2.11.2013, sobota
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 3 | 53 | Kubeš Bohuslav | TJ Otavan Poříčí | 04 | 00:02:24 | - |
2 | M1 | 4 | 57 | Novák Kryštof | TJ Sokol Hoštice | 06 | 00:02:32 | - |
3 | M1 | 6 | 73 | Houška Vítek | TJ Otavan Poříčí | 04 | 00:02:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 1 | 67 | Pešková Anastázie | Atletika Katovice | 06 | 00:02:07 | - |
2 | Z1 | 2 | 82 | Machová Marie | SKYRAPLE Šumava | 07 | 00:02:19 | - |
3 | Z1 | 5 | 66 | Kouřimová Iveta | TJ ČZ Strakonice | 04 | 00:02:33 | - |
4 | Z1 | 7 | 78 | Holoubková Lucie | SKI Klub Šumava | 08 | 00:03:19 | - |
5 | Z1 | 8 | 83 | Kouřimová Marika | neregistrována | 07 | 00:03:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 4 | 68 | Viktora Pavel | Atletika Katovice | 02 | 00:06:44 | - |
2 | M2 | 8 | 75 | Havlíček Matěj | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 03 | 00:07:07 | - |
3 | M2 | 9 | 79 | Holoubek Jakub | SKI Klub Šumava | 02 | 00:07:08 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 81 | Honsa František | Spartak Praha 4 | 00 | 00:06:07 | - |
2 | M3 | 2 | 80 | Holoubek Ondřej | SKI Klub Šumava | 00 | 00:06:35 | - |
3 | M3 | 5 | 70 | Dvořák Michal | SK Sporting Příbram | 00 | 00:06:53 | - |
4 | M3 | 12 | 61 | Havel Daniel | TJ Sušice | 00 | 00:07:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 1 | 41 | Knotková Michaela | AK Hodonín | 01 | 00:04:08 | - |
2 | Z3 | 2 | 76 | Havlíčková Barbora | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 00 | 00:04:11 | - |
3 | Z3 | 3 | 60 | Burgstallerová Klára | TJ Vodní stavby Tábor | 01 | 00:04:27 | - |
4 | Z3 | 4 | 59 | Reindlová Eliška | TJ Vodní stavby Tábor | 00 | 00:04:49 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 22 | Hájek Vojtěch | SK Nové Město nad Metují | 98 | 00:09:26 | - |
2 | M4 | 2 | 1 | Matias Danielius | Lithuania | 98 | 00:09:27 | - |
3 | M4 | 3 | 34 | Bartoník Dominik | AK Hodonín | 98 | 00:10:08 | - |
4 | M4 | 7 | 30 | Czeczotka Marek | TJ TŽ Třinec | 98 | 00:10:35 | - |
5 | M4 | 8 | 21 | Lukeš Jan | SK NOvé Město nad Metují | 99 | 00:10:36 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z4 | 3 | 58 | Šrámková Veronika | TJ Baník Stříbro | 98 | 00:06:42 | - |
2 | Z4 | 6 | 42 | Korvasová Kateřina | AK Hodonín | 99 | 00:07:00 | - |
3 | Z4 | 7 | 54 | Poncová Tereza | AK Sokolov | 99 | 00:07:05 | - |
4 | Z4 | 10 | 65 | Jarošová Kateřina | ASK Slávia Praha | 99 | 00:07:16 | - |
5 | Z4 | 11 | 64 | Kolingerová Agáta | SK Sporting Příbram | 99 | 00:07:19 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 1 | 33 | Sasínek Filip | AK Hodonín | 96 | 00:12:37 | - |
2 | M5 | 2 | 7 | Rezgis Tomas | Lithuania | 96 | 00:12:50 | - |
3 | M5 | 3 | 99 | Smetana Jakub | Atletika Jihlava | 96 | 00:12:54 | - |
4 | M5 | 4 | 5 | Steponavičius Simonas | Lithuania | 96 | 00:13:01 | - |
5 | M5 | 5 | 4 | Petkevičius Darius | Lithuania | 96 | 00:13:10 | - |
6 | M5 | 6 | 29 | Chrascina Marek | TJ TŽ Třinec | 97 | 00:13:20 | - |
7 | M5 | 7 | 77 | Ekl Šimon | AC Falkon Rokycany | 96 | 00:13:24 | - |
8 | M5 | 8 | 6 | Pabiržis Modestas | Lithuania | 96 | 00:13:29 | - |
9 | M5 | 9 | 39 | Hladík Pavel | Hvězda SKP Pardubice | 96 | 00:13:35 | - |
10 | M5 | 10 | 2 | Mickus Benediktas | Lithuania | 97 | 00:13:40 | - |
11 | M5 | 11 | 47 | Stabryn Miroslav | AK SSK Vítkovice | 97 | 00:13:42 | - |
12 | M5 | 12 | 90 | Pivoňka Martin | AC Domažlice | 96 | 00:13:43 | - |
13 | M5 | 13 | 3 | Urbietis Deividas | Lithuania | 97 | 00:13:51 | - |
14 | M5 | 14 | 89 | Svatoš Lukáš | AC Domažlice | 96 | 00:14:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z5 | 4 | 18 | Sedláková Michaela | TJ CHS Turbo Chotěboř | 96 | 00:10:14 | - |
2 | Z5 | 5 | 19 | Sedláková Veronika | TJ CHS Turbo Chotěboř | 96 | 00:10:20 | - |
3 | Z5 | 6 | 85 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:10:30 | - |
4 | Z5 | 9 | 8 | Morenaite Egle | Lithuania | 97 | 00:10:57 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 48 | Zemaník Jakub | AK SSK Vítkovice | 95 | 00:21:39 | - |
2 | MJ | 2 | 49 | Friš Jan | AK SSK Vítkovice | 95 | 00:21:43 | - |
3 | MJ | 3 | 93 | Havlíček Josef | T.J. Sokol České Budějovice | 94 | 00:21:44 | - |
4 | MJ | 4 | 95 | Sádlo Dominik | SK Nové Město nad Metují | 95 | 00:21:45 | - |
5 | MJ | 5 | 50 | Zenkl Adam | AK SSK Vítkovice | 95 | 00:21:53 | - |
6 | MJ | 6 | 40 | Kubec Dominik | Hvězda SKP Pardubice | 96 | 00:22:18 | - |
7 | MJ | 7 | 16 | Kovář Jáchym | TJ Jiskra Litomyšl | 96 | 00:22:19 | - |
8 | MJ | 8 | 91 | Olič Pavel | AC Domažlice | 94 | 00:22:29 | - |
9 | MJ | 9 | 51 | Schneider Vojtěch | AK SSK Vítkovice | 94 | 00:22:39 | - |
10 | MJ | 10 | 101 | Pomezný Lukáš | Atletika Písek | 94 | 00:22:44 | - |
11 | MJ | 11 | 24 | Šacl Jiří | Nové Město na Moravě | 94 | 00:22:55 | - |
12 | MJ | 12 | 28 | Lichý Tomáš | TJ TŽ Třinec | 94 | 00:23:09 | - |
13 | MJ | 13 | 10 | Butkevičius Dominykas | Lithuania | 95 | 00:23:28 | - |
14 | MJ | 16 | 9 | Jasinskas Lukas | Lithuania | 95 | 00:24:37 | - |
15 | MJ | 23 | 71 | Dvořák Petr | SPORTING Příbram | 95 | 00:25:19 | - |
16 | MJ | 30 | 55 | Ponc Martin | Lomnice | 95 | 00:27:14 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 15 | 96 | Stewartová Moira | Spartak Praha 4 | 95 | 00:14:20 | - |
2 | ZJ | 16 | 43 | Korvasová Tereza | AK Hodonín | 96 | 00:14:38 | - |
3 | ZJ | 17 | 94 | Blahutová Barbora | AK Olymp Brno | 94 | 00:14:48 | - |
4 | ZJ | 18 | 69 | Šimečková Lucie | Sokol Plzeň | 94 | 00:15:47 | - |
5 | ZJ | 19 | 98 | Davidová Lucie | TJ Baník Stříbro | 94 | 00:16:20 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 25 | Kourek Lukáš | TJ Nové Město na Moravě | 88 | 00:27:11 | - |
2 | MA | 2 | 35 | Homoláč Jiří | AK Kroměříž | 90 | 00:27:57 | - |
3 | MA | 3 | 36 | Holuša Jakub | Dukla Praha | 88 | 00:28:11 | - |
4 | MA | 4 | 13 | Bertašius Simas | Lithuania | 93 | 00:28:13 | - |
5 | MA | 5 | 111 | Jaša Tomáš | TJ Baník Stříbro | 92 | 00:28:29 | - |
6 | MA | 6 | 37 | Jablokov Alexander | UK Bratislava | 92 | 00:29:33 | - |
7 | MA | 7 | 14 | Bieliunas Paulius | Lithuania | 91 | 00:29:45 | - |
8 | MA | 8 | 86 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:31:51 | - |
9 | MA | 9 | 15 | Lukošaitis Arnas | Lithuania | 78 | 00:32:09 | - |
10 | MA | 10 | 112 | Žabenský Miroslav | AC Mariánské Lázně | 78 | 00:36:36 | - |
11 | MA | 11 | 74 | Štěpán Petr | SKB Strakonice | 83 | 00:39:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 19 | 107 | Forster Zdeněk | AC Domažlice | 69 | 00:24:59 | - |
2 | MB | 25 | 100 | Smetana Josef | Atletika Jihlava | 69 | 00:25:48 | - |
3 | MB | 35 | 32 | Lichý Dušan | TJ TŽ Třinec | 67 | 00:28:23 | - |
4 | MB | 36 | 44 | Korvas Josef | AK Hodonín | 64 | 00:28:37 | - |
5 | MB | 37 | 108 | Karlík Michal | Loko Trutnov | 64 | 00:29:34 | - |
6 | MB | 39 | 56 | Ponc Martin | Lomnice | 68 | 00:30:15 | - |
7 | MB | 40 | 104 | Malota Robert | TJ Sokol Karlovice | 66 | 00:31:44 | - |
8 | MB | 41 | 105 | Pavlovič Milan | TJ Mnichov | 70 | 00:32:15 | - |
9 | MB | 42 | 62 | Havel Milan | ZDOUŇ Hrádek | 69 | 00:34:03 | - |
10 | MB | 44 | 102 | Vondrys Pavel | Město Strakonice | 64 | 00:36:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 28 | 110 | Pudil Jaroslav | M2 Sport Strakonice | 61 | 00:26:56 | - |
2 | MC | 31 | 88 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:27:22 | - |
3 | MC | 33 | 72 | Dvořák Petr | Internet Příbram | 61 | 00:27:46 | - |
4 | MC | 34 | 23 | Šatra Alois | Tatran Velké Hydčice | 58 | 00:27:58 | - |
5 | MC | 38 | 31 | Tvrzník Petr | TJ TŽ Třinec | 56 | 00:29:54 | - |
6 | MC | 43 | 103 | Zborník Jaroslav | Pivovar Strakonice | 61 | 00:34:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 45 | 63 | März František | Sokol Kout | 43 | 00:41:10 | - |
2 | MD | 46 | 84 | Scheinherr Jiří | Blatná | 51 | 00:41:11 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 14 | 92 | Sekanová Lucie | USK Praha | 89 | 00:23:49 | - |
2 | ZA | 15 | 109 | Pecková Květoslava | AK Škoda Plzeň | 85 | 00:24:18 | - |
3 | ZA | 17 | 46 | Mezuliáníková Diana | PSK Olymp Praha | 92 | 00:24:45 | - |
4 | ZA | 18 | 106 | Gregorová Kamila | AC Tepo Kladno | 81 | 00:24:47 | - |
5 | ZA | 20 | 27 | Sekyrová Ivana | AK Sokolov | 71 | 00:25:09 | - |
6 | ZA | 21 | 45 | Preibischová Monika | AC Mariánské Lázně, o.s. | 85 | 00:25:12 | - |
7 | ZA | 22 | 12 | Batulevičiute Rasa | Lithuania | 91 | 00:25:14 | - |
8 | ZA | 24 | 17 | Nováková Lada | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 93 | 00:25:39 | - |
9 | ZA | 26 | 52 | Kubešová Petra | USK Praha | 91 | 00:25:57 | - |
10 | ZA | 27 | 11 | Balnaite Banga | Lithuania | 91 | 00:26:42 | - |
11 | ZA | 29 | 87 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:27:04 | - |
12 | ZA | 32 | 20 | Milesová Iva | PSK Olymp Praha | 77 | 00:27:42 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 20 | 97 | Grabmüllerová Šárka | SKI klub Šumava Vimperk | 69 | 00:16:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z1 | 1 | 67 | Pešková Anastázie | Atletika Katovice | 06 | 00:02:07 | - |
2 | Z1 | 2 | 82 | Machová Marie | SKYRAPLE Šumava | 07 | 00:02:19 | - |
1 | M1 | 3 | 53 | Kubeš Bohuslav | TJ Otavan Poříčí | 04 | 00:02:24 | - |
2 | M1 | 4 | 57 | Novák Kryštof | TJ Sokol Hoštice | 06 | 00:02:32 | - |
3 | Z1 | 5 | 66 | Kouřimová Iveta | TJ ČZ Strakonice | 04 | 00:02:33 | - |
3 | M1 | 6 | 73 | Houška Vítek | TJ Otavan Poříčí | 04 | 00:02:44 | - |
4 | Z1 | 7 | 78 | Holoubková Lucie | SKI Klub Šumava | 08 | 00:03:19 | - |
5 | Z1 | 8 | 83 | Kouřimová Marika | neregistrována | 07 | 00:03:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Z3 | 1 | 41 | Knotková Michaela | AK Hodonín | 01 | 00:04:08 | - |
2 | Z3 | 2 | 76 | Havlíčková Barbora | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 00 | 00:04:11 | - |
3 | Z3 | 3 | 60 | Burgstallerová Klára | TJ Vodní stavby Tábor | 01 | 00:04:27 | - |
4 | Z3 | 4 | 59 | Reindlová Eliška | TJ Vodní stavby Tábor | 00 | 00:04:49 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 81 | Honsa František | Spartak Praha 4 | 00 | 00:06:07 | - |
2 | M3 | 2 | 80 | Holoubek Ondřej | SKI Klub Šumava | 00 | 00:06:35 | - |
1 | Z4 | 3 | 58 | Šrámková Veronika | TJ Baník Stříbro | 98 | 00:06:42 | - |
1 | M2 | 4 | 68 | Viktora Pavel | Atletika Katovice | 02 | 00:06:44 | - |
3 | M3 | 5 | 70 | Dvořák Michal | SK Sporting Příbram | 00 | 00:06:53 | - |
2 | Z4 | 6 | 42 | Korvasová Kateřina | AK Hodonín | 99 | 00:07:00 | - |
3 | Z4 | 7 | 54 | Poncová Tereza | AK Sokolov | 99 | 00:07:05 | - |
2 | M2 | 8 | 75 | Havlíček Matěj | SK Čtyři Dvory České Budějovice | 03 | 00:07:07 | - |
3 | M2 | 9 | 79 | Holoubek Jakub | SKI Klub Šumava | 02 | 00:07:08 | - |
4 | Z4 | 10 | 65 | Jarošová Kateřina | ASK Slávia Praha | 99 | 00:07:16 | - |
5 | Z4 | 11 | 64 | Kolingerová Agáta | SK Sporting Příbram | 99 | 00:07:19 | - |
4 | M3 | 12 | 61 | Havel Daniel | TJ Sušice | 00 | 00:07:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 1 | 22 | Hájek Vojtěch | SK Nové Město nad Metují | 98 | 00:09:26 | - |
2 | M4 | 2 | 1 | Matias Danielius | Lithuania | 98 | 00:09:27 | - |
3 | M4 | 3 | 34 | Bartoník Dominik | AK Hodonín | 98 | 00:10:08 | - |
1 | Z5 | 4 | 18 | Sedláková Michaela | TJ CHS Turbo Chotěboř | 96 | 00:10:14 | - |
2 | Z5 | 5 | 19 | Sedláková Veronika | TJ CHS Turbo Chotěboř | 96 | 00:10:20 | - |
3 | Z5 | 6 | 85 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:10:30 | - |
4 | M4 | 7 | 30 | Czeczotka Marek | TJ TŽ Třinec | 98 | 00:10:35 | - |
5 | M4 | 8 | 21 | Lukeš Jan | SK NOvé Město nad Metují | 99 | 00:10:36 | - |
4 | Z5 | 9 | 8 | Morenaite Egle | Lithuania | 97 | 00:10:57 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 1 | 33 | Sasínek Filip | AK Hodonín | 96 | 00:12:37 | - |
2 | M5 | 2 | 7 | Rezgis Tomas | Lithuania | 96 | 00:12:50 | - |
3 | M5 | 3 | 99 | Smetana Jakub | Atletika Jihlava | 96 | 00:12:54 | - |
4 | M5 | 4 | 5 | Steponavičius Simonas | Lithuania | 96 | 00:13:01 | - |
5 | M5 | 5 | 4 | Petkevičius Darius | Lithuania | 96 | 00:13:10 | - |
6 | M5 | 6 | 29 | Chrascina Marek | TJ TŽ Třinec | 97 | 00:13:20 | - |
7 | M5 | 7 | 77 | Ekl Šimon | AC Falkon Rokycany | 96 | 00:13:24 | - |
8 | M5 | 8 | 6 | Pabiržis Modestas | Lithuania | 96 | 00:13:29 | - |
9 | M5 | 9 | 39 | Hladík Pavel | Hvězda SKP Pardubice | 96 | 00:13:35 | - |
10 | M5 | 10 | 2 | Mickus Benediktas | Lithuania | 97 | 00:13:40 | - |
11 | M5 | 11 | 47 | Stabryn Miroslav | AK SSK Vítkovice | 97 | 00:13:42 | - |
12 | M5 | 12 | 90 | Pivoňka Martin | AC Domažlice | 96 | 00:13:43 | - |
13 | M5 | 13 | 3 | Urbietis Deividas | Lithuania | 97 | 00:13:51 | - |
14 | M5 | 14 | 89 | Svatoš Lukáš | AC Domažlice | 96 | 00:14:02 | - |
1 | ZJ | 15 | 96 | Stewartová Moira | Spartak Praha 4 | 95 | 00:14:20 | - |
2 | ZJ | 16 | 43 | Korvasová Tereza | AK Hodonín | 96 | 00:14:38 | - |
3 | ZJ | 17 | 94 | Blahutová Barbora | AK Olymp Brno | 94 | 00:14:48 | - |
4 | ZJ | 18 | 69 | Šimečková Lucie | Sokol Plzeň | 94 | 00:15:47 | - |
5 | ZJ | 19 | 98 | Davidová Lucie | TJ Baník Stříbro | 94 | 00:16:20 | - |
1 | ZB | 20 | 97 | Grabmüllerová Šárka | SKI klub Šumava Vimperk | 69 | 00:16:32 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 25 | Kourek Lukáš | TJ Nové Město na Moravě | 88 | 00:27:11 | - |
2 | MA | 2 | 35 | Homoláč Jiří | AK Kroměříž | 90 | 00:27:57 | - |
3 | MA | 3 | 36 | Holuša Jakub | Dukla Praha | 88 | 00:28:11 | - |
4 | MA | 4 | 13 | Bertašius Simas | Lithuania | 93 | 00:28:13 | - |
5 | MA | 5 | 111 | Jaša Tomáš | TJ Baník Stříbro | 92 | 00:28:29 | - |
6 | MA | 6 | 37 | Jablokov Alexander | UK Bratislava | 92 | 00:29:33 | - |
7 | MA | 7 | 14 | Bieliunas Paulius | Lithuania | 91 | 00:29:45 | - |
8 | MA | 8 | 86 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:31:51 | - |
9 | MA | 9 | 15 | Lukošaitis Arnas | Lithuania | 78 | 00:32:09 | - |
10 | MA | 10 | 112 | Žabenský Miroslav | AC Mariánské Lázně | 78 | 00:36:36 | - |
11 | MA | 11 | 74 | Štěpán Petr | SKB Strakonice | 83 | 00:39:17 | - |
15.5.2024 (středa), svátek má Žofie
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
07.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
07.05.2024 - Propozice závodu Běh Choceňskými sady.
06.05.2024 - Výsledky závodu Letohradská pětka.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - mládež.
Poslední názory
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běh kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.