17.2.2008, neděle
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Jelínek Jaromír | 77 | 26 |
Schaffer Petr | 60 | 26 |
Vorel Milan | 40 | 25 |
Doležal Stanislav | 38 | 24 |
Neruda Miroslav | 56 | 24 |
Novák Pavel | 81 | 23 |
Petržílek Zdeněk | 55 | 22 |
Brožek Radmil | 54 | 22 |
Bříza Vladimír | 51 | 22 |
Čapský František | 49 | 21 |
Hájek František | 49 | 21 |
Leszkow Petr | 44 | 20 |
Krátký Josef | 65 | 19 |
Doucha Jiří | 71 | 19 |
Pitter Vladimír | 50 | 19 |
Kratochvíl Vladimír | 62 | 19 |
Kratochvíl Miloš | 75 | 18 |
Hausvater Karel | 58 | 18 |
Kraus Václav | 64 | 18 |
Jirásko Dušan | 73 | 18 |
Soukup Jiří | 27 | 18 |
Novotný Zdeněk | 72 | 17 |
Müller Robert | 69 | 17 |
Jelínková Hana | 81 | 17 |
Kubrová Dagmar | 63 | 16 |
Červinka Milan | 62 | 16 |
Novák Petr | 78 | 16 |
Sedlák Jiří | 58 | 15 |
Mocek Tomáš | 79 | 15 |
Maier Lukáš | 78 | 14 |
Chocholouš Dalibor | 46 | 14 |
Cach Josef | 73 | 14 |
Novotná Dagmar | 70 | 14 |
Vodička Jiří | 53 | 14 |
Kocek Pavel | 72 | 14 |
Hromádko Jaroslav | 71 | 14 |
Dubský Roman | 78 | 14 |
Jirásko Lubomír | 71 | 14 |
Pospíchal Jaromír | 59 | 13 |
Kalný Petr | 81 | 13 |
Málek Jaroslav | 46 | 13 |
Gdula Petr | 61 | 13 |
Tučný Jan | 47 | 13 |
Leszkow Josef | 51 | 13 |
Alexa Jiří | 53 | 13 |
Hepner David | 76 | 13 |
Meduna Josef | 83 | 13 |
Novotný Jiří | 66 | 13 |
13 | ||
Schwarz Josef | 55 | 12 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 2 | Lučan Vladimír | Hvězda SKP Pardubice | 77 | 00:34:15 | - |
2 | MA | 2 | 3 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:34:20 | - |
3 | MA | 3 | 4 | Uchytil Milan | Hvězda SKP Pardubice | 74 | 00:34:58 | - |
4 | MA | 4 | 5 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:35:05 | - |
5 | MA | 6 | 6 | Šmehlík Eduard | Slávia OB Hradec Králové | 87 | 00:36:14 | - |
6 | MA | 9 | 7 | Pozler Tomáš | SK OMT Pardubice | 76 | 00:36:48 | - |
7 | MA | 10 | 8 | Jirásek Michal | AR20 | 89 | 00:37:32 | - |
8 | MA | 12 | 9 | Firych Zdeněk | TURBO Chotěboř | 77 | 00:39:46 | - |
9 | MA | 13 | 10 | Rohlík Václav | Třemošnice | 80 | 00:40:09 | - |
10 | MA | 18 | 11 | Maier Lukáš | Chrudim | 78 | 00:40:30 | - |
11 | MA | 20 | 12 | Alexa Jaroslav | E-Cottage CZ | 74 | 00:40:40 | - |
12 | MA | 23 | 13 | Urbánek Jiří | Chlumec nad Cidlinou | 76 | 00:40:53 | - |
13 | MA | 24 | 14 | Mocek Tomáš | Hvězda SKP Pardubice | 79 | 00:41:27 | - |
14 | MA | 27 | 15 | Novák Pavel | KRB Chrudim | 81 | 00:41:53 | - |
15 | MA | 29 | 16 | Čejka Bořivoj | KRB Chrudim | 80 | 00:42:24 | - |
16 | MA | 32 | 17 | Egrt Martin | AR20 | 92 | 00:42:59 | - |
17 | MA | 34 | 18 | Jelínek Jaromír | Hvězda SKP Pardubice | 77 | 00:43:21 | - |
18 | MA | 39 | 19 | Audrain Simon | Poděbrady | 83 | 00:44:24 | - |
19 | MA | 67 | 20 | Blažek Miloslav | KRB Chrudim | 80 | 00:50:07 | - |
20 | MA | 75 | 21 | Novák Petr | Chrudim | 78 | 00:52:30 | - |
21 | MA | 89 | 22 | Meduna Josef | Třemošnice | 83 | 00:56:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 5 | 2 | Musil Jiří | MK Hlinsko | 72 | 00:36:00 | - |
2 | MB | 8 | 3 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:36:29 | - |
3 | MB | 11 | 4 | Doucha Jiří | Start Náchod | 71 | 00:39:44 | - |
4 | MB | 14 | 5 | Sedlák Pavel | Plzeň | 71 | 00:40:17 | - |
5 | MB | 17 | 6 | Buriánek Miroslav | Hradec Králové | 73 | 00:40:28 | - |
6 | MB | 19 | 7 | Jadrný Lubomír | LABO Moravia Šumperk | 73 | 00:40:38 | - |
7 | MB | 26 | 8 | Pinkas Martin | Dobříkov | 67 | 00:41:49 | - |
8 | MB | 31 | 9 | Šimonek Pavel | Hvězda SKP Pardubice | 66 | 00:42:52 | - |
9 | MB | 36 | 10 | Pavlík Zdeněk | Chrudim | 73 | 00:43:27 | - |
10 | MB | 47 | 11 | Tomšů Petr | Mlýn Janderov | 64 | 00:45:38 | - |
11 | MB | 55 | 12 | Hromádko Jaroslav | AČR - Vojenská policie Pardubice | 71 | 00:47:41 | - |
12 | MB | 63 | 13 | Müller Robert | AR20 | 69 | 00:49:15 | - |
13 | MB | 65 | 14 | Jirásko Dušan | Sokol Srch | 73 | 00:49:49 | - |
14 | MB | 69 | 15 | Novotný Jiří | TURBO Chotěboř | 66 | 00:50:22 | - |
15 | MB | 74 | 16 | Souček Karel | AR20 | 66 | 00:51:47 | - |
16 | MB | 77 | 17 | Koudelka Antonín | Chrudim | 68 | 00:52:33 | - |
17 | MB | 82 | 18 | Jirásko Lubomír | Sokol Srch | 71 | 00:53:36 | - |
18 | MB | 86 | 19 | Nechuta Milan | Žďár nad Sázavou | 70 | 00:54:33 | - |
19 | MB | 88 | 20 | Velecký Tomáš | Pardubice | 64 | 00:55:22 | - |
20 | MB | 90 | 21 | Krátký Josef | KP BKÚ Mělník | 65 | 00:58:58 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 21 | 2 | Bubeníček Jiří | SKI Skuhrov nad Bělou | 51 | 00:40:42 | - |
2 | MD | 40 | 3 | Pitter Vladimír | Cyklo-Mipi-Pardubice | 50 | 00:44:35 | - |
3 | MD | 43 | 4 | Bříza Vladimír | KRB Chrudim | 51 | 00:45:14 | - |
4 | MD | 46 | 5 | Hájek František | FGT Stolany | 49 | 00:45:34 | - |
5 | MD | 48 | 6 | Čapský František | MK Pardubice | 49 | 00:45:40 | - |
6 | MD | 49 | 7 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:46:06 | - |
7 | MD | 53 | 8 | Chocholouš Dalibor | Dubina Pardubice | 46 | 00:47:19 | - |
8 | MD | 57 | 9 | Václavík Jaroslav | TT Pardubice | 48 | 00:47:58 | - |
9 | MD | 60 | 10 | Alexa Jiří | KRB Chrudim | 53 | 00:48:38 | - |
10 | MD | 62 | 11 | Hruša Zdeněk | Jerčany | 46 | 00:49:00 | - |
11 | MD | 70 | 12 | Krejčí-Kapara Milan | Café Bajer Pardubice | 53 | 00:50:46 | - |
12 | MD | 73 | 13 | Leszkow Josef | MK Hlinsko | 51 | 00:51:40 | - |
13 | MD | 79 | 14 | Krejsa Václav | Rentia Praha | 52 | 00:52:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 59 | 2 | Čížek František | TURBO Chotěboř | 42 | 00:48:27 | - |
2 | ME | 76 | 3 | Doležal Stanislav | BK Pardubice | 38 | 00:52:32 | - |
3 | ME | 80 | 4 | Tomíšek Jindřich | Hanácká kyselka Horní Moštěnice | 39 | 00:53:02 | - |
4 | ME | 84 | 5 | Vorel Milan | Slatiňany | 40 | 00:53:43 | - |
5 | ME | 91 | 6 | Bradáč Alois | Orel Žďár nad Sázavou | 40 | 00:59:10 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MF | 93 | 2 | Tomášek František | Jiskra Otrokovice | 25 | 01:13:21 | - |
2 | MF | 94 | 3 | Soukup Jiří | TJ Liga 100 Hradec Králové | 27 | 01:19:22 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 37 | 2 | Lučanová Marta | Hvězda SKP Pardubice | 79 | 00:43:43 | - |
2 | ZA | 66 | 3 | Tatranská Martina | Tatrankateam | 81 | 00:49:55 | - |
3 | ZA | 85 | 4 | Benedová Lenka | SK Srch | 85 | 00:54:10 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 42 | 2 | Novotná Dagmar | TURBO Chotěboř | 70 | 00:44:44 | - |
2 | ZB | 51 | 3 | Fencíková Vladislava | TURBO Chotěboř | 65 | 00:47:08 | - |
3 | ZB | 58 | 4 | Tománková Pavla | KRB Chrudim | 68 | 00:48:00 | - |
4 | ZB | 71 | 5 | Crhová Ivana | BK visky | 66 | 00:50:51 | - |
5 | ZB | 81 | 6 | Blahová Jaroslava | BK Visky | 67 | 00:53:18 | - |
6 | ZB | 92 | 7 | Nechutová Alena | Žďár nad Sázavou | 69 | 00:59:39 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 61 | 2 | Kubrová Dagmar | Hvězda SKP Pardubice | 63 | 00:48:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 11 | 5 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:14:47 | - |
2 | ŽS | 15 | 5 | Tkadlecová Anna | KKL Hlinsko v Čechách | 96 | 00:15:55 | - |
3 | ŽS | 21 | 5 | Jůzlová Lucie | RZP Dobronín | 94 | 00:17:21 | - |
4 | ŽS | 24 | 5 | Remešová Denisa | KKL Hlinsko v Čechách | 97 | 00:18:10 | - |
5 | ŽS | 33 | 5 | Žítková Nikola | SK Srch | 01 | 00:20:03 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 6 | 23 | Březina Jakub | Dynamo Pardubice - kanoistika | 93 | 00:13:46 | - |
2 | MS | 19 | 23 | Pilař Martin | Sokol Lukavice | 94 | 00:16:34 | - |
3 | MS | 23 | 23 | Gdula Tomáš | Hvězda SKP Pardubice | 97 | 00:17:59 | - |
4 | MS | 26 | 23 | Hromádko Daniel | AC Pardubice | 93 | 00:18:28 | - |
5 | MS | 27 | 23 | Macháček Jiří | Dynamo Pardubice | 94 | 00:18:32 | - |
6 | MS | 30 | 23 | Tkadlec Jan | KKL Hlinsko | 98 | 00:19:30 | - |
7 | MS | 39 | 23 | Češík Antonín | Spartak Slatiňany | 95 | 00:21:50 | - |
8 | MS | 41 | 24 | Jirásko Josef | SK Srch | 01 | 00:22:40 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 12 | 2 | Mádlová Věra | AR20 | 89 | 00:15:16 | - |
2 | ŽD | 13 | 3 | Janošíková Lenka | ŠAK Chrudim | 91 | 00:15:47 | - |
3 | ŽD | 32 | 4 | Mervartová Kristýna | AR20 | 91 | 00:19:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 2 | Vala Filip | Jiskra Havlíčkův Brod | 92 | 00:12:31 | - |
2 | MD | 3 | 3 | Kuta Lukáš | Dynamo Pardubice | 90 | 00:12:58 | - |
3 | MD | 4 | 4 | Novotný František | AFK Chrudim | 90 | 00:13:31 | - |
4 | MD | 16 | 5 | Černý Vojtěch | Cyklistika-Žďárskoteam.wz | 90 | 00:15:56 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 2 | 23 | Hejkrlík Filip | Hvězda SKP Pardubice | 79 | 00:12:36 | - |
2 | MA | 5 | 25 | Schwarz Josef | SK Chotěboř | 55 | 00:13:38 | - |
3 | MA | 7 | 24 | Pilař Tomáš | AC Spartak Slatiňany | 86 | 00:13:56 | - |
4 | MA | 8 | 25 | Gdula Petr | Hvězda SKP Pardubice | 61 | 00:14:09 | - |
5 | MA | 9 | 23 | Křižan Martin | RZP Dobronín | 82 | 00:14:22 | - |
6 | MA | 10 | 23 | Kalný Petr | Pardubice | 81 | 00:14:31 | - |
7 | MA | 14 | 23 | Drkula Michal | KAT Pardubice | 78 | 00:15:50 | - |
8 | MA | 17 | 7 | Fiala Jaroslav | Nový Věk Trusnov | 38 | 00:16:04 | - |
9 | MA | 18 | 23 | Doležal Jiří | Cyklistika-Žďárskoteam.wz | 85 | 00:16:11 | - |
10 | MA | 22 | 23 | Hanousek Martin | Turbo Chotěboř | 79 | 00:17:30 | - |
11 | MA | 28 | 22 | Branda Miloš | SDH Hrádek | 72 | 00:18:54 | - |
12 | MA | 31 | 23 | Kutílek Petr | Třemošnice | 82 | 00:19:34 | - |
13 | MA | 34 | 23 | Žítek Zdeněk | SK Srch | 76 | 00:20:04 | - |
14 | MA | 38 | 23 | Mazuch Milan | KAT Pardubice | 78 | 00:21:26 | - |
15 | MA | 40 | 23 | Pardus Luboš | Sokol Pardubice | 77 | 00:22:26 | - |
16 | MA | 42 | 25 | Pěchůvka Miroslav | Ostrava | 59 | 00:22:47 | - |
17 | MA | 43 | 25 | Mádle Petr | AR20 | 61 | 00:23:11 | - |
18 | MA | 45 | 7 | Domanský Ivo | AVC Praha | 38 | 00:28:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 20 | 5 | Rybenská Jitka | AFK Chrudim | 75 | 00:16:40 | - |
2 | ZA | 25 | 3 | Dvořáková Marta | Hrochův Týnec | 59 | 00:18:20 | - |
3 | ZA | 29 | 5 | Stránská Jana | Poděbrady | 78 | 00:19:19 | - |
4 | ZA | 35 | 8 | Müllerová Zorka | AR20 | 67 | 00:20:12 | - |
5 | ZA | 36 | 3 | Mádlová Iva | AR20 | 63 | 00:20:57 | - |
6 | ZA | 37 | 5 | Sedláková Lenka | Slatiňany | 86 | 00:21:14 | - |
7 | ZA | 44 | 5 | Jelínková Hana | Třemošnice | 81 | 00:25:19 | - |
11.5.2024 (sobota), svátek má Svatava
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
07.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
07.05.2024 - Propozice závodu Běh Choceňskými sady.
06.05.2024 - Výsledky závodu Letohradská pětka.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - mládež.
Poslední názory
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běh kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.