10.10.2009, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
8.10.2023 | Běh na Praděd | 35 |
8.10.2016 | Běh na Praděd - ZRUŠENO!!! | - |
10.10.2015 | Běh na Praděd | 136 |
11.10.2014 | Běh na Praděd | 188 |
12.10.2013 | Běh na Praděd | 199 |
6.10.2012 | Běh na Praděd | 157 |
8.10.2011 | Běh na Praděd | 156 |
9.10.2010 | Běh na Praděd | 188 |
11.10.2008 | Běh na Praděd | 180 |
12.10.2002 | Běh na Praděd | 151 |
13.10.2001 | Běh na Praděd | 171 |
14.10.2000 | Běh na Praděd | 144 |
10.10.1998 | Běh na Praděd | 120 |
21.9.1997 | Hvězda - Praděd | 89 |
22.9.1996 | Hvězda - Praděd - MČR veteránů | 73 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Barbořák Bohuš | 59 | 14 |
Soviš Ivan | 46 | 13 |
Špacír Ladislav | 55 | 13 |
Pechek František | 53 | 12 |
Vodička Jan | 45 | 12 |
Šimůnek Jan | 82 | 11 |
Stuchlík Karel | 37 | 10 |
Horák Ondřej | 75 | 9 |
Stránský Aleš | 60 | 9 |
Merta Jaroslav | 35 | 9 |
Strouhal Tomáš | 74 | 9 |
Novotný Viktor | 82 | 8 |
Krupička Miroslav | 53 | 8 |
Král Jindřich | 73 | 8 |
Vojkůvka Zdeněk | 61 | 8 |
Dvořák Pavel | 82 | 8 |
Živělová Vladimíra | 61 | 8 |
Urbiš Vilém | 54 | 8 |
Dvořák Miroslav | 73 | 8 |
Keprtová Miloslava | 48 | 8 |
Stuchlík Karel | 61 | 8 |
Němeček Radim | 81 | 8 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 8 |
Talaš Jaromír | 54 | 8 |
Tempír František | 49 | 8 |
Stržínek Karel | 64 | 8 |
Fritscher Adam | 75 | 8 |
Kovář Daniel | 80 | 7 |
Komárek Bedřich | 53 | 7 |
Mazač Jaroslav | 68 | 7 |
Němeček Jiří | 56 | 7 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 7 |
Bronec Jaromír | 67 | 7 |
Groš Štefan | 61 | 7 |
Holub Pavel | 73 | 7 |
Šíma Josef | 53 | 7 |
Večeřa Roman | 80 | 7 |
Kňáva Martin | 70 | 7 |
Hrouza Michal | 78 | 6 |
Wagner Petr | 83 | 6 |
Šimůnková Zdena | 58 | 6 |
Sadílek Václav | 50 | 6 |
Kozák Radim | 80 | 6 |
Kopecký Tomáš | 83 | 6 |
Sekanina Svatopluk | 78 | 6 |
Dobrý Jaroslav | 39 | 6 |
Raclavský Vlastimil | 55 | 6 |
Soviš Ivo | 71 | 6 |
Švidernoch Milan | 58 | 6 |
Krejsa Václav | 52 | 6 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 9 | 169 | Zapalač Dušan | Fenix ski team Jeseník | 90 | 00:41:11 | 105 |
2 | MJ | 12 | 189 | Žák Michal | SK Nové Město na Moravě | 91 | 00:41:55 | 93 |
3 | MJ | 19 | 191 | Trávníček Matěj | SK Nové Město na Moravě | 92 | 00:43:23 | 81 |
4 | MJ | 27 | 193 | Pelíšek David | Fortex Moravský Beroun | 90 | 00:44:23 | 72 |
5 | MJ | 36 | 196 | Ketner Karel | AO Slavia Havířov | 90 | 00:45:46 | 66 |
6 | MJ | 40 | 190 | Dostál Lukáš | SK Nové Město na Moravě | 93 | 00:46:15 | 60 |
7 | MJ | 46 | 194 | Thomas Patrik | Fortex Mor.Beroun | 93 | 00:47:06 | 57 |
8 | MJ | 49 | 173 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:47:17 | 54 |
9 | MJ | 61 | 177 | Orság Lubomír | Rýmařov | 91 | 00:48:49 | 45 |
10 | MJ | 116 | 116 | Herman Jakub | Sebe | 93 | 00:57:09 | 42 |
11 | MJ | 136 | 160 | Bližňák Jaroslav | neregistrován | 94 | 01:00:45 | 39 |
12 | MJ | 162 | 185 | Skácelová Andrea | RMC Lipník nad Bečvou | 92 | 01:10:05 | 36 |
13 | MJ | 171 | 195 | Polášek Vít | AO Slávia Havířov | 94 | 01:12:55 | 33 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 82 | 175 | Vévodová Martina | AK Perná | 90 | 00:52:18 | 105 |
2 | ŽJ | 103 | 186 | Weissová Gabriela | X-AIR Ostrava | 91 | 00:55:31 | 93 |
3 | ŽJ | 119 | 171 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:57:33 | 81 |
4 | ŽJ | 122 | 197 | Strháková Zuzana | AO Slavia Havířov | 90 | 00:58:14 | 72 |
5 | ŽJ | 160 | 181 | Obšelová Monika | AC Prostějov | 91 | 01:08:02 | 66 |
6 | ŽJ | 177 | 161 | Fleischmanová Lucie | TK Precolor Přerov | 91 | 01:16:08 | 60 |
7 | ŽJ | 179 | 159 | Vlachová Karolína | Neregistrován | 91 | 01:16:54 | 57 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 26 | 8 | Šmída Oldřich | Maratonstav Úpice | 48 | 00:44:04 | 105 |
2 | MD | 44 | 58 | Tempír František | Sokol Štíty | 49 | 00:46:55 | 93 |
3 | MD | 67 | 19 | Šír Václav | Spartak Rokytnice nad Jizerou | 48 | 00:49:46 | 81 |
4 | MD | 94 | 59 | Vodička Jan | MK Radslavice | 45 | 00:54:10 | 72 |
5 | MD | 129 | 21 | Charvát Jan | TR JME Brno | 47 | 00:59:32 | 66 |
6 | MD | 135 | 76 | Kopeček Ivan | Moravská Slavia Brno | 49 | 01:00:38 | 60 |
7 | MD | 137 | 24 | Kubíček František | Dobré Pole | 46 | 01:01:18 | 57 |
8 | MD | 141 | 64 | Beskydský Dědek | Klub Důchodců | 45 | 01:02:36 | 54 |
9 | MD | 150 | 4 | Les Josef | TJ Maratonstav Úpice | 47 | 01:04:14 | 51 |
10 | MD | 164 | 122 | Soviš Ivan | CK Stará Ves | 46 | 01:10:24 | 48 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 154 | 11 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 01:05:28 | 105 |
2 | ME | 156 | 20 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 01:06:15 | 93 |
3 | ME | 174 | 3 | Engliš Jiří | CVK Opava | 38 | 01:14:32 | 81 |
4 | ME | 180 | 79 | Stuchlík Karel | BK Kravaře | 37 | 01:18:14 | 72 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 65 | 198 | Stonová Tamara | Fialové kobry | 84 | 00:49:38 | 105 |
2 | ZA | 68 | 167 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:49:56 | 93 |
3 | ZA | 91 | 174 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:53:33 | 81 |
4 | ZA | 92 | 178 | Cermanová Alena | Doubravice | 76 | 00:53:42 | 72 |
5 | ZA | 111 | 170 | Valentová Barbora | Olomouc | 80 | 00:56:15 | 66 |
6 | ZA | 130 | 172 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:59:35 | 60 |
7 | ZA | 145 | 176 | Krčková Šárka | TJ Liga 100 Olomouc | 88 | 01:03:37 | 57 |
8 | ZA | 159 | 162 | Metelková Zuzana | ACS Drak Vrbno | 85 | 01:07:36 | 54 |
9 | ZA | 173 | 183 | Veličková Markéta | X-AIR Ostrava | 79 | 01:13:06 | 51 |
10 | ZA | 175 | 184 | Němečková Martina | SK Ježíš | 81 | 01:15:01 | 48 |
11 | ZA | 176 | 158 | Hladíková Tereza | Neregistrován | 88 | 01:15:56 | 45 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 62 | 168 | Barnetová Denisa | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 00:49:05 | 105 |
2 | ZB | 66 | 163 | Piklová Alice | Větřní | 73 | 00:49:39 | 93 |
3 | ZB | 125 | 200 | Pokorová Jaroslava | HAC Praha | 72 | 00:58:49 | 81 |
4 | ZB | 133 | 164 | Šutová Hana | neregistrován | 73 | 01:00:12 | 72 |
5 | ZB | 134 | 182 | Matalová Jana | Ostrava | 73 | 01:00:26 | 66 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 117 | 192 | Machalická Libuše | Fortex SKI Moravský Beroun | 64 | 00:57:26 | 105 |
2 | ŽC | 132 | 180 | Živělová Vladimíra | TJ Liga 100 Olomouc | 61 | 00:59:54 | 93 |
3 | ŽC | 149 | 199 | Vraštilová Miloslava | Jilemnice | 56 | 01:04:13 | 81 |
4 | ŽC | 155 | 179 | Budinská Hana | Moravská Slávia Brno | 60 | 01:06:12 | 72 |
5 | ŽC | 168 | 165 | Sejkorová Lenka | Česká Třebová | 63 | 01:11:51 | 66 |
6 | ŽC | 178 | 166 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 01:16:34 | 60 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 152 | 188 | Kašová Hana | Barnex sport Brno | 54 | 01:05:03 | 105 |
2 | ZD | 182 | 187 | Šlechtová Marie | Slavia Hradec Králové | 52 | 01:21:47 | 93 |
4.5.2024 (sobota), svátek má Květoslav
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běk kolem poličských hradeb - mládež.
03.05.2024 - Výsledky závodu Běk kolem poličských hradeb.
02.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Rozálku.
30.04.2024 - Výsledky závodu Memoriál Quida Štěpánka.
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Běk kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běk kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běk kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.