27.5.2006, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
23.5.2015 | Horský běh na Lysou horu - kvalifikace na ME | 259 |
1.6.2013 | Horský běh na Lysou horu - kvalifikace na ME | 264 |
28.5.2011 | Horský běh na Lysou horu - kvalifikace na ME | 329 |
30.5.2009 | Horský běh na Lysou horu | 203 |
24.5.2008 | Horský běh na Lysou horu - MČR | 231 |
26.5.2007 | Horský běh na Lysou horu | 189 |
28.5.2005 | Ostravice - Lysá hora | 120 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Šnevajs Radomír | 63 | 8 |
Zátopek Jiří | 60 | 8 |
Wálek Bronislav | 57 | 8 |
Kolínek František | 56 | 7 |
Říha Pavel | 77 | 7 |
Kacíř Zdeněk | 56 | 7 |
Tučný Jan | 47 | 7 |
Olejník Jaroslav | 67 | 7 |
Krejčí Lukáš | 76 | 7 |
Suchánek Lukáš | 79 | 7 |
Mikulenka Tomáš | 70 | 7 |
Olejník Dalibor | 65 | 7 |
Volný Jaromír | 35 | 7 |
Milesová Iva | 77 | 6 |
Vacek Martin | 69 | 6 |
Brýdl Pavel | 80 | 6 |
Bartoš Edwin | 68 | 6 |
Brož Jiří | 54 | 6 |
Stránský Aleš | 60 | 6 |
Stránská Adéla | 91 | 6 |
Horáček Michal | 75 | 6 |
Horák Ondřej | 75 | 6 |
Rumpertesz Petr | 78 | 6 |
Polášek Jan | 80 | 6 |
Keprtová Miloslava | 48 | 6 |
Šitka Josef | 86 | 6 |
Šokalová Ludmila | 56 | 6 |
Vojkůvka Jan | 68 | 6 |
Merta Jaroslav | 35 | 6 |
Vodička Jan | 45 | 6 |
Balko Peter | 44 | 6 |
Letko Miroslav | 81 | 5 |
Groš Štefan | 61 | 5 |
Sehnal Tomáš | 73 | 5 |
Velička Zdeněk | 62 | 5 |
Skomorowski Stanisław | 57 | 5 |
Špacír Ladislav | 55 | 5 |
Šádková Irena | 69 | 5 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 5 |
Vrobel Miroslav | 61 | 5 |
Malatín Štefan | 55 | 5 |
Lipták Radim | 79 | 5 |
Hrubý Vojtěch | 74 | 5 |
Beránek Roman | 63 | 5 |
Šindelek Vladan | 67 | 5 |
Krejčí Josef | 49 | 5 |
Pecháček Lumír | 85 | 5 |
Žídek Robert | 78 | 5 |
Smola Josef | 51 | 5 |
Schorná Matyášová Pavla | 80 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 21 | 45 | Kolínek František | AK Perná | 56 | 00:51:18 | 105 |
2 | MC | 37 | 138 | Pechek František | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 00:54:05 | 93 |
3 | MC | 41 | 24 | Špacír Ladislav | Lokomotiva Břeclav | 55 | 00:54:31 | 81 |
4 | MC | 87 | 21 | Kacíř Zdeněk | Český Těšín | 56 | 01:02:01 | 72 |
5 | MC | 88 | 249 | Malatín Štefan | AAC Brno | 55 | 01:02:09 | 66 |
6 | MC | 118 | 155 | Brož Jiří | MK Seitl Ostrava | 54 | 01:07:21 | 60 |
7 | MC | 134 | 113 | Velkoborský Miloš | AC Ostrava | 54 | 01:10:21 | 57 |
8 | MC | 139 | 1013 | Přívětivý Miroslav | KHB Radegast | 53 | 01:10:58 | 54 |
9 | MC | 145 | 176 | Jelínek Petr | PJR Frenštát p. R. | 52 | 01:11:38 | 51 |
10 | MC | 155 | 200 | Smola Josef | MK Seitl Ostrava | 51 | 01:13:12 | 48 |
11 | MC | 168 | 191 | Tučný Jan | MK Pardubice | 47 | 01:15:44 | 45 |
12 | MC | 172 | 95 | Rechtenberg Karel | neregistrován | 47 | 01:16:28 | 42 |
13 | MC | 183 | 79 | Bardoň Jan | MK Seitl Ostrava | 52 | 01:19:42 | 39 |
14 | MC | 187 | 94 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 01:22:39 | 36 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 117 | 41 | Groh Stanislav | AC Vrchlabí | 46 | 01:07:18 | 105 |
2 | MD | 124 | 37 | Holec František | SLEZAN Frýdek | 46 | 01:08:16 | 93 |
3 | MD | 147 | 220 | Balko Peter | Zbuj CUP | 44 | 01:12:01 | 81 |
4 | MD | 152 | 199 | Vodička Jan | Šela Sport Přerov | 45 | 01:12:51 | 72 |
5 | MD | 162 | 124 | Kubíček František | Liga 100 Ostrava | 46 | 01:14:41 | 66 |
6 | MD | 174 | 76 | Fejgl Zdeněk | BK Vratimov | 42 | 01:17:50 | 60 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 163 | 246 | Jantsch Vítězslav | LIAZ Jablonec | 35 | 01:15:00 | 105 |
2 | ME | 170 | 88 | Merta Jaroslav | Fenix Jeseník | 35 | 01:15:56 | 93 |
3 | ME | 199 | 80 | Volný Jaromír | PJR Frenštát p. R. | 35 | 01:27:45 | 81 |
4 | ME | 204 | 150 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 01:34:09 | 72 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 1 | 232 | Žabková Marie | SKOB Beta Třinec | 87 | 00:40:25 | 105 |
2 | ŽJ | 2 | 180 | Klímová Ivana | BATT Nové Město na Moravě | 87 | 00:40:52 | 93 |
3 | ŽJ | 3 | 17 | Vévodová Martina | AK Perná | 90 | 00:41:14 | 81 |
4 | ŽJ | 4 | 189 | Johanidesová Lea | Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:41:42 | 72 |
5 | ŽJ | 5 | 163 | Schindlerová Zuzana | USK Praha | 87 | 00:42:35 | 66 |
6 | ŽJ | 6 | 168 | Rauscherová Andrea | FENIX SKI Team Jeseník | 87 | 00:44:16 | 60 |
7 | ŽJ | 7 | 242 | Portyšová Lucie | ISCAREX Česká Třebová | 90 | 00:44:41 | 57 |
8 | ŽJ | 8 | 167 | Rauscherová Lucie | Fenix Ski Team Jeseník | 87 | 00:46:15 | 54 |
9 | ŽJ | 9 | 86 | Klečková Lucie | SKOB Baník Havířov | 88 | 00:47:18 | 51 |
10 | ŽJ | 10 | 152 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:48:27 | 48 |
11 | ŽJ | 11 | 82 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:48:40 | 45 |
12 | ŽJ | 12 | 151 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:50:35 | 42 |
13 | ŽJ | 13 | 211 | Kratochvílová Iva | PSK Olymp Praha | 87 | 00:51:55 | 39 |
14 | ŽJ | 14 | 77 | Vávrů Ivana | VTŽ Chomutov | 88 | 00:58:04 | 36 |
- | ŽJ | - | 1018 | Stryjska Diana | Raciborz | 89 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 151 | 141 | Tůmová Eva | TJ Maratonstav Úpice | 69 | 01:12:44 | 93 |
2 | ZB | 169 | 184 | Jorová Ludmila | ISCAREX Česká Třebová | 62 | 01:15:47 | 81 |
3 | ZB | 173 | 214 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 01:16:29 | 72 |
4 | ZB | 186 | 93 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 01:20:38 | 66 |
5 | ZB | 192 | 149 | Pachtová Iva | neregistrována | 70 | 01:23:38 | 60 |
6 | ZB | 200 | 132 | Polachová Lenka | TJ LIGA 100 Olomouc | 69 | 01:27:59 | 57 |
7 | ZB | 206 | 123 | Přívětivá Svatava | KHB Radegast | 64 | 01:43:58 | 54 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 110 | 142 | Paulů Blanka | TJ Maratonstav Úpice | 54 | 01:05:51 | 105 |
2 | ŽC | 176 | 38 | Šokalová Ludmila | Slezan F-M | 56 | 01:17:56 | 93 |
3 | ŽC | 184 | 112 | Rossi Lenka | MK Seitl Ostrava | 54 | 01:19:57 | 81 |
4 | ŽC | 191 | 182 | Tvrdá Zdeňka | TJ Chemoplast Chropyně | 56 | 01:23:33 | 72 |
5 | ŽC | 194 | 244 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 01:23:57 | 66 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 1 | 232 | Žabková Marie | SKOB Beta Třinec | 87 | 00:40:25 | 105 |
2 | ŽJ | 2 | 180 | Klímová Ivana | BATT Nové Město na Moravě | 87 | 00:40:52 | 93 |
3 | ŽJ | 3 | 17 | Vévodová Martina | AK Perná | 90 | 00:41:14 | 81 |
4 | ŽJ | 4 | 189 | Johanidesová Lea | Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:41:42 | 72 |
5 | ŽJ | 5 | 163 | Schindlerová Zuzana | USK Praha | 87 | 00:42:35 | 66 |
6 | ŽJ | 6 | 168 | Rauscherová Andrea | FENIX SKI Team Jeseník | 87 | 00:44:16 | 60 |
7 | ŽJ | 7 | 242 | Portyšová Lucie | ISCAREX Česká Třebová | 90 | 00:44:41 | 57 |
8 | ŽJ | 8 | 167 | Rauscherová Lucie | Fenix Ski Team Jeseník | 87 | 00:46:15 | 54 |
9 | ŽJ | 9 | 86 | Klečková Lucie | SKOB Baník Havířov | 88 | 00:47:18 | 51 |
10 | ŽJ | 10 | 152 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:48:27 | 48 |
11 | ŽJ | 11 | 82 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:48:40 | 45 |
12 | ŽJ | 12 | 151 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:50:35 | 42 |
13 | ŽJ | 13 | 211 | Kratochvílová Iva | PSK Olymp Praha | 87 | 00:51:55 | 39 |
14 | ŽJ | 14 | 77 | Vávrů Ivana | VTŽ Chomutov | 88 | 00:58:04 | 36 |
Organizace závodu: 83% Zvolená trasa závodu: 84% Značení závodu: 83% Vyhlášení výsledků: 82% Zpracování výsledků: 76% Ceny vítězům: 78% Celkový dojem ze závodu: 84% Závod hodnotilo celkem 15 návštěvníků. | Celkové hodnocení 81% |
11.5.2024 (sobota), svátek má Svatava
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
07.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
07.05.2024 - Propozice závodu Běh Choceňskými sady.
06.05.2024 - Výsledky závodu Letohradská pětka.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - mládež.
Poslední názory
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běh kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
nakopec