13.9.2003, sobota
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 2 | Veselý Michal | Biatlon Letohrad | 96 | 00:01:38 | - |
2 | Ž1 | 2 | 3 | Kavka Lukáš | Biatlon Letohrad | 97 | 00:01:50 | - |
3 | Ž1 | 3 | 10 | Michalcová Eliška | Rokytnický Medvěd | 97 | 00:01:55 | - |
4 | Ž1 | 4 | 4 | Krásek Jakub | Biatlon Letohrad | 00:02:00 | - | |
5 | Ž1 | 5 | 9 | Štefková Michaela | Rokytnický Medvěd | 98 | 00:02:38 | - |
6 | Ž1 | 6 | 7 | Kánský Petr | Biatlon Letohrad | 00 | 00:03:55 | - |
7 | Ž1 | 7 | 8 | Levý David | Rokytnický Medvěd | 00 | 00:04:05 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 2 | 1 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:01:56 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 6 | Vondra David | Biatlon Letohrad | 94 | 00:01:45 | - |
2 | M2 | 3 | 5 | Levý Tomáš | Biatlon Letohrad | 94 | 00:02:05 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 43 | Řehák Adam | Biatlon Letohrad | 92 | 00:04:12 | - |
2 | M3 | 2 | 27 | Neruda Michal | SKI Česká Třebová | 93 | 00:04:17 | - |
3 | M3 | 4 | 63 | Partl David | Rokytnický Medvěd | 00:04:22 | - | |
4 | M3 | 6 | 26 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:04:23 | - |
5 | M3 | 9 | 41 | Adamec Marek | Biatlon Letohrad | 93 | 00:04:31 | - |
6 | M3 | 12 | 66 | Levý Lukáš | Rokytnický Medvěd | 93 | 00:04:53 | - |
7 | M3 | 13 | 42 | Velič Lukáš | Biatlon Letohrad | 93 | 00:04:55 | - |
8 | M3 | 15 | 40 | Krásek Michal | Biatlon Letohrad | 00:06:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 28 | Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:03:10 | - |
2 | Ž3 | 2 | 30 | Klaclová Šárka | SKI Česká Třebová | 93 | 00:03:13 | - |
3 | Ž3 | 3 | 45 | Satoriová Martina | Biatlon Letohrad | 92 | 00:03:16 | - |
4 | Ž3 | 4 | 50 | Adamcová Martina | Biatlon Letohrad | 93 | 00:03:22 | - |
5 | Ž3 | 5 | 34 | Voleská Veronika | SKI Česká Třebová | 92 | 00:03:24 | - |
6 | Ž3 | 6 | 49 | Vávrová Markéta | Biatlon Letohrad | 92 | 00:03:26 | - |
7 | Ž3 | 7 | 29 | Černá Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:27 | - |
8 | Ž3 | 8 | 33 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:03:30 | - |
9 | Ž3 | 9 | 32 | Martincová Kristýna | SKI Česká Třebová | 93 | 00:03:31 | - |
10 | Ž3 | 10 | 47 | Tomanová Veronika | Biatlon Letohrad | 93 | 00:03:40 | - |
11 | Ž3 | 11 | 51 | Faltisová Kristína | Biatlon Letohrad | 00:03:43 | - | |
12 | Ž3 | 12 | 44 | Kavková Michaela | Biatlon Letohrad | 92 | 00:03:47 | - |
13 | Ž3 | 13 | 31 | Kopecká Denisa | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:51 | - |
14 | Ž3 | 14 | 46 | Moravcová Eliška | Biatlon Letohrad | 92 | 00:03:52 | - |
15 | Ž3 | 15 | 52 | Bárnetová Martina | Biatlon Letohrad | 00:03:57 | - | |
16 | Ž3 | 16 | 48 | Motyčková Lucie | Biatlon Letohrad | 93 | 00:04:23 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 3 | 38 | Šachová Šárka | SKI Česká Třebová | 91 | 00:04:18 | - |
2 | ŽM | 4 | 37 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:04:22 | - |
3 | ŽM | 7 | 60 | Levá Nikola | Biatlon Letohrad | 90 | 00:04:24 | - |
4 | ŽM | 8 | 62 | Vacková Michaela | Biatlon Letohrad | 90 | 00:04:27 | - |
5 | ŽM | 10 | 59 | Havlová Michaela | Biatlon Letohrad | 91 | 00:04:41 | - |
6 | ŽM | 11 | 39 | Zapletalová Tereza | SKI Česká Třebová | 91 | 00:04:48 | - |
7 | ŽM | 14 | 61 | Lipenská Radka | Biatlon Letohrad | 90 | 00:04:57 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 56 | Faltus Lukáš | Biatlon Letohrad | 90 | 00:06:02 | - |
2 | MM | 2 | 57 | Vávra Vlastimil | Biatlon Letohrad | 91 | 00:06:03 | - |
3 | MM | 3 | 36 | Morkes Michal | SKI Česká Třebová | 91 | 00:06:08 | - |
4 | MM | 4 | 58 | Kroupa Ondřej | Biatlon Letohrad | 91 | 00:06:12 | - |
5 | MM | 5 | 64 | Partl Matěj | Rokytnický Medvěd | 00:06:13 | - | |
6 | MM | 6 | 35 | Voleský Martin | SKI Česká Třebová | 91 | 00:06:18 | - |
7 | MM | 7 | 54 | Ďuran Tomáš | Biatlon Letohrad | 91 | 00:06:42 | - |
8 | MM | 8 | 53 | Novotný Jan | Biatlon Letohrad | 90 | 00:06:45 | - |
9 | MM | 9 | 55 | Šembera Jiří | Biatlon Letohrad | 91 | 00:07:16 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 4 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:10:54 | - |
2 | MS | 2 | 3 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:11:01 | - |
3 | MS | 3 | 1 | Morkes Radek | SKI Česká Třebová | 89 | 00:11:50 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 2 | 2 | Hordějčuk Václav | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 87 | 00:22:52 | - |
2 | MD | 14 | 5 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:27:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 8 | Razým Lukáš | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:31:42 | 101,53 |
2 | MA | 2 | 21 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:32:01 | 99,55 |
3 | MA | 3 | 20 | Myška Jiří | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:32:07 | 98,92 |
4 | MA | 4 | 9 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:33:07 | 92,66 |
5 | MA | 5 | 1 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:35:21 | 78,68 |
6 | MA | 6 | 6 | Částek Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:35:32 | 77,53 |
7 | MA | 7 | 5 | Kebrle Milan | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:37:11 | 67,20 |
8 | MA | 8 | 17 | Kalous Petr | SK Žamberk | 77 | 00:37:15 | 66,78 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 1 | 22 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:21:33 | 112,79 |
2 | MB | 2 | 3 | Čechal Milan | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:22:52 | 101,35 |
3 | MB | 6 | 16 | Novotný Luděk | Žamberk | 62 | 00:24:39 | 85,86 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 4 | 15 | Krsek Jaroslav | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 00:22:54 | 108,90 |
2 | MC | 5 | 19 | Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:23:59 | 99,86 |
3 | MC | 7 | 14 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:25:01 | 91,24 |
4 | MC | 10 | 27 | Koblížek Jindřich | Žamberk | 48 | 00:26:35 | 78,16 |
5 | MC | 15 | 18 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:27:25 | 71,21 |
6 | MC | 16 | 26 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:28:37 | 61,20 |
7 | MC | 18 | 13 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:34:51 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 13 | 7 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:27:05 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 8 | 11 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:25:48 | 102,68 |
2 | ZA | 9 | 25 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:26:01 | 101,02 |
3 | ZA | 11 | 23 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:26:38 | 96,30 |
4 | ZA | 12 | 10 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:26:47 | 95,16 |
5 | ZA | 17 | 2 | Balcarová Petra | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:29:38 | 73,36 |
- | ZA | - | 28 | Sedláčková Miroslava | Spartak Praha 4 | 77 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 4 | 24 | Novotná Eva | Letohrad | 48 | 00:13:25 | 106,72 |
2 | ZB | 5 | 4 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:13:30 | 105,52 |
3 | ZB | 6 | 12 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:14:44 | 87,76 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 2 | Veselý Michal | Biatlon Letohrad | 96 | 00:01:38 | - |
2 | Ž1 | 2 | 3 | Kavka Lukáš | Biatlon Letohrad | 97 | 00:01:50 | - |
3 | Ž1 | 3 | 10 | Michalcová Eliška | Rokytnický Medvěd | 97 | 00:01:55 | - |
4 | Ž1 | 4 | 4 | Krásek Jakub | Biatlon Letohrad | 00:02:00 | - | |
5 | Ž1 | 5 | 9 | Štefková Michaela | Rokytnický Medvěd | 98 | 00:02:38 | - |
6 | Ž1 | 6 | 7 | Kánský Petr | Biatlon Letohrad | 00 | 00:03:55 | - |
7 | Ž1 | 7 | 8 | Levý David | Rokytnický Medvěd | 00 | 00:04:05 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 6 | Vondra David | Biatlon Letohrad | 94 | 00:01:45 | - |
1 | Ž2 | 2 | 1 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:01:56 | - |
2 | M2 | 3 | 5 | Levý Tomáš | Biatlon Letohrad | 94 | 00:02:05 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 28 | Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:03:10 | - |
2 | Ž3 | 2 | 30 | Klaclová Šárka | SKI Česká Třebová | 93 | 00:03:13 | - |
3 | Ž3 | 3 | 45 | Satoriová Martina | Biatlon Letohrad | 92 | 00:03:16 | - |
4 | Ž3 | 4 | 50 | Adamcová Martina | Biatlon Letohrad | 93 | 00:03:22 | - |
5 | Ž3 | 5 | 34 | Voleská Veronika | SKI Česká Třebová | 92 | 00:03:24 | - |
6 | Ž3 | 6 | 49 | Vávrová Markéta | Biatlon Letohrad | 92 | 00:03:26 | - |
7 | Ž3 | 7 | 29 | Černá Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:27 | - |
8 | Ž3 | 8 | 33 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:03:30 | - |
9 | Ž3 | 9 | 32 | Martincová Kristýna | SKI Česká Třebová | 93 | 00:03:31 | - |
10 | Ž3 | 10 | 47 | Tomanová Veronika | Biatlon Letohrad | 93 | 00:03:40 | - |
11 | Ž3 | 11 | 51 | Faltisová Kristína | Biatlon Letohrad | 00:03:43 | - | |
12 | Ž3 | 12 | 44 | Kavková Michaela | Biatlon Letohrad | 92 | 00:03:47 | - |
13 | Ž3 | 13 | 31 | Kopecká Denisa | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:03:51 | - |
14 | Ž3 | 14 | 46 | Moravcová Eliška | Biatlon Letohrad | 92 | 00:03:52 | - |
15 | Ž3 | 15 | 52 | Bárnetová Martina | Biatlon Letohrad | 00:03:57 | - | |
16 | Ž3 | 16 | 48 | Motyčková Lucie | Biatlon Letohrad | 93 | 00:04:23 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 43 | Řehák Adam | Biatlon Letohrad | 92 | 00:04:12 | - |
2 | M3 | 2 | 27 | Neruda Michal | SKI Česká Třebová | 93 | 00:04:17 | - |
1 | ŽM | 3 | 38 | Šachová Šárka | SKI Česká Třebová | 91 | 00:04:18 | - |
3 | M3 | 4 | 63 | Partl David | Rokytnický Medvěd | 00:04:22 | - | |
2 | ŽM | 4 | 37 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:04:22 | - |
4 | M3 | 6 | 26 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:04:23 | - |
3 | ŽM | 7 | 60 | Levá Nikola | Biatlon Letohrad | 90 | 00:04:24 | - |
4 | ŽM | 8 | 62 | Vacková Michaela | Biatlon Letohrad | 90 | 00:04:27 | - |
5 | M3 | 9 | 41 | Adamec Marek | Biatlon Letohrad | 93 | 00:04:31 | - |
5 | ŽM | 10 | 59 | Havlová Michaela | Biatlon Letohrad | 91 | 00:04:41 | - |
6 | ŽM | 11 | 39 | Zapletalová Tereza | SKI Česká Třebová | 91 | 00:04:48 | - |
6 | M3 | 12 | 66 | Levý Lukáš | Rokytnický Medvěd | 93 | 00:04:53 | - |
7 | M3 | 13 | 42 | Velič Lukáš | Biatlon Letohrad | 93 | 00:04:55 | - |
7 | ŽM | 14 | 61 | Lipenská Radka | Biatlon Letohrad | 90 | 00:04:57 | - |
8 | M3 | 15 | 40 | Krásek Michal | Biatlon Letohrad | 00:06:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 56 | Faltus Lukáš | Biatlon Letohrad | 90 | 00:06:02 | - |
2 | MM | 2 | 57 | Vávra Vlastimil | Biatlon Letohrad | 91 | 00:06:03 | - |
3 | MM | 3 | 36 | Morkes Michal | SKI Česká Třebová | 91 | 00:06:08 | - |
4 | MM | 4 | 58 | Kroupa Ondřej | Biatlon Letohrad | 91 | 00:06:12 | - |
5 | MM | 5 | 64 | Partl Matěj | Rokytnický Medvěd | 00:06:13 | - | |
6 | MM | 6 | 35 | Voleský Martin | SKI Česká Třebová | 91 | 00:06:18 | - |
7 | MM | 7 | 54 | Ďuran Tomáš | Biatlon Letohrad | 91 | 00:06:42 | - |
8 | MM | 8 | 53 | Novotný Jan | Biatlon Letohrad | 90 | 00:06:45 | - |
9 | MM | 9 | 55 | Šembera Jiří | Biatlon Letohrad | 91 | 00:07:16 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 4 | Hrdina Pavel | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 88 | 00:10:54 | - |
2 | MS | 2 | 3 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:11:01 | - |
3 | MS | 3 | 1 | Morkes Radek | SKI Česká Třebová | 89 | 00:11:50 | - |
1 | ZB | 4 | 24 | Novotná Eva | Letohrad | 48 | 00:13:25 | 106,72 |
2 | ZB | 5 | 4 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:13:30 | 105,52 |
3 | ZB | 6 | 12 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:14:44 | 87,76 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 1 | 22 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:21:33 | 112,79 |
1 | MD | 2 | 2 | Hordějčuk Václav | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 87 | 00:22:52 | - |
2 | MB | 2 | 3 | Čechal Milan | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:22:52 | 101,35 |
1 | MC | 4 | 15 | Krsek Jaroslav | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 00:22:54 | 108,90 |
2 | MC | 5 | 19 | Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 00:23:59 | 99,86 |
3 | MB | 6 | 16 | Novotný Luděk | Žamberk | 62 | 00:24:39 | 85,86 |
3 | MC | 7 | 14 | Šafář Jaroslav | Ústí nad Orlicí | 51 | 00:25:01 | 91,24 |
1 | ZA | 8 | 11 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:25:48 | 102,68 |
2 | ZA | 9 | 25 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:26:01 | 101,02 |
4 | MC | 10 | 27 | Koblížek Jindřich | Žamberk | 48 | 00:26:35 | 78,16 |
3 | ZA | 11 | 23 | Ouřecká Renáta | Atletika Albrechtice | 70 | 00:26:38 | 96,30 |
4 | ZA | 12 | 10 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:26:47 | 95,16 |
1 | ŽJ | 13 | 7 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:27:05 | 100,00 |
2 | MD | 14 | 5 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:27:17 | - |
5 | MC | 15 | 18 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:27:25 | 71,21 |
6 | MC | 16 | 26 | Krumer Miroslav | Ostrov | 49 | 00:28:37 | 61,20 |
5 | ZA | 17 | 2 | Balcarová Petra | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:29:38 | 73,36 |
7 | MC | 18 | 13 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:34:51 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 8 | Razým Lukáš | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:31:42 | 101,53 |
2 | MA | 2 | 21 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:32:01 | 99,55 |
3 | MA | 3 | 20 | Myška Jiří | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:32:07 | 98,92 |
4 | MA | 4 | 9 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:33:07 | 92,66 |
5 | MA | 5 | 1 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:35:21 | 78,68 |
6 | MA | 6 | 6 | Částek Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:35:32 | 77,53 |
7 | MA | 7 | 5 | Kebrle Milan | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:37:11 | 67,20 |
8 | MA | 8 | 17 | Kalous Petr | SK Žamberk | 77 | 00:37:15 | 66,78 |
13.5.2024 (pondělí), svátek má Servác
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
07.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
07.05.2024 - Propozice závodu Běh Choceňskými sady.
06.05.2024 - Výsledky závodu Letohradská pětka.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - mládež.
Poslední názory
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běh kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.