9.9.2012, neděle
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 12 | 59 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:45:19 | 35 |
2 | MJ | 21 | 10 | Vogl Štěpán | Rychnov | 93 | 00:48:29 | 31 |
3 | MJ | 44 | 29 | Petiška Ondřej | TJ Sokol atletika Jaroměř | 97 | 00:53:03 | 27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 14 | Miřejovský Jiří | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 79 | 00:39:44 | 35 |
2 | MA | 2 | 1 | Dvořák Pavel | Biatlon Prostějov | 82 | 00:40:58 | 31 |
3 | MA | 3 | 25 | Chlubna Jan | TJ Nové Město na Moravě | 84 | 00:41:04 | 27 |
4 | MA | 5 | 53 | Malý Jan | Sokol Nová Paka | 73 | 00:42:06 | 24 |
5 | MA | 7 | 54 | Bogdał Roman | ULKS Bystrzyca Klodzka | 79 | 00:42:50 | - |
6 | MA | 11 | 49 | Vošický Pavel | SK DAMA Sport Šumperk | 75 | 00:44:52 | 22 |
7 | MA | 13 | 55 | Šebek Michal | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 84 | 00:46:02 | 20 |
8 | MA | 17 | 66 | Kosek Štěpán | Studené Crew | 89 | 00:47:08 | 19 |
9 | MA | 19 | 41 | Toman Radek | AFK Kornice | 87 | 00:48:04 | 18 |
10 | MA | 28 | 58 | Štumpf Eduard | Sokol Kunvald | 80 | 00:49:44 | 17 |
11 | MA | 30 | 65 | Vaníček Radim | Jablonné nad Orlicí | 82 | 00:50:11 | 16 |
12 | MA | 31 | 61 | Socha Ladislav | Sloupnice | 75 | 00:50:17 | 15 |
13 | MA | 32 | 39 | Hejzlar David | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:50:33 | 14 |
14 | MA | 37 | 62 | Janků Petr | Profi Cargo Olomouc | 74 | 00:51:52 | 13 |
15 | MA | 43 | 16 | Herbs Jan | Vrchaři Vrchlabí | 75 | 00:53:00 | 12 |
16 | MA | 56 | 6 | Fafrowicz Jakub | LKS ISKRA Jaszkowa | 83 | 00:55:52 | - |
17 | MA | 62 | 64 | Vaníček Jiří | Studené CREW | 90 | 00:57:11 | 11 |
18 | MA | 64 | 68 | Mikula Petr | Studené CREW | 91 | 00:59:29 | 10 |
19 | MA | 67 | 42 | Wágner Jan | Jablonné nad Orlicí | 84 | 01:00:42 | 9 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 35 | Žák Jiří | Technika Brno EXTREME | 71 | 00:41:50 | 35 |
2 | MB | 8 | 8 | Buriánek Roman | ISCAREX Česká Třebová | 65 | 00:44:12 | 31 |
3 | MB | 9 | 21 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:44:38 | 27 |
4 | MB | 10 | 26 | Mrklovský Miroslav | STALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou | 72 | 00:44:39 | 24 |
5 | MB | 23 | 50 | Doležal Martin | SPS Sázava | 70 | 00:48:49 | 22 |
6 | MB | 27 | 69 | Hanuš Petr | Chládek a Tintěra Pardubice | 64 | 00:49:28 | 20 |
7 | MB | 32 | 38 | Sedláček Roman | Lanškroun | 64 | 00:50:33 | 19 |
8 | MB | 39 | 23 | Belobrad Ivan | Žamberk | 66 | 00:52:05 | 18 |
9 | MB | 41 | 44 | Scheuer Jan | Activity Lanškroun | 66 | 00:52:36 | 17 |
10 | MB | 45 | 30 | Pour Jiří | TJ SOKOL atletika Jaroměř | 70 | 00:53:10 | 16 |
11 | MB | 48 | 36 | Zachař Jiří | Sruby | 72 | 00:54:11 | 15 |
12 | MB | 53 | 7 | Turek Tomasz | LKS Iskra Jaszkowa | 71 | 00:55:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 6 | 52 | Moravčík Zdeněk | ORBEA Czech | 62 | 00:42:25 | 35 |
2 | MC | 20 | 17 | Pechek František | TJ Maratonstav Úpice | 53 | 00:48:16 | 31 |
3 | MC | 26 | 33 | Vanta Josef | SK Hronov | 62 | 00:49:11 | 27 |
4 | MC | 34 | 57 | Hodek Roman | Sokol Kunvald | 60 | 00:50:39 | 24 |
5 | MC | 35 | 9 | Fáber Viliam | Jablonné nad Orlicí | 62 | 00:51:10 | 22 |
6 | MC | 38 | 5 | Dudzik Jacek | LKS Iskra Jaszkowa | 55 | 00:51:54 | - |
7 | MC | 47 | 51 | Skalický Josef | Žichlínek | 62 | 00:53:52 | 20 |
8 | MC | 51 | 37 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:54:40 | 19 |
9 | MC | 55 | 27 | Dlabka Ludvík | 3D Fitness Race Team | 60 | 00:55:47 | 18 |
10 | MC | 58 | 63 | Šebek Jindřich | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 56 | 00:56:25 | 17 |
11 | MC | 61 | 67 | Roháček Michal | SKI Skuhrov nad Bělou | 61 | 00:57:03 | 16 |
12 | MC | 78 | 40 | Wendlig Miroslav | Luková | 53 | 01:17:44 | 15 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 14 | 12 | Krsek Miroslav | M. K. Luková | 49 | 00:46:09 | 35 |
2 | MD | 15 | 15 | Tempír František | Sokol Štíty | 49 | 00:46:44 | 31 |
3 | MD | 18 | 24 | Javůrek Jiří | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 00:47:33 | 27 |
4 | MD | 25 | 11 | Černý Vladimír | PSK Olymp Praha | 52 | 00:49:04 | 24 |
5 | MD | 36 | 28 | Vodička Jan | SK Salix Grymov | 45 | 00:51:33 | 22 |
6 | MD | 40 | 18 | Šír Václav | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 48 | 00:52:13 | 20 |
7 | MD | 57 | 46 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:56:20 | 19 |
8 | MD | 65 | 60 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:59:45 | 18 |
9 | MD | 69 | 31 | Volf Břetislav | Atletika Albrechtice | 52 | 01:03:01 | 17 |
10 | MD | 79 | 47 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 01:21:07 | 16 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 59 | 32 | Marek František | SK Hronov | 41 | 00:56:32 | 35 |
2 | ME | 74 | 20 | Janeček Jaroslav | PSK Union Praha | 40 | 01:08:03 | 31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 49 | 515 | Fáberová Zuzana | Biatlon Letohrad | 96 | 00:54:30 | 35 |
2 | ZJ | 72 | 516 | Klampflová Hana | Vrchaři Vrchlabí | 93 | 01:04:42 | 31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 16 | 517 | Pechková Jana | TJ Maratonstav Úpice | 85 | 00:47:03 | 35 |
2 | ZA | 24 | 511 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:48:59 | 31 |
3 | ZA | 29 | 524 | Lauterbachová Lucie | Líšnice | 81 | 00:49:55 | 27 |
4 | ZA | 50 | 509 | Matějíková Jana | TJ Liga 100 Olomouc | 90 | 00:54:32 | 24 |
5 | ZA | 53 | 508 | Chmelková Kristýna | TJ Liga 100 Olomouc | 87 | 00:55:28 | 22 |
6 | ZA | 71 | 514 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 01:04:11 | 20 |
7 | ZA | 76 | 512 | Uliasz Alicja | LSK Iskra Jaszkowa | 90 | 01:13:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 22 | 510 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:48:42 | 35 |
2 | ZB | 42 | 505 | Mikulecká Marcela | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:52:47 | 31 |
3 | ZB | 66 | 513 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 01:00:19 | 27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 45 | 525 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:53:10 | 35 |
2 | ZC | 52 | 518 | Klampflová Eva | Vrchaři Vrchlabí | 64 | 00:54:45 | 31 |
3 | ZC | 63 | 504 | Sejkorová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 63 | 00:57:18 | 27 |
4 | ZC | 68 | 507 | Klaclová Renata | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 01:02:06 | 24 |
5 | ZC | 77 | 522 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 01:15:23 | 22 |
6 | ZC | 80 | 523 | Sedláčková Hedvika | Lanškroun | 66 | 01:22:39 | 20 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 60 | 521 | Vacková Hana | SK Hronov | 56 | 00:56:54 | 35 |
2 | ZD | 70 | 520 | Dvořáková Eva | Biatlon Prostějov | 55 | 01:03:13 | 31 |
3 | ZD | 73 | 506 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 01:07:46 | 27 |
4 | ZD | 75 | 519 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:10:28 | 24 |
Organizace závodu: 77% Zvolená trasa závodu: 87% Značení závodu: 87% Vyhlášení výsledků: 77% Zpracování výsledků: 83% Ceny vítězům: 55% Celkový dojem ze závodu: 83% Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků. | Celkové hodnocení 78% |
11.5.2024 (sobota), svátek má Svatava
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
07.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
07.05.2024 - Propozice závodu Běh Choceňskými sady.
06.05.2024 - Výsledky závodu Letohradská pětka.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - mládež.
Poslední názory
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běh kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
stepulka.v