31.5.2008, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
10.6.2023 | Knířovský běh | 146 |
11.6.2022 | Knířovský běh | 156 |
12.6.2021 | Knířovský běh | - |
13.6.2020 | Knířovský běh | - |
9.6.2018 | Knířovský běh | 269 |
10.6.2017 | Knířovský běh | 193 |
11.6.2016 | Knířovský běh | 216 |
20.6.2015 | Knířovský běh | 229 |
28.6.2014 | Knířovský běh | 213 |
15.6.2013 | Knířovský běh | 192 |
16.6.2012 | Knířovský běh | 182 |
18.6.2011 | Knířovský běh | 161 |
19.6.2010 | Knířovský běh | 141 |
27.6.2009 | Knířovský běh | 151 |
16.6.2007 | Knířovský běh | 104 |
10.6.2006 | Knířovský běh | 134 |
4.6.2005 | Knířovský běh | 112 |
12.6.2004 | Knířovský běh | 123 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Marek Jiří | 43 | 16 |
Smoláková Dominika | 00 | 11 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 11 |
Vacek Martin | 69 | 11 |
Kopecký Libor | 56 | 11 |
Smoláková Alexandra | 98 | 11 |
Jirásková Eva | 64 | 11 |
Borek Petr | 70 | 10 |
Šimůnek Jan | 03 | 10 |
Šafář Jaroslav | 51 | 10 |
Borek Viktor | 04 | 10 |
Kopecký Jan | 90 | 10 |
Smolák Šimon | 08 | 10 |
Razým Jan | 57 | 10 |
Gregora Filip | 02 | 10 |
Stránský Aleš | 60 | 10 |
Brychta Jakub | 08 | 10 |
Šimůnková Pavla | 77 | 10 |
Sadílek Ota | 46 | 10 |
Stránská Michaela | 97 | 9 |
Smoláková Valérie | 93 | 9 |
Šimůnek Jan | 49 | 9 |
Kubišta Oto | 53 | 9 |
Nechvíl Petr | 91 | 9 |
Smolák Bedřich | 03 | 9 |
Boháč Pankrác | 06 | 9 |
Boháč Bonifác | 01 | 9 |
Smolák Petr | 94 | 9 |
Šimůnek Jan | 82 | 9 |
Bielčik Jindřich | 40 | 9 |
Tomíšek Jindřich | 39 | 8 |
Keprtová Miloslava | 48 | 8 |
Buriánek Roman | 65 | 8 |
Kouřil Karel | 72 | 8 |
Brychtová Veronika | 10 | 8 |
Siegel Josef | 58 | 8 |
Smoláková Jiřina | 69 | 8 |
Marhold Luboš | 77 | 8 |
Gregorová Michaela | 04 | 8 |
Štyndl Miroslav | 57 | 7 |
Vondra Vojtěch | 98 | 7 |
Ducháček Bedřich | 59 | 7 |
Vaňková Eva | 67 | 7 |
Zachař Jiří | 72 | 7 |
Mlynář Vojtěch | 98 | 7 |
Gregora Jakub | 98 | 7 |
Fajfr František | 72 | 7 |
Sejkorová Lenka | 63 | 7 |
Hronek Jaroslav | 91 | 7 |
Jiskrová Anežka | 96 | 7 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 33 | Navrátilová Darja | TJ - Svitavy | 01 | 00:00:25 | - |
2 | Ž1 | 2 | 41 | Hanušová Martina | AC Choceň | 01 | 00:00:27 | - |
3 | Ž1 | 5 | 21 | Stříhavková Eliška | AC Choceň | 02 | 00:00:29 | - |
4 | Ž1 | 6 | 7 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:00:30 | - |
5 | Ž1 | 10 | 51 | Gregorová Michaela | Lanškroun | 04 | 00:00:41 | - |
6 | Ž1 | 12 | 55 | Mihulková Jolana | AC Choceň | 04 | 00:00:45 | - |
- | Ž1 | - | 69 | Hýblová Kateřina | Džbánov | 01 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 2 | 52 | Pešl František | TJ Svitavy | 01 | 00:00:27 | - |
2 | M1 | 4 | 50 | Gregora Filip | Lanškroun | 02 | 00:00:28 | - |
3 | M1 | 7 | 67 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:36 | - |
4 | M1 | 8 | 54 | Smolák Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:37 | - |
5 | M1 | 9 | 30 | Zenkl Vojta | XXX | 02 | 00:00:38 | - |
6 | M1 | 10 | 4 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:00:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 6 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:01:50 | - |
2 | Ž2 | 2 | 68 | Kábrtová Pavla | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:01:52 | - |
3 | Ž2 | 3 | 46 | Gregorová Monika | Lanškroun | 00 | 00:01:54 | - |
4 | Ž2 | 4 | 29 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:01:56 | - |
5 | Ž2 | 5 | 57 | Mihulková Viktorie | AC Choceň | 99 | 00:01:59 | - |
6 | Ž2 | 6 | 22 | Sabolčíková Adéla | BK Vysoké Mýto | 99 | 00:02:02 | - |
7 | Ž2 | 7 | 62 | Jiroušková Monika | XXX | 99 | 00:02:12 | - |
8 | Ž2 | 8 | 39 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:02:42 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 3 | 71 | Kašpar Josef | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:03:05 | - |
2 | M2 | 7 | 11 | Mikyska Tomáš | SK Žamberk | 00 | 00:03:12 | - |
3 | M2 | 10 | 49 | Provazník Josef | Krkonoše Vrchlabí | 99 | 00:03:16 | - |
4 | M2 | 14 | 20 | Večeř Petr | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:03:22 | - |
5 | M2 | 15 | 64 | Vaněk Martin | BK Vysoké Mýto | 99 | 00:03:29 | - |
6 | M2 | 16 | 24 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 00:03:30 | - |
7 | M2 | 18 | 19 | Švéda Roman | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:03:47 | - |
8 | M2 | 19 | 70 | Pavel Tomáš | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:03:48 | - |
9 | M2 | 21 | 73 | Hýbl Jan | Orel RTYNĚ v Podkrkonoší | 99 | 00:03:52 | - |
10 | M2 | 22 | 17 | Hejkrlík Matěj | TJ Jiskra Králíky | 00 | 00:04:06 | - |
11 | M2 | 23 | 80 | Dolejší Adam | Vysoké Mýto | 00 | 00:04:42 | - |
12 | M2 | 24 | 82 | Dolejší Daniel | Vysoké Mýto | 00 | 00:04:54 | - |
13 | M2 | 25 | 16 | Ptáček Slavomír | TJ Jiskra Králíky | 00 | 00:05:21 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 4 | 63 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:03:06 | - |
2 | M3 | 5 | 14 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:03:08 | - |
3 | M3 | 7 | 36 | Svatoš Jan | SKI klub Česká Třebová | 98 | 00:03:12 | - |
4 | M3 | 9 | 48 | Gregora Jakub | Lanškroun | 98 | 00:03:15 | - |
5 | M3 | 19 | 1 | Pavel Oliver | XXX | 98 | 00:03:48 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 58 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:02:56 | - |
2 | Ž3 | 2 | 74 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:03:02 | - |
3 | Ž3 | 5 | 40 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:03:08 | - |
4 | Ž3 | 10 | 8 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:03:16 | - |
5 | Ž3 | 12 | 10 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:03:18 | - |
6 | Ž3 | 13 | 42 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:03:19 | - |
7 | Ž3 | 17 | 77 | Voleská Klára | Vysoké Mýto | 98 | 00:03:40 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 2 | 60 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:05:36 | - |
2 | ŽM | 6 | 35 | Couralová Simona | Jiskra Vír | 96 | 00:05:54 | - |
3 | ŽM | 7 | 76 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:06:10 | - |
4 | ŽM | 8 | 44 | Civišová Anna | AC Choceň | 95 | 00:06:18 | - |
5 | ŽM | 9 | 12 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:06:21 | - |
6 | ŽM | 10 | 43 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:06:29 | - |
7 | ŽM | 12 | 9 | Špačková Kristina | BK Vysoké Mýto | 95 | 00:09:42 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 81 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:05:28 | - |
2 | MM | 3 | 32 | Zenkl Adam | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:05:37 | - |
3 | MM | 4 | 13 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:05:40 | - |
4 | MM | 5 | 75 | Voleský Kryštof | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:05:44 | - |
5 | MM | 11 | 25 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:06:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 3 | 28 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:11:04 | - |
2 | ŽS | 5 | 5 | Štanclová Eliška | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:13:37 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 34 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:09:40 | - |
2 | MS | 2 | 26 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:10:04 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 4 | 38 | Kvasničková Petra | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:11:10 | - |
2 | ZD | 6 | 8 | Pilnáčková Klára | AC Choceň | 92 | 00:16:00 | - |
3 | ZD | 7 | 36 | Štanclová Hana | BK Vysoké Mýto | 91 | 00:16:03 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 9 | 90 | Krejčí Stanislav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 91 | 00:24:32 | 135,53 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 36 | 3 | Pechanec Pavel | Javorník | 90 | 00:30:05 | 98,32 |
2 | MJ | 48 | 58 | Matějka Petr | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:34:53 | 66,15 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 86 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:21:07 | 108,03 |
2 | MA | 2 | 84 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:21:54 | 100,91 |
3 | MA | 5 | 37 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:22:59 | 91,06 |
4 | MA | 6 | 14 | Nemšák Miroslav | TJ Sokol Černovír | 69 | 00:23:29 | 86,52 |
5 | MA | 11 | 43 | Berka Luděk | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 72 | 00:25:04 | 72,12 |
6 | MA | 13 | 48 | Jadrný Lubomír | LABO Moravia Šumperk | 73 | 00:25:34 | 67,58 |
7 | MA | 15 | 88 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | 00:26:12 | 61,82 |
8 | MA | 16 | 63 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 71 | 00:26:15 | 61,36 |
9 | MA | 18 | 42 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:26:23 | 60,15 |
10 | MA | 19 | 76 | Hartman Karel | Ústí nad Orlicí | 77 | 00:26:32 | 58,79 |
11 | MA | 26 | 95 | Marhold Luboš | Choceň | 77 | 00:27:40 | 48,48 |
12 | MA | 47 | 45 | Nasku Petr | Vysoké Mýto | 75 | 00:34:34 | 0,00 |
13 | MA | 51 | 78 | Hladík Pavel | XXX | 74 | 00:37:03 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 61 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:22:36 | 109,82 |
2 | MB | 7 | 73 | Filip Luboš | AC Choceň | 59 | 00:23:54 | 98,88 |
3 | MB | 10 | 71 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:24:48 | 91,30 |
4 | MB | 20 | 89 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:26:47 | 74,61 |
5 | MB | 22 | 87 | Novotný Luděk | SK Žamberk | 62 | 00:27:13 | 70,97 |
6 | MB | 23 | 94 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:27:16 | 70,55 |
7 | MB | 24 | 83 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 67 | 00:27:26 | 69,14 |
8 | MB | 25 | 49 | Liška Pavel | TK Ústí nad Orlicí | 63 | 00:27:32 | 68,30 |
9 | MB | 29 | 74 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:28:30 | 60,17 |
10 | MB | 32 | 70 | Štancl václav | Skořenice | 67 | 00:29:30 | 51,75 |
11 | MB | 34 | 5 | Nágl Marek | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 68 | 00:29:47 | 49,37 |
12 | MB | 54 | 10 | Novotný Přemysl | SKI Pastviny | 59 | 00:40:16 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 3 | 20 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:22:25 | 113,88 |
2 | MC | 8 | 11 | Krupička Miroslav | FORT SMC Ústí nad Orlicí | 53 | 00:24:26 | 97,14 |
3 | MC | 12 | 92 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:25:25 | 88,98 |
4 | MC | 17 | 60 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:26:20 | 81,37 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 21 | 91 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:27:11 | 107,06 |
2 | MD | 28 | 24 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:28:06 | 100,55 |
3 | MD | 30 | 31 | Hruša Zdeněk | Jerčany | 46 | 00:29:15 | 92,39 |
4 | MD | 31 | 96 | Jelínek Matěj | Hvězda Pardubice | 42 | 00:29:19 | 91,92 |
5 | MD | 33 | 27 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:29:34 | 90,14 |
6 | MD | 38 | 77 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:30:37 | 82,69 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 35 | 17 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:29:51 | 109,30 |
2 | ŽJ | 37 | 100 | Syrová Hana | Atletika Albrechtice | 89 | 00:30:32 | 104,93 |
3 | ŽJ | 43 | 59 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:33:32 | 85,77 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 14 | 98 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:25:38 | 132,46 |
2 | ZA | 41 | 18 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:32:45 | 85,95 |
3 | ZA | 42 | 85 | Peterková Veronika | TJ Svitavy | 84 | 00:33:25 | 81,59 |
4 | ZA | 44 | 72 | Hýblová Mirka | Džbánov | 75 | 00:33:55 | 78,32 |
5 | ZA | 45 | 56 | Michalcová Marie | Choceň | 83 | 00:34:14 | 76,25 |
6 | ZA | 55 | 15 | Frydrychová Radka | AC Choceň | 74 | 00:40:21 | 36,27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 27 | 47 | Mikásková Michaela | Krkonoše Vrchlabí | 71 | 00:28:00 | 114,13 |
2 | ZB | 39 | 40 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:30:58 | 94,43 |
3 | ZB | 40 | 1 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:31:25 | 91,44 |
4 | ZB | 46 | 53 | Pešlová Ivana | TJ Svitavy | 63 | 00:34:30 | 108,73 |
5 | ZB | 49 | 64 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 00:34:59 | 67,77 |
6 | ZB | 50 | 93 | Hrišková Jana | ISCAREX Česká Třebová | 71 | 00:35:16 | 65,89 |
7 | ZB | 52 | 65 | Vaňková Eva | BK Vysoké Mýto | 67 | 00:37:11 | 53,16 |
8 | ZB | 53 | 79 | Nechvílová Miroslava | Choceň | 60 | 00:37:39 | 91,27 |
9 | ZB | 56 | 97 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:43:00 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 33 | Navrátilová Darja | TJ - Svitavy | 01 | 00:00:25 | - |
1 | M1 | 2 | 52 | Pešl František | TJ Svitavy | 01 | 00:00:27 | - |
2 | Ž1 | 2 | 41 | Hanušová Martina | AC Choceň | 01 | 00:00:27 | - |
2 | M1 | 4 | 50 | Gregora Filip | Lanškroun | 02 | 00:00:28 | - |
3 | Ž1 | 5 | 21 | Stříhavková Eliška | AC Choceň | 02 | 00:00:29 | - |
4 | Ž1 | 6 | 7 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:00:30 | - |
3 | M1 | 7 | 67 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:36 | - |
4 | M1 | 8 | 54 | Smolák Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:37 | - |
5 | M1 | 9 | 30 | Zenkl Vojta | XXX | 02 | 00:00:38 | - |
5 | Ž1 | 10 | 51 | Gregorová Michaela | Lanškroun | 04 | 00:00:41 | - |
6 | M1 | 10 | 4 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:00:41 | - |
6 | Ž1 | 12 | 55 | Mihulková Jolana | AC Choceň | 04 | 00:00:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 6 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:01:50 | - |
2 | Ž2 | 2 | 68 | Kábrtová Pavla | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:01:52 | - |
3 | Ž2 | 3 | 46 | Gregorová Monika | Lanškroun | 00 | 00:01:54 | - |
4 | Ž2 | 4 | 29 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:01:56 | - |
5 | Ž2 | 5 | 57 | Mihulková Viktorie | AC Choceň | 99 | 00:01:59 | - |
6 | Ž2 | 6 | 22 | Sabolčíková Adéla | BK Vysoké Mýto | 99 | 00:02:02 | - |
7 | Ž2 | 7 | 62 | Jiroušková Monika | XXX | 99 | 00:02:12 | - |
8 | Ž2 | 8 | 39 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:02:42 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 81 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:05:28 | - |
1 | ŽM | 2 | 60 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:05:36 | - |
2 | MM | 3 | 32 | Zenkl Adam | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:05:37 | - |
3 | MM | 4 | 13 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:05:40 | - |
4 | MM | 5 | 75 | Voleský Kryštof | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:05:44 | - |
2 | ŽM | 6 | 35 | Couralová Simona | Jiskra Vír | 96 | 00:05:54 | - |
3 | ŽM | 7 | 76 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:06:10 | - |
4 | ŽM | 8 | 44 | Civišová Anna | AC Choceň | 95 | 00:06:18 | - |
5 | ŽM | 9 | 12 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:06:21 | - |
6 | ŽM | 10 | 43 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:06:29 | - |
5 | MM | 11 | 25 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:06:35 | - |
7 | ŽM | 12 | 9 | Špačková Kristina | BK Vysoké Mýto | 95 | 00:09:42 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 34 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:09:40 | - |
2 | MS | 2 | 26 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:10:04 | - |
1 | ŽS | 3 | 28 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:11:04 | - |
1 | ZD | 4 | 38 | Kvasničková Petra | SKI Klub Česká Třebová | 91 | 00:11:10 | - |
2 | ŽS | 5 | 5 | Štanclová Eliška | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:13:37 | - |
2 | ZD | 6 | 8 | Pilnáčková Klára | AC Choceň | 92 | 00:16:00 | - |
3 | ZD | 7 | 36 | Štanclová Hana | BK Vysoké Mýto | 91 | 00:16:03 | - |
Organizace závodu: Nehodnoceno Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno Značení závodu: Nehodnoceno Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno Zpracování výsledků: Nehodnoceno Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků. | Celkové hodnocení Nehodnoceno |
3.5.2024 (pátek), svátek má Alexej
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
02.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Rozálku.
30.04.2024 - Výsledky závodu Memoriál Quida Štěpánka.
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
25.04.2024 - Výsledky závodu 2. Pekelný kilometr.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - dospělí a štafety.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - děti.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
hejkrlik