7.3.2009, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
26.3.2011 | Choceňský kros | 154 |
27.3.2010 | Choceňský kros | 201 |
8.3.2008 | Choceňský kros | 169 |
10.3.2007 | Choceňský kros | 154 |
11.3.2006 | Choceňský kros | 104 |
5.3.2005 | Choceňský kros | 81 |
13.3.2004 | Choceňský kros | 87 |
8.3.2003 | Choceňský kros, 12. ročník | 145 |
9.3.2002 | Choceňský kros | 176 |
10.3.2001 | Choceňský běh | 61 |
4.3.2000 | Choceňský kros 9.ročník | 102 |
20.3.1999 | Veřejný kros v Chocni, 8.ročník | 93 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Stránský Aleš | 60 | 12 |
Řemínek Matěj | 86 | 10 |
Keprtová Miloslava | 48 | 10 |
Šafář Jaroslav | 51 | 9 |
Razým Jan | 57 | 9 |
Lakota Antonín | 95 | 9 |
Nechvíl Petr | 91 | 9 |
Vacek Martin | 69 | 9 |
Šebek Michal | 84 | 8 |
Sadílek Ota | 46 | 8 |
Razým Lukáš | 79 | 8 |
Hübl Radek | 88 | 8 |
Šimůnek Jan | 82 | 8 |
Řemínek Štěpán | 89 | 8 |
Kubelka Tomáš | 93 | 8 |
Doleček Josef | 79 | 8 |
Krumer Miroslav | 49 | 8 |
Dudek Milan | 91 | 8 |
Šimůnek Jan | 49 | 8 |
Siegel Jakub | 92 | 8 |
Sejkora Karel | 88 | 7 |
Filip Luboš | 59 | 7 |
Klášterecký Tomáš | 81 | 7 |
Čechal Jaroslav | 61 | 7 |
Smoláková Valérie | 93 | 7 |
Vytlačilová Lenka | 84 | 7 |
Kopecký Libor | 56 | 7 |
Kratochvíl Miloš | 75 | 7 |
Frydrychová Eliška | 01 | 7 |
Dobšíček Pavel | 80 | 7 |
Bielčik Jindřich | 40 | 7 |
Hanušová Veronika | 97 | 7 |
Metelková Táňa | 72 | 7 |
Kubelka Petr | 95 | 7 |
Smoláková Alexandra | 98 | 7 |
Pilgr Luděk | 76 | 6 |
Šlajs Tomáš | 60 | 6 |
Neruda Michal | 93 | 6 |
Rychtaříková Iva | 85 | 6 |
Červ Miloslav | 50 | 6 |
Frydrych Jakub | 95 | 6 |
Siegel Josef | 86 | 6 |
Kopecký Jan | 90 | 6 |
Šutera Josef | 79 | 6 |
Stránská Michaela | 97 | 6 |
Prachař David | 94 | 6 |
Jirásková Eva | 64 | 6 |
Stránská Adéla | 91 | 6 |
Krátká Anna | 69 | 5 |
Ehrig Rudolf | 48 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 3 | 35 | Kábrtová Pavla | Atletika Rtyně | 00 | 00:02:05 | 108,18 |
2 | Ž1 | 7 | 65 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:02:10 | 100,51 |
3 | Ž1 | 10 | 88 | Hanušová Martina | AC Choceň | 01 | 00:02:16 | 91,30 |
4 | Ž1 | 12 | 51 | Stříhavková Eliška | AC Choceň | 02 | 00:02:24 | 79,03 |
5 | Ž1 | 13 | 55 | Pourová Alžběta | Sokol Jaroměř | 02 | 00:02:25 | 77,49 |
6 | Ž1 | 15 | 80 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:02:34 | 63,68 |
7 | Ž1 | 17 | 81 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:02:40 | 54,48 |
8 | Ž1 | 18 | 63 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:02:52 | 36,06 |
9 | Ž1 | 21 | 21 | Čapková Denisa | TJ Svitavy | 03 | 00:03:02 | 20,72 |
10 | Ž1 | 22 | 71 | Krobotová Pavla | SK Pašerák Písařov | 00 | 00:03:09 | 9,97 |
11 | Ž1 | 25 | 59 | Fajstová Lucie | AC Choceň | 03 | 00:03:23 | 0,00 |
12 | Ž1 | 26 | 61 | Metelková Michaela | Hradec Králové | 05 | 00:03:25 | 0,00 |
13 | Ž1 | 27 | 20 | Svobodová Vendula | TJ - Svitavy | 03 | 00:03:26 | 0,00 |
- | Ž1 | - | 22 | Kolečkářová Kateřina | TJ - Svitavy | 02 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 57 | Petiška Vojtěch | Sokol Jaroměř | 00 | 00:02:03 | 101,61 |
2 | M1 | 2 | 52 | Mařík Jan | Orel Dolní Dobrouč | 00 | 00:02:04 | 100,00 |
3 | M1 | 3 | 75 | Boháč Bonifác | AC Choceň | 01 | 00:02:05 | 98,39 |
4 | M1 | 5 | 43 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 00:02:06 | 96,77 |
5 | M1 | 6 | 60 | Metelka Ondřej | OK 99 Hradec Králové | 01 | 00:02:07 | 95,16 |
6 | M1 | 8 | 23 | Pešl František | TJ Svitavy | 01 | 00:02:14 | 83,87 |
7 | M1 | 9 | 36 | Pavel Tomáš | Atletika Rtyně | 00 | 00:02:15 | 82,26 |
8 | M1 | 11 | 76 | Boháč Servác | AC Choceň | 02 | 00:02:21 | 72,58 |
9 | M1 | 14 | 24 | Zeman Ondřej | TJ - Svitavy | 02 | 00:02:27 | 62,90 |
10 | M1 | 16 | 5 | Posel Ondřej | Sloupnice | 02 | 00:02:35 | 50,00 |
11 | M1 | 19 | 1 | Šeda Roman | AC Choceň | 02 | 00:02:55 | 17,74 |
12 | M1 | 20 | 83 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:02:58 | 12,90 |
13 | M1 | 23 | 69 | Čapek Michal | TJ - Svitavy | 01 | 00:03:15 | 0,00 |
14 | M1 | 24 | 41 | Kasl Josef | DDM Týniště nad Orlicí | 01 | 00:03:20 | 0,00 |
15 | M1 | 28 | 62 | Borek Viktor | Horní Čermná | 04 | 00:03:29 | 0,00 |
16 | M1 | 29 | 77 | Šmerda Samuel | AC Choceň | 06 | 00:06:06 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 3 | 64 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:03:02 | 104,65 |
2 | Ž3 | 4 | 89 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:03:06 | 100,36 |
3 | Ž3 | 6 | 78 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:03:11 | 94,99 |
4 | Ž3 | 7 | 42 | Valášková Tereza | AC Vysoké Mýto | 98 | 00:03:16 | 89,62 |
5 | Ž3 | 10 | 27 | Šebelová Karolína | TJ - Svitavy | 99 | 00:03:37 | 67,08 |
6 | Ž3 | 11 | 34 | Jirsáková Simona | AC Choceň | 98 | 00:03:38 | 66,01 |
7 | Ž3 | 13 | 39 | Mihulková Viktorie | AC Choceň | 99 | 00:03:40 | 63,86 |
8 | Ž3 | 15 | 26 | Jansová Lucie | TJ Svitavy | 99 | 00:03:43 | 60,64 |
9 | Ž3 | 16 | 58 | Suchánková Nikol | Sokol atletika Jaroměř | 99 | 00:03:46 | 57,42 |
10 | Ž3 | 19 | 73 | Drážná Helena | SK Pašerák Písařov | 98 | 00:03:59 | 43,47 |
11 | Ž3 | 20 | 2 | Šedová Kristýna | AC Choceň | 98 | 00:04:02 | 40,25 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 37 | Kašpar Josef | Atletika Rtyně | 99 | 00:02:55 | 105,91 |
2 | M3 | 2 | 40 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:03:00 | 100,37 |
3 | M3 | 4 | 54 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:03:06 | 93,72 |
4 | M3 | 8 | 96 | Hejtmánek Vladimír | Atletika Polička | 99 | 00:03:26 | 71,53 |
5 | M3 | 9 | 74 | Schmidt Daniel | SK Pašerák Písařov | 99 | 00:03:27 | 70,43 |
6 | M3 | 11 | 31 | Kučera Martin | TJ - Svitavy | 99 | 00:03:38 | 58,23 |
7 | M3 | 14 | 79 | Knypl Libor | AC Choceň | 99 | 00:03:42 | 53,79 |
8 | M3 | 16 | 29 | Král Jan | TJ - Svitavy | 98 | 00:03:46 | 49,35 |
9 | M3 | 18 | 53 | Kristl František | Orel Dolní Dobrouč | 99 | 00:03:51 | 43,81 |
10 | M3 | 20 | 32 | Kavořík Tomáš | TJ - Svitavy | 98 | 00:04:02 | 31,61 |
11 | M3 | 22 | 87 | Pešl Lukáš | TJ - Svitavy | 98 | 00:04:12 | 20,52 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 46 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:06:06 | 103,93 |
2 | ŽM | 2 | 18 | Čerenkova Petra | Maratonstav Úpice | 99 | 00:06:16 | 98,57 |
3 | ŽM | 3 | 7 | Průšová Radka | TJ - Svitavy | 96 | 00:06:18 | 97,50 |
4 | ŽM | 4 | 44 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:06:27 | 92,68 |
5 | ŽM | 5 | 68 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:06:56 | 77,14 |
6 | ŽM | 6 | 17 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:07:09 | 70,18 |
7 | ŽM | 7 | 10 | Pešková Adéla | AC Choceň | 96 | 00:07:15 | 66,96 |
8 | ŽM | 8 | 72 | Vícencová Pavla | SK Pašerák Písařov | 97 | 00:07:40 | 53,57 |
9 | ŽM | 9 | 95 | Kubaštová Eliška | ŠAK Chrudim | 96 | 00:07:43 | 51,96 |
10 | ŽM | 10 | 13 | Seidlová Zdeňka | AC Vysoké Mýto | 97 | 00:07:51 | 47,68 |
11 | ŽM | 11 | 86 | Zlatohlávková Irena | ŠAK Chrudim | 96 | 00:07:53 | 46,61 |
12 | ŽM | 12 | 38 | Grossmanová Nela | AC Choceň | 97 | 00:09:32 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 87 | Le Viet Milan | Atletika Polička | 96 | 00:08:40 | 104,88 |
2 | MM | 2 | 49 | Červený Matěj | Lokomotiva Trutnov | 97 | 00:08:46 | 102,63 |
3 | MM | 4 | 19 | Špriňar David | TJ Sokol Hradec Králové | 96 | 00:09:13 | 92,50 |
4 | MM | 5 | 12 | Gdula Tomáš | Hvězda SKP Pardubice | 97 | 00:09:14 | 92,12 |
5 | MM | 6 | 15 | Petiška Ondřej | TJ Sokol Jaroměř | 97 | 00:09:33 | 84,99 |
6 | MM | 7 | 84 | Konrád Tomáš | Šak Chrudim | 96 | 00:09:38 | 83,11 |
7 | MM | 8 | 47 | Adamec Matouš | AC Choceň | 97 | 00:09:39 | 82,74 |
8 | MM | 9 | 6 | Richter Vojtěch | TJ Svitavy | 97 | 00:10:09 | 71,48 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 3 | 45 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:09:05 | 122,09 |
2 | ŽS | 10 | 94 | Čermáková Beáta | ŠAK Chrudim | 94 | 00:10:38 | 91,73 |
3 | ŽS | 11 | 85 | Kopecká Kateřina | ŠAK Chrudim | 95 | 00:10:55 | 86,18 |
4 | ŽS | 12 | 70 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:10:57 | 85,53 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 93 | Vondra David | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 94 | 00:10:42 | 102,66 |
2 | MS | 2 | 75 | Šacl Jiří | Nové Město na Moravě | 94 | 00:10:52 | 99,59 |
3 | MS | 3 | 14 | Zenkl Adam | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:10:58 | 97,75 |
4 | MS | 4 | 90 | Pavel Jan | TJ Lokomotiva Trutnov | 95 | 00:11:05 | 95,59 |
5 | MS | 7 | 11 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:11:35 | 86,37 |
6 | MS | 8 | 67 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:11:40 | 84,84 |
7 | MS | 9 | 48 | Červený Jakub | TJ Lokomotiva Trutnov | 95 | 00:11:55 | 80,23 |
8 | MS | 11 | 25 | Sion Libor | Atletika Polička | 94 | 00:12:18 | 73,16 |
9 | MS | 12 | 50 | Kosař Jan | TJ Lokomotiva Trutnov | 95 | 00:12:40 | 66,39 |
10 | MS | 13 | 16 | Sychra Martin | TJ Sokol Jaroměř | 94 | 00:12:48 | 63,93 |
11 | MS | 15 | 98 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:16:09 | 2,15 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 5 | 97 | Nováková Lada | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 93 | 00:11:13 | 106,61 |
2 | ZD | 6 | 100 | Miličková Marie | Nové Město na Moravě | 92 | 00:11:31 | 101,44 |
3 | ZD | 10 | 92 | Martincová Kristýna | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:12:04 | 91,95 |
4 | ZD | 14 | 66 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:15:37 | 30,75 |
- | ZD | - | 91 | Trkalová Aneta | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | DNF | - |
- | ZD | - | 99 | Janoušová Radka | TJ Nové Město na Moravě | 92 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 12 | Mašín Lukáš | AC Pardubice | 93 | 00:13:48 | 109,22 |
2 | MD | 2 | 63 | Záveský Filip | OB Česká Třebová | 93 | 00:14:28 | 100,00 |
3 | MD | 5 | 5 | Kubelka Tomáš | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:15:08 | 90,78 |
4 | MD | 6 | 11 | Valko Tomáš | ŠAK Chrudim | 93 | 00:15:20 | 88,02 |
5 | MD | 8 | 31 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:15:45 | 82,26 |
6 | MD | 9 | 33 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:15:50 | 81,11 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 3 | 15 | Kalina Vojtěch | Hvězda SKP Pardubice | 90 | 00:26:47 | - |
2 | MJ | 5 | 71 | Vitner Petr | Nové Město na Moravě | 90 | 00:27:05 | - |
3 | MJ | 19 | 6 | Skalka Jakub | Lokomotiva Trutnov | 91 | 00:29:13 | - |
4 | MJ | 20 | 13 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:29:20 | - |
5 | MJ | 21 | 29 | Procházka Tomáš | Hvězda SKP Pardubice | 91 | 00:29:23 | - |
6 | MJ | 23 | 25 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:29:25 | - |
7 | MJ | 24 | 17 | Kopecký Jan | Hvězda SKP Pardubice | 90 | 00:29:35 | - |
8 | MJ | 25 | 19 | Rybišár Pavel | Hvězda SKP Pardubice | 90 | 00:30:01 | - |
9 | MJ | 28 | 24 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:30:12 | - |
10 | MJ | 40 | 3 | Horák Jan | Sokol Hradec Králové | 90 | 00:32:49 | - |
11 | MJ | 57 | 34 | Živný Marek | Orel Orlice | 91 | 00:35:48 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 9 | 10 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:27:42 | - |
2 | MB | 29 | 77 | Nemšák Miroslav | TJ Sokol Černovír | 69 | 00:30:18 | - |
3 | MB | 31 | 82 | Ducháček Jan | Ústí nad Orlicí | 68 | 00:31:02 | - |
4 | MB | 52 | 86 | Smolák Petr | BKVM Vysoké Mýto | 64 | 00:34:43 | - |
5 | MB | 54 | 36 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 00:35:00 | - |
6 | MB | 61 | 89 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:37:01 | - |
7 | MB | 63 | 45 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 00:38:52 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 26 | 59 | Filip Luboš | AC Choceň | 59 | 00:30:02 | - |
2 | MC | 39 | 92 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:32:16 | - |
3 | MC | 47 | 56 | Drážný Ladislav | SK Pašerák Písařov | 59 | 00:33:47 | - |
4 | MC | 48 | 30 | Hájek František | FGT Stolany | 49 | 00:33:58 | - |
5 | MC | 51 | 54 | Zahradník Jan | TJ Slavoj Čáslav | 56 | 00:34:24 | - |
6 | MC | 56 | 52 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:35:16 | - |
7 | MC | 59 | 22 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:36:02 | - |
8 | MC | 60 | 93 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:36:17 | - |
9 | MC | 64 | 87 | Hruša Zdeněk | Jerčany | 46 | 00:38:56 | - |
10 | MC | 65 | 26 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:39:28 | - |
11 | MC | 66 | 73 | Krumer Miroslav | TJ Ostrov | 49 | 00:40:13 | - |
12 | MC | 67 | 74 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:41:48 | - |
13 | MC | 69 | 85 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:45:13 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 4 | 70 | Fenclová Marta | AC Pardubice | 76 | 00:14:36 | - |
2 | ZA | 7 | 32 | Johanidesová Lea | Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:15:29 | - |
3 | ZA | 11 | 67 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:16:35 | - |
4 | ZA | 12 | 49 | Hubková Kateřina | AC Pardubice | 84 | 00:16:47 | - |
5 | ZA | 13 | 68 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:17:09 | - |
6 | ZA | 14 | 60 | Maršánová Lucie | TJ Nové Město na Moravě | 90 | 00:17:40 | - |
7 | ZA | 15 | 64 | Záveská Anna | OB Loko Česká Třebová | 88 | 00:17:54 | - |
8 | ZA | 16 | 80 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:18:11 | - |
9 | ZA | 17 | 99 | Kalná Jitka | AFK Chrudim | 75 | 00:18:12 | - |
10 | ZA | 18 | 39 | Oubrechtová Marcela | SK Týniště nad Orlicí | 89 | 00:18:17 | - |
11 | ZA | 19 | 41 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:18:31 | - |
12 | ZA | 21 | 81 | Šedová Tereza | AC Choceň | 90 | 00:18:50 | - |
13 | ZA | 23 | 69 | Sontáková Lenka | Hvězda SKP Pardubice | 91 | 00:20:03 | - |
14 | ZA | 25 | 98 | Sklenářová Eva | Ústí nad Orlicí | 81 | 00:21:10 | - |
15 | ZA | 28 | 76 | Hlaváčková Kateřina | Choceň | 82 | 00:22:14 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 3 | 47 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:14:31 | - |
2 | ZB | 10 | 37 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:15:55 | - |
3 | ZB | 20 | 90 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:18:34 | - |
4 | ZB | 22 | 84 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:19:36 | - |
5 | ZB | 24 | 100 | Siegelová Magdalena | AC Choceň | 65 | 00:20:41 | - |
6 | ZB | 26 | 51 | Pešlová Ivana | TJ Svitavy | 63 | 00:21:36 | - |
7 | ZB | 27 | 75 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 00:22:07 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 46 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:06:06 | 103,93 |
2 | ŽM | 2 | 18 | Čerenkova Petra | Maratonstav Úpice | 99 | 00:06:16 | 98,57 |
3 | ŽM | 3 | 7 | Průšová Radka | TJ - Svitavy | 96 | 00:06:18 | 97,50 |
4 | ŽM | 4 | 44 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:06:27 | 92,68 |
5 | ŽM | 5 | 68 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:06:56 | 77,14 |
6 | ŽM | 6 | 17 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:07:09 | 70,18 |
7 | ŽM | 7 | 10 | Pešková Adéla | AC Choceň | 96 | 00:07:15 | 66,96 |
8 | ŽM | 8 | 72 | Vícencová Pavla | SK Pašerák Písařov | 97 | 00:07:40 | 53,57 |
9 | ŽM | 9 | 95 | Kubaštová Eliška | ŠAK Chrudim | 96 | 00:07:43 | 51,96 |
10 | ŽM | 10 | 13 | Seidlová Zdeňka | AC Vysoké Mýto | 97 | 00:07:51 | 47,68 |
11 | ŽM | 11 | 86 | Zlatohlávková Irena | ŠAK Chrudim | 96 | 00:07:53 | 46,61 |
12 | ŽM | 12 | 38 | Grossmanová Nela | AC Choceň | 97 | 00:09:32 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 87 | Le Viet Milan | Atletika Polička | 96 | 00:08:40 | 104,88 |
2 | MM | 2 | 49 | Červený Matěj | Lokomotiva Trutnov | 97 | 00:08:46 | 102,63 |
1 | ŽS | 3 | 45 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:09:05 | 122,09 |
3 | MM | 4 | 19 | Špriňar David | TJ Sokol Hradec Králové | 96 | 00:09:13 | 92,50 |
4 | MM | 5 | 12 | Gdula Tomáš | Hvězda SKP Pardubice | 97 | 00:09:14 | 92,12 |
5 | MM | 6 | 15 | Petiška Ondřej | TJ Sokol Jaroměř | 97 | 00:09:33 | 84,99 |
6 | MM | 7 | 84 | Konrád Tomáš | Šak Chrudim | 96 | 00:09:38 | 83,11 |
7 | MM | 8 | 47 | Adamec Matouš | AC Choceň | 97 | 00:09:39 | 82,74 |
8 | MM | 9 | 6 | Richter Vojtěch | TJ Svitavy | 97 | 00:10:09 | 71,48 |
2 | ŽS | 10 | 94 | Čermáková Beáta | ŠAK Chrudim | 94 | 00:10:38 | 91,73 |
3 | ŽS | 11 | 85 | Kopecká Kateřina | ŠAK Chrudim | 95 | 00:10:55 | 86,18 |
4 | ŽS | 12 | 70 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:10:57 | 85,53 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 93 | Vondra David | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 94 | 00:10:42 | 102,66 |
2 | MS | 2 | 75 | Šacl Jiří | Nové Město na Moravě | 94 | 00:10:52 | 99,59 |
3 | MS | 3 | 14 | Zenkl Adam | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:10:58 | 97,75 |
4 | MS | 4 | 90 | Pavel Jan | TJ Lokomotiva Trutnov | 95 | 00:11:05 | 95,59 |
1 | ZD | 5 | 97 | Nováková Lada | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 93 | 00:11:13 | 106,61 |
2 | ZD | 6 | 100 | Miličková Marie | Nové Město na Moravě | 92 | 00:11:31 | 101,44 |
5 | MS | 7 | 11 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:11:35 | 86,37 |
6 | MS | 8 | 67 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:11:40 | 84,84 |
7 | MS | 9 | 48 | Červený Jakub | TJ Lokomotiva Trutnov | 95 | 00:11:55 | 80,23 |
3 | ZD | 10 | 92 | Martincová Kristýna | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:12:04 | 91,95 |
8 | MS | 11 | 25 | Sion Libor | Atletika Polička | 94 | 00:12:18 | 73,16 |
9 | MS | 12 | 50 | Kosař Jan | TJ Lokomotiva Trutnov | 95 | 00:12:40 | 66,39 |
10 | MS | 13 | 16 | Sychra Martin | TJ Sokol Jaroměř | 94 | 00:12:48 | 63,93 |
4 | ZD | 14 | 66 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:15:37 | 30,75 |
11 | MS | 15 | 98 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:16:09 | 2,15 |
13.5.2024 (pondělí), svátek má Servác
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
07.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
07.05.2024 - Propozice závodu Běh Choceňskými sady.
06.05.2024 - Výsledky závodu Letohradská pětka.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - mládež.
Poslední názory
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běh kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.