23.9.2007, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
18.9.2016 | Královský běh Kujebinou | 218 |
20.9.2015 | Královský běh Kujebinou | 255 |
21.9.2014 | Královský běh Kujebinou | 226 |
15.9.2013 | Královský běh Kujebinou | 250 |
16.9.2012 | Královský běh Kujebinou | 274 |
18.9.2011 | Královský běh Kujebinou | 190 |
19.9.2010 | Královský běh Kujebinou | 166 |
20.9.2009 | Královský běh Kujebinou | 192 |
21.9.2008 | Královský běh Kujebinou | 141 |
17.9.2006 | Královský běh Kujebinou | 178 |
18.9.2005 | Královský běh Kujebinou | 136 |
19.9.2004 | Královský běh Kujebinou | 108 |
22.9.2002 | 1. ročník, Královský běh Kujebinou | 10 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Kouřil Karel | 72 | 12 |
Marek Jiří | 43 | 11 |
Frydrychová Eliška | 01 | 11 |
Kopecký Libor | 56 | 10 |
Šimůnková Pavla | 77 | 10 |
Kouřil Tomáš | 93 | 10 |
Doskočil Jan | 97 | 10 |
Vondra Vojtěch | 98 | 10 |
Kopecký Jan | 90 | 10 |
Smolák Petr | 94 | 9 |
Nechvíl Petr | 91 | 9 |
Kozáková Denisa | 79 | 9 |
Matyášová Jana | 65 | 9 |
Gregora Filip | 02 | 9 |
Smoláková Alexandra | 98 | 9 |
Šafář Jaroslav | 51 | 9 |
Bielčik Jindřich | 40 | 8 |
Brychta Jakub | 08 | 8 |
Borková Agáta | 02 | 8 |
Mlynář Vojtěch | 98 | 8 |
Razým Jan | 57 | 8 |
Zenkl Adam | 95 | 8 |
Zachař Jiří | 72 | 8 |
Smoláková Valérie | 93 | 8 |
Keprtová Miloslava | 48 | 8 |
Boháč Bonifác | 01 | 8 |
Pokorný Milan | 64 | 7 |
Borek Petr | 70 | 7 |
Dudycha Jakub | 05 | 7 |
Stránská Adéla | 91 | 7 |
Stránská Michaela | 97 | 7 |
Krátká Anna | 69 | 7 |
Marholdová Aneta | 07 | 7 |
Smoláková Jiřina | 69 | 7 |
Šimůnek Jan | 03 | 7 |
Jirásková Eva | 64 | 7 |
Borek Viktor | 04 | 7 |
Smoláková Dominika | 00 | 7 |
Spilko Zdeněk | 64 | 7 |
Boháč Pankrác | 06 | 7 |
Martincová Kristýna | 93 | 7 |
Brádle Václav | 37 | 7 |
Ducháček Bedřich | 59 | 7 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 7 |
Gregorová Monika | 00 | 7 |
Razým Lukáš | 79 | 7 |
Doskočilová Eliška | 00 | 7 |
Šimůnek Jan | 82 | 7 |
Řemínek Matěj | 86 | 7 |
Kubelka Petr | 95 | 6 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 2 | Bauerová Lenka | Příluka | 00 | 00:00:40 | - |
2 | Ž1 | 2 | 3 | Navrátilová Darja | TJ - Svitavy | 01 | 00:00:41 | - |
3 | Ž1 | 3 | 4 | Kábrtová Pavla | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:00:42 | - |
4 | Ž1 | 4 | 5 | Duchoslavová Sabina | AC Vysoké Mýto | 00 | 00:00:43 | - |
5 | Ž1 | 5 | 6 | Gregorová Monika | Lanškroun | 00 | 00:00:44 | - |
6 | Ž1 | 6 | 7 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:00:44 | - |
7 | Ž1 | 12 | 8 | Novotná Michaela | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:00:49 | - |
8 | Ž1 | 13 | 9 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:00:51 | - |
9 | Ž1 | 14 | 10 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:00:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 6 | 11 | Boháč Bonifác | Městské lesy Vysoké Mýto | 01 | 00:00:44 | - |
2 | M1 | 8 | 12 | Metelka Ondřej | Hradec Králové | 01 | 00:00:45 | - |
3 | M1 | 9 | 13 | Navrátil Jonáš | TJ - Svitavy | 01 | 00:00:46 | - |
4 | M1 | 10 | 14 | Dolejší Adam | Vysoké Mýto | 00 | 00:00:47 | - |
5 | M1 | 11 | 15 | Pavel Tomáš | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:00:48 | - |
6 | M1 | 14 | 16 | Dolejší Daniel | Vysoké Mýto | 00 | 00:00:55 | - |
7 | M1 | 16 | 17 | Faltejsek Jaromír | Vysoké Mýto | 00 | 00:00:59 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 18 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:02:33 | - |
2 | Ž2 | 3 | 19 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:02:43 | - |
3 | Ž2 | 5 | 20 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:02:44 | - |
4 | Ž2 | 7 | 21 | Voleská Klára | Vysoké Mýto | 98 | 00:02:57 | - |
5 | Ž2 | 9 | 22 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:03:00 | - |
6 | Ž2 | 10 | 23 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:03:06 | - |
7 | Ž2 | 11 | 24 | Jelenová Kateřina | Vysoké Mýto | 99 | 00:03:27 | - |
8 | Ž2 | 12 | 25 | Jetmarová Monika | Vysoké Mýto | 98 | 00:03:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 26 | Vondra Vojtěch | Česká Třebová | 98 | 00:02:33 | - |
2 | M2 | 3 | 27 | Provazník Josef | Krkonoše Vrchlabí | 99 | 00:02:43 | - |
3 | M2 | 6 | 28 | Gregora Jakub | Lanškroun | 98 | 00:02:47 | - |
4 | M2 | 7 | 29 | Švéda Roman | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:02:57 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 2 | 30 | Couralová Simona | Jiskra Vír | 96 | 00:03:11 | - |
2 | Ž3 | 3 | 31 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:12 | - |
3 | Ž3 | 7 | 32 | Bauerová Denisa | Vysoké Mýto | 97 | 00:03:36 | - |
4 | Ž3 | 8 | 33 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:03:41 | - |
5 | Ž3 | 9 | 34 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:03:50 | - |
6 | Ž3 | 10 | 35 | Poláková Anna | AC Choceň | 97 | 00:04:07 | - |
7 | Ž3 | 12 | 36 | Jetmarová Michaela | Vysoké Mýto | 96 | 00:04:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 37 | Halbrštát Tomáš | AC Choceň | 96 | 00:03:08 | - |
2 | M3 | 4 | 38 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:03:21 | - |
3 | M3 | 5 | 39 | Doskočil Jan | AC Vysoké Mýto | 97 | 00:03:23 | - |
4 | M3 | 6 | 40 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:03:25 | - |
5 | M3 | 11 | 41 | Dick Adam | neregistrován | 97 | 00:04:09 | - |
6 | M3 | 13 | 42 | Makovský Michal | TJ - Svitavy | 96 | 00:04:42 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 3 | 43 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:05:10 | - |
2 | ŽM | 6 | 44 | Tesařová Hedvika | AC Choceň | 94 | 00:05:31 | - |
3 | ŽM | 8 | 45 | Civišová Anna | AC Choceň | 95 | 00:06:08 | - |
4 | ŽM | 9 | 46 | Novotná Aneta | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:06:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 47 | Vondra David | Letohrad | 94 | 00:04:47 | - |
2 | MM | 2 | 48 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:04:51 | - |
3 | MM | 3 | 49 | Friš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:05:10 | - |
4 | MM | 5 | 50 | Voleský Kryštof | Vysoké Mýto | 95 | 00:05:24 | - |
5 | MM | 7 | 51 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:05:47 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 1 | 52 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:05:15 | - |
2 | ŽS | 2 | 53 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:05:29 | - |
3 | ŽS | 3 | 54 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:06:07 | - |
4 | ŽS | 4 | 55 | Klementová Michaela | Vysoké Mýto | 94 | 00:06:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 56 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:08:28 | - |
2 | MS | 2 | 57 | Neruda Michal | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:08:41 | - |
3 | MS | 3 | 58 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:08:51 | - |
4 | MS | 4 | 59 | Staněk Tomáš | Osík Litomyšl | 92 | 00:09:30 | - |
5 | MS | 5 | 60 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:09:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 1 | 61 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:09:42 | 110,32 |
2 | ŽD | 2 | 62 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:09:54 | 106,41 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 65 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:09:54 | - |
2 | MD | 2 | 66 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:10:01 | - |
3 | MD | 3 | 67 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:10:04 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 9 | 68 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:17:55 | 128,09 |
2 | MJ | 32 | 69 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:21:34 | 93,07 |
3 | MJ | 42 | 70 | Matějka Petr | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:23:03 | 78,84 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 3 | 83 | Krupička Robert | SKI Čenkovice | 78 | 00:16:23 | 105,02 |
2 | MA | 4 | 84 | Razým Lukáš | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:16:50 | 99,67 |
3 | MA | 5 | 85 | Vodička Oldřich | Hvězda SKP Pardubice | 77 | 00:17:12 | 95,31 |
4 | MA | 6 | 86 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:17:22 | 93,32 |
5 | MA | 8 | 87 | Lorenc Tomáš | Atletika Polička | 86 | 00:17:48 | 88,17 |
6 | MA | 10 | 88 | Cacek Tomáš | TJ Jiskra Litomyšl | 83 | 00:17:59 | 85,98 |
7 | MA | 13 | 89 | Šutera Josef | Atletika Polička | 79 | 00:18:06 | 84,60 |
8 | MA | 14 | 90 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | 00:18:35 | 78,84 |
9 | MA | 15 | 91 | Kolek Petr | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:18:37 | 78,45 |
10 | MA | 17 | 92 | Mocek Tomáš | Hvězda SKP Pardubice | 79 | 00:19:13 | 71,31 |
11 | MA | 19 | 93 | Kouřil Karel | AC Vysoké Mýto | 72 | 00:19:36 | 66,74 |
12 | MA | 20 | 94 | Boháč Zamoták | Městské lesy Vysoké Mýto | 68 | 00:19:42 | 65,55 |
13 | MA | 24 | 95 | Jadrný Lubomír | LABO Moravia Šumperk | 73 | 00:20:34 | 55,24 |
14 | MA | 33 | 96 | Krištof Petr | Atletika Polička | 75 | 00:21:41 | 41,95 |
15 | MA | 34 | 97 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:21:53 | 39,57 |
16 | MA | 36 | 98 | Marhold Luboš | Choceň | 77 | 00:22:23 | 33,62 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 7 | 99 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:17:39 | 113,72 |
2 | MB | 12 | 100 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:18:05 | 109,15 |
3 | MB | 27 | 101 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:21:07 | 77,13 |
4 | MB | 31 | 102 | Korenyev Volodymyr | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:21:25 | 73,97 |
5 | MB | 38 | 103 | Neruda Milan | Horolezci Česká Třebová | 66 | 00:22:31 | 62,36 |
6 | MB | 49 | 104 | Pokorný Milan | SK Vraclav | 64 | 00:24:51 | 37,73 |
7 | MB | 56 | 105 | Klement Ladislav | Vysoké Mýto | 61 | 00:28:07 | 3,25 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 11 | 106 | Šváb František | TJ Jiskra Litomyšl | 57 | 00:18:01 | 111,07 |
2 | MC | 18 | 107 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 00:19:26 | 96,21 |
3 | MC | 21 | 108 | Krsek Jaroslav | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 00:19:46 | 92,72 |
4 | MC | 22 | 109 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:19:48 | 92,37 |
5 | MC | 25 | 110 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:20:43 | 82,76 |
6 | MC | 26 | 111 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 00:20:55 | 80,66 |
7 | MC | 28 | 112 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:21:15 | 77,16 |
8 | MC | 29 | 113 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:21:19 | 76,46 |
9 | MC | 36 | 114 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:22:23 | 65,28 |
10 | MC | 39 | 115 | Němec Jan | TJ Sokol Osík | 51 | 00:22:32 | 63,71 |
11 | MC | 41 | 116 | Roček František | Dobříkov | 55 | 00:22:43 | 61,78 |
12 | MC | 46 | 117 | Krejčí Milan | Cafe Bajer Pardubice | 53 | 00:23:28 | 53,92 |
13 | MC | 50 | 118 | Bajer Milan | Cafe Bajer Pardubice | 55 | 00:25:01 | 37,66 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 35 | 119 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 00:22:04 | 105,06 |
2 | MD | 40 | 120 | Skopal Jiří | Jitro Hradec Králové | 47 | 00:22:39 | 99,90 |
3 | MD | 43 | 121 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:23:12 | 95,04 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 48 | 122 | Brádle Václav | Sokol Chuchelná | 37 | 00:24:28 | 113,88 |
2 | ME | 56 | 123 | Gaman Jaroslav | Avanti Havířov | 35 | 00:28:07 | 86,12 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 1 | 63 | Oupicová Irena | AC Vysoké Mýto | 88 | 00:11:05 | 83,27 |
2 | ŽJ | 2 | 64 | Solilová Iva | Vysoké Mýto | 88 | 00:11:48 | 69,26 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 23 | 71 | Kozáková Denisa | Hvězda Pardubice | 79 | 00:20:25 | 117,30 |
2 | ZA | 43 | 72 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:23:12 | 92,39 |
3 | ZA | 45 | 73 | Fišerová Martina | SKI Čenkovice | 84 | 00:23:26 | 90,31 |
4 | ZA | 47 | 74 | Marholdová Lucie | Choceň | 83 | 00:24:27 | 81,21 |
5 | ZA | 54 | 75 | Sklenářová Eva | Ústí nad Orlicí | 81 | 00:27:23 | 54,96 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 16 | 76 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:18:46 | 128,40 |
2 | ZB | 30 | 77 | Mikásková Michaela | Krkonoše Vrchlabí | 71 | 00:21:23 | 104,47 |
3 | ZB | 51 | 78 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 00:25:28 | 67,13 |
4 | ZB | 52 | 80 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:26:25 | 58,45 |
5 | ZB | 53 | 79 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:26:29 | 109,53 |
6 | ZB | 55 | 81 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:27:29 | 100,00 |
7 | ZB | 58 | 82 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:29:08 | 90,47 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 1 | 2 | Bauerová Lenka | Příluka | 00 | 00:00:40 | - |
2 | Ž1 | 2 | 3 | Navrátilová Darja | TJ - Svitavy | 01 | 00:00:41 | - |
3 | Ž1 | 3 | 4 | Kábrtová Pavla | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:00:42 | - |
4 | Ž1 | 4 | 5 | Duchoslavová Sabina | AC Vysoké Mýto | 00 | 00:00:43 | - |
5 | Ž1 | 5 | 6 | Gregorová Monika | Lanškroun | 00 | 00:00:44 | - |
6 | Ž1 | 6 | 7 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:00:44 | - |
1 | M1 | 6 | 11 | Boháč Bonifác | Městské lesy Vysoké Mýto | 01 | 00:00:44 | - |
2 | M1 | 8 | 12 | Metelka Ondřej | Hradec Králové | 01 | 00:00:45 | - |
3 | M1 | 9 | 13 | Navrátil Jonáš | TJ - Svitavy | 01 | 00:00:46 | - |
4 | M1 | 10 | 14 | Dolejší Adam | Vysoké Mýto | 00 | 00:00:47 | - |
5 | M1 | 11 | 15 | Pavel Tomáš | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:00:48 | - |
7 | Ž1 | 12 | 8 | Novotná Michaela | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:00:49 | - |
8 | Ž1 | 13 | 9 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:00:51 | - |
6 | M1 | 14 | 16 | Dolejší Daniel | Vysoké Mýto | 00 | 00:00:55 | - |
9 | Ž1 | 14 | 10 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:00:55 | - |
7 | M1 | 16 | 17 | Faltejsek Jaromír | Vysoké Mýto | 00 | 00:00:59 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 18 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:02:33 | - |
1 | M2 | 1 | 26 | Vondra Vojtěch | Česká Třebová | 98 | 00:02:33 | - |
2 | Ž2 | 3 | 19 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:02:43 | - |
2 | M2 | 3 | 27 | Provazník Josef | Krkonoše Vrchlabí | 99 | 00:02:43 | - |
3 | Ž2 | 5 | 20 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:02:44 | - |
3 | M2 | 6 | 28 | Gregora Jakub | Lanškroun | 98 | 00:02:47 | - |
4 | M2 | 7 | 29 | Švéda Roman | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:02:57 | - |
4 | Ž2 | 7 | 21 | Voleská Klára | Vysoké Mýto | 98 | 00:02:57 | - |
5 | Ž2 | 9 | 22 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:03:00 | - |
6 | Ž2 | 10 | 23 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:03:06 | - |
7 | Ž2 | 11 | 24 | Jelenová Kateřina | Vysoké Mýto | 99 | 00:03:27 | - |
8 | Ž2 | 12 | 25 | Jetmarová Monika | Vysoké Mýto | 98 | 00:03:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 37 | Halbrštát Tomáš | AC Choceň | 96 | 00:03:08 | - |
1 | Ž3 | 2 | 30 | Couralová Simona | Jiskra Vír | 96 | 00:03:11 | - |
2 | Ž3 | 3 | 31 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:12 | - |
2 | M3 | 4 | 38 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:03:21 | - |
3 | M3 | 5 | 39 | Doskočil Jan | AC Vysoké Mýto | 97 | 00:03:23 | - |
4 | M3 | 6 | 40 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:03:25 | - |
3 | Ž3 | 7 | 32 | Bauerová Denisa | Vysoké Mýto | 97 | 00:03:36 | - |
4 | Ž3 | 8 | 33 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:03:41 | - |
5 | Ž3 | 9 | 34 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:03:50 | - |
6 | Ž3 | 10 | 35 | Poláková Anna | AC Choceň | 97 | 00:04:07 | - |
5 | M3 | 11 | 41 | Dick Adam | neregistrován | 97 | 00:04:09 | - |
7 | Ž3 | 12 | 36 | Jetmarová Michaela | Vysoké Mýto | 96 | 00:04:27 | - |
6 | M3 | 13 | 42 | Makovský Michal | TJ - Svitavy | 96 | 00:04:42 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 47 | Vondra David | Letohrad | 94 | 00:04:47 | - |
2 | MM | 2 | 48 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:04:51 | - |
1 | ŽM | 3 | 43 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:05:10 | - |
3 | MM | 3 | 49 | Friš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:05:10 | - |
4 | MM | 5 | 50 | Voleský Kryštof | Vysoké Mýto | 95 | 00:05:24 | - |
2 | ŽM | 6 | 44 | Tesařová Hedvika | AC Choceň | 94 | 00:05:31 | - |
5 | MM | 7 | 51 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:05:47 | - |
3 | ŽM | 8 | 45 | Civišová Anna | AC Choceň | 95 | 00:06:08 | - |
4 | ŽM | 9 | 46 | Novotná Aneta | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:06:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 1 | 52 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:05:15 | - |
2 | ŽS | 2 | 53 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:05:29 | - |
3 | ŽS | 3 | 54 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:06:07 | - |
4 | ŽS | 4 | 55 | Klementová Michaela | Vysoké Mýto | 94 | 00:06:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 56 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:08:28 | - |
2 | MS | 2 | 57 | Neruda Michal | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:08:41 | - |
3 | MS | 3 | 58 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:08:51 | - |
4 | MS | 4 | 59 | Staněk Tomáš | Osík Litomyšl | 92 | 00:09:30 | - |
5 | MS | 5 | 60 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:09:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 1 | 61 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:09:42 | 110,32 |
2 | ŽD | 2 | 62 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:09:54 | 106,41 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 65 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:09:54 | - |
2 | MD | 2 | 66 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:10:01 | - |
3 | MD | 3 | 67 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:10:04 | - |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 92% Značení závodu: 96% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: 100% Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků. | Celkové hodnocení 98% |
11.5.2024 (sobota), svátek má Svatava
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
07.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
07.05.2024 - Propozice závodu Běh Choceňskými sady.
06.05.2024 - Výsledky závodu Letohradská pětka.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - mládež.
Poslední názory
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běh kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
martin.rybka