11.2.2006, sobota
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 3 | 9 | Ostrejšová Kateřina | MARS Svratka | 98 | 00:04:53 | - |
2 | Ž3 | 4 | 12 | Otavová Karolína | MARS Svratka | 97 | 00:04:58 | - |
3 | Ž3 | 5 | 1 | Remešová Denisa | KKL Hlinsko v Čechách | 97 | 00:05:02 | - |
4 | Ž3 | 6 | 3 | Švandová Barbora | MARS Svratka | 97 | 00:05:08 | - |
5 | Ž3 | 7 | 6 | Fáberová Zuzana | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:05:10 | - |
6 | Ž3 | 10 | 11 | Stránská Michaela | SKI klub Česká Třebová | 97 | 00:05:23 | - |
7 | Ž3 | 20 | 10 | Fajfrová Markéta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:08:10 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 23 | Holubář Bartoloměj | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:04:28 | - |
2 | M3 | 2 | 26 | Žemlička Milan | KKL Hlinsko v Čechách | 96 | 00:04:34 | - |
3 | M3 | 8 | 36 | Pekař Jan | MARS Svratka | 97 | 00:05:10 | - |
4 | M3 | 9 | 35 | Procházka Jakub | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:05:11 | - |
5 | M3 | 11 | 34 | Barnet Miroslav | TJ Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:05:30 | - |
6 | M3 | 12 | 33 | Kavka Lukáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:05:36 | - |
7 | M3 | 13 | 22 | Moravec Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:05:42 | - |
8 | M3 | 14 | 32 | Netolický Matouš | KKL Hlinsko v Čechách | 96 | 00:05:59 | - |
9 | M3 | 15 | 30 | Švanda Štěpán | SK PRIMA Polička | 98 | 00:06:56 | - |
10 | M3 | 16 | 37 | Nosál Martin | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:07:15 | - |
11 | M3 | 17 | 25 | Illichman Petr | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:07:42 | - |
12 | M3 | 18 | 31 | Suchodol Mikuláš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:07:51 | - |
13 | M3 | 19 | 28 | Illichman Ondřej | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:08:07 | - |
14 | M3 | 21 | 21 | Moravec Jakub | TJ Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:09:36 | - |
15 | M3 | 22 | 24 | Gregor Petr | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:09:40 | - |
- | M3 | - | 27 | Chmelíček Jordan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 97 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 3 | 43 | Gregorová Adéla | MARS Svratka | 94 | 00:08:34 | - |
2 | ŽM | 5 | 49 | Makešová Monika | SK SKOL Brno | 94 | 00:09:01 | - |
3 | ŽM | 7 | 41 | Brettfeldová Veronika | SK SKOL Brno | 94 | 00:09:30 | - |
4 | ŽM | 11 | 44 | Vodehnalová Martina | TJ Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:10:15 | - |
5 | ŽM | 12 | 46 | Trávníčková Nelli | MARS Svratka | 94 | 00:10:18 | - |
6 | ŽM | 16 | 51 | Glaserová Dominika | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:11:53 | - |
7 | ŽM | 17 | 48 | Pecháčková Natálie | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:11:54 | - |
8 | ŽM | 19 | 47 | Novotná Aneta | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:12:20 | - |
9 | ŽM | 20 | 42 | Halaničová Lucie | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:13:05 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 68 | Švanda Jakub | MARS Svratka | 94 | 00:08:00 | - |
2 | MM | 2 | 63 | Pekař Štěpán | MARS Svratka | 94 | 00:08:20 | - |
3 | MM | 4 | 69 | Gregor Lukáš | MARS Svratka | 94 | 00:08:55 | - |
4 | MM | 6 | 66 | Jašek Otakar | SK SKOL Brno | 94 | 00:09:09 | - |
5 | MM | 8 | 61 | Závala Petr | SK SKOL Brno | 95 | 00:09:30 | - |
6 | MM | 9 | 62 | Schlosser Matouš | MARS Svratka | 94 | 00:09:55 | - |
7 | MM | 10 | 70 | Faltus Václav | TJ Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:10:09 | - |
8 | MM | 13 | 65 | Klaudinger Petr | MARS Svratka | 95 | 00:10:34 | - |
9 | MM | 14 | 64 | Majvald Tadeáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 94 | 00:10:58 | - |
10 | MM | 15 | 73 | Friš Jan | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:11:47 | - |
11 | MM | 18 | 67 | Halanič Daniel | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:12:04 | - |
- | MM | - | 71 | Kulhánek Jan | SK SKOL Brno | 94 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 3 | 96 | Bílá Tereza | SKI klub Česká Třebová | 92 | 00:11:58 | - |
2 | ŽS | 9 | 88 | Černá Kristýna | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:12:35 | - |
3 | ŽS | 11 | 94 | Klaclová Šárka | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:12:52 | - |
4 | ŽS | 14 | 89 | Satoriová Martina | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:13:27 | - |
5 | ŽS | 15 | 87 | Machová Kateřina | KKL Hlinsko v Čechách | 93 | 00:13:27 | - |
6 | ŽS | 16 | 95 | Stráníková Terezie | TJ Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:13:39 | - |
7 | ŽS | 17 | 84 | Barnetová Alena | Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:13:48 | - |
8 | ŽS | 18 | 97 | Faltusová Kristýna | TJ Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:13:49 | - |
9 | ŽS | 19 | 86 | Vávrová Markéta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:13:53 | - |
10 | ŽS | 20 | 92 | Tlustá Helena | MARS Svratka | 93 | 00:13:53 | - |
11 | ŽS | 21 | 91 | Rábová Martina | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:14:02 | - |
12 | ŽS | 22 | 90 | Martincová Kristýna | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:14:03 | - |
13 | ŽS | 24 | 81 | Kopecká Michaela | MARS Svratka | 93 | 00:14:27 | - |
14 | ŽS | 27 | 93 | Kopecká Iva | MARS Svratka | 92 | 00:15:53 | - |
15 | ŽS | 28 | 85 | Adamcová Martina | TJ Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:16:07 | - |
16 | ŽS | 29 | 83 | Kulhánková Iva | SK SKOL Brno | 92 | 00:16:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 117 | Kura Hynek | SK Nové Město na Moravě | 92 | 00:11:05 | - |
2 | MS | 2 | 108 | Kulík Petr | MARS Svratka | 92 | 00:11:44 | - |
3 | MS | 4 | 115 | Kučera Tomáš | KKL Hlinsko v Čechách | 92 | 00:12:00 | - |
4 | MS | 5 | 102 | Kulík Marek | MARS Svratka | 92 | 00:12:18 | - |
5 | MS | 6 | 101 | Vank Michal | SK SKOL Brno | 92 | 00:12:19 | - |
6 | MS | 7 | 105 | Navrátil Miroslav | SK Nové Město na Moravě | 92 | 00:12:22 | - |
7 | MS | 8 | 114 | Trávníček Matěj | MARS Svratka | 92 | 00:12:23 | - |
8 | MS | 10 | 116 | Řehák Adam | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:12:39 | - |
9 | MS | 12 | 107 | Závala Jan | SK SKOL Brno | 92 | 00:12:54 | - |
10 | MS | 13 | 110 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:13:11 | - |
11 | MS | 23 | 106 | Bidmon Jiří | KKL Hlinsko v Čechách | 93 | 00:14:04 | - |
12 | MS | 25 | 113 | Suchodol Jiří | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:14:42 | - |
13 | MS | 26 | 111 | Rauchfuss Tomáš | KKL Hlinsko v Čechách | 93 | 00:15:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 1 | 123 | Vacková Michaela | TJ Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:17:07 | - |
2 | ŽS | 2 | 122 | Arkmanová Aneta | KKL Hlinsko v Čechách | 90 | 00:17:55 | - |
3 | ŽS | 3 | 124 | Kvasničková Petra | SKI klub Česká Třebová | 91 | 00:19:11 | - |
- | ŽS | - | 121 | Havlová Michaela | TJ Spartak OEZ Letohrad | 91 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 132 | Krčmář Michal | TJ Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:16:13 | - |
2 | MS | 2 | 141 | Vávra Vlastimil | TJ Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:16:40 | - |
3 | MS | 3 | 131 | Faltus Lukáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:16:42 | - |
4 | MS | 4 | 135 | Ďuran Tomáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:17:02 | - |
5 | MS | 5 | 140 | Rauchfuss Marek | KKL Hlinsko v Čechách | 90 | 00:17:33 | - |
6 | MS | 6 | 143 | Teplý Tomáš | MARS Svratka | 90 | 00:18:26 | - |
7 | MS | 7 | 134 | Kroupa Ondřej | TJ Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:18:50 | - |
8 | MS | 8 | 138 | Mayer Bronislav | MARS Svratka | 90 | 00:19:12 | - |
9 | MS | 9 | 137 | Svoboda Petr | KKL Hlinsko v Čechách | 91 | 00:19:22 | - |
10 | MS | 12 | 136 | Šembera Jiří | TJ Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:20:24 | - |
11 | MS | 14 | 133 | Řádek Jakub | MARS Svratka | 91 | 00:22:18 | - |
12 | MS | 15 | 139 | Vank Pavel | SK SKOL Brno | 90 | 00:22:36 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 11 | 145 | Marešová Michaela | OK Lokomotiva Pardubice | 89 | 00:20:20 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 152 | Morkes Radek | TJ Spartak OEZ Letohrad | 89 | 00:23:41 | - |
2 | MD | 2 | 151 | Vlček Petr | SK PRIMA Polička | 89 | 00:30:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 10 | 162 | Janečková Zuzana | SKI klub Česká Třebová | 78 | 00:19:37 | - |
2 | ZA | 13 | 161 | Hofmanová Veronika | SKI klub Česká Třebová | 78 | 00:21:31 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 176 | Pross David | PORKERT Skuhrov n. B. | 75 | 00:31:13 | - |
2 | MA | 2 | 175 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:32:27 | - |
3 | MA | 3 | 178 | Dejdar Zdeněk | SKI klub Česká Třebová | 80 | 00:32:37 | - |
4 | MA | 4 | 174 | Janeček Jiří | SKI klub Česká Třebová | 74 | 00:32:57 | - |
5 | MA | 5 | 172 | Kalous Petr | SK Žamberk | 77 | 00:33:51 | - |
6 | MA | 8 | 171 | Levý Tomáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 67 | 00:36:12 | - |
7 | MA | 10 | 177 | Krunčík Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 85 | 00:37:06 | - |
8 | MA | 12 | 173 | Smolák Vojtěch | SKI klub Česká Třebová | 74 | 00:40:13 | - |
9 | MA | 14 | 179 | Šimůnek Jan | SKI klub Česká Třebová | 82 | 00:48:11 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 6 | 182 | Dytrt Aleš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 66 | 00:34:23 | - |
2 | MB | 7 | 183 | Martinák Jiří | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 60 | 00:35:55 | - |
3 | MB | 9 | 181 | Kulhánek Martin | SK SKOL Brno | 63 | 00:37:01 | - |
4 | MB | 11 | 184 | Hrobař Rudolf | SKP Rychnov nad Kněžnou | 47 | 00:38:53 | - |
5 | MB | 13 | 185 | Hlaváček Zdeněk | SKP Rychnov nad Kněžnou | 54 | 00:42:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 1 | 123 | Vacková Michaela | TJ Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:17:07 | - |
2 | ŽS | 2 | 122 | Arkmanová Aneta | KKL Hlinsko v Čechách | 90 | 00:17:55 | - |
3 | ŽS | 3 | 124 | Kvasničková Petra | SKI klub Česká Třebová | 91 | 00:19:11 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 132 | Krčmář Michal | TJ Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:16:13 | - |
2 | MS | 2 | 141 | Vávra Vlastimil | TJ Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:16:40 | - |
3 | MS | 3 | 131 | Faltus Lukáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:16:42 | - |
4 | MS | 4 | 135 | Ďuran Tomáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:17:02 | - |
5 | MS | 5 | 140 | Rauchfuss Marek | KKL Hlinsko v Čechách | 90 | 00:17:33 | - |
6 | MS | 6 | 143 | Teplý Tomáš | MARS Svratka | 90 | 00:18:26 | - |
7 | MS | 7 | 134 | Kroupa Ondřej | TJ Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:18:50 | - |
8 | MS | 8 | 138 | Mayer Bronislav | MARS Svratka | 90 | 00:19:12 | - |
9 | MS | 9 | 137 | Svoboda Petr | KKL Hlinsko v Čechách | 91 | 00:19:22 | - |
1 | ZA | 10 | 162 | Janečková Zuzana | SKI klub Česká Třebová | 78 | 00:19:37 | - |
1 | ŽD | 11 | 145 | Marešová Michaela | OK Lokomotiva Pardubice | 89 | 00:20:20 | - |
10 | MS | 12 | 136 | Šembera Jiří | TJ Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:20:24 | - |
2 | ZA | 13 | 161 | Hofmanová Veronika | SKI klub Česká Třebová | 78 | 00:21:31 | - |
11 | MS | 14 | 133 | Řádek Jakub | MARS Svratka | 91 | 00:22:18 | - |
12 | MS | 15 | 139 | Vank Pavel | SK SKOL Brno | 90 | 00:22:36 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 152 | Morkes Radek | TJ Spartak OEZ Letohrad | 89 | 00:23:41 | - |
2 | MD | 2 | 151 | Vlček Petr | SK PRIMA Polička | 89 | 00:30:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 176 | Pross David | PORKERT Skuhrov n. B. | 75 | 00:31:13 | - |
2 | MA | 2 | 175 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:32:27 | - |
3 | MA | 3 | 178 | Dejdar Zdeněk | SKI klub Česká Třebová | 80 | 00:32:37 | - |
4 | MA | 4 | 174 | Janeček Jiří | SKI klub Česká Třebová | 74 | 00:32:57 | - |
5 | MA | 5 | 172 | Kalous Petr | SK Žamberk | 77 | 00:33:51 | - |
1 | MB | 6 | 182 | Dytrt Aleš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 66 | 00:34:23 | - |
2 | MB | 7 | 183 | Martinák Jiří | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 60 | 00:35:55 | - |
6 | MA | 8 | 171 | Levý Tomáš | TJ Spartak OEZ Letohrad | 67 | 00:36:12 | - |
3 | MB | 9 | 181 | Kulhánek Martin | SK SKOL Brno | 63 | 00:37:01 | - |
7 | MA | 10 | 177 | Krunčík Pavel | TJ PORKERT Skuhrov n. B. | 85 | 00:37:06 | - |
4 | MB | 11 | 184 | Hrobař Rudolf | SKP Rychnov nad Kněžnou | 47 | 00:38:53 | - |
8 | MA | 12 | 173 | Smolák Vojtěch | SKI klub Česká Třebová | 74 | 00:40:13 | - |
5 | MB | 13 | 185 | Hlaváček Zdeněk | SKP Rychnov nad Kněžnou | 54 | 00:42:02 | - |
9 | MA | 14 | 179 | Šimůnek Jan | SKI klub Česká Třebová | 82 | 00:48:11 | - |
11.5.2024 (sobota), svátek má Svatava
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
07.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
07.05.2024 - Propozice závodu Běh Choceňskými sady.
06.05.2024 - Výsledky závodu Letohradská pětka.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - mládež.
Poslední názory
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běh kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
kalousv