17.7.2011, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
17.7.2016 | Náchod - Dobrošov | 84 |
12.7.2015 | Náchod - Dobrošov | 77 |
13.7.2014 | Náchod - Dobrošov | 81 |
14.7.2013 | Náchod - Dobrošov | 70 |
15.7.2012 | Náchod - Dobrošov | 77 |
11.7.2010 | Náchod - Dobrošov | 82 |
12.7.2009 | Náchod - Dobrošov | 66 |
13.7.2008 | Náchod - Dobrošov | 86 |
15.7.2007 | Náchod - Dobrošov | 104 |
16.7.2006 | Náchod - Dobrošov | 90 |
17.7.2005 | Náchod - Dobrošov | 101 |
11.7.2004 | Náchod - Dobrošov | 90 |
13.7.2003 | Náchod - Dobrošov | 79 |
14.7.2002 | Náchod - Dobrošov | 112 |
15.7.2001 | Náchod - Dobrošov | 90 |
16.7.2000 | Náchod - Dobrošov | 100 |
18.7.1999 | Náchod - Dobrošov | 115 |
19.7.1998 | Náchod - Dobrošov | 98 |
20.7.1997 | Náchod - Dobrošov | 99 |
21.7.1996 | Náchod - Dobrošov | 97 |
16.7.1995 | Náchod - Dobrošov | 91 |
16.7.1994 | Náchod - Dobrošov | 69 |
10.7.1993 | Náchod - Dobrošov | 101 |
11.7.1992 | Náchod - Dobrošov | 80 |
6.7.1991 | Náchod - Dobrošov | 78 |
8.7.1989 | Náchod - Dobrošov | 79 |
9.7.1988 | Náchod - Dobrošov | 89 |
11.7.1987 | Náchod - Dobrošov | 86 |
12.7.1986 | Náchod - Dobrošov | 122 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Marek František | 41 | 24 |
Ulich Petr | 68 | 23 |
Linhart Miloš | 44 | 20 |
Pechek František | 53 | 20 |
Tichý Pavel | 63 | 20 |
Javůrek Jiří | 48 | 20 |
Šmída Oldřich | 48 | 17 |
Svatoš Otakar | 34 | 16 |
Metelka Josef | 44 | 15 |
Kučera Zdeněk | 55 | 15 |
Libra Jiří | 37 | 15 |
Tučný Jan | 47 | 14 |
Jirásková Eva | 64 | 14 |
Šimůnek Jan | 49 | 14 |
Mach Václav | 55 | 13 |
Čepelka Oldřich | 48 | 13 |
Stránský Aleš | 60 | 13 |
Šrutek Stanislav | 58 | 13 |
Mazač Jaroslav | 68 | 12 |
Hynek Petr | 63 | 12 |
Doležal Luboš | 54 | 12 |
Borůvka Jiří | 56 | 12 |
Trejbal Karel | 51 | 12 |
Kubr Václav | 55 | 12 |
Balcar Luboš | 58 | 12 |
Sedlák Jiří | 58 | 12 |
Vimr Adolf | 43 | 11 |
Kubrová Dagmar | 63 | 11 |
Vacková Hana | 56 | 11 |
Havlíček Zdeněk | 35 | 11 |
Jarkovský Oldřich | 34 | 10 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 10 |
Losman Miroslav | 51 | 10 |
Lanta Jiří | 44 | 10 |
Vacarda Vladimír | 59 | 10 |
Pechková Jana | 85 | 10 |
Vojáček Pavel | 51 | 10 |
Jirka Jan | 83 | 10 |
Kozel Karel | 52 | 10 |
Nečas Josef | 58 | 9 |
Bielčik Jindřich | 40 | 9 |
Skalský Miloš | 67 | 9 |
Šimůnek Jan | 82 | 9 |
Pešek Milan | 60 | 9 |
Zelený Luděk | 61 | 9 |
Buchar Jan | 33 | 9 |
Erber Jiří | 56 | 9 |
Švec Miroslav | 52 | 9 |
Dobšíček Pavel | 80 | 9 |
Tomšů Petr | 64 | 9 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 21 | 25 | Chalupný Václav | TJ Sokol Hradec Králové | 93 | 00:47:06 | 35 |
2 | MJ | 23 | 24 | Dvořáček Radek | OOB Vamberk | 94 | 00:47:31 | 31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 2 | 44 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:37:51 | 35 |
2 | MA | 4 | 36 | Abrahám Luděk | SK Hronov | 75 | 00:38:47 | 31 |
3 | MA | 5 | 30 | Vítek Miroslav | Vencl tým Ústí nad Orlicí | 72 | 00:39:33 | 27 |
4 | MA | 7 | 14 | Bednarz Libor | X-AIR Ostrava | 80 | 00:40:30 | 24 |
5 | MA | 11 | 22 | Krunčík Pavel | SKI Skuhrov nad Bělou | 85 | 00:43:20 | 22 |
6 | MA | 13 | 27 | Mrázek Jiří | Pinec Chlumec nad Cidlinou | 85 | 00:44:11 | 20 |
7 | MA | 16 | 33 | Kuře Petr | IVT Náchod | 75 | 00:45:32 | 19 |
8 | MA | 25 | 28 | Mrázek Vladimír | Pinec Chlumec nad Cidlinou | 85 | 00:48:10 | 18 |
9 | MA | 26 | 29 | Jirka Jan | STAMP Náchod | 83 | 00:48:32 | 17 |
10 | MA | 35 | 26 | Slovák Jiří | Ústí nad Labem | 85 | 00:51:55 | 16 |
11 | MA | 42 | 18 | Svatoň Jiří | SK Čechovka Hořice | 85 | 00:57:55 | 15 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 1 | 20 | Ulich Petr | MT Nové Město nad Metují | 68 | 00:37:36 | 35 |
2 | MB | 6 | 16 | Erlebach David | Kunčice nad Labem | 71 | 00:40:22 | 31 |
3 | MB | 10 | 31 | Hudcovic Tomáš | SK Nové Město nad Metují | 65 | 00:42:57 | 27 |
4 | MB | 15 | 8 | Valenta Michal | HZS Praha | 62 | 00:44:51 | 24 |
5 | MB | 20 | 21 | Trnovský Miloslav | HOBUK | 65 | 00:46:50 | 22 |
6 | MB | 27 | 47 | Skalský Miloš | AC Náchod | 67 | 00:50:12 | 20 |
7 | MB | 30 | 50 | Kalousek Jan | SK Týniště nad Orlicí | 71 | 00:50:37 | 19 |
- | MB | - | 48 | Tichý Pavel | AC Náchod | 63 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 8 | 4 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 59 | 00:41:20 | 35 |
2 | MC | 9 | 15 | Zátopek Jiří | X-AIR Ostrava | 60 | 00:42:13 | 31 |
3 | MC | 17 | 19 | Šrůtek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 00:46:03 | 27 |
4 | MC | 19 | 23 | Dvořáček Vlastimil | Doudleby nad Orlicí | 59 | 00:46:45 | 24 |
5 | MC | 22 | 10 | Flegl Vlastimil | Brtev | 53 | 00:47:30 | 22 |
6 | MC | 28 | 49 | Kučera Zdeněk | AC Náchod | 55 | 00:50:26 | 20 |
7 | MC | 40 | 9 | Ventruba Miroslav | Marvan Team Brno | 58 | 00:57:38 | 19 |
8 | MC | 45 | 17 | Svatoň Jiří | Čechovka Hořice | 61 | 01:02:00 | 18 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 14 | 32 | Tempír František | Sokol Štíty | 49 | 00:44:17 | 35 |
2 | MD | 32 | 34 | Kudrna Jiří | Spartak Praha 4 | 51 | 00:51:18 | 31 |
3 | MD | 37 | 13 | Tučný Jan | MK Pardubice | 47 | 00:56:00 | 27 |
4 | MD | 39 | 46 | Lelek Vít | Čolek Team Červený Kostelec | 50 | 00:57:20 | 24 |
5 | MD | 48 | 45 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 01:04:42 | 22 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 31 | 11 | Šteinc Ludvík | AC Vrchlabí | 41 | 00:50:43 | 35 |
2 | ME | 33 | 6 | Marek František | SK Hronov | 41 | 00:51:40 | 31 |
3 | ME | 44 | 1 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 01:01:36 | 27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 18 | 3 | Pechková Jana | TJ Maratonstav Úpice | 85 | 00:46:27 | 35 |
2 | ZA | 24 | 42 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:47:51 | 31 |
3 | ZA | 29 | 12 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:50:34 | 27 |
4 | ZA | 43 | 43 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:59:13 | 24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 3 | 39 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:38:37 | 35 |
2 | ZB | 34 | 40 | Mikulecká Marcela | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:51:46 | 31 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 38 | 37 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:56:10 | 35 |
2 | ZC | 47 | 35 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 01:04:41 | 31 |
3 | ZC | 49 | 41 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 01:13:36 | 27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 12 | 7 | Paulů Blanka | TJ Maratonstav Úpice | 54 | 00:43:47 | 35 |
2 | ZD | 36 | 5 | Pechková Šárka | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 00:52:50 | 31 |
3 | ZD | 41 | 38 | Šlechtová Marie | Slavia Hradec Králové | 52 | 00:57:48 | 27 |
4 | ZD | 46 | 2 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:02:04 | 24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 3 | 39 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:38:37 | 35 |
2 | ZD | 12 | 7 | Paulů Blanka | TJ Maratonstav Úpice | 54 | 00:43:47 | 31 |
3 | ZA | 18 | 3 | Pechková Jana | TJ Maratonstav Úpice | 85 | 00:46:27 | 27 |
4 | ZA | 24 | 42 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:47:51 | 24 |
5 | ZA | 29 | 12 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:50:34 | 22 |
6 | ZB | 34 | 40 | Mikulecká Marcela | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:51:46 | 20 |
7 | ZD | 36 | 5 | Pechková Šárka | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 00:52:50 | 19 |
8 | ZC | 38 | 37 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:56:10 | 18 |
9 | ZD | 41 | 38 | Šlechtová Marie | Slavia Hradec Králové | 52 | 00:57:48 | 17 |
10 | ZA | 43 | 43 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:59:13 | 16 |
11 | ZD | 46 | 2 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:02:04 | 15 |
12 | ZC | 47 | 35 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 01:04:41 | 14 |
13 | ZC | 49 | 41 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 01:13:36 | 13 |
4.5.2024 (sobota), svátek má Květoslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - mládež.
03.05.2024 - Výsledky závodu Běk kolem poličských hradeb.
02.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Rozálku.
30.04.2024 - Výsledky závodu Memoriál Quida Štěpánka.
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Běk kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běk kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běk kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.