14.3.2009, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
11.3.2017 | Pečecká desítka - Memoriál Jardy Kvačka | 944 |
12.3.2016 | Pečecká desítka | 969 |
8.3.2014 | Pečecká desítka | 1094 |
9.3.2013 | Pečecká desítka | 819 |
10.3.2012 | Pečecká desítka | 715 |
12.3.2011 | Pečecká desítka | 569 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Smrčka Miloš | 54 | 7 |
Pokorná Věnceslava | 48 | 7 |
Mališová Karla | 60 | 7 |
Holasová Jarmila | 54 | 7 |
Tausinger Igor | 49 | 6 |
Klazar Martin | 66 | 6 |
Krcháková Alena | 57 | 6 |
Pícha Tomáš | 52 | 6 |
Nechoďdoma Petr | 77 | 6 |
Holas Jaromír | 52 | 6 |
Mojžiš Vincent | 37 | 6 |
Dobiáš Ludvík | 46 | 6 |
Breburdová Hana | 61 | 6 |
Kaplan Daniel | 77 | 6 |
Sova Jan | 65 | 6 |
Chvátal Vladimír | 67 | 6 |
Římal Milan | 75 | 6 |
Pelouch Leoš | 75 | 6 |
Pokorová Jaroslava | 72 | 6 |
Vavák Libor | 65 | 6 |
Culka Václav | 35 | 6 |
Březina Petr | 46 | 6 |
Procházka Jaroslav | 61 | 6 |
Miler Václav | 62 | 6 |
Sládková Jana | 66 | 6 |
Kébl Karel | 68 | 6 |
Krejsa Václav | 52 | 6 |
Němec Jan | 73 | 6 |
Roubík František | 56 | 6 |
Koloc Pavel | 65 | 6 |
Petronyuk Viktor | 60 | 6 |
Pavlišta Vít | 85 | 6 |
Jelínek Matěj | 42 | 6 |
Zmek Ondřej | 86 | 6 |
Herda Jan | 83 | 6 |
Šanda Jiří | 71 | 6 |
Žanda Jan | 67 | 6 |
Sedláček Jan | 86 | 6 |
Pejpal Jiří | 34 | 6 |
Šťastný Tomáš | 79 | 6 |
Jelínková Magdalena | 45 | 6 |
Bruner Tomáš | 89 | 6 |
Choutka Petr | 65 | 6 |
Čižinský Jaromír | 55 | 6 |
Hlava Milan | 55 | 6 |
Konůpek David | 77 | 6 |
Novotný Petr | 70 | 6 |
Štrup Jan | 51 | 6 |
Chmel Zdeněk | 62 | 6 |
Pohanková Gabriela | 84 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 1 | Ngimba Ezekiel Jafari | AK Kroměříž | 89 | 00:29:00 | - |
2 | MA | 2 | 238 | Krunka Kamil | SK Nové Město n. Metují | 86 | 00:31:09 | - |
3 | MA | 3 | 464 | Blaha Tomáš | AK Kroměříž | 76 | 00:31:15 | - |
8 | MA | 10 | 382 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:32:41 | - |
19 | MA | 40 | 296 | Klášterecký Tomáš | ISCAREX Česká Třebová | 81 | 00:35:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 394 | Orálek Daniel | AC Moravská Slávia Brno | 70 | 00:31:23 | - |
2 | MB | 12 | 391 | Podroužek Dušan | AC Slovan Liberec | 74 | 00:32:46 | - |
3 | MB | 14 | 323 | Wallenfels Jiří | Sokol Královské Vinohrady | 72 | 00:33:06 | - |
7 | MB | 30 | 266 | Král Jindřich | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:34:33 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 13 | 290 | Holub Miroslav | SK Nové Město nad Metují | 66 | 00:32:54 | - |
2 | MC | 16 | 225 | Soukup Radomír | AC Tábor | 68 | 00:33:21 | - |
3 | MC | 17 | 348 | Kučera Radek | AC Pacov | 67 | 00:33:36 | - |
11 | MC | 45 | 309 | Mazač Jaroslav | TJ Maratonstav Úpice | 68 | 00:36:15 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 9 | 233 | Klika Antonín | Lokomotiva Beroun | 64 | 00:32:40 | - |
2 | MD | 28 | 360 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:34:19 | - |
3 | MD | 35 | 37 | Petronyuk Viktor | TJ CZU Praha | 60 | 00:35:23 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 58 | 93 | Matěcha Miroslav | TJ Hvězda Trnovany | 55 | 00:37:13 | - |
2 | ME | 77 | 370 | Hamerník Jan | Úvaly | 55 | 00:37:51 | - |
3 | ME | 83 | 333 | Frinta Petr | AC Náchod | 58 | 00:38:04 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MF | 15 | 32 | Smrčka Miloš | BK Říčany | 54 | 00:33:13 | - |
2 | MF | 57 | 213 | Pechek František | Maratonstav Úpice | 53 | 00:37:10 | - |
3 | MF | 74 | 301 | Slaměný Oldřich | AC Česká Lípa | 52 | 00:37:48 | - |
11 | MF | 200 | 201 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 00:43:35 | - |
15 | MF | 236 | 165 | Zajíc Jan | Hvězda SKP Pardubice | 53 | 00:45:19 | - |
24 | MF | 336 | 291 | Krejsa Václav | Rentia Praha | 52 | 00:50:19 | - |
25 | MF | 339 | 289 | Šklíba Karel | Maratonstav Úpice | 50 | 00:50:23 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MG | 112 | 400 | Kovárník Stanislav | ACOH Praha | 48 | 00:39:22 | - |
2 | MG | 122 | 126 | Němec Jiří | LOCKAR | 48 | 00:39:41 | - |
3 | MG | 139 | 147 | Málek Jaroslav | TURBO Chotěboř | 46 | 00:40:27 | - |
10 | MG | 240 | 281 | Groh Stanislav | AC Vrchlabí | 46 | 00:45:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MH | 176 | 139 | Čech Jaroslav | Liga 100 Praha | 41 | 00:42:23 | - |
2 | MH | 184 | 173 | Krassa Manfred | ŠAK Chodov | 44 | 00:42:49 | - |
3 | MH | 228 | 68 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 00:44:45 | - |
4 | MH | 247 | 349 | Lanta Jiří | Maratonstav Úpice | 44 | 00:45:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MI | 220 | 486 | Novák Zdeněk | BV Jihlava | 39 | 00:44:35 | - |
2 | MI | 244 | 137 | Řápek Vladimír | AVC Praha | 38 | 00:45:40 | - |
3 | MI | 246 | 287 | Hlusička Josef | Liga 100 Praha | 38 | 00:45:49 | - |
5 | MI | 369 | 170 | Culka Václav | Liga 100 Kostelec nad Orlicí | 35 | 00:52:34 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 379 | 408 | Mikoláš Václav | Žatec | 34 | 00:53:27 | - |
2 | MJ | 382 | 35 | Pejpal Jiří | TJ Liga 100 Praha | 34 | 00:53:40 | - |
3 | MJ | 392 | 339 | Zlatníček Josef | Poděbrady | 34 | 00:55:31 | - |
4 | MJ | 413 | 151 | Šťastný Jaromír | TJ LIGA 100 Praha | 30 | 01:00:50 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MK | 405 | 375 | Matzner Karel | M Team | 29 | 00:58:02 | - |
2 | MK | 423 | 407 | Bém František | AC Slovan Liberec | 27 | 01:05:43 | - |
3 | MK | 428 | 3 | Soukup Jiří | TJ LIGA 100 Hradec Králové | 27 | 01:08:13 | - |
4 | MK | 430 | 218 | Tomášek František | Jiskra Otrokovice | 25 | 01:12:13 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ML | 434 | 415 | Fretzer Alexander | Liga 100 Praha | 23 | 01:24:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 46 | 153 | Frintová Vendula | Hvězda SKP Pardubice | 83 | 00:36:19 | - |
2 | ZA | 49 | 436 | Brychcínová Veronika | VSK FTVS | 75 | 00:36:28 | - |
3 | ZA | 56 | 346 | Slavikova Eva | PSK Olymp Praha | 84 | 00:37:08 | - |
11 | ZA | 187 | 177 | Pechková Jana | Maratonstav Úpice | 85 | 00:42:58 | - |
17 | ZA | 295 | 276 | Tylšová Daniela | TJ Maratonstav Úpice | 78 | 00:47:33 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 59 | 300 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:37:13 | - |
2 | ZB | 94 | 331 | Sekyrová Ivana | AK Sokolov | 71 | 00:38:41 | - |
3 | ZB | 123 | 457 | Fořtová Iveta | Sokol Kolín | 72 | 00:39:43 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 126 | 111 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:39:50 | - |
2 | ZC | 261 | 240 | Sládková Jana | AC doma | 66 | 00:46:34 | - |
3 | ZC | 264 | 57 | Jeníková Karolína | Spartak Praha 4 | 68 | 00:46:37 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 141 | 129 | Mališová Karla | Zentiva Praha | 60 | 00:40:35 | - |
2 | ZD | 347 | 7 | Breburdová Hana | MK Kladno | 61 | 00:50:45 | - |
3 | ZD | 349 | 314 | Knýřová Jitka | Bílá u Českého Dubu | 63 | 00:50:49 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZE | 205 | 273 | Krcháková Alena | AC Moravská Slávia | 57 | 00:43:44 | - |
2 | ZE | 215 | 127 | Šandová Irena | Sokol Kolín | 57 | 00:44:18 | - |
3 | ZE | 254 | 184 | Kováříková Pavla | Barnex Sport Brno | 55 | 00:46:14 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZF | 313 | 216 | Svačinová Blažena | Pampeliška Olomouc | 52 | 00:48:23 | - |
2 | ZF | 320 | 230 | Výborná Irena | Sokol Vodňany | 54 | 00:49:03 | - |
3 | ZF | 341 | 98 | Holasová Jarmila | behej.com | 54 | 00:50:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZG | 243 | 446 | Pokorná Věnceslava | AC Kovošrot Praha | 48 | 00:45:37 | - |
2 | ZG | 364 | 374 | Ročňáková Miloslava | M-team | 45 | 00:52:13 | - |
3 | ZG | 416 | 263 | Cupalová Eva | TJ Sokol Bučovice | 47 | 01:01:57 | - |
4 | ZG | 419 | 69 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 01:03:48 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZH | 374 | 224 | Hovorková Milena | TJ Petřiny Praha | 44 | 00:53:08 | - |
2 | ZH | 435 | 188 | Zlatníková Vlasta | LIAZ Jablonec | 41 | 01:27:16 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZI | 415 | 286 | Elingerová Dana | LRS Vyškov | 38 | 01:01:29 | - |
6.5.2024 (pondělí), svátek má Radoslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - mládež.
03.05.2024 - Výsledky závodu Běk kolem poličských hradeb.
02.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Rozálku.
30.04.2024 - Výsledky závodu Memoriál Quida Štěpánka.
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Běk kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běk kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běk kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.