12.6.2005, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
29.4.2012 | Prachatice - Libín | 24 |
1.5.2011 | Prachatice - Libín | 44 |
2.5.2010 | Prachatice - Libín | 37 |
3.5.2009 | Prachatice - Libín | 55 |
17.8.2008 | Prachatice - Libín | 62 |
19.8.2007 | Prachatice - Libín | 73 |
18.6.2006 | Prachatice - Libín | 48 |
20.6.2004 | Prachatice - Libín | 65 |
22.6.2003 | Prachatice - Libín | 30 |
23.6.2002 | Prachatice - Libín | 34 |
24.9.1988 | Prachatice - Libín | 30 |
27.9.1987 | Prachatice - Libín | 15 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Kresl Ladislav | 39 | 10 |
Šimurda Martin | 72 | 9 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 7 |
Jirásková Eva | 64 | 6 |
Grabmüllerová Šárka | 69 | 6 |
Kolínek František | 56 | 6 |
Šimůnek Jan | 49 | 6 |
Grabmueller Ivo | 62 | 5 |
Šandera Pavel | 75 | 5 |
Vagenknecht Roman | 75 | 5 |
Krčka Bohuslav | 59 | 5 |
Jirásková Bára | 91 | 5 |
Flegl Vlastimil | 53 | 5 |
Fiedler Jindřich | 75 | 5 |
Molhanc Karel | 50 | 4 |
Krupka Milan | 56 | 4 |
Petrou Jan | 64 | 4 |
Poduška Josef | 62 | 4 |
Kasal Václav | 60 | 4 |
Svatoš Otakar | 34 | 4 |
Ulich Petr | 68 | 4 |
Jirásková Hanka | 89 | 4 |
Kollertová Eva | 83 | 4 |
Piklová Alice | 73 | 4 |
Šimůnek Jan | 82 | 4 |
Mannlová Jana | 80 | 4 |
Hronová Božena | 54 | 4 |
Plánek Jan | 72 | 4 |
Milesová Iva | 77 | 4 |
Mikolášek Arnošt | 65 | 4 |
Šimůnková Pavla | 77 | 4 |
Dedek Aleš | 75 | 4 |
Plánek Karel | 76 | 3 |
Portyšová Lucie | 90 | 3 |
Stránský Aleš | 60 | 3 |
Šír Václav | 48 | 3 |
Zálešák František | 37 | 3 |
Hrdina Pavel | 88 | 3 |
Kříž Václav | 64 | 3 |
Gaman Jaroslav | 35 | 3 |
Vymazal Petr | 75 | 3 |
Rus Zdeněk | 52 | 3 |
Mikšl Miroslav | 99 | 3 |
Krňávek Vojtěch | 54 | 3 |
Polcová Monika | 91 | 3 |
Piloušek Michal | 89 | 3 |
Hron Jan | 81 | 3 |
Vacarda Vladimír | 59 | 3 |
Kocourek Jan | 66 | 3 |
Merta Jaroslav | 35 | 3 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 10 | 11 | Mandák Pavel | Ski klub Šumava | 89 | 00:33:02 | 35 |
2 | MJ | 13 | 14 | Šraděja Jakub | SKI klub Šumava | 91 | 00:33:20 | 31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 2 | Zoubek Zdeněk | ABK Liberec | 69 | 00:26:57 | 35 |
2 | MA | 3 | 4 | Vagenknecht Roman | Maratonstav Úpice | 75 | 00:29:51 | 31 |
3 | MA | 4 | 5 | Filipčík Miroslav | SKI Strakonice | 73 | 00:30:30 | 27 |
4 | MA | 6 | 7 | Míšek Petr | Prachatice | 79 | 00:31:37 | 24 |
5 | MA | 8 | 9 | Hron Tomáš | Tatran Prachatice | 77 | 00:32:03 | 22 |
6 | MA | 12 | 13 | Kocourek Jan | Tatran Prachatice | 66 | 00:33:12 | 20 |
7 | MA | 16 | 17 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:35:37 | 19 |
8 | MA | 17 | 18 | Šandera Pavel | CTK Netolice | 75 | 00:36:05 | 18 |
9 | MA | 19 | 20 | Kresl Ladislav | AC Slavoj Český Krumlov | 72 | 00:36:33 | 17 |
10 | MA | 20 | 21 | Voldřich Petr | Stachy | 78 | 00:36:36 | 16 |
11 | MA | 23 | 24 | Fiedler Jindřich | Tatran Prachatice | 75 | 00:38:17 | 15 |
12 | MA | 41 | 42 | Rataj Jan | Dukla Praha | 73 | 00:51:25 | 14 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 2 | 3 | Poduška Josef | AC Kladno | 62 | 00:28:45 | 35 |
2 | MB | 7 | 8 | Pokorný Břetislav | Vitana Byšice | 62 | 00:31:49 | 31 |
3 | MB | 9 | 10 | Petrou Jan | Velešín | 64 | 00:32:23 | 27 |
4 | MB | 11 | 12 | Krčmář Petr | TJ Sušice | 58 | 00:33:06 | 24 |
5 | MB | 18 | 19 | Huspeka Miroslav | BaH Tri Č.Budějovice | 59 | 00:36:19 | 22 |
6 | MB | 22 | 23 | Zoubek Jiří | SCWS Lučany | 65 | 00:37:08 | 20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 14 | 15 | Šír Václav | TJ Spartak Rokytnice n. J. | 48 | 00:33:34 | 35 |
2 | MC | 37 | 38 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:47:18 | 31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 15 | 16 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:35:23 | 35 |
2 | MD | 21 | 22 | Biemann Götz | Jiskra Harrachov | 43 | 00:36:43 | 31 |
3 | MD | 25 | 26 | Klíma Václav | Sokol Kamenný Újezd | 45 | 00:39:23 | 27 |
4 | MD | 29 | 30 | Herbst Manfred | Fenix Jeseník | 41 | 00:43:07 | 24 |
5 | MD | 31 | 32 | Málek Zdeněk | AVC Praha | 43 | 00:43:31 | 22 |
6 | MD | 32 | 33 | Kotrc Vladimír | SKI Klub Šumava | 41 | 00:44:08 | 20 |
7 | MD | 36 | 37 | Kresl Ladislav | AC Český Krumlov | 39 | 00:46:15 | 19 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 38 | 39 | Merta Jaroslav | Fenix Ski TEAM Jeseník | 35 | 00:47:40 | 35 |
2 | ME | 40 | 41 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:49:06 | 31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 26 | 27 | Paďourová Renata | ISCAREX Česká Třebová | 87 | 00:40:15 | 35 |
2 | ŽJ | 28 | 29 | Polcová Monika | SKI klub Šumava | 91 | 00:41:45 | 31 |
3 | ŽJ | 30 | 31 | Podskalská Silvia | SKI klub Šumava | 91 | 00:43:17 | 27 |
4 | ŽJ | 35 | 36 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:45:31 | 24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 5 | 6 | Milesová Iva | AC Kovošrot Praha | 77 | 00:31:35 | 35 |
2 | ZA | 24 | 25 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:39:17 | 31 |
3 | ZA | 33 | 34 | Holoubková Magda | Sokol Volyně | 77 | 00:44:55 | 27 |
4 | ZA | 39 | 40 | Neubauerová Jana | SKI klub Šumava | 79 | 00:49:04 | 24 |
5 | ZA | 42 | 43 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:52:47 | 22 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 27 | 28 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:41:28 | 35 |
2 | ZB | 34 | 35 | Bošková Vladimíra | Sokol Volyně | 67 | 00:44:56 | 31 |
13.5.2024 (pondělí), svátek má Servác
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
07.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
07.05.2024 - Propozice závodu Běh Choceňskými sady.
06.05.2024 - Výsledky závodu Letohradská pětka.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - mládež.
Poslední názory
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běh kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.