14.10.2001, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
7.10.2018 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 52 |
8.10.2017 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 42 |
9.10.2016 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 52 |
11.10.2015 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 50 |
12.10.2014 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 72 |
13.10.2013 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 76 |
7.10.2012 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 40 |
9.10.2011 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 46 |
10.10.2010 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 69 |
11.10.2009 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 57 |
12.10.2008 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 66 |
7.10.2007 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 78 |
2.10.2005 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 74 |
3.10.2004 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 65 |
5.10.2003 | Stará Ves u Rýmařova - Alfrédka | 57 |
13.10.2002 | Stará Ves - Alfrédka Stará Ves | 70 |
15.10.2000 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves 17. r. | 86 |
10.10.1999 | Stará Ves - Alfrédka - Stará Ves | 101 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Barbořák Bohuš | 59 | 18 |
Fritscher Adam | 75 | 16 |
Soviš Ivan | 46 | 14 |
Stržínek Karel | 64 | 13 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 11 |
Pechek František | 53 | 11 |
Šimůnek Jan | 82 | 11 |
Merta Jaroslav | 35 | 10 |
Hnát Petr | 74 | 10 |
Bronec Jaromír | 67 | 10 |
Sedláček Václav | 86 | 10 |
Dedek Aleš | 75 | 10 |
Špacír Ladislav | 55 | 10 |
Podešva Pavel | 49 | 9 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 9 |
Řoutil Ladislav | 81 | 8 |
Král Jindřich | 73 | 8 |
Žák Jiří | 71 | 8 |
Kokeš Vlastimil | 65 | 8 |
Komárek Bedřich | 53 | 8 |
Brož Jiří | 54 | 8 |
Vymazal Petr | 75 | 8 |
Volek Ivo | 48 | 7 |
Kebrle Milan | 75 | 7 |
Vodička Jan | 45 | 7 |
Škapa Marek | 71 | 7 |
Dobrý Jaroslav | 39 | 7 |
Fančovič Marian | 52 | 7 |
Mazač Jaroslav | 68 | 7 |
Vaněk Jaromír | 48 | 6 |
Pechková Jana | 85 | 6 |
Horák Ondřej | 75 | 6 |
Lenhart Vít | 82 | 6 |
Soviš Ivo | 71 | 6 |
Kukla Miroslav | 54 | 6 |
Kubíček František | 46 | 6 |
Urbiš Vilém | 54 | 6 |
Horáček Michal | 75 | 6 |
Švidernoch Milan | 58 | 6 |
Zatloukal Marek | 65 | 5 |
Blaha Tomáš | 76 | 5 |
Gatial Milan | 65 | 5 |
Les Josef | 47 | 5 |
Orság Lubomír | 91 | 5 |
Keprtová Miloslava | 48 | 5 |
Dvořák Pavel | 82 | 5 |
Velička Aleš | 73 | 5 |
Talaš Jaromír | 54 | 5 |
Bednarz Libor | 80 | 5 |
Krčková Šárka | 88 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 11 | 77 | Sedláček Štěpán | TJ Jiskra Rýmařov | 83 | 00:55:01 | 20 |
2 | MJ | 12 | 78 | Polášek Jan | Tatran Všechovice | 83 | 00:55:25 | 19 |
3 | MJ | 23 | 79 | Strnadel Ondřej | Jandas Team | 85 | 01:00:16 | 18 |
4 | MJ | 28 | 80 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 01:01:18 | 17 |
5 | MJ | 44 | 81 | Janáz Lukáš | Jandas Team | 84 | 01:03:59 | 16 |
6 | MJ | 68 | 82 | Sedláček Václav | TJ Jiskra Rýmařov | 86 | 01:13:48 | 15 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 16 | 46 | Koštoval Jiří | Jeseník | 51 | 00:57:25 | 20 |
2 | MC | 18 | 47 | Podešva Pavel | Dukla Rýmařov | 49 | 00:59:03 | 19 |
3 | MC | 23 | 48 | Červ Miloslav | ISCAREX Česká Třebová | 50 | 01:00:16 | 18 |
4 | MC | 26 | 49 | Chytil Vladimír | Tatran Všechovice | 50 | 01:00:45 | 17 |
5 | MC | 29 | 50 | Mareš Bohumil | LEAR Brno | 51 | 01:01:20 | 16 |
6 | MC | 43 | 51 | Ženčák Miroslav | TJ Tovačov | 50 | 01:03:53 | 15 |
7 | MC | 55 | 52 | Volek Ivo | Rýmařov | 48 | 01:05:48 | 14 |
8 | MC | 57 | 53 | Kubíček František | Liga 100 Ostrava | 46 | 01:06:45 | 13 |
9 | MC | 60 | 54 | Schrötter Jiří | SK Vyhlídka Šternberk | 45 | 01:07:11 | 12 |
10 | MC | 61 | 55 | Lerch Vladislav | MILO Olomouc | 48 | 01:07:30 | 11 |
11 | MC | 68 | 56 | Vaněk Jaromír | TJ LIGA 100 Olomouc | 48 | 01:13:48 | 10 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 36 | 57 | Podžorný Ervin | Český Těšín | 41 | 01:02:30 | 10 |
2 | MD | 37 | 58 | Herlich Kurt | Liga 100 Prostějov | 34 | 01:02:36 | 9 |
3 | MD | 42 | 59 | Marek František | TJ Červený Kostelec | 41 | 01:03:38 | 8 |
4 | MD | 59 | 60 | Tomíšek Jindřich | Hanácká kyselka Horní Moštěnice | 39 | 01:06:59 | 7 |
5 | MD | 62 | 61 | Herbst Manfred | Jeseník | 41 | 01:07:54 | 6 |
6 | MD | 63 | 62 | Jankura Milan | TJ Hlučín | 40 | 01:08:55 | 5 |
7 | MD | 65 | 63 | Merta Jaroslav | ESPRO Jeseník | 35 | 01:10:49 | 4 |
8 | MD | 77 | 64 | Krejčí Jiří | Liga 100 Olomouc | 36 | 01:19:15 | 3 |
9 | MD | 81 | 65 | Dobrý Jaroslav | TJ Liga 100 Olomouc | 39 | 01:26:43 | 2 |
10 | MD | 84 | 66 | Gamán Jaroslav | AVANTI Havířov | 01:28:52 | 1 | |
11 | MD | 85 | 67 | Cahel Pavel | Sokol Brno | 38 | 01:36:06 | 0 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 33 | 83 | Ptáčková Lenka | AC Škoda Plzeň | 85 | 01:01:51 | 10 |
2 | ŽJ | 35 | 84 | Zabloudilová Lenka | ACP Junior Brno | 82 | 01:02:25 | 9 |
3 | ŽJ | 72 | 85 | Střešínková Radka | TJ Jiskra Rýmařov | 85 | 01:17:00 | 8 |
4 | ŽJ | 80 | 86 | Kolářová Kateřina | TJ Jiskra Rýmařov | 84 | 01:20:55 | 7 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 38 | 68 | Hájková Renata | Maratonstav Úpice | 75 | 01:03:03 | 10 |
2 | ZA | 40 | 69 | Tomass Daniela | RPG Brno | 74 | 01:03:12 | 9 |
3 | ZA | 70 | 70 | Balcarová Petra | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 01:15:43 | 8 |
4 | ZA | 73 | 71 | Červová Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 01:17:21 | 7 |
5 | ZA | 83 | 87 | Matalová Jana | Ostrava | 73 | 01:27:13 | 6 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 50 | 73 | Paulů Blanka | Vrchlabí | 54 | 01:04:46 | 10 |
2 | ZB | 53 | 74 | Petřeková Irena | Fast Finance, s.r.o. | 66 | 01:05:37 | 9 |
3 | ZB | 54 | 75 | Jorová Ludmila | ISCAREX Česká Třebová | 62 | 01:05:46 | 8 |
4 | ZB | 79 | 76 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 01:20:29 | 7 |
13.5.2024 (pondělí), svátek má Servác
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
07.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
07.05.2024 - Propozice závodu Běh Choceňskými sady.
06.05.2024 - Výsledky závodu Letohradská pětka.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - mládež.
Poslední názory
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běh kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.