25.4.2010, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
28.4.2024 | Memoriál Quida Štěpánka | 180 |
30.4.2023 | Memoriál Q. Štěpánka | 171 |
2.10.2021 | Memoriál Q. Štěpánka | - |
10.10.2020 | Memoriál Q. Štěpánka - na dráze | - |
26.4.2020 | Memoriál Q. Štěpánka | - |
28.4.2019 | Memoriál Q. Štěpánka | 177 |
29.4.2018 | Memoriál Q. Štěpánka | 223 |
30.4.2017 | Memoriál Quido Štěpánka | 301 |
24.4.2016 | Memoriál Q. Štěpánka | 198 |
26.4.2015 | Memoriál Q. Štěpánka | 183 |
27.4.2014 | Memoriál Q. Štěpánka | 192 |
28.4.2013 | Memoriál_Q._Štěpánka | 190 |
29.4.2012 | Memoriál Q. Štěpánka | 185 |
24.4.2011 | Memoriál Q. Štěpánka | 191 |
26.4.2009 | Memoriál Quido Štěpánka | 202 |
27.4.2008 | Memoriál Quido Štěpánka | 175 |
22.4.2007 | Memoriál Quido Štěpánka | 229 |
23.4.2006 | Memoriál Quido Štěpánka | 176 |
24.4.2005 | Memoriál Quido Štěpánka | 173 |
25.4.2004 | Memoriál Q. Štěpánka | 178 |
27.4.2003 | Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník | 166 |
28.4.2002 | Memoriál Quido Štěpánka | 217 |
29.4.2001 | 54. Memoriál Q. Štěpánka | 234 |
23.4.2000 | Memoriál Q. Štěpánka | 149 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Vacek Martin | 69 | 21 |
Hübl Radek | 88 | 19 |
Krátký František | 43 | 19 |
Dostálek Petr | 67 | 18 |
Novotný Luděk | 62 | 18 |
Mannlová Jana | 80 | 17 |
Stránský Aleš | 60 | 16 |
Matyášová Jana | 65 | 16 |
Bielčik Jindřich | 40 | 16 |
Fajfr František | 72 | 15 |
Hrdina Pavel | 88 | 14 |
Sadílek Ota | 46 | 14 |
Vítek Miroslav | 72 | 14 |
Krupička Miroslav | 53 | 13 |
Dostál Ladislav | 56 | 13 |
Kalous Petr | 77 | 13 |
Nechvíl Petr | 91 | 13 |
Jirásková Eva | 64 | 13 |
Ženčák Jaroslav | 61 | 12 |
Borek Petr | 70 | 12 |
Šimůnek Jan | 82 | 12 |
Hanuš Petr | 64 | 12 |
Stránská Adéla | 91 | 12 |
Razým Jan | 57 | 11 |
Sontáková Lenka | 91 | 11 |
Červ Miloslav | 50 | 11 |
Borek Viktor | 04 | 11 |
Krejčí Stanislav | 63 | 11 |
Moravec Martin | 84 | 11 |
Živný Marek | 91 | 11 |
Moravec Jiří | 96 | 10 |
Řemínek Matěj | 86 | 10 |
Bogdał Roman | 79 | 10 |
Razým Lukáš | 79 | 10 |
Sejkorová Lenka | 63 | 10 |
Keprtová Miloslava | 48 | 10 |
Borková Agáta | 02 | 10 |
Purkert Martin | 90 | 10 |
Smolák Petr | 94 | 9 |
Boháč Bonifác | 01 | 9 |
Novotný Přemysl | 59 | 9 |
Kosek Štěpán | 89 | 9 |
Pešava Jan | 00 | 9 |
Martincová Kristýna | 93 | 9 |
Kozáková Denisa | 79 | 9 |
Vévodová Martina | 90 | 9 |
Gregora Filip | 02 | 9 |
Abrahám Luděk | 02 | 9 |
Dostálek Vojtěch | 02 | 8 |
Vondra Vojtěch | 98 | 8 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 544 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:02:40 | 105,27 |
2 | ŽM | 2 | 462 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:02:45 | 99,19 |
3 | ŽM | 3 | 440 | Čerenkova Petra | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:02:48 | 95,54 |
4 | ŽM | 4 | 17 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:02:58 | 83,37 |
5 | ŽM | 5 | 486 | Vítková Zuzana | Sokol Dvůr Králové | 97 | 00:02:59 | 82,15 |
6 | ŽM | 6 | 6 | Ledvinová Viktorie | Atletika Chrudim | 97 | 00:03:03 | 77,28 |
7 | ŽM | 7 | 463 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:03:05 | 74,85 |
8 | ŽM | 8 | 502 | Martincová Tereza | Atletika Žamberk | 98 | 00:03:16 | 61,46 |
9 | ŽM | 9 | 180 | Hrdinová Adéla | Atletika Albrechtice | 97 | 00:03:20 | 56,59 |
10 | ŽM | 10 | 521 | Márová Jana | TJ - Svitavy | 97 | 00:03:26 | 49,29 |
11 | ŽM | 11 | 423 | Králíčková Nikola | Sk Nové Město nad Metují | 98 | 00:03:30 | 44,42 |
12 | ŽM | 12 | 424 | Tojnarová Monika | Sk Nové Město nad Metují | 98 | 00:03:33 | 40,77 |
13 | ŽM | 13 | 433 | Nosková Sára | TJ Jiskra Králíky | 97 | 00:03:44 | 27,38 |
14 | ŽM | 14 | 522 | Vlachová Veronika | TJ - Svitavy | 98 | 00:03:45 | 26,17 |
15 | ŽM | 15 | 503 | Martincová Krystýna | Sokol Žamberk | 98 | 00:03:49 | 21,30 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 13 | Růžička Adam | OK 99 Hradec Králové | 97 | 00:05:06 | 103,64 |
2 | MM | 2 | 5 | Zrůst Daniel | Atletika Chrudim | 97 | 00:05:07 | 102,99 |
3 | MM | 3 | 80 | Doskočil Jan | Jiskra Litomyšl | 97 | 00:05:22 | 93,37 |
4 | MM | 6 | 545 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:05:26 | 90,80 |
5 | MM | 7 | 532 | Mojžíš Dominik | Atletika Jaroměř | 97 | 00:05:27 | 90,16 |
6 | MM | 8 | 2 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:05:48 | 76,68 |
7 | MM | 10 | 9 | Mužík Jan | Atletika Polička | 98 | 00:05:49 | 76,04 |
8 | MM | 12 | 524 | Jakeš Tomáš | ASPV Těchonín | 98 | 00:05:56 | 71,55 |
9 | MM | 13 | 465 | Vilímek Václav | AC Choceň | 98 | 00:05:59 | 69,63 |
10 | MM | 15 | 421 | Remeš Vojtěch | SK Nové Město nad Metují | 98 | 00:06:04 | 66,42 |
11 | MM | 16 | 464 | Lichtág Michal | AC Choceň | 97 | 00:06:05 | 65,78 |
12 | MM | 17 | 193 | Valenta Adam | TJ Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:06:07 | 64,49 |
13 | MM | 18 | 420 | Soukup Josef | Sk Nové Město nad Metují | 98 | 00:06:20 | 56,15 |
14 | MM | 21 | 538 | Sychra Petr | TJ Sokol Jaroměř | 98 | 00:06:50 | 36,90 |
15 | MM | 23 | 513 | Král Jan | TJ - Svitavy | 98 | 00:07:11 | 23,42 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 4 | 523 | Průšová Radka | TJ Svitavy | 96 | 00:05:24 | 105,02 |
2 | ŽS | 5 | 34 | Couralová Simona | BATT Nové Město na Moravě | 96 | 00:05:25 | 104,41 |
3 | ŽS | 8 | 31 | Hajduk Natália | Čerena Gora | 95 | 00:05:48 | 90,57 |
4 | ŽS | 11 | 548 | Fáberová Zuzana | Spartak Letohrad | 96 | 00:05:55 | 86,36 |
5 | ŽS | 13 | 461 | Pešková Adéla | AC Choceň | 96 | 00:05:59 | 83,95 |
6 | ŽS | 19 | 441 | Čerenková Denisa | Atletika Rtyně v Pokrkonoší | 96 | 00:06:33 | 63,49 |
7 | ŽS | 20 | 425 | Rýdlová Diana | Sk Nové Město nad Metují | 96 | 00:06:41 | 58,68 |
8 | ŽS | 22 | 550 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:07:06 | 43,63 |
9 | ŽS | 24 | 42 | Maťátková Nela | BOAT CLUB Dolní Čermná | 96 | 00:08:33 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 2 | 435 | Friš Jan | TJ Jiskra Litomyšl | 95 | 00:06:21 | 105,12 |
2 | MS | 3 | 466 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:06:30 | 100,51 |
3 | MS | 4 | 409 | Tomáš Martin | TJ Sokol Hradec Králové | 95 | 00:06:42 | 94,37 |
4 | MS | 6 | 442 | Červený Jakub | TJ Lokomotiva Trutnov | 95 | 00:07:00 | 85,17 |
5 | MS | 10 | 39 | Schmidt Rudolf | Hasiči Dolní Dobrouč | 96 | 00:07:07 | 81,59 |
6 | MS | 12 | 541 | Schejbal Jaroslav | Atletika Jaroměř | 95 | 00:07:18 | 75,96 |
7 | MS | 13 | 411 | Večeř Milan | Spartak Letohrad | 96 | 00:07:22 | 73,91 |
8 | MS | 18 | 100 | Dušek Jozef | Dolní Čermná | 95 | 00:08:13 | 47,83 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 14 | 24 | Martincová Kristýna | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:07:24 | 122,40 |
2 | ŽD | 21 | 47 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:09:16 | 77,60 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 71 | Vondra David | Jiskra Ústí nad Orlicí | 94 | 00:10:33 | 105,33 |
2 | MD | 2 | 46 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:10:43 | 102,26 |
3 | MD | 3 | 540 | Hřivna Jan | TJ Sokol Jaroměř | 93 | 00:11:15 | 92,41 |
4 | MD | 4 | 6 | Jirásek Jan | neregistrován | 94 | 00:12:29 | 69,66 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 7 | 67 | Vařeka Martin | AC Pardubice | 91 | 00:27:30 | - |
2 | MJ | 13 | 468 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:29:01 | - |
3 | MJ | 15 | 467 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:29:08 | - |
4 | MJ | 24 | 31 | Woś Michal | LKS JSKRA JASZKOWA | 91 | 00:30:04 | - |
5 | MJ | 30 | 33 | Vliasz Jacek | LKS ISKRA Jaszkowa | 92 | 00:30:50 | - |
6 | MJ | 41 | 59 | Hajduk David | ULKS Bystrzyca Klodzka | 91 | 00:33:12 | - |
7 | MJ | 46 | 50 | Živný Marek | Orel Orlice | 91 | 00:33:45 | - |
8 | MJ | 70 | 68 | Mikula Petr | Studené CREW | 91 | 00:40:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 3 | 77 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:26:37 | - |
2 | MB | 6 | 39 | Ženčák Jaroslav | TJ Šumperk | 61 | 00:27:09 | - |
3 | MB | 12 | 55 | Ožana Václav | SK Nové Město na Moravě | 64 | 00:28:46 | - |
4 | MB | 17 | 74 | Ducháček Jan | Ústí nad Orlicí | 68 | 00:29:20 | - |
5 | MB | 25 | 102 | Hanuš Martin | Choceň | 70 | 00:30:21 | - |
6 | MB | 28 | 51 | Buriánek Roman | Česká Třebová | 65 | 00:30:41 | - |
7 | MB | 31 | 26 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 00:30:53 | - |
8 | MB | 35 | 105 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:31:56 | - |
9 | MB | 36 | 72 | Vařeka Karel | Žamberk | 65 | 00:32:28 | - |
10 | MB | 37 | 112 | Dostálek Petr | Viking Králiky | 67 | 00:32:36 | - |
11 | MB | 42 | 63 | Novotný Luděk | SK Žamberk | 62 | 00:33:13 | - |
12 | MB | 45 | 86 | Pilnáček Petr | BK Vysoké Mýto | 65 | 00:33:43 | - |
13 | MB | 47 | 25 | Tichý Martin | neregistrován | 69 | 00:33:50 | - |
14 | MB | 55 | 21 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:35:05 | - |
15 | MB | 58 | 49 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 00:35:54 | - |
16 | MB | 62 | 44 | Smolák Petr | BKVM Vysoké Mýto | 64 | 00:37:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 4 | 27 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:26:49 | - |
2 | MC | 26 | 113 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 53 | 00:30:29 | - |
3 | MC | 38 | 78 | Dostál Ladislav | Moravská Třebová | 56 | 00:32:46 | - |
4 | MC | 39 | 75 | Kubišta Oto | TJ Dlouhá Třebová | 53 | 00:32:53 | - |
5 | MC | 51 | 29 | Dudzik Jacek | LKS ISKRA Jaszkowa | 55 | 00:34:33 | - |
6 | MC | 53 | 1 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:35:01 | - |
7 | MC | 56 | 76 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:35:34 | - |
8 | MC | 66 | 114 | Sedlák Jiří | Přelouč | 58 | 00:38:31 | - |
9 | MC | 68 | 85 | Volf Břetislav | Atletika Albrechtice | 52 | 00:38:55 | - |
10 | MC | 69 | 101 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:39:39 | - |
11 | MC | 73 | 40 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:41:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 21 | 36 | Krátký František | Jiskra Králíky | 43 | 00:29:27 | - |
2 | MD | 48 | 64 | Skalický Jiří | Žamberk | 50 | 00:34:06 | - |
3 | MD | 52 | 41 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:34:43 | - |
4 | MD | 59 | 57 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:37:04 | - |
5 | MD | 60 | 12 | Václavík Jaroslav | SK OMT Pardubice | 48 | 00:37:12 | - |
6 | MD | 71 | 87 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:40:30 | - |
7 | MD | 72 | 98 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:41:11 | - |
8 | MD | 74 | 79 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 01:10:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 5 | 426 | Drábková Michaela | SK Nové Město nad Metují | 92 | 00:06:47 | - |
2 | ŽJ | 9 | 28 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:07:04 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 7 | 88 | Kozáková Denisa | Hvězda SKP Pardubice | 79 | 00:07:01 | - |
2 | ZA | 8 | 23 | Johanidesová Lea | Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:07:03 | - |
3 | ZA | 11 | 106 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:07:08 | - |
4 | ZA | 19 | 42 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:08:24 | - |
5 | ZA | 20 | 99 | Sklenářová Eva | Ústí nad Orlicí | 81 | 00:09:06 | - |
6 | ZA | 23 | 14 | Peterková Veronika | TJ Svitavy | 84 | 00:09:25 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 1 | 5 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:06:20 | - |
2 | ZB | 15 | 54 | Růžičková Kamila | OK 99 Hradec Králové | 71 | 00:07:39 | - |
3 | ZB | 16 | 69 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:07:59 | - |
4 | ZB | 17 | 97 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:08:07 | - |
5 | ZB | 22 | 45 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:09:17 | - |
6 | ZB | 24 | 90 | Vaňková Eva | BK Vysoké Mýto | 67 | 00:09:29 | - |
7 | ZB | 25 | 3 | Hrišková Jana | ISCAREX Česká Třebová | 71 | 00:09:30 | - |
8 | ZB | 26 | 11 | Sejkorová Lenka | Česká Třebová | 63 | 00:09:35 | - |
9 | ZB | 27 | 93 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 00:09:56 | - |
10 | ZB | 28 | 10 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:11:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 544 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:02:40 | 105,27 |
2 | ŽM | 2 | 462 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:02:45 | 99,19 |
3 | ŽM | 3 | 440 | Čerenkova Petra | Atletika Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:02:48 | 95,54 |
4 | ŽM | 4 | 17 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:02:58 | 83,37 |
5 | ŽM | 5 | 486 | Vítková Zuzana | Sokol Dvůr Králové | 97 | 00:02:59 | 82,15 |
6 | ŽM | 6 | 6 | Ledvinová Viktorie | Atletika Chrudim | 97 | 00:03:03 | 77,28 |
7 | ŽM | 7 | 463 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:03:05 | 74,85 |
8 | ŽM | 8 | 502 | Martincová Tereza | Atletika Žamberk | 98 | 00:03:16 | 61,46 |
9 | ŽM | 9 | 180 | Hrdinová Adéla | Atletika Albrechtice | 97 | 00:03:20 | 56,59 |
10 | ŽM | 10 | 521 | Márová Jana | TJ - Svitavy | 97 | 00:03:26 | 49,29 |
11 | ŽM | 11 | 423 | Králíčková Nikola | Sk Nové Město nad Metují | 98 | 00:03:30 | 44,42 |
12 | ŽM | 12 | 424 | Tojnarová Monika | Sk Nové Město nad Metují | 98 | 00:03:33 | 40,77 |
13 | ŽM | 13 | 433 | Nosková Sára | TJ Jiskra Králíky | 97 | 00:03:44 | 27,38 |
14 | ŽM | 14 | 522 | Vlachová Veronika | TJ - Svitavy | 98 | 00:03:45 | 26,17 |
15 | ŽM | 15 | 503 | Martincová Krystýna | Sokol Žamberk | 98 | 00:03:49 | 21,30 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 71 | Vondra David | Jiskra Ústí nad Orlicí | 94 | 00:10:33 | 105,33 |
2 | MD | 2 | 46 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:10:43 | 102,26 |
3 | MD | 3 | 540 | Hřivna Jan | TJ Sokol Jaroměř | 93 | 00:11:15 | 92,41 |
4 | MD | 4 | 6 | Jirásek Jan | neregistrován | 94 | 00:12:29 | 69,66 |
Organizace závodu: 68% Zvolená trasa závodu: 98% Značení závodu: 88% Vyhlášení výsledků: 78% Zpracování výsledků: 70% Ceny vítězům: 95% Celkový dojem ze závodu: 76% Závod hodnotilo celkem 16 návštěvníků. | Celkové hodnocení 82% |
4.5.2024 (sobota), svátek má Květoslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - mládež.
03.05.2024 - Výsledky závodu Běk kolem poličských hradeb.
02.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Rozálku.
30.04.2024 - Výsledky závodu Memoriál Quida Štěpánka.
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Běk kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běk kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běk kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
maorh