17.9.2006, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
18.9.2016 | Královský běh Kujebinou | 218 |
20.9.2015 | Královský běh Kujebinou | 255 |
21.9.2014 | Královský běh Kujebinou | 226 |
15.9.2013 | Královský běh Kujebinou | 250 |
16.9.2012 | Královský běh Kujebinou | 274 |
18.9.2011 | Královský běh Kujebinou | 190 |
19.9.2010 | Královský běh Kujebinou | 166 |
20.9.2009 | Královský běh Kujebinou | 192 |
21.9.2008 | Královský běh Kujebinou | 141 |
23.9.2007 | Královský běh Kujebinou | 122 |
18.9.2005 | Královský běh Kujebinou | 136 |
19.9.2004 | Královský běh Kujebinou | 108 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Kouřil Karel | 72 | 12 |
Marek Jiří | 43 | 11 |
Frydrychová Eliška | 01 | 11 |
Kopecký Libor | 56 | 10 |
Šimůnková Pavla | 77 | 10 |
Kouřil Tomáš | 93 | 10 |
Kopecký Jan | 90 | 10 |
Doskočil Jan | 97 | 10 |
Vondra Vojtěch | 98 | 10 |
Nechvíl Petr | 91 | 9 |
Kozáková Denisa | 79 | 9 |
Šafář Jaroslav | 51 | 9 |
Matyášová Jana | 65 | 9 |
Gregora Filip | 02 | 9 |
Smoláková Alexandra | 98 | 9 |
Smolák Petr | 94 | 9 |
Bielčik Jindřich | 40 | 8 |
Brychta Jakub | 08 | 8 |
Borková Agáta | 02 | 8 |
Smoláková Valérie | 93 | 8 |
Mlynář Vojtěch | 98 | 8 |
Zenkl Adam | 95 | 8 |
Zachař Jiří | 72 | 8 |
Keprtová Miloslava | 48 | 8 |
Boháč Bonifác | 01 | 8 |
Jirásková Eva | 64 | 7 |
Dudycha Jakub | 05 | 7 |
Borek Petr | 70 | 7 |
Stránská Adéla | 91 | 7 |
Krátká Anna | 69 | 7 |
Marholdová Aneta | 07 | 7 |
Smoláková Jiřina | 69 | 7 |
Brádle Václav | 37 | 7 |
Ducháček Bedřich | 59 | 7 |
Šimůnek Jan | 03 | 7 |
Smoláková Dominika | 00 | 7 |
Razým Jan | 57 | 7 |
Borek Viktor | 04 | 7 |
Boháč Pankrác | 06 | 7 |
Martincová Kristýna | 93 | 7 |
Spilko Zdeněk | 64 | 7 |
Řemínek Matěj | 86 | 7 |
Gregorová Monika | 00 | 7 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 7 |
Doskočilová Eliška | 00 | 7 |
Stránská Michaela | 97 | 7 |
Pokorný Milan | 64 | 7 |
Gregorová Michaela | 04 | 6 |
Marhold Daniel | 09 | 6 |
Šimůnek Jan | 49 | 6 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | X1 | 1 | 2 | Švadlena Michal | KOB Choceň | 01 | 00:00:21 | - |
2 | X1 | 2 | 9 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:00:26 | - |
3 | X1 | 3 | 43 | Švédová Veronika | TJ Jiskra Králíky | 02 | 00:00:32 | - |
4 | X1 | 4 | 49 | Vaňousová Klára | Vysoké Mýto | 01 | 00:00:33 | - |
5 | X1 | 5 | 24 | Moravec Jan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:00:36 | - |
6 | X1 | 6 | 62 | Kelnerová Tereza | Žatec | 02 | 00:00:37 | - |
7 | X1 | 7 | 59 | Smolák Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:42 | - |
8 | X1 | 8 | 74 | Dostálová Tereza | Vysoké Mýto | 04 | 00:00:53 | - |
9 | X1 | 9 | 21 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:06 | - |
10 | X1 | 10 | 77 | Vodičková Johanka | SKP Hvězda Pardubice | 03 | 00:01:08 | - |
11 | X1 | 11 | 8 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:02:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 4 | 88 | Sabolčíková Adéla | BK Vysoké Mýto | 99 | 00:00:44 | - |
2 | Ž1 | 6 | 25 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:00:45 | - |
3 | Ž1 | 8 | 86 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:00:46 | - |
4 | Ž1 | 10 | 58 | Duchoslavová Sabina | Vysoké Mýto | 00 | 00:00:47 | - |
5 | Ž1 | 11 | 98 | Moravcová Denisa | Orel Orlice | 99 | 00:00:48 | - |
6 | Ž1 | 12 | 20 | Jelenová Kateřina | Vysoké Mýto | 99 | 00:00:48 | - |
7 | Ž1 | 17 | 56 | Foglová Adéla | Vysoké Mýto | 99 | 00:00:55 | - |
8 | Ž1 | 19 | 10 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:00:59 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 75 | Dostál Petr | Vysoké Mýto | 99 | 00:00:41 | - |
2 | M1 | 2 | 35 | Švéda Roman | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:00:42 | - |
3 | M1 | 3 | 90 | Provazník Josef | Krkonoše Vrchlabí | 99 | 00:00:43 | - |
4 | M1 | 4 | 37 | Večeř Petr | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:00:44 | - |
5 | M1 | 6 | 68 | Křivda Tomáš | K.O.B. Choceň | 99 | 00:00:45 | - |
6 | M1 | 8 | 45 | Suchý Lukáš | Vysoké Mýto | 99 | 00:00:46 | - |
7 | M1 | 13 | 99 | Havlík Martin | Vysoké Mýto | 00 | 00:00:49 | - |
8 | M1 | 14 | 64 | Dolejší Adam | Vysoké Mýto | 00 | 00:00:50 | - |
9 | M1 | 15 | 23 | Moravec Jakub | TJ Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:00:52 | - |
10 | M1 | 16 | 65 | Dolejší Daniel | Vysoké Mýto | 00 | 00:00:54 | - |
11 | M1 | 17 | 30 | Pavel Tomáš | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:00:55 | - |
12 | M1 | 20 | 46 | Kalous Jiří | Vysoké Mýto | 99 | 00:01:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 2 | 77 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:02:40 | - |
2 | Ž2 | 3 | 31 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:02:44 | - |
3 | Ž2 | 4 | 54 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:02:54 | - |
4 | Ž2 | 5 | 47 | Bauerová Denisa | Vysoké Mýto | 97 | 00:02:55 | - |
5 | Ž2 | 8 | 52 | Poláková Anna | AC Choceň | 97 | 00:03:03 | - |
6 | Ž2 | 12 | 59 | Skokanová Lucie | Vysoké Mýto | 98 | 00:03:29 | - |
7 | Ž2 | 13 | 21 | Svobodová Eva | Vysoké Mýto | 98 | 00:03:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 6 | Krejsa Lukáš | TJ Sokol Jamné nad Orlicí | 97 | 00:02:37 | - |
2 | M2 | 6 | 71 | Tancer Petr | Sokol Přisnotice | 97 | 00:02:57 | - |
3 | M2 | 7 | 24 | Svoboda Jiří | Vysoké Mýto | 98 | 00:03:02 | - |
4 | M2 | 8 | 76 | Cihlář Adam | Sokol Hylváty | 98 | 00:03:03 | - |
5 | M2 | 10 | 51 | Brychta Aleš | Vysoké Mýto | 98 | 00:03:23 | - |
6 | M2 | 11 | 62 | Kučera Martin | SK Vysoké Mýto | 98 | 00:03:27 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 32 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:03:09 | - |
2 | M3 | 2 | 26 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:03:24 | - |
3 | M3 | 3 | 53 | Polák Štěpán | AC Choceň | 95 | 00:03:29 | - |
4 | M3 | 5 | 12 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:03:35 | - |
5 | M3 | 7 | 69 | Křivda Martin | KOB Choceň | 95 | 00:03:36 | - |
5 | M3 | 7 | 22 | Moravec Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:03:36 | - |
7 | M3 | 11 | 36 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:03:49 | - |
8 | M3 | 14 | 38 | Illichman Ondřej | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:04:02 | - |
9 | M3 | 17 | 78 | Staněk Aleš | Sokol Osík | 96 | 00:04:09 | - |
10 | M3 | 18 | 11 | Fridrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:04:10 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 4 | 27 | Vodehnalová Martina | KB OEZ Letohrad | 95 | 00:03:32 | - |
2 | Ž3 | 5 | 73 | Tancerová Kateřina | Sokol Přísnotice | 95 | 00:03:35 | - |
3 | Ž3 | 9 | 44 | Civišová Anna | Vysoké Mýto | 95 | 00:03:38 | - |
4 | Ž3 | 10 | 94 | Kolkowska Ewelina | Pyrzyce Pl | 95 | 00:03:46 | - |
5 | Ž3 | 12 | 92 | Was Martyna | Pyrzyce Pl | 95 | 00:03:50 | - |
6 | Ž3 | 13 | 8 | Kučerová Lenka | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:03:52 | - |
7 | Ž3 | 15 | 93 | Karbowiak Pavlína | Pyrzyce Pl | 95 | 00:04:04 | - |
8 | Ž3 | 16 | 79 | Staňková Markéta | Sokol Osík | 96 | 00:04:08 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LM | 1 | 79 | Spilko Zdeněk | BK Vysoké Mýto | 64 | 00:13:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LB | 2 | 93 | Spilková Gabriela | BK Vysoké Mýto | 72 | 00:17:16 | - |
2 | LB | 3 | 11 | Vaňková Eva | BK Vysoké Mýto | 67 | 00:17:24 | - |
3 | LB | 4 | 69 | Ročková Marta | Dobříkov | 63 | 00:18:04 | - |
4 | LB | 5 | 94 | Spilková Klára | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:19:12 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 5 | 5 | Martincová Kristýna | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:05:20 | - |
2 | ŽM | 11 | 89 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:05:36 | - |
3 | ŽM | 13 | 42 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:05:39 | - |
4 | ŽM | 15 | 72 | Tancerová Marie | Sokol Přísnotice | 94 | 00:07:08 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 28 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:04:54 | - |
2 | MM | 2 | 84 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:04:55 | - |
3 | MM | 3 | 91 | Rozel Jakub | Pyrzyce Pl | 94 | 00:05:03 | - |
4 | MM | 4 | 87 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:05:10 | - |
5 | MM | 6 | 40 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:05:24 | - |
6 | MM | 7 | 50 | Brychta Michal | SK Vysoké Mýto | 94 | 00:05:25 | - |
7 | MM | 8 | 7 | Krejsa Jan | TJ Sokol Jamné nad Orlicí | 94 | 00:05:26 | - |
8 | MM | 9 | 39 | Halanič Daniel | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:05:33 | - |
9 | MM | 10 | 13 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:05:34 | - |
10 | MM | 12 | 65 | Hanuš Pavel | TK Choceň | 93 | 00:05:37 | - |
11 | MM | 14 | 48 | Vítek Petr | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:05:42 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 1 | 54 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:05:09 | - |
2 | ŽS | 2 | 82 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:05:45 | - |
3 | ŽS | 3 | 41 | Ulrichová Dagmar | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:05:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 15 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:08:07 | - |
2 | MS | 2 | 14 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:08:12 | - |
3 | MS | 3 | 16 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:08:16 | - |
4 | MS | 4 | 70 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:08:22 | - |
5 | MS | 5 | 1 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:08:32 | - |
6 | MS | 6 | 97 | Panasiuk Damian | Biřice Pl | 91 | 00:08:59 | - |
7 | MS | 7 | 3 | Bruna Jaroslav | SOKOL Klášterec nad Orlicí | 92 | 00:09:00 | - |
8 | MS | 8 | 90 | Svoboda Petr | KKL Hlinsko v Čechách | 91 | 00:09:23 | - |
9 | MS | 9 | 80 | Staněk Tomáš | Sokol Osík | 92 | 00:10:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 18 | Zavřel Jiří | AC Choceň | 89 | 00:09:50 | - |
2 | MD | 2 | 17 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:09:51 | - |
3 | MD | 3 | 25 | Rauchfuss Marek | KKL Hlinsko v Čechách | 90 | 00:09:52 | - |
4 | MD | 4 | 55 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:10:03 | - |
5 | MD | 5 | 4 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:10:09 | - |
6 | MD | 6 | 5 | Ondrušek Pavel | Zetor Brno | 89 | 00:11:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 3 | 78 | Portyšová Lucie | ISCAREX Česká Třebová | 90 | 00:09:46 | 92,69 |
2 | ŽD | 4 | 83 | Jungová Adéla | Atletika Albrechtice | 89 | 00:10:27 | 78,18 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 11 | 59 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:17:58 | 103,73 |
2 | MJ | 18 | 47 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:18:39 | 96,27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 7 | 44 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:17:38 | 101,93 |
2 | MB | 8 | 43 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:17:47 | 100,25 |
3 | MB | 12 | 40 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:18:00 | 97,82 |
4 | MB | 30 | 81 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:20:34 | 68,99 |
5 | MB | 31 | 76 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:20:38 | 68,24 |
6 | MB | 40 | 66 | Kysilka Vladimír | AC Vysoké Mýto | 62 | 00:21:05 | 63,18 |
7 | MB | 42 | 29 | Korenyev Volodymyr | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:21:21 | 60,19 |
8 | MB | 46 | 21 | Pilnáček Petr | BK Vysoké Mýto | 65 | 00:21:50 | 54,76 |
9 | MB | 56 | 3 | Pokorný Milan | SK Vraclav | 64 | 00:23:35 | 35,10 |
10 | MB | 59 | 67 | Krátký Josef | KP BKÚ Mělník | 65 | 00:24:26 | 25,55 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 19 | 71 | Smitka Ladislav | KP BKÚ Mělník | 52 | 00:18:51 | 101,69 |
2 | MC | 20 | 53 | Krsek Miroslav | ESAB Vamberk | 49 | 00:18:59 | 100,29 |
3 | MC | 24 | 36 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí n. Orlicí | 53 | 00:19:12 | 98,01 |
4 | MC | 26 | 12 | Krsek Jaroslav | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 00:19:48 | 91,70 |
5 | MC | 29 | 20 | Samek Bohuslav | SK Týniště nad Orlicí | 54 | 00:20:33 | 83,81 |
6 | MC | 33 | 63 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:20:41 | 82,41 |
7 | MC | 39 | 6 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:21:03 | 78,55 |
8 | MC | 47 | 65 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:21:53 | 69,78 |
9 | MC | 61 | 32 | Roček František | Dobříkov | 55 | 00:24:46 | 39,45 |
10 | MC | 62 | 37 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:25:00 | 37,00 |
11 | MC | 65 | 96 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:26:44 | 18,76 |
12 | MC | 66 | 38 | Wendlig Miroslav | Atletika Albrechtice | 53 | 00:27:28 | 11,05 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 53 | 45 | Jelínek Matěj | Hvězda SKP Pardubice | 42 | 00:23:21 | 113,53 |
2 | MD | 57 | 50 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:23:52 | 109,41 |
3 | MD | 67 | 39 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:27:55 | 77,06 |
4 | MD | 70 | 99 | Kalousek Jan | SK Žamberk | 41 | 00:29:04 | 67,96 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 72 | 42 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:29:58 | 109,33 |
2 | ME | 73 | 13 | Dominik Oldřich | Loko Olomouc | 25 | 00:32:54 | 90,67 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 1 | 56 | Klímová Ivana | BATT Nové Město na Moravě | 87 | 00:09:04 | 107,55 |
2 | ŽJ | 2 | 52 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:09:26 | 99,76 |
3 | ŽJ | 5 | 51 | Oupicová Irena | AC Vysoké Mýto | 88 | 00:11:24 | 58,02 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 17 | 84 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:18:37 | 112,32 |
2 | ZA | 28 | 23 | Johanidesová Lea | Jiskra Ústí nad Orlicí | 89 | 00:20:13 | 96,19 |
3 | ZA | 33 | 95 | Kozáková Denisa | Hvězda SKP Pardubice | 79 | 00:20:41 | 91,49 |
4 | ZA | 36 | 35 | Tobišková Tereza | Sokol Potštejn | 77 | 00:20:50 | 89,97 |
5 | ZA | 50 | 58 | Pokorová Jaroslava | Pim Praha | 72 | 00:22:28 | 73,51 |
6 | ZA | 54 | 7 | Hubková Kateřina | AC Vysoké Mýto | 84 | 00:23:27 | 63,60 |
7 | ZA | 58 | 57 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:24:13 | 55,87 |
8 | ZA | 60 | 85 | Křivdová Lenka | KOB Choceň | 72 | 00:24:37 | 51,83 |
9 | ZA | 68 | 24 | Sklenářová Eva | neregistrována | 81 | 00:28:17 | 14,87 |
9 | ZA | 68 | 27 | Voborníková Jitka | AC Vysoké Mýto | 80 | 00:28:17 | 14,87 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 37 | 54 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:20:56 | 109,60 |
2 | ZB | 43 | 100 | Mikásková Michaela | Krkonoše Vrchlabí | 71 | 00:21:29 | 104,60 |
3 | ZB | 55 | 31 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:23:33 | 85,80 |
4 | ZB | 63 | 41 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 00:25:43 | 66,09 |
5 | ZB | 64 | 14 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:26:25 | 59,73 |
6 | ZB | 71 | 46 | Jelínková Magdalena | Hvězda SKP Pardubice | 45 | 00:29:23 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | X1 | 1 | 2 | Švadlena Michal | KOB Choceň | 01 | 00:00:21 | - |
2 | X1 | 2 | 9 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:00:26 | - |
3 | X1 | 3 | 43 | Švédová Veronika | TJ Jiskra Králíky | 02 | 00:00:32 | - |
4 | X1 | 4 | 49 | Vaňousová Klára | Vysoké Mýto | 01 | 00:00:33 | - |
5 | X1 | 5 | 24 | Moravec Jan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:00:36 | - |
6 | X1 | 6 | 62 | Kelnerová Tereza | Žatec | 02 | 00:00:37 | - |
7 | X1 | 7 | 59 | Smolák Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:00:42 | - |
8 | X1 | 8 | 74 | Dostálová Tereza | Vysoké Mýto | 04 | 00:00:53 | - |
9 | X1 | 9 | 21 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:06 | - |
10 | X1 | 10 | 77 | Vodičková Johanka | SKP Hvězda Pardubice | 03 | 00:01:08 | - |
11 | X1 | 11 | 8 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:02:17 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 75 | Dostál Petr | Vysoké Mýto | 99 | 00:00:41 | - |
2 | M1 | 2 | 35 | Švéda Roman | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:00:42 | - |
3 | M1 | 3 | 90 | Provazník Josef | Krkonoše Vrchlabí | 99 | 00:00:43 | - |
4 | M1 | 4 | 37 | Večeř Petr | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:00:44 | - |
1 | Ž1 | 4 | 88 | Sabolčíková Adéla | BK Vysoké Mýto | 99 | 00:00:44 | - |
5 | M1 | 6 | 68 | Křivda Tomáš | K.O.B. Choceň | 99 | 00:00:45 | - |
2 | Ž1 | 6 | 25 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:00:45 | - |
6 | M1 | 8 | 45 | Suchý Lukáš | Vysoké Mýto | 99 | 00:00:46 | - |
3 | Ž1 | 8 | 86 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:00:46 | - |
4 | Ž1 | 10 | 58 | Duchoslavová Sabina | Vysoké Mýto | 00 | 00:00:47 | - |
5 | Ž1 | 11 | 98 | Moravcová Denisa | Orel Orlice | 99 | 00:00:48 | - |
6 | Ž1 | 12 | 20 | Jelenová Kateřina | Vysoké Mýto | 99 | 00:00:48 | - |
7 | M1 | 13 | 99 | Havlík Martin | Vysoké Mýto | 00 | 00:00:49 | - |
8 | M1 | 14 | 64 | Dolejší Adam | Vysoké Mýto | 00 | 00:00:50 | - |
9 | M1 | 15 | 23 | Moravec Jakub | TJ Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:00:52 | - |
10 | M1 | 16 | 65 | Dolejší Daniel | Vysoké Mýto | 00 | 00:00:54 | - |
7 | Ž1 | 17 | 56 | Foglová Adéla | Vysoké Mýto | 99 | 00:00:55 | - |
11 | M1 | 17 | 30 | Pavel Tomáš | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 00 | 00:00:55 | - |
8 | Ž1 | 19 | 10 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:00:59 | - |
12 | M1 | 20 | 46 | Kalous Jiří | Vysoké Mýto | 99 | 00:01:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 6 | Krejsa Lukáš | TJ Sokol Jamné nad Orlicí | 97 | 00:02:37 | - |
1 | Ž2 | 2 | 77 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:02:40 | - |
2 | Ž2 | 3 | 31 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:02:44 | - |
3 | Ž2 | 4 | 54 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:02:54 | - |
4 | Ž2 | 5 | 47 | Bauerová Denisa | Vysoké Mýto | 97 | 00:02:55 | - |
2 | M2 | 6 | 71 | Tancer Petr | Sokol Přisnotice | 97 | 00:02:57 | - |
3 | M2 | 7 | 24 | Svoboda Jiří | Vysoké Mýto | 98 | 00:03:02 | - |
4 | M2 | 8 | 76 | Cihlář Adam | Sokol Hylváty | 98 | 00:03:03 | - |
5 | Ž2 | 8 | 52 | Poláková Anna | AC Choceň | 97 | 00:03:03 | - |
5 | M2 | 10 | 51 | Brychta Aleš | Vysoké Mýto | 98 | 00:03:23 | - |
6 | M2 | 11 | 62 | Kučera Martin | SK Vysoké Mýto | 98 | 00:03:27 | - |
6 | Ž2 | 12 | 59 | Skokanová Lucie | Vysoké Mýto | 98 | 00:03:29 | - |
7 | Ž2 | 13 | 21 | Svobodová Eva | Vysoké Mýto | 98 | 00:03:30 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 32 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:03:09 | - |
2 | M3 | 2 | 26 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:03:24 | - |
3 | M3 | 3 | 53 | Polák Štěpán | AC Choceň | 95 | 00:03:29 | - |
1 | Ž3 | 4 | 27 | Vodehnalová Martina | KB OEZ Letohrad | 95 | 00:03:32 | - |
4 | M3 | 5 | 12 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:03:35 | - |
2 | Ž3 | 5 | 73 | Tancerová Kateřina | Sokol Přísnotice | 95 | 00:03:35 | - |
5 | M3 | 7 | 69 | Křivda Martin | KOB Choceň | 95 | 00:03:36 | - |
5 | M3 | 7 | 22 | Moravec Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:03:36 | - |
3 | Ž3 | 9 | 44 | Civišová Anna | Vysoké Mýto | 95 | 00:03:38 | - |
4 | Ž3 | 10 | 94 | Kolkowska Ewelina | Pyrzyce Pl | 95 | 00:03:46 | - |
7 | M3 | 11 | 36 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:03:49 | - |
5 | Ž3 | 12 | 92 | Was Martyna | Pyrzyce Pl | 95 | 00:03:50 | - |
6 | Ž3 | 13 | 8 | Kučerová Lenka | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:03:52 | - |
8 | M3 | 14 | 38 | Illichman Ondřej | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:04:02 | - |
7 | Ž3 | 15 | 93 | Karbowiak Pavlína | Pyrzyce Pl | 95 | 00:04:04 | - |
8 | Ž3 | 16 | 79 | Staňková Markéta | Sokol Osík | 96 | 00:04:08 | - |
9 | M3 | 17 | 78 | Staněk Aleš | Sokol Osík | 96 | 00:04:09 | - |
10 | M3 | 18 | 11 | Fridrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:04:10 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 28 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:04:54 | - |
2 | MM | 2 | 84 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:04:55 | - |
3 | MM | 3 | 91 | Rozel Jakub | Pyrzyce Pl | 94 | 00:05:03 | - |
4 | MM | 4 | 87 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:05:10 | - |
1 | ŽM | 5 | 5 | Martincová Kristýna | SKI klub Česká Třebová | 93 | 00:05:20 | - |
5 | MM | 6 | 40 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:05:24 | - |
6 | MM | 7 | 50 | Brychta Michal | SK Vysoké Mýto | 94 | 00:05:25 | - |
7 | MM | 8 | 7 | Krejsa Jan | TJ Sokol Jamné nad Orlicí | 94 | 00:05:26 | - |
8 | MM | 9 | 39 | Halanič Daniel | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:05:33 | - |
9 | MM | 10 | 13 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:05:34 | - |
2 | ŽM | 11 | 89 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:05:36 | - |
10 | MM | 12 | 65 | Hanuš Pavel | TK Choceň | 93 | 00:05:37 | - |
3 | ŽM | 13 | 42 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:05:39 | - |
11 | MM | 14 | 48 | Vítek Petr | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:05:42 | - |
4 | ŽM | 15 | 72 | Tancerová Marie | Sokol Přísnotice | 94 | 00:07:08 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 1 | 54 | Vlčková Zuzana | Atletika Polička | 91 | 00:05:09 | - |
2 | ŽS | 2 | 82 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:05:45 | - |
3 | ŽS | 3 | 41 | Ulrichová Dagmar | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:05:53 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 15 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:08:07 | - |
2 | MS | 2 | 14 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:08:12 | - |
3 | MS | 3 | 16 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:08:16 | - |
4 | MS | 4 | 70 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:08:22 | - |
5 | MS | 5 | 1 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:08:32 | - |
6 | MS | 6 | 97 | Panasiuk Damian | Biřice Pl | 91 | 00:08:59 | - |
7 | MS | 7 | 3 | Bruna Jaroslav | SOKOL Klášterec nad Orlicí | 92 | 00:09:00 | - |
8 | MS | 8 | 90 | Svoboda Petr | KKL Hlinsko v Čechách | 91 | 00:09:23 | - |
9 | MS | 9 | 80 | Staněk Tomáš | Sokol Osík | 92 | 00:10:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 1 | 56 | Klímová Ivana | BATT Nové Město na Moravě | 87 | 00:09:04 | 107,55 |
2 | ŽJ | 2 | 52 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:09:26 | 99,76 |
1 | ŽD | 3 | 78 | Portyšová Lucie | ISCAREX Česká Třebová | 90 | 00:09:46 | 92,69 |
2 | ŽD | 4 | 83 | Jungová Adéla | Atletika Albrechtice | 89 | 00:10:27 | 78,18 |
3 | ŽJ | 5 | 51 | Oupicová Irena | AC Vysoké Mýto | 88 | 00:11:24 | 58,02 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 18 | Zavřel Jiří | AC Choceň | 89 | 00:09:50 | - |
2 | MD | 2 | 17 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:09:51 | - |
3 | MD | 3 | 25 | Rauchfuss Marek | KKL Hlinsko v Čechách | 90 | 00:09:52 | - |
4 | MD | 4 | 55 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:10:03 | - |
5 | MD | 5 | 4 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:10:09 | - |
6 | MD | 6 | 5 | Ondrušek Pavel | Zetor Brno | 89 | 00:11:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LM | 1 | 79 | Spilko Zdeněk | BK Vysoké Mýto | 64 | 00:13:51 | - |
1 | LB | 2 | 93 | Spilková Gabriela | BK Vysoké Mýto | 72 | 00:17:16 | - |
2 | LB | 3 | 11 | Vaňková Eva | BK Vysoké Mýto | 67 | 00:17:24 | - |
3 | LB | 4 | 69 | Ročková Marta | Dobříkov | 63 | 00:18:04 | - |
4 | LB | 5 | 94 | Spilková Klára | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:19:12 | - |
Organizace závodu: 98% Zvolená trasa závodu: 93% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 80% Zpracování výsledků: 75% Ceny vítězům: 95% Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků. | Celkové hodnocení 92% |
11.5.2024 (sobota), svátek má Svatava
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
07.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
07.05.2024 - Propozice závodu Běh Choceňskými sady.
06.05.2024 - Výsledky závodu Letohradská pětka.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - dospělí.
03.05.2024 - Fotogalerie Běh kolem poličských hradeb - mládež.
Poslední názory
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
Běh kolem poličských hradeb - Dobrý den, bylo by možné ve výsledcích opravit jméno v mladších žákyních Emilie Houdková na Emílie s dlouhým í , kvůli spárování bodů? Děkuji K. Hubková
Širokodolský kros - Povedlo se
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
jiri.kabrt