 93 | 00:07:29 | 84,31 |
4 | ZA | 13 | 203 | Trávníčková Tereza | TJ Nové Město na Moravě | 93 | 00:07:42 | 78,07 |
5 | ZA | 21 | 239 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:08:18 | 60,77 |
6 | ZA | 24 | 205 | Sontáková Lenka | Activity Lanškroun | 91 | 00:08:29 | 55,49 |
7 | ZA | 25 | 247 | Marholdová Lucie | Choceň | 83 | 00:08:30 | 55,01 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 15 | 187 | Dostálová Petra | Lanškroun | 78 | 00:07:52 | 101,40 |
2 | ZB | 16 | 152 | Barvínková Romana | Atletika Žamberk | 79 | 00:07:53 | 100,98 |
3 | ZB | 19 | 168 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:08:01 | 97,62 |
4 | ZB | 20 | 161 | Pešavová Jitka | Atletika Jablonné nad Orlicí | 74 | 00:08:07 | 95,09 |
5 | ZB | 22 | 159 | Faltusová Radka | Atletika Jablonné nad Orlicí | 72 | 00:08:22 | 88,78 |
6 | ZB | 23 | 182 | Fojtíková Hana | Žamberk | 79 | 00:08:23 | 88,36 |
7 | ZB | 26 | 163 | Dostálková Lenka | ASPV Těchonín | 77 | 00:08:46 | 78,68 |
8 | ZB | 28 | 185 | Pirklová Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:09:03 | 71,53 |
9 | ZB | 29 | 243 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:09:16 | 66,06 |
10 | ZB | 31 | 153 | Vanická Blanka | Atletika Žamberk | 72 | 00:09:20 | 64,38 |
11 | ZB | 33 | 170 | Chládková Stanislava | Activity Lanškroun | 76 | 00:09:58 | 48,39 |
12 | ZB | 35 | 157 | Vondráčková Iva | Jablonská běžecká liga | 75 | 00:10:04 | 45,86 |
13 | ZB | 37 | 166 | Jadrná Věra | Ústí nad Orlicí | 77 | 00:10:54 | 24,82 |
14 | ZB | 38 | 164 | Borková Adéla | Brzdy Horní Čermná | 75 | 00:11:05 | 20,20 |
15 | ZB | 42 | 177 | Beránková Milena | Ski team Buková hora | 77 | 00:12:22 | 3,00 |
16 | ZB | 43 | 219 | Vaníčková Klára | Ski klub Buková Hora | 80 | 00:12:23 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 12 | 241 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:07:41 | 103,55 |
2 | ZC | 14 | 218 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:07:50 | 99,72 |
3 | ZC | 18 | 228 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 00:07:57 | 96,73 |
4 | ZC | 30 | 223 | Cinková Jitka | Pardubice | 68 | 00:09:18 | 62,22 |
5 | ZC | 32 | 175 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:09:46 | 50,28 |
6 | ZC | 39 | 202 | Bártová Alena | Praha 6 | 67 | 00:12:07 | 3,00 |
7 | ZC | 41 | 225 | Sedláčková Hedvika | Activity Lanškroun | 66 | 00:12:20 | 3,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 34 | 154 | Rossi Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:10:02 | 118,13 |
2 | ZD | 36 | 176 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:10:50 | 103,63 |
3 | ZD | 40 | 236 | Jelínková Magdalena | Hvězda Pardubice | 45 | 00:12:14 | 78,25 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 1 | 54 | Pourová Alžběta | TJ Sokol Jaroměř | 02 | 00:03:08 | 108,19 |
2 | Z3 | 2 | 45 | Hanáková Klára | Activity Lanškroun | 02 | 00:03:18 | 97,94 |
3 | Z3 | 3 | 18 | Stránská Vendulka | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 03 | 00:03:22 | 93,87 |
4 | Z3 | 4 | 14 | Hovorková Karolína | Atletika Žamberk | 03 | 00:03:28 | 87,71 |
5 | Z3 | 5 | 6 | Šilarová Michaela | Activity Lanškroun | 02 | 00:03:32 | 83,58 |
6 | Z3 | 6 | 67 | Beránková Adéla | SKI team Buková hora | 02 | 00:03:36 | 79,51 |
7 | Z3 | 7 | 35 | Pešavová Eliška | Atletika Jablonné nad Orlicí | 03 | 00:03:44 | 71,32 |
8 | Z3 | 8 | 37 | Foglová Eva | Atletika Jablonné nad Orlicí | 03 | 00:03:44 | 71,28 |
9 | Z3 | 9 | 50 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:04:16 | 38,53 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 3 | Abrahám Luděk | KB Letohrad | 02 | 00:05:09 | 104,86 |
2 | M3 | 2 | 64 | Gregora Filip | Activity Lanškroun | 02 | 00:05:16 | 100,42 |
3 | M3 | 3 | 21 | Dostálek Vojtěch | KB Letohrad | 02 | 00:05:25 | 94,72 |
4 | M3 | 4 | 30 | Vebr Dominik | ISCAREX Junior team ČT | 03 | 00:05:30 | 91,53 |
5 | M3 | 5 | 69 | Urbánek Matyáš | SK Týniště nad Orlicí | 03 | 00:05:34 | 88,99 |
6 | M3 | 6 | 36 | Vondráček Jakub | Atletika Jablonné n.O. | 03 | 00:05:42 | 83,95 |
1 | Z4 | 7 | 32 | Mikulová Karolína | TJ Spartak Letohrad | 01 | 00:05:47 | 104,78 |
7 | M3 | 8 | 38 | Hermann Jakub | Atletika Jablonné n.O. | 03 | 00:05:59 | 73,18 |
8 | M3 | 9 | 40 | Petrjánoš Ondřej | Atletika Jablonné nad Orlicí | 03 | 00:05:59 | 73,16 |
2 | Z4 | 10 | 72 | Kačenová Natálie | Biatlon Letohrad | 00 | 00:06:04 | 95,22 |
9 | M3 | 11 | 39 | Petrjánoš Šimon | Atletika Jablonné nad Orlicí | 03 | 00:06:11 | 64,96 |
10 | M3 | 12 | 65 | Pišťáček Daniel | Jablonné n.O. | 03 | 00:07:03 | 32,62 |
11 | M3 | 13 | 61 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:07:30 | 15,52 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 1 | 162 | Vebr Patrik | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:09:07 | 110,94 |
2 | M5 | 2 | 209 | Kačerovský Michal | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 98 | 00:09:17 | 107,49 |
3 | M5 | 3 | 189 | Grzyb Mateusz | ULKS Bystrzyca Klodzka | 99 | 00:10:32 | 81,57 |
4 | M5 | 4 | 190 | Jilek Dariusz | ULKS Bystrzyca Klodzka | 98 | 00:11:10 | 68,43 |
1 | ME | 5 | 208 | Krátký František | Králíky | 43 | 00:12:14 | 133,81 |
5 | M5 | 6 | 246 | Moravec Jakub | RK Letohrad | 99 | 00:12:38 | 38,02 |
6 | M5 | 7 | 180 | Vencl Jiří | Nekoř | 98 | 00:13:22 | 22,81 |
2 | ME | 8 | 235 | Jelínek Matěj | Hvězda Pardubice | 42 | 00:15:55 | 83,77 |
3 | ME | 9 | 252 | Marek Jiří | OREL Vysoké Mýto | 43 | 00:16:01 | 82,42 |
4 | ME | 10 | 214 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:16:14 | 79,47 |
5 | ME | 11 | 244 | Tomíšek Jindřich | OREL Horní Moštěnice | 39 | 00:16:44 | 72,68 |
6 | ME | 12 | 200 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:21:17 | 10,87 |
4.5.2024 (sobota), svátek má Květoslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - mládež.
03.05.2024 - Výsledky závodu Běk kolem poličských hradeb.
02.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Rozálku.
30.04.2024 - Výsledky závodu Memoriál Quida Štěpánka.
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Běk kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běk kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běk kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.