16.9.2004, čtvrtek
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 2 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:01:21 | 11,00 |
2 | Ž2 | 2 | 3 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:01:23 | 9,00 |
3 | Ž2 | 3 | 4 | Hrudová Tereza | ZŠ Bří Čapků ÚO | 95 | 00:01:23 | 8,00 |
4 | Ž2 | 4 | 5 | Fáberová Zuzana | ABK Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:01:26 | 7,00 |
5 | Ž2 | 5 | 6 | Glaserová Dominika | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:01:34 | 6,00 |
6 | Ž2 | 6 | 7 | Hrdinová Klára | ZŠ Jamné nad Orlicí | 96 | 00:01:40 | 5,00 |
7 | Ž2 | 7 | 8 | Hubálková Kristýna | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:01:43 | 4,00 |
8 | Ž2 | 8 | 9 | Karlová Markéta | Hradec Králové | 96 | 00:01:46 | 3,00 |
9 | Ž2 | 9 | 10 | Flídrová Kristýna | ZŠ Bří Čapků ÚO | 97 | 00:01:48 | 2,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 30 | Faltusová Kristýna | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:02:03 | 11,00 |
2 | Ž3 | 2 | 31 | Barnetová Alena | Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:02:03 | 9,00 |
3 | Ž3 | 4 | 32 | Řeháková Michaela | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:02:10 | 8,00 |
4 | Ž3 | 7 | 33 | Halaničová Lucie | Králiky | 94 | 00:02:14 | 7,00 |
5 | Ž3 | 10 | 34 | Buršová Diana | ZŠ Bří Čapků ÚO | 93 | 00:02:16 | 6,00 |
6 | Ž3 | 14 | 35 | Skotálková Tereza | ZŠ Bří Čapků ÚO | 94 | 00:02:18 | 5,00 |
7 | Ž3 | 16 | 36 | Halbrštátová Petra | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:02:21 | 4,00 |
8 | Ž3 | 17 | 37 | Šťastná Dominika | ZŠ Jamné nad Orlicí | 93 | 00:02:21 | 3,00 |
9 | Ž3 | 23 | 38 | Malačová Markéta | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:02:30 | 2,00 |
10 | Ž3 | 28 | 39 | Grassingerová Lucie | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 94 | 00:02:41 | 1,00 |
11 | Ž3 | 30 | 40 | Dostálková Nikola | ZŠ Bří Čapků ÚO | 94 | 00:02:47 | 0,00 |
12 | Ž3 | 31 | 41 | Koblížková Veronika | ZŠ Bří Čapků ÚO | 94 | 00:02:47 | 0,00 |
13 | Ž3 | 32 | 42 | Gorunová Kateřina | ZŠ Bří Čapků ÚO | 94 | 00:02:55 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 3 | 69 | Langrová Žaneta | ZŠ Bří Čapků ÚO | 91 | 00:02:31 | 11,00 |
2 | ŽM | 4 | 70 | Šachová Šárka | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:02:39 | 9,00 |
3 | ŽM | 5 | 71 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:02:40 | 8,00 |
4 | ŽM | 11 | 72 | Báčová Magdalena | Jiskra Ústí nad Orlicí | 91 | 00:02:52 | 7,00 |
5 | ŽM | 13 | 73 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:02:53 | 6,00 |
6 | ŽM | 15 | 74 | Halbrštátová Anna | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:02:55 | 5,00 |
7 | ŽM | 21 | 75 | Augustinová Michaela | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:02:59 | 4,00 |
8 | ŽM | 26 | 76 | Jirásková Bára | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:03:03 | 3,00 |
9 | ŽM | 30 | 77 | Matějíková Lucie | Atletika Albrechtice | 92 | 00:03:08 | 2,00 |
10 | ŽM | 31 | 78 | Richtrová Andrea | Atletika Albrechtice | 92 | 00:03:08 | 1,00 |
11 | ŽM | 33 | 79 | Drtilová Petra | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:03:15 | 0,00 |
12 | ŽM | 35 | 80 | Marková Ludmila | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:03:18 | 0,00 |
13 | ŽM | 37 | 81 | Dobřanská Nikola | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:03:20 | 0,00 |
14 | ŽM | 43 | 82 | Pšondrová Tereza | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:03:32 | 0,00 |
15 | ŽM | 44 | 83 | Šafářová Kristýna | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:03:36 | 0,00 |
- | ŽM | - | 84 | Junková Barbora | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 92 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 85 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:03:16 | 11,00 |
2 | MM | 2 | 86 | Krejčí Stanislav | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:03:16 | 9,00 |
3 | MM | 3 | 87 | Černohous David | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:03:18 | 8,00 |
4 | MM | 4 | 88 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:03:25 | 7,00 |
5 | MM | 5 | 89 | Záleský Milan | ZŠ Ústí nad Orlicí bří. Čapků | 92 | 00:03:32 | 6,00 |
6 | MM | 6 | 90 | Halanič Jakub | Králíky | 92 | 00:03:40 | 5,00 |
7 | MM | 7 | 91 | Rubeš David | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:03:44 | 4,00 |
8 | MM | 8 | 92 | Brožek Radovan | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:03:47 | 3,00 |
9 | MM | 9 | 93 | Smola Zdeněk | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:03:53 | 2,00 |
10 | MM | 10 | 94 | Kinčík Marián | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:04:05 | 1,00 |
11 | MM | 11 | 95 | Prokopec David | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:04:05 | 0,00 |
- | MM | - | 96 | Bednář Ladislav | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 92 | DNF | - |
- | MM | - | 97 | Moravec Josef | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 91 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 1 | 98 | Johanidesová Lea | Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:02:28 | 11,00 |
2 | ŽS | 2 | 99 | Halecká Elena | Jiskra Ústí nad Orlicí | 90 | 00:02:30 | 9,00 |
3 | ŽS | 7 | 100 | Karlová Veronika | ZŠ tř. SNP Hradec Králové | 90 | 00:02:42 | 8,00 |
4 | ŽS | 8 | 101 | Kalábová Monika | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:02:44 | 7,00 |
5 | ŽS | 16 | 102 | Fáberová Jana | ABK Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:02:57 | 6,00 |
6 | ŽS | 17 | 103 | Marková Anna | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 90 | 00:02:57 | 5,00 |
7 | ŽS | 18 | 104 | Drtilová Veronika | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 90 | 00:02:58 | 4,00 |
8 | ŽS | 21 | 105 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:02:59 | 3,00 |
9 | ŽS | 25 | 106 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:03:00 | 2,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 107 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:04:28 | 11,00 |
2 | MS | 2 | 108 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:04:37 | 9,00 |
3 | MS | 3 | 109 | Zavřel Jiří | AC Choceň | 89 | 00:04:37 | 8,00 |
4 | MS | 4 | 110 | Jandejsek Tomáš | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:04:52 | 7,00 |
5 | MS | 5 | 111 | Svoboda Jakub | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 90 | 00:05:20 | 6,00 |
6 | MS | 6 | 112 | Jandejsek David | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 90 | 00:05:22 | 5,00 |
7 | MS | 7 | 113 | Kvapil Jan | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 90 | 00:05:41 | 4,00 |
8 | MS | 8 | 114 | Šlahora Jan | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 90 | 00:05:46 | 3,00 |
9 | MS | 9 | 115 | Hejzlar David | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:05:51 | 2,00 |
10 | MS | 10 | 116 | Bilotskij Dmitrij | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 90 | 00:05:55 | 1,00 |
11 | MS | 11 | 117 | Bartoň Martin | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 90 | 00:05:57 | 0,00 |
12 | MS | 12 | 118 | Langr Tomáš | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:05:58 | 0,00 |
- | MS | - | 119 | Černohous Lukáš | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 89 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 2 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:01:21 | 11,00 |
2 | Ž2 | 2 | 3 | Maříková Simona | KB OEZ Letohrad | 96 | 00:01:23 | 9,00 |
3 | Ž2 | 3 | 4 | Hrudová Tereza | ZŠ Bří Čapků ÚO | 95 | 00:01:23 | 8,00 |
4 | Ž2 | 4 | 5 | Fáberová Zuzana | ABK Jablonné nad Orlicí | 96 | 00:01:26 | 7,00 |
5 | Ž2 | 5 | 6 | Glaserová Dominika | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:01:34 | 6,00 |
6 | Ž2 | 6 | 7 | Hrdinová Klára | ZŠ Jamné nad Orlicí | 96 | 00:01:40 | 5,00 |
7 | Ž2 | 7 | 8 | Hubálková Kristýna | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:01:43 | 4,00 |
8 | Ž2 | 8 | 9 | Karlová Markéta | Hradec Králové | 96 | 00:01:46 | 3,00 |
9 | Ž2 | 9 | 10 | Flídrová Kristýna | ZŠ Bří Čapků ÚO | 97 | 00:01:48 | 2,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 85 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:03:16 | 11,00 |
2 | MM | 2 | 86 | Krejčí Stanislav | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:03:16 | 9,00 |
3 | MM | 3 | 87 | Černohous David | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:03:18 | 8,00 |
4 | MM | 4 | 88 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:03:25 | 7,00 |
5 | MM | 5 | 89 | Záleský Milan | ZŠ Ústí nad Orlicí bří. Čapků | 92 | 00:03:32 | 6,00 |
6 | MM | 6 | 90 | Halanič Jakub | Králíky | 92 | 00:03:40 | 5,00 |
7 | MM | 7 | 91 | Rubeš David | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:03:44 | 4,00 |
8 | MM | 8 | 92 | Brožek Radovan | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:03:47 | 3,00 |
9 | MM | 9 | 93 | Smola Zdeněk | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:03:53 | 2,00 |
10 | MM | 10 | 94 | Kinčík Marián | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:04:05 | 1,00 |
11 | MM | 11 | 95 | Prokopec David | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 92 | 00:04:05 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 107 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:04:28 | 11,00 |
2 | MS | 2 | 108 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:04:37 | 9,00 |
3 | MS | 3 | 109 | Zavřel Jiří | AC Choceň | 89 | 00:04:37 | 8,00 |
4 | MS | 4 | 110 | Jandejsek Tomáš | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:04:52 | 7,00 |
5 | MS | 5 | 111 | Svoboda Jakub | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 90 | 00:05:20 | 6,00 |
6 | MS | 6 | 112 | Jandejsek David | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 90 | 00:05:22 | 5,00 |
7 | MS | 7 | 113 | Kvapil Jan | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 90 | 00:05:41 | 4,00 |
8 | MS | 8 | 114 | Šlahora Jan | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 90 | 00:05:46 | 3,00 |
9 | MS | 9 | 115 | Hejzlar David | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:05:51 | 2,00 |
10 | MS | 10 | 116 | Bilotskij Dmitrij | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 90 | 00:05:55 | 1,00 |
11 | MS | 11 | 117 | Bartoň Martin | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 90 | 00:05:57 | 0,00 |
12 | MS | 12 | 118 | Langr Tomáš | ZŠ Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:05:58 | 0,00 |
13.5.2024 (pondělí), svátek má Servác
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
07.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
07.05.2024 - Propozice závodu Běh Choceňskými sady.
06.05.2024 - Výsledky závodu Letohradská pětka.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - mládež.
Poslední názory
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běh kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.