hlavní strana
Svinnský Iscarex kros


ISCAREX Junior team


terminovka.cz


ISCAREX pohár 2016


HOLBA


ELEVEN


Kostka


Pardubický kraj


Český běh



Kompletní přehled závodníků podle počtu závodů


Pohár: MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník
Ročník: 2010

JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Vraštilová Miloslava 56 Jilemnice 40 40 40
Janeček Jaroslav 40 PSK Union Praha 38 38 37
Ulich Petr 68 MT Nové Město nad Metují 33 33 33
Šimůnek Jan 82 ISCAREX Česká Třebová 32 32 31
Šmída Oldřich 48 TJ Maratonstav Úpice 31 31 30
Kollertová Eva 83 MT Nové Město nad Metují 30 30 30
Merta Jaroslav 35 ISCAREX Česká Třebová 30 30 30
Keprtová Miloslava 48 ISCAREX Česká Třebová 26 26 25
Vacarda Vladimír 59 AC Slovan Liberec 25 25 24
Stránský Aleš 60 ISCAREX Česká Třebová 25 25 24
Javůrek Jiří 48 Maratonstav Úpice 25 25 24
Horáček Michal 75 ISCAREX Česká Třebová 25 25 24
Jirásková Eva 64 ISCAREX Česká Třebová 24 24 23
Šír Václav 48 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 23 23 22
Paulů Blanka 54 Maratonstav Úpice 23 23 22
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Šesták Karel 71 X-AIR Ostrava 23 23 23
Šimůnek Jan 49 ISCAREX Česká Třebová 22 22 22
Marshall Jakub 94 Hvězda SKP Pardubice 22 22 21
Les Josef 47 Maratonstav Úpice 22 22 22
Flegl Vlastimil 53 Brtev 20 20 20
Poborská Helena 78 PSK Olymp Praha 20 20 19
Žák Jiří 71 Technika Brno Extreme 20 20 19
Weissová Gabriela 91 X-AIR Ostrava 19 19 19
Valenta Michal 62 AVC Praha 19 19 18
Gombita Josef 58 Loučná 956 19 19 19
Petráš Rostislav 65 Novojický Kotuč FC 18 18 18
Šrutek Stanislav 58 TJ Maratonstav Úpice 18 18 17
Vodička Jan 45 MK Radslavice 18 18 18
Zátopek Jiří 60 X-AIR Ostrava 17 17 17
Tučný Jan 47 MK Pardubice 17 17 17
Lelek Vít 50 Čolek Team Červený Kostelec 17 17 16
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Procházková Irena 57 TJ Háje 17 17 17
Jančík Bořek 64 Svartes Hořice 17 17 16
Stránská Adéla 91 ISCAREX Česká Třebová 17 17 16
Šimůnková Pavla 77 ISCAREX Česká Třebová 17 17 17
Pechková Jana 85 TJ Maratonstav Úpice 17 17 16
Jokel Lubomír 64 Palestra Praha 16 16 16
Vacek Martin 69 ISCAREX Česká Třebová 16 16 16
Machalická Libuše 64 Fortex SKI Moravský Beroun 16 16 16
Matalová Jana 73 Slezská Ostrava 16 16 15
Brádle Václav 37 Sokol Chuchelná 16 16 15
Dušková Lenka 80 ISCAREX Česká Třebová 16 16 16
Kavalír Josef 82 SKP Mladá Boleslav 15 15 15
Jelínek Karel 51 PSK Olymp Praha 15 15 15
Kolínek František 56 AK Perná 15 15 15
Blaha Tomáš 76 AK Asics Kroměříž 15 15 14
Šimůnková Zdena 58 ISCAREX Česká Třebová 14 14 14
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kaván Lubomír 61 Chřibská 14 14 14
Havlíček Ivo 66 Lánov - Krkonoše 14 14 14
Kašová Hana 54 Barnex sport Brno 14 14 14
Nechvíl Petr 91 AC Choceň 14 14 13
Pechek František 53 Maratonstav Úpice 14 14 14
Nečas Josef 58 Maratonstav Úpice 13 13 12
Žák Michal 91 Technika Brno EXTREME 13 13 13
Šrámek Jaromír 58 KVS Šumperk 13 13 13
Šulc Luboš 76 TEAM-PAVLIŠOV 13 13 12
Ožana Václav 64 SK Nové Město na Moravě 13 13 13
Bombera Jiří 85 Městečko Trnávka 12 12 12
Papík Roman 92 AC Česká Lípa 12 12 12
Marek Dalimil 60 ISCAREX Česká Třebová 12 12 12
Pechek Petr 83 TJ Maratonstav Úpice 12 12 12
Zoubek Jiří 65 SWSL Lučany nad Nisou 11 11 11
Kubalík Jan 78 Černošice 11 11 11
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Štefek Richard 74 SKI Skuhrov nad Bělou 10 10 10
Pechková Šárka 56 TJ Maratonstav Úpice 10 10 9
Žabenský Miroslav 78 AC Mariánské Lázně 10 10 10
Beskydský Dědek 45 Klub Důchodců 10 10 10
Šplíchal Jan 83 TJ Starkoč 10 10 10
Nechvílová Miroslava 60 AC Choceň 10 10 9
Trávníček Matěj 92 Hvězda SKP Pardubice 10 10 10
Sejkorová Lenka 63 Česká Třebová 10 10 9
Metelková Táňa 72 SK Týniště nad Orlicí 10 10 10
Titěra Jan 92 ASK SG Jablonec nad Nisou 10 10 9
Veselý Pavel 66 HSK Horní Rokytnice 9 9 9
Šlechtová Marie 52 Slavia Hradec Králové 9 9 9
Jirka Jan 83 STAMP Náchod 9 9 9
Barnetová Denisa 73 ISCAREX Česká Třebová 9 9 9
Matyášová Jana 65 Dolní Dobrouč 8 8 8
Brunclík Ivo 58 Slovan Špindlerův Mlýn 8 8 7
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Havlíček Jan 79 ASK Slavia Praha 8 8 8
Dostál Lukáš 93 SK Nové Město na Moravě 8 8 8
Kaše Jaroslav 53 Agricomp Brno 8 8 8
Hájková Renata 75 TJ Maratonstav Úpice 8 8 7
Flegl Vlastimil 86 Vrchlabí 8 8 8
Šklíba Karel 50 TJ Maratonstav Úpice 8 8 8
Chlubna Jan 84 TJ Nové Město na Moravě 8 8 8
Stránská Michaela 97 ISCAREX Česká Třebová 8 8 8
Žák Martin 96 Hvězda SKP Pardubice 7 7 7
Sedlák Jiří 58 Přelouč 7 7 7
Herda Jan 83 Mytreneek cz 7 7 7
Zelený Luděk 61 AC Náchod 7 7 7
Vizner Marek 72 HO Holešov 7 7 7
Ondrášek Pavel 92 Fenix Ski Team Jeseník 7 7 7
Tržilová Iva 86 Maratonstav Úpice 7 7 7
Kadavý Jan 47 Jablonec nad Nisou 7 7 7
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Krupička Miroslav 53 Jiskra Ústí nad Orlicí 7 7 7
Šalplachta Jindřich 47 Fenix Ski Team Jeseník 7 7 7
Chroust Jan 60 Krásná Lípa 7 7 6
Kaleta Daniel 82 Hrádek ve Slezsku 7 7 7
Vavruška Jiří 78 SKP Jablonec nad Nisou 7 7 7
Rumpertesz Petr 78 Fenix Jeseník 7 7 7
Tempír František 49 Sokol Štíty 7 7 7
Kunst Michal 80 SK Nové Město n. M. 7 7 7
Sehnal Tomáš 73 KHB Radegast 7 7 7
Vařeka Pavel 75 Litovel-Orrero 7 7 7
Vavrušková Lucie 84 Jablonec nad Nisou 7 7 7
Ducháček Jan 68 Ústí nad Orlicí 7 7 6
Chaloupková Marie 53 ISCAREX Česká Třebová 7 7 7
Ottová Radka 66 TJ Maratonstav Úpice 7 7 7
Sadílek Ota 46 Atletika Albrechtice 7 7 7
Červ Miloslav 50 Atletika Polička 7 7 7
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Krausová Jaroslava 75 Glasmann Teplice 7 7 7
Schejbal Oldřich 91 CZE 6 6 6
Kudrna Pavel 68 Karviná 6 6 6
Brýdl Pavel 80 CZE 6 6 6
Bombera Jiří 55 Moravská Třebová 6 6 6
Motl Ondřej 94 TJ Rumburk 6 6 6
Janík Tomáš 68 Spona Teplice 6 6 6
Kopeček Ivan 49 Moravská Slavia Brno 6 6 6
Krejčí Josef 49 Pepa Team Frýdek Místek 6 6 6
Voják Jiří 88 Mílaři Domažlice 6 6 6
Hanyš Zbyněk 85 ISCAREX Česká Třebová 6 6 6
Vytlačilová Lenka 84 ISCAREX Česká Třebová 6 6 6
Trejbal Karel 51 SKP Mladá Boleslav 6 6 6
Krejsa Václav 52 Rentia Praha 6 6 6
Groh Stanislav 46 AC Vrchlabí 6 6 6
Erlebach David 71 Kunčice nad Labem 6 6 6
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Mertová Michaela 76 Atletika Albrechtice 6 6 6
Suchánek Lukáš 79 KHB Radegast 6 6 6
Budinská Hana 60 Moravská Slávia Brno 6 6 6
Tomíšek Jindřich 39 Střechy Macháček Říkovice 6 6 6
Stříhavková Petra 79 AC Choceň 6 6 6
Skomorowski Stanisław 57 SBD Energetyk Rybnik 6 6 0
Vojtěch Tomáš 65 Janské Lázně 6 6 6
Coufalová Pavla 77 AC Moravská Slávia Brno 6 6 6
Havelka Jan 79 TJ Maratonstav Úpice 6 6 6
Švidernoch Milan 58 X-AIR Ostrava 6 6 6
Čermák David 76 Rožnov pod Radhoštěm 6 6 6
Chmel Zdeněk 62 RC PIM Praha 6 6 6
Vašíček Martin 71 TJ Maratonstav Úpice 6 6 5
Janata Milan 85 TJ Maratonstav Úpice 6 6 5
Štoček Fabián 94 ČKS SKI Jilemnice 6 6 6
Kučera Zdeněk 55 AC Náchod 6 6 6
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Gaman Jaroslav 35 Avanti Havířov 6 6 6
Rus Zdeněk 52 KČT Nýrsko 6 6 6
Krejsa Tomáš 77 Renovak Rensport 6 6 6
Pastorová Petra 77 Baláž extreme Team Ostrava 6 6 6
Slabáková Lenka 66 AK Olymp Brno 5 5 5
Gregorová Kamila 81 CZE 5 5 5
Volf Břetislav 52 Atletika Albrechtice 5 5 5
Kubišta Oto 53 TJ Dlouhá Třebová 5 5 5
Pštrossová Marie 59 SNB - AVC Praha 5 5 5
Havlíček Zdeněk 35 Vrchlabí 5 5 5
Culka Václav 35 Liga 100 Kostelec nad Orlicí 5 5 5
Stezka Martin 84 Chřibská 5 5 5
Mocker František 58 AC Česká Lípa 5 5 5
Mikolášek Arnošt 65 Nákří 5 5 5
Fritscher Adam 75 TJ Liga 100 Olomouc 5 5 5
Šmíd Petr 69 Loučná 956 5 5 5
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kubr Václav 55 Hvězda SKP Pardubice 5 5 5
Pucholt Jiří 59 TJ Sokol Unhošť 5 5 5
Berka Martin 85 Kozákov 5 5 5
Linhart Miloš 44 SC Dobrošov 5 5 5
Rücker Oldřich 55 Bon Bon Lhota 5 5 4
Živný Marek 91 Orel Orlice 5 5 4
Kohout Tomáš 37 Blata Kooperativa 5 5 5
Vymazal Petr 75 AD Cyklo Brodek u Přerova 5 5 5
Černý Vladimír 52 HAC Praha 5 5 4
Staněk Petr 74 TJ Velké Těšany 5 5 5
Hrdina Pavel 88 ABK BRAVO Jablonné nad Orlicí 5 5 5
Malý Jan 73 Sokol Nová Paka 5 5 5
Sekyrová Ivana 71 AK Sokolov 5 5 5
Bednarz Libor 80 X-AIR Ostrava 5 5 5
Zdeněk Bílý 59 Hvězda Pardubice 5 5 5
Rosenberg David 86 AK Kroměříž 5 5 5
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Szebesta Pavel 68 ORESY Buřík 5 5 5
Berka Radim 82 Kozákov 5 5 5
Rücker Jakub 88 Machov-Lhota 5 5 4
Navrátilová Lucie 80 Lokomotiva Trutnov 5 5 5
Popovová Martina 74 SNB Praha 5 5 5
Dvořák Pavel 82 Fosa Prostějov 5 5 5
Mikulecká Marcela 73 Sloupnice 5 5 4
Šitka Josef 86 Drnovice 5 5 5
Drbohlav Bohumil 63 Jablonec nad Nisou 5 5 5
Kruml Kamil 72 Spálené 5 5 5
Procházková Michaela 95 USK Praha 5 5 5
Kubrová Dagmar 63 Hvězda SKP Pardubice 5 5 5
Zahradník Vojta 94 Hvězda SKP Pardubice 5 5 5
Horák Ondřej 75 FORTEX Moravský Beroun 5 5 5
Jančařík Petr 68 AAC Brno 5 5 5
Barbořák Bohuš 59 TJ Liga 100 Olomouc 5 5 5
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Krupka Milan 56 TJ Rumburk 4 4 4
Mannlová Jana 80 ISCAREX Česká Třebová 4 4 2
Marhold Luboš 77 Choceň 4 4 4
Kynčlová Dagmar 72 Jilemnice 4 4 3
Štantejský Michal 84 SAC Špindlerův Mlýn 4 4 4
Štoček Michal 60 SKI Jilemnice 4 4 4
Šůcha Václav 46 SV Stříbro 4 4 4
Kubičková Eliška Anna 66 KPBKÚ Mělník 4 4 4
Novotný Jiří 71 Kateřinky 4 4 4
Pelíšek David 90 Fortex Ski Moravský Beroun 4 4 4
Podžorný Ervin 41 Český Těšín 4 4 4
Oberländer Jan 75 Sokol Senohraby 4 4 4
Mikšl Miroslav 99 Slávie České Budějovice 4 4 3
Černoch Jiří 67 TRISK Olomouc 4 4 4
Šimůnek Jaromír 55 SKP Jablonec nad Nisou 4 4 4
Baláž Roman 65 BALÁŽ Extreme Team Ostrava 4 4 4
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Sejkora Patrik 78 Lanškroun 4 4 4
Havlová Pavla 82 PSK Olymp Praha 4 4 4
Zapalač Martin 86 Ivan Svědík Running Team 4 4 4
Bielčik Jindřich 40 Lichkov 4 4 4
Piklová Alice 73 Větřní 4 4 4
Klimeš Jiří 61 AC Náchod 4 4 4
Mannová Michaela 82 TJ Dvůr Králové nad Labem 4 4 4
Jantsch Vítězslav 35 LIAZ Jablonec nad Nisou 4 4 3
Bém František 27 AC Slovan Liberec 4 4 4
Kacíř Zdeněk 56 Loučná 4 4 4
Řezáč Věroslav 65 ŘSC 4 4 4
Skopalík Zbyněk 78 KVS Náměšť na Hané 4 4 4
Wálek Bronislav 57 Hrádek ve Slezsku 4 4 4
Eppert Roman 59 Canis Team 4 4 4
Ježek Přemysl 82 AC Slovan Liberec, o.s. 4 4 4
Soukup Petr 65 Kovohutě Příbram 4 4 4
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Trnka Milan 56 Loko Trutnov 4 4 3
Beshir Ervin 67 Adidas Team 4 4 4
Řoutil Ladislav 81 TJ Liga 100 Olomouc 4 4 4
Kubíček František 46 BM Auto Mikulov 4 4 4
Milesová Iva 77 PSK Olymp Praha 4 4 4
Grohová Jaroslava 51 TJ Dvůr Králové nad Labem 4 4 4
Esentierová Adéla 88 Baláž Extrem Team Ostrava 4 4 4
Ševčík Pavel 61 Zombie Opava 4 4 4
Fejfar Ondřej 89 TJ Dvůr Králové nad Labem 4 4 4
Rechtenberg Karel 47 PJR Frenštát p. R. 4 4 4
Linhart Radek 76 Kerda Team 4 4 4
Škapa Marek 71 X-Air Ostrava 4 4 4
Houska Jindřich 76 HO Koudel 4 4 4
Mrklovský Miroslav 72 STALAK Rychnov nad Kněžnou 4 4 4
Magál Jiří 77 ISCAREX Česká Třebová 4 4 4
Málek Zdeněk 43 AVC Praha 4 4 4
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Čepelka Oldřich 48 Tima Liberec 4 4 3
Barvínek Ladislav 77 Česká Třebová 4 4 4
Serafin Milan 65 SK Aritma Praha 4 4 4
Pavlík Vít 73 Galaxy Team Hranice 4 4 4
Horňas Jan 94 SK Nové Město na Moravě 4 4 4
Kříž Václav 64 Hlincova Hora 4 4 4
Šmerda Tomáš 91 Fenix Jeseník 4 4 4
Klapka Vlastík 66 BK SAK Ložiska Karviná 4 4 4
Řemínek Matěj 86 ISRT 4 4 4
Stříhavka Jindřich 71 AC Choceň 4 4 3
Rypl Miroslav 92 Sokol Stachy 4 4 4
Tománek Pavel 55 LKVE Veřovice 4 4 4
Beroušková Kateřina 91 Mílaři Domažlice 4 4 4
Rosenbergová Michaela 93 Fenix Ski team Jeseník 4 4 4
Strouhal Zdeněk 59 Sport Staněk Turnov 4 4 4
Sklenářová Eva 81 Ústí nad Orlicí 4 4 4
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Gerych David 77 AK Kroměříž 4 4 4
Vévodová Martina 90 AK Perná 4 4 4
Březina Radomír 67 Ostrava 3 3 3
Novotný Viktor 82 Fenix Jeseník 3 3 3
Kopecký Libor 56 AC Vysoké Mýto 3 3 3
Farář Jaroslav 50 Maratonstav Úpice 3 3 2
Kožíšek Pavel 72 Hořice 3 3 3
Miřejovský Jiří 79 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 3 3 3
Kraus Jiří 73 Jindřichův Hradec 3 3 3
Krejčí Stanislav 63 ASPV Těchonín 3 3 3
Malatín Štefan 55 AAC Brno 3 3 3
Klášterecký Tomáš 81 ISCAREX Česká Třebová 3 3 3
Knápková Michala 93 TJ Frenštát p. R. 3 3 3
Tešnar Marek 75 YOGI Racing Ostrava 3 3 3
Schorná Pavla 80 TJ Maratonstav Úpice 3 3 3
Trojanová Anežka 92 ČKS SKI Jilemnice 3 3 3
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Sichálek Tomáš 73 HO Holešov 3 3 3
Ježek Pavel 71 Černošice 3 3 3
Beshirová Carmen 98 SK Zdice 3 3 3
Svatoň Jiří 61 SK Čechovka Hořice 3 3 2
Kempa Jan 79 Ironman Sudoměř 3 3 3
Neugebauer Erich 68 BK Sak Ložiska Karviná 3 3 3
Holý Josef 41 AC Moravská Slávia Brno 3 3 3
Kubešová Petra 91 CZE 3 3 3
Wisniewska-Ulfik Dominika 86 POL 3 3 0
Miléř Petr 63 Zlín Podvesná 3 3 3
Vanta Josef 62 TC Dobruška 3 3 3
Kašpar Jan 71 VSK Elektro Praha 3 3 3
Jančaříková Lenka 70 AAC Brno 3 3 3
Novák Lukáš 82 AC Saké Kateřinky 3 3 3
Cermanová Alena 76 Doubravice 3 3 3
Metelka Ondřej 01 OK 99 Hradec Králové 3 4 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Palla Radovan 80 - 3 3 3
Nosek Ondřej 90 Horní Kalná 3 3 3
Odstrčilík Tomáš 83 Martinice 3 3 3
Jindra David 60 AC Obora Hvězda Praha 3 3 3
Chlup Jiří 70 TJ Rychnov na Moravě 3 3 3
Lenhart Vít 82 SKP Přerov 3 3 3
Karlík Michal 64 Loko Trutnov 3 3 3
Němec Jiří 48 Lockar 3 3 3
Dudzik Jacek 55 LKS Iskra Jaszkowa 3 3 0
Popovová Jaroslava 48 Falcon Rokycany 3 3 3
Dvořák Miroslav 73 Horka nad Moravou 3 3 3
Prášil Vítězslav 81 Rossignol Racing Team Ostrava 3 3 3
Pross David 75 SKI Skuhrov nad Bělou 3 3 3
Matysík Vladimír 48 MK Seitl Ostrava 3 3 3
Doležal Jaromír 57 SABZO Praha 3 3 3
Krunčík Pavel 85 SKI Skuhrov nad Bělou 3 3 3
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Šnevajs Radomír 63 KHB Radegast 3 3 3
Černohorský Miroslav 70 KČP Josefův Důl 3 3 3
Mikšl Rostislav 72 České Budějovice 3 3 2
Valíček Václav 50 ČZ Strakonice 3 3 3
Čížková Bára 94 SKI Jilemnice 3 3 3
Stružková Hana 83 Račí údolí 3 3 3
Holý Václav 41 TJ Liga 100 Praha 3 3 3
Žídek Roman 77 Baláž Extreme Team Ostrava 3 3 3
Šulc Jiří 62 Chřibská 3 3 3
Krejčí Lukáš 76 Pepa Team Frýdek-Místek 3 3 3
Doleček Josef 79 Vencl Tým Ústí nad Orlicí 3 3 3
Voják Martin 93 Mílaři Domažlice 3 3 3
Smrčka Miloš 54 BK Říčany 3 3 3
Burian Jan 95 SK Nové Město na Moravě 3 3 3
Soukup Jiří 27 TJ LIGA 100 Hradec Králové 3 3 2
Vrana Vladislav 66 TJ Slovan Skalité 3 3 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Tumová Eva 69 TJ Maratonstav Úpice 3 3 3
Štefek Martin 96 SKI Skuhrov nad Bělou 3 3 1
Fellner Adam 93 Fenix SKI Team Jeseník 3 3 3
Lewicki Piotr 74 LKS ISKRA Jaszkowa 3 3 0
Biemann Götz 43 SKI klub Harrachov 3 3 3
Macháčková Šárka 83 AC Moravská Slavia Brno 3 3 3
Kebrle Milan 75 ISCAREX Česká Třebová 3 3 3
Hanušová Lenka 79 SK Nové Město nad Metují 3 3 3
Přívětivý Miroslav 53 KHB Radegast 3 3 3
Pucholt Tomáš 94 Sokol Unhošť 3 3 2
Leszkow Petr 44 MK Hlinsko 3 3 3
Kahánek Radek 90 Lázně Bělohrad 3 3 3
Strouhal Tomáš 74 FORTEX Moravský Beroun 3 3 3
Krčka Bohuslav 59 Bobo Team Větřní 3 3 3
Škrabálek Jan 70 Krčský Prales 3 3 3
Hanke David 71 MK Kopřivnice 3 3 3
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Vynikal Bedřich 52 Olomouc 3 3 3
Maťátko Daniel 86 BOAT CLUB Dolní Čermná 3 3 3
Friebelová Eva 62 TJ Maratonstav Úpice 3 3 2
Tamchyna Petr 81 Studeněves 3 3 3
Palas Jaroslav 53 Jablonec nad Nisou 3 3 3
Lichý Tomáš 94 SK SKI ALP Beskydy 3 3 3
Frelich Martin 71 SOKOL České Budějovic 3 3 3
Rinka Erich 54 MKS Ostrava 3 3 3
Cupek Jiří 70 Coffee Team 3 3 3
Šumberová Lucie 72 Orel Česká Třebová 3 3 3
Mareš Bohumil 51 LEAR Brno 3 3 3
Tomečka Libor 62 CETRIS Hranice 3 3 3
Janovský Zdeněk 65 Strání 3 3 3
Holický Milan 65 Pardubice 3 3 3
Karásek Libor 73 Frýdlant nad Ostravicí 3 3 3
Honců Miloslav 94 Atletika Dvůr Králové 3 3 3
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Bolek Jan 80 Zašová 3 3 3
Hrubý Vojtěch 74 Bystřička 3 3 3
Navara Petr 45 MK Kopřivnice 3 3 3
Buriánek Roman 65 Česká Třebová 3 3 3
Bajer Marek 78 Cafe Bajer Pardubice 3 3 3
Kořán Jakub 88 Tatran Železná Ruda 3 3 3
Liška Pavel 63 FORT SMC Ústí nad Orlicí 3 3 3
Krátká Anna 69 SKP Hvězda Pardubice 3 3 3
Krejčí Inka 53 Pepa Team Frýdek Místek 3 3 3
Pešinová Jitka 77 Biatlon Horní Branná 3 3 3
Pinkas Michal 94 AO Slávia Havířov 3 3 3
Šebek Jindřich 56 FORT SMC Ústí nad Orlicí 3 3 3
Procházka Václav 45 MK Seitl Ostrava 3 3 3
Hlusička Josef 38 Liga 100 Praha 3 3 3
Scheu Harald 69 LMB Žižkov 3 3 3
Hlavsa František 47 ABK 99 Pohořelice 3 3 3
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Palkovič Vladislav 39 Bobo Team Větřní 3 3 3
Kaminski Petr 92 CZE 3 3 3
Mrak Valerija 71 SLO 2 2 0
Krňávek Vojtěch 54 ISCAREX Česká Třebová 2 2 2
Šabata Josef 93 SKI Skuhrov nad Bělou 2 2 2
Šambergerová Anna 95 PSK Olymp Praha 2 2 2
Hudeček Petr 82 Campagnolo elektric 2 2 2
Šokalová Ludmila 56 TJ Slezan Frýdek Místek 2 2 2
Čabala Vojtěch 93 TJ Znojmo 2 2 2
Balasko Kresimir 91 CRO 2 2 0
Porte Fiona 89 FRA 2 2 0
Wallner Sophie 92 AUT 2 2 0
Belusic Barbara 81 CRO 2 2 0
Rašner Tomáš 69 KVS Náměšť na Hané 2 2 2
Fojtík Václav 94 LK Veřovice 2 2 2
Strakoš Jiří 50 Tatra Kopřivnice 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Friček Martin 79 Plzeň 2 2 2
Confortola Antonella 75 ITA 2 2 0
Skopac Ivica 74 CRO 2 2 0
Penc Ondřej 77 T.N.B.M. Meziměstí 2 2 2
Dedek Aleš 75 AD Cyklo Brodek u Přerova 2 2 2
Mach Václav 55 Maratonstav Úpice 2 2 2
Bregar Gasper 90 SLO 2 2 0
Ketner Karel 90 AO Slavia Havířov 2 2 2
Ryska Pavel 44 LAUNDROMAT ŽATEC 2 2 2
Svobodová Dana 52 Příbram 2 2 2
Pláničková Eva 54 Atletika Tábor 2 2 2
Vokueva Janna 87 RUS 2 2 0
Drbohlav Martin 89 Jablonec nad Nisou 2 2 2
Kučinský Josef 91 X-AIR Ostrava 2 2 2
Sousa Aires 71 POR 2 2 0
Kunčar David 75 Praha 10 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Staniek Martin 74 Orlová 2 2 2
Yeghikyan Sevak 86 ARM 2 2 0
Hochmut Milan 87 Spartak Rožmitál 2 2 2
Frei Martin 86 AK Kroměříž 2 2 2
Clemenz Silvio 79 PSV Zittau 2 2 0
Říha Pavel 77 Frýdlant nad Ostravicí 2 2 2
Minaříková Jana 66 TJ Liga 100 Olomouc 2 2 2
Varga Tomáš 73 České Budějovice 2 2 2
Rozehnal Radek 75 Bystřice pod Hostýnem 2 2 2
Debiasi Andrea 91 ITA 2 2 0
Macíček Miroslav 61 KHB Radegast 2 2 2
Slanec Jan 69 Osečná 2 2 2
Hřebíčková Hana 77 TJ Šumperk 2 2 2
Gruberová Věra 52 Horní Počernice 2 2 2
Vojkůvka Zdeněk 61 Chuchelná 2 2 2
Malyy Anatoliy 74 UKR 2 2 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kubíček Jan 87 Jiskra Litomyšl 2 2 2
Buriánek Tomáš 89 SKI Klub Česká Třebová 2 2 2
Kučera Martin 80 CZE 2 2 2
Bajer Milan 55 Cafe Bajer Pardubice 2 2 2
Tomas Anda 93 CRO 2 2 0
Trifonova Teodora 94 BUL 2 2 0
Černohorský Marek 96 KČP Josefův Důl 2 2 2
Jerglíková Veronika 78 AO Kobeřice 2 2 2
Lechleitner Simon 79 AUT 2 2 0
Šimek Milan 69 BukTeam 2 2 2
Rancon Julien 80 FRA 2 2 0
Hep Pavel 77 Tenis Centrum H. K. 2 2 2
Remeš Petr 94 SKI Skuhrov nad Bělou 2 2 2
Valíček Radek 74 Biatlon Strakonice 2 2 2
Stříbrný Rostislav 52 Moravská Slávia Brno 2 2 2
Pavel Jan 67 Atletika Rtyně v Podkrkonoší 2 2 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Velička Zdeněk 62 X-AIR Ostrava 2 2 2
Denny Niamh 92 IRL 2 2 0
Křenek Miroslav 50 TJ Sokol Výprachtice 2 2 2
Petráš Michal 93 SK Hranice 2 2 2
Ajanovski Kokan 82 MKD 2 2 0
Nagovitsyn Pavel 82 RUS 2 2 0
Negru Cristina 91 ROU 2 2 0
Soukalová Gabriela 89 KBLSG Jablonec n. N. 2 2 2
Neset Tomáš 77 HO Horal Rýmařov 2 2 2
Titon Letizia 92 ITA 2 2 0
Spisar Martin 74 SK K2 Prostějov 2 2 2
Balcar Pavel 56 Sokol SKI Skuhrov nad Bělou 2 2 2
Pospíšil Antonín 60 Tlučná 2 2 2
Bednařík Martin 72 Sádlík Moravský Písek 2 2 2
Jennings Emmet 91 IRL 2 2 0
Uhrner Petr 58 TJ Sport Mladkov 2 2 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Benešová Petra 72 MK Seitl Ostrava 2 2 2
Jirásková Šárka 95 SKI Skuhrov nad Bělou 2 2 2
Hendry Alexander 91 GBR 2 2 0
Meyssat Emmanuel 80 FRA 2 2 0
Levinský Lukáš 74 Metrix Team 2 2 2
Stojchevska Marija 93 MKD 2 2 0
Beroušek Pavel 62 Mílaři Domažlice 2 2 2
Kovář Rostislav 51 AK Olomouc 2 2 2
Lipták Radim 79 Pepa Team FM 2 2 2
Bieleszová Dominika 94 TJ TŽ Třinec 2 2 2
Holas Jakub 91 TJ Sokol Holé Vrchy 2 2 2
Mlynář Vlastimil 74 ACS Drak Vrbno 2 2 2
Lysek Martin 90 - 2 2 2
Grabmullerová Aneta 93 SKI Klub Šumava 2 2 2
Mrskošová Martina 81 ŠK Sukorady 2 2 2
Brokeš Martin 71 Fort SMC Ústí nad Orlicí 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kiradziev Aleksandar 87 MKD 2 2 0
Kubeček Ladislav 91 Maratonstav Úpice 2 2 1
Antošová Radomila 58 Ostrava 2 2 2
Tejchman Jakub 88 PSK Olymp Praha 2 2 2
Halbrštat Petr 67 TK Znojmo 2 2 2
Dumergues Marie-Laure 82 FRA 2 2 0
Speight James 92 IRL 2 2 0
Dziergas Mirosław 60 Starostwo Żywieckie 2 2 0
Čech Karel 45 KAK Praha 2 2 2
Šrůtek David 80 BKL Machov 2 2 2
Fátor Miloslav 64 Maratonstav Úpice 2 2 2
Šilar Tomáš 63 SK Staročernsko 2 2 2
Helfenberger Claudia 66 SUI 2 2 0
Oswald Pavel 73 Metrix Team 2 2 2
Leszkow Josef 51 MK Hlinsko 2 2 2
Fontaine Raymond 79 FRA 2 2 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Mikásková Michaela 71 Krkonoše Vrchlabí 2 2 2
Kozjek Katja 92 SLO 2 2 0
Králíček Ota 79 Horní Podluží 2 2 2
Mladenovic Predrag 72 SRB 2 2 0
Danci Liliana 90 RUM 2 2 0
Krcháková Alena 57 AC Moravská Slavia Brno 2 2 2
Škorpilová Jana 74 USK Praha 2 2 1
Moravec Martin 84 Vencl tým Ústí nad Orlicí 2 2 2
Krejčí Tomáš 82 FBC Redwolfs Ostrava 2 2 2
Sventek Ladislav 65 ŠKP Čadca 2 2 0
Vodák Jiří 71 Smart Team Olomouc 2 2 2
Swierc Marcin 85 POL 2 2 0
Volfová Petra 92 Vrchlabí 2 2 2
Votava Vladimír 63 SKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn 2 2 2
Marhold Petr 78 Choceň 2 2 2
Thomas Patrik 93 Fortex Mor.Beroun 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Haničinec Ivo 67 BS Slopné 2 2 2
Martinek Jaroslav 69 TRISK Olomouc 2 2 2
Kunovjánek Aleš 65 Praha 10 2 2 2
Kolouch David 76 Amverte FM 2 2 2
Čerenkova Petra 99 Atletika Rtyně v Podkrkonoší 2 3 2
Bastug Hulya 88 TUR 2 2 0
Tvrdý Tomáš 78 Jarfala Dental AB - Sweden 2 2 2
Kosovelj Mateja 88 SLO 2 2 0
Urbánek Jiří 87 - 2 2 2
Štochl Jan 92 CZE 2 2 2
Mihaylova Milka 72 BUL 2 2 0
Ligaun Aleš 92 TJ Jiskra Josefův Důl 2 2 2
Beznoska Kamil 63 Čermná nad Orlicí 2 2 2
Zbořil Josef 62 Kroměříž 2 2 2
Bocek David 75 coffee team 2 2 2
Ruatti Paolo 91 ITA 2 2 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Mondino Cristina 91 ITA 2 2 0
Večeřa Zdeněk 83 Strážnice 2 2 2
Kašše Jakub 80 HO Jurije Gagarina 2 2 2
Goláň Josef 77 GOGY Team 2 2 2
Hübl Radek 88 Vencl tým Ústí nad Orlicí 2 2 2
Pláničková Lenka 91 ORRERO 2 2 2
Šnýdr Záboj 61 Kuboj Štenberk 2 2 2
Kuczynski Marian 69 Nýdek 2 2 2
Janata Karel 92 HSK Benecko 2 2 2
Carvalho Jose 77 POR 2 2 0
Stanislav Jiří 82 Frenštát p. R. 2 2 2
Belotti Valentina 80 ITA 2 2 0
Yildirimci Sebahattin 94 TUR 2 2 0
Herman Jakub 75 - 2 2 2
Vacková Hana 56 SK Hronov 2 2 2
Chytil Vladimír 50 DD Všechovice 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Šindelek Daniel 65 TJ Atletika FM 2 2 2
Kábrt Michal 72 Atletika Rtyně v Podkrkonoší 2 2 1
Mikšovský Zdeněk 45 AK Včelná 2 2 2
Holíková Kristýna 96 SKI Skuhrov nad Bělou 2 2 1
Cupalová Eva 47 Sokol Bučovice 2 2 2
Šulc Radek 75 TJ Milovice 2 2 2
Svatoň Jiří 85 SK Čechovina Hořice 2 2 2
Alexander Karen 77 IRL 2 2 0
Pitel Pavel 70 Veřovice 2 2 2
Grycko Tomasz 92 POL 2 2 0
Sztymon Pavel 73 FC Buškovec Petřvald 2 2 2
Buchanan Catriona 91 GBR 2 2 0
Pohl Jan 76 Spartak Police nad Metují 2 2 2
Kučera Petr 61 Stružinec 2 2 2
Pomikálek Josef 75 Stochov 2 2 2
Vrobel Miroslav 61 Veřovice 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Sedláček Tomáš 71 MAKASPORT 2 2 2
Wagner Petr 83 Edguelemic Racing 2 2 2
Ehler Tomáš 81 VSK Humanita (Berlín) 2 2 2
März František 43 Sokol Kout 2 2 2
Kvita Josef 51 MK Kopřivnice 2 2 2
Profous Daniel 96 Fenix SKI Jeseník 2 2 0
Obidic Kaja 91 SLO 2 2 0
Falta Vladan 67 Jičín 2 2 2
Beha Josef 81 GER 2 2 0
Beránek Roman 63 Ekofas Ostrava 2 2 2
Šimek Miroslav 66 Slávia JU České Budějovice 2 2 2
Kozák Jan 62 Vinohradské šlapky 2 2 2
Šimurda Martin 72 SKI Vimperk 2 2 2
Stříhavka Jindřich 00 AC Choceň 2 2 0
Bierski Jan 62 Pogwizdow 2 2 1
Cronin Sinead 92 IRL 2 2 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Krátký Josef 65 TJ Svitavy 2 2 2
Škoda Martin 63 Osečná 2 2 2
Karas Karel 66 Loučná 956 2 2 2
Moiczek Jan 42 Cieszyn 2 2 0
De Gasperi Marco 77 ITA 2 2 0
Bolehovský Pavel 71 LOKO Trutnov 2 2 2
Škurek Viktor 71 Brantice 2 2 2
Svoboda Jan 43 Příbram 2 2 2
Nagovitsyna Elena 82 RUS 2 2 0
Podroužek Dušan 74 AC Slovan Liberec 2 2 2
Baják Marek 72 TJ Sokol V. B. 2 2 2
Nesvadba Petr 86 ČSK Vysoké nad Jizerou 2 2 2
Balko Peter 44 KČT Lysá Hora 2 2 2
Konopka Paula 94 CRO 2 2 0
Fabián Jiří 69 TJ GUMÁRNY Zubří 2 2 2
Beran Jan 83 Spartak Police nad Metují 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Ovsyannikova Faina 92 RUS 2 2 0
Beroušek Petr 62 Postřekov 2 2 2
Fousek Jan 91 LEpus.cz Ostrava 2 2 2
Kaláb Miloš 86 HK Letohrad 2 2 2
Škrbel Jan 80 - 2 2 2
Kašpar Jiří 53 Šumperk 2 2 2
Dematteis Bernard 86 ITA 2 2 0
Krejzl Henrich 66 BK SAK Ložiska 2 2 2
Grabmüllerová Šárka 69 SKI klub Šumava Vimperk 2 2 2
Švihel Miroslav 86 BS Slopné 2 2 2
Bronec Jaromír 67 TJ Liga 100 Olomouc 2 2 2
Kiradzieva Vesna 86 MKD 2 2 0
Dostálek Petr 67 Viking Králíky 2 2 2
Mališová Karla 60 USK Praha 2 2 2
Kubr Václav 62 AC Laura Praha 2 2 2
Polášek Jan 80 AO Slavia Havířov 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Vrabec Milan 60 Sport Staněk Turnov 2 2 2
Calta Jan 91 STO-CAL TEAM Žlunice 2 2 2
Jašek Pavel 45 TJ Liga 100 Olomouc 2 2 2
Nývltová Eva 86 AK Olymp Brno 2 2 2
Havlová Petra 76 BK Říčany 2 2 2
Kostecký Jan 91 TJ Šumperk 2 2 1
Zahradník Jan 56 Slavoj Čáslav 2 2 2
Bielčik Petr 71 ISRT 2 2 2
Šír Zbyněk 90 Mladý Klůti 2 2 2
Friedel Jan 79 Přátelé zeleného údolí 2 2 2
Bird Sharon 78 IRL 2 2 0
Bogdał Roman 79 ULKS Bystrzyca Klodzka 2 2 0
Borges Gonçalo 84 POR 2 2 0
Rychnovská Dagmar 75 Horní Branná 2 2 2
Hrouza Michal 78 - 2 2 2
Nechvíl Lukáš 83 AC Choceň 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Tarhan Yagmur 91 TUR 2 2 0
Solczyková Renata 77 BK SAK Karviná 2 2 2
Mařík Jiří 55 EKOFAS Ostrava 2 2 2
Tichý Pavel 63 AC Náchod 2 2 2
Dvorník Tomáš 91 Velké Karlovice 2 2 2
Šroubek Vlastimil 61 SC Marathon Plzeň 2 2 2
Nový Břetislav 47 SABZO Praha 2 2 2
Walwyn Olivia 83 GBR 2 2 0
Trubač David 75 SK Valašské Království 2 2 2
Jelínek Matěj 42 Hvězda SKP Pardubice 2 2 2
Mazač Jaroslav 68 TJ Maratonstav Úpice 2 2 1
Lanta Jiří 44 TJ Maratonstav Úpice 2 2 1
Kosovelj Mitja 84 SLO 2 2 0
Jirásek Miroslav 47 SDH Pavlišov 2 2 1
Raven Gareth 74 GBR 2 2 0
Hlaváčová Lucie 73 Vrchlabí 2 2 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Palko Aleš 71 VSK Univerzita Brno 2 2 2
Kožíšková Kristýna 96 AO Sokol České Budějovice 2 2 1
Hofmanová Veronika 78 ISCAREX Česká Třebová 2 2 1
Zbořilová Ivana 82 TOM UFO OSTRAVA 2 2 2
Mikuš Martin 82 Klub Lyžařů Turnov 2 2 2
Roberti Maria Grazia 66 ITA 2 2 0
Pechal Pavel 76 Rožnov pod Radhoštěm 2 2 2
Dag Burcu 91 TUR 2 2 0
Boček Jan 90 Lokomotiva Beroun 2 2 2
Zítková Šárka 94 ČKS SKI Jilemnice 2 2 2
Kautz Robert 94 Fenix ski Team Jeseník 2 2 1
Krkoc Lucija 88 SLO 2 2 0
Šlégr Jiří 54 TJ Maratonstav Úpice 2 2 1
Píč Karel 93 SKI Skuhrov nad Bělou 2 2 2
Švrček Jiří 53 Ostrava 2 2 2
Krupička Robert 78 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Smetana Jonáš 97 Vinotéka u Karla - Frenštát 2 2 2
Aminev Aynur 91 RUS 2 2 1
Plašil Milan 59 S.L. Mlázovice 2 2 2
Volek Ivo 48 CK Stará Ves 2 2 2
Dřímalová Martina 89 Přerov 2 2 2
Kněžík Roman 72 Balaž EXTREME TEAM Ostrava 2 2 2
Soviš Ivan 46 CK Stará Ves 2 2 2
Bakyta Ján 53 Unie běhů do vrchu SK 2 2 0
Schreier Jakub 96 Fenix SKI Jeseník 2 2 0
Tomsa Pavel 62 Doubrava 2 2 2
Seeman Tomáš 68 Medicína Praha 2 2 2
Provazník Josef 99 TJ Spartak Vrchlabí 2 2 1
Havlíčková Nikola 93 ČKS SKI Jilemnice 2 2 2
Šteinc Ludvík 41 Vrchlabí 2 2 1
Orság Lubomír 91 FORTEX SKI Moravský Beroun 2 2 2
Ungermann Jan 61 AC Slavoj Český Krumlov 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Michna Pavel 75 TJ Slezan Frýdek-Místek 2 2 2
Kožíšek Dušan 83 Dukla Liberec 2 2 2
Vaněčková Lada 62 SK Štípa Zlín 2 2 2
Strimbu Razvan 91 ROU 2 2 0
Šubrt Jan 68 Horní Sytová 2 2 2
Kraus Jakub 89 Mladý Klůti 2 2 2
Karkoška Petr 73 SAK Ložiska Karviná 2 2 2
Krejčí Stanislav 91 Vencl Tým Ústí nad Orlicí 2 2 2
Svatoš Otakar 34 ISCAREX Česká Třebová 2 2 2
Petrou Jan 64 SKI klub Velešín 2 2 2
Doležal Martin 70 SPS Sázava 2 2 2
Alic Simon 71 SLO 2 2 0
Salamin Jean-Baptiste 93 SUI 2 2 0
Hubáček Pavel 76 Sporton Šumperk 2 2 2
Buchar Jan 33 ATL Elektro Vrchlabí 2 2 2
Hynek Petr 63 SK Nové Město nad Metují 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Hájíček František 51 AVC Praha 2 2 2
Tešnar Hynek 77 Yogi Racing Ostrava 2 2 2
Nijs Sven 80 BEL 2 2 0
Sedláček Václav 86 Feje 2 2 2
Wala Petr 71 BK SAK Karviná 2 2 2
Kortus František 40 OK Kašperské Hory 2 2 2
Jetelina Petr 85 Javorník 2 2 2
Hochmut Jaroslav 79 AC Česká Lípa 2 2 2
Valtera Petr 67 Hradec Králové 2 2 2
Clemenz Heimo 59 Connex Zittau 2 2 0
Lopota Martin 92 TJ Dukla Liberec 2 2 2
Kožnarová Kristýna 94 ČKS SKI Jilemnice 2 2 2
Frühauf Petr 91 PSK Olymp Praha 2 2 2
Krejčí Ondřej 87 Olomouc 2 2 2
Křenek Tomáš 80 TJ Sokol Výprachtice 2 2 2
Hrdina Vilém 56 Praha 8 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Vítek Miroslav 72 Ústí nad Orlicí 2 2 2
Dolejš Jan 49 TJ Sokol Unhošť 2 2 2
Brunát Vlastimil 71 Zbůch 2 2 2
Dragomir Denisa Ionela 92 ROU 2 2 0
Arslan Ahmet 86 TUR 2 2 0
Hamerník Jan 55 Úvaly 2 2 2
Martynek Vladislav 59 SKI Mosty 2 2 2
Kvapil Vojtěch 48 Sokol Suchý Důl 2 2 1
Lajčík Alois 40 AK Olomouc 2 2 2
Jereb Urban 93 SLO 2 2 0
Lhota Aleš 78 Pivovar Miletín 2 2 2
Kováříková Pavla 55 KRB Chrudim 2 2 2
Strháková Zuzana 90 AO Slavia Havířov 2 2 2
Šírová Šárka 73 SK MŠ Rokytnice 2 2 2
Horáková Renata 72 AC Ústí nad Labem 2 2 2
Sládek Miloslav 39 Spiridon České Budějovice 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Muga Rui 84 POR 2 2 0
Kirsch Petr 56 AK Most 2 2 2
Malka Haim 70 ISR 2 2 0
Kloda Petr 92 AO Slavia Havířov 2 2 2
Pňáček Tomáš 94 Fenix Ski Team Jeseník 2 2 2
Bureš Jindřich 53 TJ Maratonstav Úpice 2 2 1
Šorfa Luboš 57 AC Náchod 2 2 2
Haltof Aleš 83 FN United 2 2 2
Jandari Said 72 FRA 2 2 0
Martinová Eva 58 TJ Sokol Valteřice 2 2 2
Trebuna René 84 Moira CZ Frýdlant 2 2 2
Havelka Miloslav 80 MAKA sport Moravská Třebová 2 2 2
Tsvetanov Tsvetan 91 BUL 2 2 0
Bednařík Jiří 45 LBK Kopřivnice 2 2 2
Fejgl Zdeněk 42 BK Vratimov 2 2 2
Jirásková Hanka 89 ISCAREX Česká Třebová 2 2 2
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Rakoncaj Lukáš 74 SIR Joseph 2 2 2
Henclová Radka 90 Nové Město nad Metují 2 2 2
Letko Miroslav 81 Manín Považská Bystrica 2 2 0
Stojanovski Aleksandar 91 MKD 2 2 0
Lipenský Martin 69 Fort SMC Ústí nad Orlicí 2 2 2
Kahraman Narin 87 TUR 2 2 0
Richter Martin 67 Spona Teplice 2 2 2
Rončák Jan 67 Fortex SKI Moravský Beroun 2 2 2
Galandák Michal 89 Krkonoše Vrchlabí 2 2 2
Mlynář Vlastimil 64 Orel Dolní Dobrouč 2 2 2
Krčková Šárka 88 TJ Liga 100 Olomouc 2 2 2
Sládek Daniel 71 České Budějovice 2 2 2
Abate Gabriele 79 ITA 2 2 0
Petr Jiří 74 INS Atelier Náchod 2 2 2
Bříza Vladimír 51 KRB Chrudim 2 2 2
Kubeček Ladislav 62 TJ Maratonstav Úpice 2 2 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Hunt Jeremy 92 SUI 2 2 0
Plecháček Jiří 44 Úpice 2 2 2
Volný Jaromír 35 PJR Frenštát p. R. 2 2 2
Tík František 57 Vodňanská drůbež 2 2 2
Hanuš Petr 64 Chládek a Tintěra Pardubice 2 2 2
Novák Jaroslav 64 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 2 2 2
Čech Jan 93 ČKS SKI Jilemnice 2 2 2
Šroubková Marta 61 SC Maraton Plzeň 2 2 2
Komárek Bedřich 53 Hlubočky 2 2 2
Nyč David 93 TJ Dukla Liberec 2 2 2
Truyers Goele 92 BEL 2 2 0
Kyselý Petr 64 Zduchovice 2 2 2
Havlín Antonín 55 AC Obora Hvězda Praha 2 2 2
Odvárko Michal 74 Kartouzy Valdice 2 2 2
Wilkinson Victoria 78 GBR 2 2 0
McMullan James 84 GBR 2 2 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Lanta Stanislav 63 TJ Spartak Police nad Metují 2 2 2
Raclavský Vlastimil 55 TJ Liga 100 Olomouc 2 2 2
Urbánková Helena 77 TJ Liga 100 Olomouc 2 2 2
Berka Luděk 72 Atletika Rtyně v Podkrkonoší 2 2 1
Cihlář František 80 Dynamo Horšovský Týn 2 2 2
Dag Sonmez 93 TUR 2 2 0
Suchý Jiří 59 Praha 2 2 2
Rucker Jakub 88 Machov - Lhota 2 2 2
Permitin Vasiliy 90 RUS 2 2 0
Rychecký Tomáš 66 HH Smíchov 1 1 1
Horvát David 73 Hradec Králové 1 1 1
Peteříková Vendula 89 VSK FTVS Praha 1 1 1
Zumbrock Lisa 97 Salzkotten 1 1 0
Goodhead Kate 85 GBR 1 1 0
Veverková Radka 81 ŠUTRI 1 1 1
Djigov Zeljko 92 SRB 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Magiera Janusz 63 Forma Wodzislaw 1 1 0
Svěchota Ondřej 93 Spartak Praha 4 1 1 1
Slepička Pavel 72 MK Žebrák 1 1 1
Adámková Nikola 05 AC Třešť 1 1 0
Kibet James 84 UGA 1 1 0
Hrouda František 04 SKI Jilemnice 1 1 0
Pigula Jaromír 72 Fialové kobry 1 1 1
Mustafa Shaban 78 BUL 1 1 0
Voda Jan 59 SŠT Most 1 1 1
Donegan Laura Rose 93 AUS 1 1 0
Maleňák Ivo 63 Nolex 1 1 1
Swanson Kristopher 81 CAN 1 1 0
Brzeski Tomasz 72 POL 1 1 0
Smetánka Radek 76 SK Hubertus Karlovy Vary 1 1 1
Andemichael Yossief T. 92 ERI 1 1 0
Klička Šimon 01 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Pláteník Ladislav Kokosy na Kleti 1 1 1
Gyorgy Szabolocs 92 RUM 1 1 0
Naxerová Jana 66 USK Plzeň 1 1 1
Drobná Monika 79 Říčanský Slimáci 1 1 1
Tarča Jurij 69 TT Ostrava 1 1 1
Bufka Zdeněk 57 AC Česká Lípa 1 1 1
Babjak Adam 84 - 1 1 1
Knill David 76 SK Jíra 1 1 1
Iszworová Jitka 90 Jilemnice 1 1 1
Pokorný Pavel 81 SK Ježíš 1 1 1
Háková Kateřina 99 TJ Spartak Vrchlabí 1 1 0
Němec Miloš 59 Bonbon Praha 1 1 1
Votava Michal 90 Vrchlabí 1 1 1
Duffus Ben 92 AUS 1 1 0
Tetourová Pavla Rudolfov 1 1 1
Soviš Ivo 71 CK Stará Ves 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kodym Jan 82 Litvínov 1 1 1
Schubert Štěpán 96 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 1
Janatová Katka 97 ČKS SKI Jilemnice 1 1 1
Hanek Aleš 78 AC Veletín 1 1 1
Nineva Marinela 93 BUL 1 1 0
Vyhnička Kamil 79 MANÍN Považská Bystrica 1 1 0
Dvořák Stanislav 83 Triatlon-hradek.cz 1 1 1
Martinec Ondřej 99 SKI Skuhrov nad Bělou 1 1 0
Tončík Petr 71 MULTIP Moravia 1 1 1
Částek Michal 75 Fort SMC Ústí nad Orlicí 1 1 1
Kunová Eva 99 SK Čečova České Budějovice 1 1 0
Šrejber Miloslav 73 Batňovice 1 1 1
Bandic Tarik 91 BIH 1 1 0
Seemannová Jana 75 Sokol Strašnice 1 1 1
Jansa Vojtěch 02 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 1
Preibischová Monika 85 AC Slovan Mariánské Lázně 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Harvánek Adam 02 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 0
Erholtz Brandy 77 USA 1 1 0
Masnicová Simona 02 1. běžecký Jablunkov 1 1 1
Trpišovský Tomáš 93 Biatlon Jílové 1 1 1
Čerenková Denisa 96 Atletika Rtyně v Pokrkonoší 1 2 1
Basic Petar Bruno 92 CRO 1 1 0
Šerý Pavel 71 Zruč - Senec 1 1 1
Jelínek Jiří 64 Racek 1 1 1
Havlíčková Tereza 06 Čukotka 1 1 0
Odehnal Aleš 75 Biatlon Prostějov 1 1 1
Wiesner Radek 80 Baduna Team 1 1 1
May Christoph 44 Německo 1 1 0
Tverdohvalov Vasiliy 84 RUS 1 1 0
Černý Václav 72 Lempl Boys Hořice 1 1 1
Langr Jiří 57 Třebnouševec 1 1 1
Stejskal Filip 03 ZŠ Máj 2, České Budějovice 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kosek Miroslav 55 SPV Těchonín 1 1 1
Siegelová Magdalena 65 AC Choceň 1 1 1
Ježková Gabriela 77 Letohrad 1 1 1
Raboch Ivan 66 Černín 1 1 1
Hejnyš Miroslav 60 TJ Spartak Police nad Metují 1 1 1
Orth Milan 61 IRISH Pub Břeclav 1 1 1
Zabadal Radim 79 - 1 1 1
Filinger Zbyněk 62 SK Maxtri Liberec 1 1 1
Urban Mate 92 HUN 1 1 0
Chlup Jiří 74 Staré Město 1 1 1
Lengyel Tomáš 01 TJ Semily 1 1 0
Bergerová Magdaléna 01 Sokol Studenec 1 1 0
Koukol Ondřej 79 VSK HUMANITA Praha 1 1 1
Šimková Denisa 98 CSKV Vysoké 1 1 0
Joukal Lukáš 97 Olfin Car-Vella Trutnov 1 2 1
Herrlich Lutz 69 Ingolstadt 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Páleník Ervín 62 Trenčín 1 1 0
Middleton Colleen 62 AUS 1 1 0
Vagenknechtová Bára 95 LSK Lomnice nad Popelkou 1 1 1
Cibulka Roman 71 Praha 1 1 1
Lieneke Julian 94 Tým city partnerství Salzkotten-Bystrice 1 1 0
Beznoska Jan 97 FK AGRIA Choceň 1 1 1
Šindelek Vladan 67 TIS Vilhelm 1 1 1
Kachel Zdzisław 50 Żywiec 1 1 0
Řezáč Ivo 41 Litvínov 1 1 1
Hoffmann Filip 99 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 0
Pastor David 02 - 1 1 0
Zaytsev Artem 91 RUS 1 1 0
Mikulenka Tomáš 70 - 1 1 1
Vaněk Aleš 83 Jiskra Horní Maršov 1 1 1
Louda Petr 64 AC Česká Lípa 1 1 1
Strnad Aleš 86 NAC Liberec 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Bílý Vojtěch 99 Tábor Suchý Důl 1 1 0
Král Jindřich 73 ISCAREX Česká Třebová 1 1 1
Sivek Jan 84 Fialové Kobry 1 1 1
Kalousek Milan 62 AK Sokolov 1 1 1
Ristovski Jovica 88 MKD 1 1 0
Holina Miroslav 54 Praha Zahradní Město 1 1 1
Pavlis Antonín 86 Valteřice 1 1 1
Zelínski Jerzy 52 Ciezyn 1 1 0
Frydrychová Kateřina 00 SKI Skuhrov nad Bělou 1 1 1
Varsansi Mario 73 SAK Ložiska Karviná 1 1 1
Čutková Monika 04 Besednice 1 1 0
Lundstrom Chris 76 USA 1 1 0
Bobek Josef 49 Olexovice 1 1 1
Karlíček Aleš 60 Hasiči Kramolna NTC 1 1 1
Roztočilová Dominika 01 TJ Semily 1 1 0
Honzík Tomáš 70 TU Liberec 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Zinca Ionut Alin 83 ROU 1 1 0
Gates Rickey 81 USA 1 1 0
Molinová Radka 98 1. běžecký Jablunkov 1 1 1
Večeřa Roman 80 Biatlon Prostějov 1 1 1
Summer Thomas 87 AUT 1 1 0
Borek Matěj 00 ZAPPA Česká Třebová 1 1 1
Růžková Lucie 83 MK Kladno 1 1 1
Horník Aleš 61 Dvůr Králové nad Labem 1 1 1
Peška Robert 67 HO Škrovád 1 1 1
Zrnic Selma 91 BIH 1 1 0
Gola Robin 95 - 1 1 1
Mráčková Dana 80 TJ Sokol Mšeno 1 1 1
Veselý Miroslav 63 GLASSMAN TT Teplice 1 1 1
Divíšek David 77 INS Ateliér Náchod 1 1 1
MacMahon Brian 82 IRL 1 1 0
Švec Jakub 01 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Křížek Květoslav 57 ZKO Turnov 1 1 1
Slavík Petr 88 Bílovec 1 1 1
Adámková Dominika 96 AC Třešť 1 1 0
Hrivňák Daniel 96 LK Veřovice 1 1 1
Petrová Adéla 00 TEROVA Bezděkov 1 1 0
Gregor Jaroslav 51 AC OH Praha 1 1 1
Mundok Marian 91 Kerteam 1 1 1
Vlček Jiří 73 Spona Teplice 1 1 1
Doležal Michal 94 Chřibská 1 1 1
Krupčík Matěj 92 KBLSG Jablonec nad Nisou 1 1 1
Smeták Václav 50 Most 1 1 1
Alruan Fabian 91 GER 1 1 0
Salazar Cruz 79 VEN 1 1 0
Hubálek Milan 02 Atletika Jablonné nad Orlicí 1 1 0
Grzesik Andrzej 63 Siedliska 1 1 0
Navrátil Ondřej 81 Sokol Vsetín 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Mandlbauer Christina 94 AUT 1 1 0
Tachyna Petr 81 Studeněvec 1 1 1
Buckingham Ben 91 AUS 1 1 0
Šnýdr Petr 92 AK Šternberk 1 1 1
Axmann Karel 83 SKI OB Šternberk 1 1 1
Sás Ladislav 72 SK Vyhlídka Šternberk 1 1 1
Ibarra Ricardo 93 MEX 1 1 0
Pohlreich Dan 95 Biatlon Jílové 1 1 1
Hájková Lenka 69 Baláž Extreme Team Ostrava 1 1 1
Němec Jan 73 Kolín 1 1 1
Vorel Milan 40 Slatiňany 1 1 1
Dudek Ondřej 96 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 1
Mareš Libor 69 SK Vyhlídka Šternberk 1 1 1
Butor Jindřich 96 Školní sportovní klub Rožnov p. R. 1 1 1
Bajza Jakub 90 AK Kroměříž 1 1 1
Kociánová Bára 98 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Janák Michal 76 SPONA Teplice 1 1 1
Popescu Laura 93 ROU 1 1 0
Hanáková Miroslava 66 SK Bučovice 1 1 1
Nikodým Lukáš 80 TJ Šumperk 1 1 1
Všetička Jára 02 Diana Sport 1 1 0
Dvořák Ladislav 48 TJ Sokol Velké Hamry I. 1 1 1
Martikán Jiří 75 HO Frýdek-Místek 1 1 1
Tomíček Ondřej 92 ČKS SKI Jilemnice 1 1 1
Carera Juan Carlos 88 MEX 1 1 0
Šrajer Jan 91 SSK Vítkovice 1 1 1
Bambas Jan 75 Pivošlap Litvínov 1 1 1
Kolín Jiří 78 Skiareál Špindleruv Mlýn 1 1 1
Janový Petr 45 AC-Trial Plzeň 1 1 1
Prášek Adam 99 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 1
Harcuba Vojtěch 00 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Walach Vojtěch 99 TJ Start Havířov 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Einfalt Lea 94 SLO 1 1 0
Mašek Roman 61 Novis TK Praha 1 1 1
Čeloud Milan Větřní 1 1 1
Kyncl Jan 82 Česká Třebová 1 1 0
Bartulcová Ellen 91 Karviná 1 1 1
Kopecká Sára 97 AK Perná 1 1 1
Seneta Libor 72 Blaženky s.r.o. 1 1 1
Jedlička Šimon 96 TJ Semily 1 1 1
Prošková Romana 73 Liberec 1 1 1
Oblak Matija 91 SLO 1 1 0
Werner Benjamin 88 Německo 1 1 0
Faltusová Kateřina 99 Atletika Jablonné nad Orlicí 1 1 0
Turgut Duygu 89 TUR 1 1 0
Černý Jaroslav 86 Lokomotiva Trutnov 1 1 1
Lambson Becky 91 GBR 1 1 0
Štefková Iva 00 1. běžecký Jablunkov 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Bělka Jan 63 Dukla Banská Bystrica 1 1 0
Kos Sven 92 CRO 1 1 0
Pytela Pavel 63 HO Vrbno pod Pradědem 1 1 1
Heger Jiří 69 Smart team 1 1 1
Orlich Petr 61 FORT SMC Ústí nad Orlicí 1 1 1
Fialová Renata 73 Bílá Třemešná 1 1 1
Mekic Arben 92 MNE 1 1 0
Ulrichová Petra 01 SKI Skuhrov nad Bělou 1 1 0
Chejnovský Ondřej 97 SKI Skuhrov nad Bělou 1 1 0
Lelek Miroslav 93 KBLSG Jablonec nad Nisou 1 1 1
Stitkovac Mirnesa 93 BIH 1 1 0
Beresford Laura 92 USA 1 1 0
Kouble Daniel 97 TJ Semily 1 1 0
Šimerová Aneta 02 SK Čečova České Budějovice 1 1 0
Ranš Slavoj 62 Černošice 1 1 1
Pacner Jakub 91 SSK Vítkovice Black Team 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Zajíček Tomáš 92 Mlázovice 1 1 1
Flynn Eoin 80 IRL 1 1 0
Michler Petr 55 Liga 100 Praha 1 1 1
Váchal Martin 64 Tatran Chodov 1 1 1
Chumchal Radek 69 KHB Radegast 1 1 1
Lichnovsky Adam 83 Edguelemic Racing 1 1 1
Šťovíček Pavel 90 STO-CAL TEAM Sukorady 1 1 1
Kozáková Denisa 79 Hvězda Pardubice 1 1 1
Šindelářová Lucie 04 Besednice 1 1 0
Kabilová Martina 69 ACEST TEAM K. Vary 1 1 1
Rendl Josef 76 TJ Packa Praha 1 1 1
Pasquasy Fabien 76 BEL 1 1 0
Záveská Anna 88 OB Česká Třebová 1 1 1
Mikšovská Petra 73 Sokol Kolín 1 1 1
Valtr Bohumil 41 DUCHEK Team Hluboká 1 1 1
Lorenčík Filip 96 Tábor Suchý Důl 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Stříhavková Eliška 02 AC Choceň 1 1 0
Bílá Tereza 92 KB OEZ Letohrad 1 1 1
Krajíček Václav 91 ČKS SKI Jilemnice 1 1 1
Sismilichová Kateřina 99 Chřibská 1 1 1
Kalík Jakub 92 Jablonec 1 1 1
Holík Martin 04 SKI Skuhrov nad Bělou 1 1 0
Pavlata Matěj 03 TJ Semily 1 1 0
Frýdl Miroslav 64 Hradec Králové 1 1 1
Lukeš Tomáš 00 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Stržínek Karel 64 CK Stará Ves 1 1 1
Blažek Josef 58 Alšovice 1 1 1
Krátký Zdeněk 78 Janské Lázně 1 1 1
Škodová Ivana 81 TJ Maratonstav Úpice 1 1 1
Karayel Bekir 82 TUR 1 1 0
Honner Jakub Dubné 1 1 1
Zikeš František 28 TJ Slezan Frýdek-Místek 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Gašparíková Klára 01 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn 1 1 0
Mojžšíšek Pavel 65 Horní Datyně 1 1 1
Važan Michael 04 Police nad Metují 1 1 0
Mach Jan 71 HO Koudel 1 1 1
Šulc Petr 78 INS Atelier Náchod 1 1 1
Krejčí Pavla 03 SK Čečova České Budějovice 1 1 0
Skyba Martin 62 Barnex Sport Brno 1 1 1
Kašparec Petr 62 AC Česká Lípa 1 1 1
Peška Antonín 48 TJ Sokol Holešov 1 1 1
Zolotukhin Aleksey 84 RUS 1 1 0
Glowacz Aurelie 84 MON 1 1 0
Vergeinerová Eva 62 Osečná 1 1 1
Di Giusto Laurent 78 MON 1 1 0
Brašna Lukáš 83 Spartak Klenčí 1 1 1
Kresl Ladislav 39 Český Krumlov 1 1 1
Adamec Martin 01 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Ryšavý Jiří 92 SK OB Ostrava 1 1 1
Petřík Robert 97 Jablonné nad Orlicí 1 1 0
Gray Joseph 84 USA 1 1 0
Müller Jan 93 TJ Slovan Varnsdorf 1 1 1
Doležal Jakub 91 TJ Semily 1 1 1
Malaia Nataliia 82 UKR 1 1 0
Svoboda Pavel 69 SK Vlaška 1 1 1
Krumpl Kamil 72 Spálené 1 1 1
Složil Jiří 77 Tým city partnerství Salzkotten-Bystrice 1 1 1
Aleksič Marko 87 Praha 1 1 1
Klajban Lubomír 59 Texas Úblo 1 1 1
Salaba David 71 SKI Jilemnice 1 1 1
Hrúša Zdeněk 46 Jirčany 1 1 1
Piskoř Karel 38 PJR Frenštát p. R. 1 1 1
Navařík Pavel 56 Rožnov pod Radhoštěm 1 1 1
Drahoš Josef 52 SOŠ Jablunkov 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Sztymon Jakub 98 FC Buškovec Petřvald 1 1 1
Bucek Otakar 01 Bystřice pod Hostýnem 1 1 1
Šnajdr Jiří 54 SK AUTOREST 1 1 1
Aschaber Christoph 91 AUT 1 1 0
Kluzová Natálie 95 TJ Dolní Lomná 1 1 1
Šanovec Petr 75 Tenis Centrum H. K. 1 1 1
Hýbl Vladislav 94 Ski club Rýmařov 1 1 1
Hájek Štěpán 97 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Nekvinda Alexandr 87 Olfin Car Trutnov 1 1 1
Vopava Daniel 95 LSK Lomnice nad Popelkou 1 1 0
Duchoň Petr 90 Sokol Nové Strašecí 1 1 1
Marek Michal 92 TJ Frenštát p. R. 1 1 1
Těšík Jan 92 Ski & Go Trojanovice 1 1 1
Soukup Ondřej 00 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Kocián Daniel 87 V3T alis Fialová Kobra 1 1 1
Scholz Vladimír 79 Pila Machov 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Jakubcová Tereza 04 SKI Skuhrov 1 1 0
Polišenský Richard 65 Skvarenesadlo.cz 1 1 1
Hamr Jan 86 AK Bílina 1 1 1
Vrobel Ivo 89 Olomouc 1 1 1
Dvořáček Václav 69 Etriatlon 1 1 1
Maršner Milan 81 Alpin Kladno 1 1 1
Čapek Antonín 41 AVC Praha 1 1 1
Kulhánková Kristýna 00 SKI Skuhrov nad Bělou 1 1 0
Špringr Zdeněk 70 Sokol Milovice 1 1 1
Ballák Petr 05 Kaplice 1 1 0
Koldinská Tereza 98 TJ Semily 1 1 0
Sedláček Josef 39 Boleráz 1 1 0
Poživilová Kateřina 61 Blaženky s.r.o. 1 1 1
Hanzlová Veronika 81 KER Team Praha 1 1 1
Nováková Eliška 95 - 1 1 1
Waclawková Urszula 79 TJ Dolní Lomná 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Ehler Edvard 48 Lokomotiva Pardubice 1 1 1
Maryška Jan 02 SKI Skuhrov n.B. 1 1 1
Čejková Věra 81 KRB Chrudim 1 1 1
Kvapilová Lenka 88 TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 1 1 1
Staněk Lumír České Budějovice 1 1 1
Barta Marek 74 BK SAK Ložiska 1 1 1
Šelepa Petr 89 Frenštát p. R. 1 1 1
Javorská Karin 73 BK SAK Ložiska Karviná 1 1 1
Procházková Zuzana 92 AB Lokomotiva Beroun 1 1 1
Wells Cody 91 USA 1 1 0
Falta Jiří 96 BKL Machov 1 1 0
Matyáš Josef 97 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Tůmová Kateřina 01 HSK Benecko 1 1 0
Lajtkep Petr 73 AC Slovan Liberec, o.s. 1 1 1
Begovic Geceg Sanja 74 CRO 1 1 0
Korbelář Jaroslav 99 TJ Spartak Vrchlabí 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Shklyaev Andrey 89 RUS 1 1 0
Puskarčíková Eva 91 KBLSG Jablonec nad Nisou 1 1 1
Hebelka Jakub 93 ČKS SKI jilemnice 1 1 1
Woś Michal 91 LKS JSKRA JASZKOWA 1 1 0
Fiala Enrico 71 PIM ČR 1 1 1
Meierová Bára 02 SPARTAK Police nad Metují 1 1 0
Uliasz Jerzy 69 LKS ISKRA Jaszkowa 1 1 0
Charvát Tomáš 73 Kajak DC 1 1 1
Beránek Josef 58 MK Kladno 1 1 1
Koťátko Jan 02 TJ Semily 1 1 0
Jirka Jakub 81 Abadzikra 1 1 1
Oždian Pavel 03 Martinice 1 1 0
Žajdlík Filip 77 Třinec 1 1 1
Michalík Daniel 98 TJ Dolní Lomná 1 1 1
Chrascina Marek 97 1. běžecký Jablunkov 1 1 1
Líbal Petr 90 Microrisc 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Stonawská Martina 89 TJ Dolní Lomná 1 1 1
Bertels Jelle 85 BEL 1 1 0
Kovtunenko Yuriy 71 UKR 1 1 0
Juriček Tomáš 80 Sporting Havana 1 1 1
Hobor Peter 74 HUN 1 1 1
Pantheon Adelaide 91 FRA 1 1 0
Franek Lukáš 02 BK SAK Karviná 1 1 1
Čižinský Jaromír 55 SAB 20 Praha 1 1 1
Lopez Jacinto 66 COL 1 1 0
Biernak Maciej 91 CW XTAM 1 1 0
Kožnar František 96 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Šišma Martin 89 AC Prostějov 1 1 1
Kalenberg Michael 91 GBR 1 1 0
Rifflard Simon 92 BEL 1 1 0
Holeček Jiří 70 Svědci Kozubovi 1 1 1
Zegarac Dane 90 MNE 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Frühauf Petr 91 PSK Olymp Praha 1 1 2
Milichovská Denisa 02 SKI Skuhrov nad Bělou 1 1 0
Vařeka Karel 65 Žamberk 1 1 1
Crhová Ivana 66 BK Vísky 1 1 1
Lukášková Zlata 68 AC Falcon Rokycany 1 1 1
Strusková Kateřina 02 SK Čečova České Budějovice 1 1 0
Bláhová Jaroslava 67 BK Výsky 1 1 1
Krátká Hana 95 Lanškroun 1 1 1
Škoda Kristián 90 CK Frenštát pod Radhoštěm 1 1 1
Kapuscinski Marion 67 AUT 1 1 0
Roubíček Milan 55 ACES Team Karlovy Vary 1 1 1
Pekelský Ondřej 02 - 1 1 0
Žídek Robert 78 Ostrava 1 1 1
Garcia Fernando 85 MEX 1 1 0
Vávrová Markéta 92 KB OEZ Letohrad 1 1 1
De Berge Bart 76 BEL 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Maceček Vlado 75 AK ASICS Kroměříž 1 1 1
Šulc Jan 96 Microrisc Sobotka 1 1 1
Boldi Petru 91 RUM 1 1 0
Skřivánek Miloslav 62 GYTRIO Jičín 1 1 1
Kašpar Olin 93 Ústí nad Orlicí 1 1 1
Rusakov Andrey 92 RUS 1 1 0
Horká Jana 50 Sokol Počáply 1 1 1
Moreiras Lucinda 68 POR 1 1 0
Švanda Petr 67 Slaný 1 1 1
Boura Jan 96 TJ Sokol Studenec 1 1 0
Slaměník Ondřej 75 Slaměník Ondřej :-) 1 1 1
Adam Petr 50 AC Obora Hvězda Praha 1 1 1
Keller Antonín 63 Orel Veřovice 1 1 1
Rykr Jan 87 Dukla Liberec 1 1 1
Hradecký Lukáš 02 TJ Semily 1 1 1
Graf Jakub 91 Dukla Liberec 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Muir Ruby 91 NZL 1 1 0
Visca Asim 92 BIH 1 1 0
Dohnálková Tereza 99 SKI Skuhrov nad Bělou 1 1 0
Makový Roman 84 Trojanovice 1 1 1
Sviták Stanislav 50 AK Žilina 1 1 0
Brown Stephen 85 AUS 1 1 0
Krubner Miroslav 64 Slovan Lochovice 1 1 1
Slovák Pavel 91 Groš Team 1 1 1
Kisza Martin 96 TJ Dolní Lomná 1 1 1
Sagi Jozsef 71 HUN 1 1 0
Hrubý Kryštof 96 Atletika Poruba 1 1 1
Pirk Jan 48 Lékařský Tri klub Praha 1 1 1
Gromus Tomáš 76 Horal Rýmařov 1 1 1
Doubková Zuzana 84 Ochrip Tanvald 1 1 1
Malonovits Jozsef 65 HUN 1 1 0
Szotkowska Eva 97 SKI Mosty 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Bubáková Nikola 99 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn 1 1 0
Smola Josef 51 MK Seitl 1 1 1
Ardamica David 01 Dolní Bukovsko 1 1 0
Klodner Kryštof 04 TJ Semily 1 1 0
Sanchez Ranulfo 71 MEX 1 1 0
Hutchinson Alex 75 CAN 1 1 0
Haisman Filip 74 Tenis Centrum H. K. 1 1 1
Vondráček Jakub 87 Start Náchod 1 1 1
Duch Miroslav 79 AKLVK Janské Lázně 1 1 0
Marek Jiří 43 Orel Vysoké Mýto 1 1 1
Teplý Jan 93 MARS Svratka 1 1 1
Burešová Vendula 99 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Kubrová Laura 01 AC Laura Belgie 1 1 1
Bajagic Sasa 76 MNE 1 1 0
Kočárová Pechová Klára 72 HO SSK Vítkovice 1 1 1
Schmutterer Peter 58 USV TU Dresden 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Jakouběová Káťa 03 Jilemnice 1 1 0
Polášek Tomáš 01 Sokol Velké Hamry 1 1 0
Haltofová Eva 94 SG Vrbno 1 1 1
Vrágová Anežka 91 AK ASICS Kroměříž 1 1 1
Duran Ruslan 92 UKR 1 1 0
Markovic Miroslav 90 SRB 1 1 0
Can Yasemin 92 TUR 1 1 0
Kukaň František 61 GAMA Železná Ruda 1 1 1
Kolář Leopold 54 SG Vrbno pod Pradědem 1 1 1
Šebek Michal 84 FORT SMC Ústí nad Orlicí 1 1 1
Jandura Pavel 46 Sokol Jičín 1 1 1
Novák Milan 68 Dětenice 1 1 1
Egan James 92 IRL 1 1 0
Martins Marcia 83 POR 1 1 0
Čechlovský Martin 65 SK Maxtri Liberec 1 1 1
Kutmon Tomáš 74 - 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Staicu Alexandru 92 ROU 1 1 0
Barnet Miroslav 65 KUS Jablonné nad Orlicí 1 1 1
Konop Jiří 49 JC Dumont Domažlice 1 1 1
Sekanina Svatopluk 78 Karate klub Jeseník 1 1 1
Jasek Tadeusz 51 EKO INSTA Żywiec 1 1 0
Procházka Václav 40 Sokol Lom - Litvínov 1 1 1
Haverd Vanessa 77 AUS 1 1 0
O'Hanlon Gary 74 IRL 1 1 0
Weisse Frank 54 Mezium o.s. Pěčín 1 1 1
Fáber Viliam 62 Jablonné nad Orlicí 1 1 1
Matouš Adam 98 Spartak Vrchlabí 1 1 0
Labudová Sabina 00 Tábor Suchý Důl 1 1 0
Štefek Josef 71 BAS Babylon 1 1 1
Kopřiva Josef 88 KB Bystřice pod Hostýnem 1 1 1
Ševcová Kateřina 00 Spartak Police nad Metují 1 2 1
Pucholtová Lenka 92 Unhošť 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Havránková Daniela 82 PSK Olymp Praha 1 1 1
Olejník Jaroslav 67 SK Rozvíjej se poupátko 1 1 1
Felder Hannes 84 AUT 1 1 0
Medvec Pavel 84 - 1 1 1
Ceylan Birgul 83 TUR 1 1 0
Lebloch Jan 99 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 0
Štěpánek Dominik 02 Kaplice 1 1 0
Kostrzewski Jaroslav 76 Entre.PL team 1 1 0
Silný Karel 63 Opava 1 1 1
Rakus Kornel 70 Igosport 1 1 0
Ouhrabka Jakub 80 - 1 1 1
Zahradníková Linda 02 Sokol Studenec 1 1 0
Fišer Vojtěch 00 Atletika Jablonné nad Orlicí 1 1 0
Chocholáč Jan 85 TJ Valašské Meziříčí 1 1 1
Jurčík Ján 68 KKM Čadca 1 1 0
Řehák Tomáš 79 Lukostřelba Jablonné 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Hnát Petr 74 DUKO Rýmařov 1 1 1
Panaet Adelina 93 RUM 1 1 0
Zarnik Sebastjan 77 SLO 1 1 0
Fortin Aleksandra 72 SLO 1 1 0
Valenzuela Hannah 93 USA 1 1 0
Čivrný Matyáš 04 SKI Vysoké n.J 1 1 0
Štrbíková Sofie 01 Atletika Jablonné nad Orlicí 1 1 0
Kozlovský Alexandr 00 Školní sportovní klub Rožnov p. R. 1 1 1
Siročák Petr 78 xxx CF 1 1 1
Kajnar Tomáš 78 BIKE TEAM Zlaté Hory 1 1 1
Richter Martin 96 Spona Teplice 1 1 1
Paulus Lukáš 02 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Žďárský Václav 71 RC Narval 1 1 1
Coufal Patrik 75 Hospic Prachatice 1 1 1
Lubojacký Kamil 71 1. běžecký Jablunkov 1 1 1
Strouhalová Anna 01 SKI Fortex Moravský Beroun 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Blaha Milan 77 Vyšehoří 1 1 1
Králová Michaela 79 SK Chotěboř 1 1 1
Sklenička Petr 74 BD Kalgarta 1 1 1
Kantor Ivo 90 Třinec 1 1 1
Rosa Susana 92 POR 1 1 0
Holub Pavel 73 CK Stará Ves 1 1 1
Ženčák Jaroslav 61 TJ Šumperk 1 1 1
Galhardo Catia 88 POR 1 1 0
Vávra Martin 63 TJ Jiskra Hořice 1 1 1
Danielsen K. Karoline 79 NOR 1 1 0
Suk Patrik 97 Tábor Suchý Důl 1 1 0
Boháč Karel 47 Ligo 2000 Tábor 1 1 1
Kreisinger Jan 84 AK Kroměříž 1 1 1
Skrbek Miloslav 81 Semily 1 1 1
Rukhlyada Elena 86 RUS 1 1 0
Horák Vilém 01 Diana Sport 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Pešek Kamil 80 Kameničky 1 1 0
Žofka Pavel 69 Alpa Ostrava 1 1 1
Ghita Ionut 89 RUM 1 1 0
Machačka Martin 75 Spartak Rokytnice nad Jizerou 1 1 1
Sustarsic Mateja 73 SLO 1 1 0
Bostan Adrian 84 ROU 1 1 0
Sládek Jaroslav 80 TJ Dynamo Cvrč. 1 1 1
Abrahám Luděk 75 SK Hronov 1 1 1
Kawuloková Jana 98 SKI Mosty 1 1 1
Rychtera Matěj 98 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Hožczek Jan 42 Ciezyn 1 1 0
Petr Michal 04 INS ATELIÉR Náchod 1 1 0
Žužka Marek 83 HO Karviná 1 1 1
Vilímková Michaela 99 Kaplice 1 1 0
Dobšíček Pavel 80 SK Hronov 1 1 1
Maixnerová Jana 86 - 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Švihel Miroslav 58 BS Slopné 1 1 1
Krpata Kamil 52 TJ Karlovice 1 1 1
Sloboda Josef 46 Trnava 1 1 0
Adolfová Pavlína 96 TJ Spartak Vrchlabí 1 1 0
Sadílková Zuzana 78 Ekodrill 1 1 1
Hrstka Miroslav 46 TJ Sokol Jesenice 1 1 1
Pilgrová Jana 82 OB Česká Třebová 1 1 0
Nádeníčková Michaela 79 AAC Brno 1 1 1
Vodička Mirek 92 Hradec Králové 1 1 1
Malinovska-S. Agnieszka 72 POL 1 1 1
Szczesniewski Milosz 89 POL 1 1 0
Brzobohatý Pavel 72 Atletika Zábřeh 1 1 1
Klímová Michaela 00 SK Čečova České Budějovice 1 1 0
Samsonchyk Ernest 92 UKR 1 1 0
Hunt Nicole 70 USA 1 1 0
Plecháčová Barbora 04 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Hackenbrook Dylan 86 CAN 1 1 0
Nechvílková Anežka 96 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 1
Volovec Michal 78 xxX 1 1 1
Dubšíková Michaela 87 - 1 1 1
Mařák Tomáš 73 Z hor Team 1 1 1
Burda Vojtěch 87 - 1 1 1
Sonia Pinto 92 POR 1 1 0
Baczynski Wojciech 81 POL 1 1 0
Kobliha Milan 57 LRS Vyškov 1 1 1
Schindler Tomáš 92 TJ Frenštát p. R. 1 1 1
Jadrný Lubomír 73 Vencl tým Ústí nad Orlicí 1 1 1
Polášek Jan 83 SK Hranice 1 1 1
Němeček Miloš 71 ŠSK Borotín 1 1 1
Votočková Pavlína 99 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Marková Adéla 93 TJ Frenštát p. R. 1 1 1
Tirinzoni Mabel 91 ITA 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Cako Balazs 92 HUN 1 1 0
Kuhar Nejc 85 SLO 1 1 0
Kohutová Veronika 89 Orlová 1 1 1
Schwarz Jan 87 Havířov 1 1 1
Pošepný Ladislav 93 SK Nové Město nad Metují 1 1 0
Hanušová Dominika 98 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Vyšanský Eduard 00 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Martinho Carla 85 POR 1 1 0
Trajanovska Simona 91 MKD 1 1 0
Kus Erkan 88 TUR 1 1 0
Barbuscio Marco 92 ITA 1 1 0
Komínek Luboš 01 TJ Semily 1 1 0
Jašek Ondřej 77 Atletika Zábřeh 1 1 1
Prisneac Cristian 84 ROU 1 1 0
Haškovcová Ludmila 57 Hustopeče 1 1 1
Nydrle Matyáš 03 Sokol Nová Paka 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Wawrzyczek Josef 54 Biathlon Karviná 1 1 1
Esen Nilay 87 TUR 1 1 0
Matějovský Jan 81 Praha 1 1 1
Kysnarová Aneta 04 České Budějovice 1 1 0
Šťastný Jaromír 30 LIGA100 Praha 1 1 1
Bayram Muzaffer 90 TUR 1 1 0
Kopetová Marie 83 Praha 1 1 1
Setunský Oldřich 48 ŠK Houštka 1 1 1
Jelínková Magdalena 45 Hvězda SKP Pardubice 1 1 1
Oehlund Erik 80 SWE 1 1 0
Willems Bjorn 91 BEL 1 1 0
Mctaggart Scott 77 AUS 1 1 0
Tvrzová Veronika 99 AK Včelná 1 1 0
Červenka Jaroslav 79 Dobřenice 1 1 1
Laštovička Martin 77 Statek Hrubź Lochovice 1 1 1
Stejskal Přemysl 87 Olomouc 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Beneš Pavel 02 Kaplice 1 1 0
Košťál Karel 72 Lempl Boys Hořice 1 1 1
Jirásek Stanislav 65 Hradec Králové 1 1 1
Řádová Martina 95 Spartak Vrchlabí 1 1 1
Zahrádka Tomáš 71 Z hor Team 1 1 1
Filipec Rostislav 68 SK Valašské Království 1 1 1
Urbiš Vilém 54 Spartak 1 1 1
Chmelík Tomáš 92 AO Slavia Havířov 1 1 1
Štočková Věra 61 SKI Jilemnice 1 1 0
Kovaluk Miroslav 77 TT Ostrava 1 1 1
Simpson Robbie 91 GBR 1 1 0
Jumper Hannah 93 USA 1 1 0
Reboulet Margaux 91 FRA 1 1 0
Hlein Hans Peter 52 LTF Mospingen 1 1 1
Valenta Marek 02 TJ Semily 1 1 1
Cihlářová Martina 79 Maraton centrum Jičín 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Šír Václav 66 Spartak Rokytnice nad Jizerou 1 1 1
Richter Filip 03 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 0
Hojač Mojmír 58 TJ Jiskra Tanvald 1 1 1
Patterman Pavel 73 HO Vrbno pod Pradědem 1 1 1
Zbuzek Jaroslav 65 KL Sport Most 1 1 1
Friedel Jan 77 Beroun 1 1 1
Milanovic Emilija 94 SRB 1 1 0
Vaníček Radim 82 neregistrován 1 1 1
Corntwhite Thomas 85 GBR 1 1 0
Lubínek Lubomír 60 SVT Zlín 1 1 1
Strouhal Jakub 01 SKI Fortex Moravský Beroun 1 1 0
Binar Ondra 01 SPARTAK Police nad Metují 1 2 0
Skalský Roman 75 Salomon 1 1 1
Kamyc Petr 82 Bělá nad Radbuzou 1 1 1
Rödel Gerhard 53 VFL Dresden - Bühlau 1 1 0
Holoubková Petra 90 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Pechek Pavel 83 Trisk České Bodějovice 1 1 1
Zeman Zdeněk 68 Všechovice 1 1 1
Gaggi Alice 87 ITA 1 1 0
Vašíček Tomáš 03 TJ Maratonstav Úpice 1 1 0
Lyalikov Nikolay 92 RUS 1 1 0
Suchý Pavel 69 TJ Cyklorenova Cvikov 1 1 1
Bogdał Paweł 76 ULKS Bystrzyca Klodzka 1 1 0
Horák Jaromír 66 Diana Sport 1 1 1
Pešava Jan 72 AO Jablonné nad Orlicí 1 1 1
Genserek Michal 91 Ostrava 1 1 1
Vejvara Pavel 79 Cyklo Jiřička České Budějovice 1 1 1
Delov Vladimir 92 MKD 1 1 0
Slabe Matic 93 SLO 1 1 0
Rychlík Martin 99 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 0
Hošek Ondřej 95 KB OEZ Letohrad 1 1 1
Petersen Paul 92 USA 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Zuzánek Jiří 63 Spartak Rokytnice nad Jizerou 1 1 1
Gorba Deniss 70 Latvia 1 1 0
Mražik Karel 59 Kaplice 1 1 1
Vévoda Ivan 60 AK Perná 1 1 1
Dlab Ladislav 70 Roztoky u Jilemnice 1 1 1
Mahutová Bohumila 86 Fialové Kobry 1 1 1
Břicháček Stanislav 92 Lom 1 1 1
Kroul Josef 73 Atletika Zábřeh 1 1 1
Slivečka Jan 89 VŠB TU Ostrava 1 1 1
Adamovský Pavel 72 Rekrea Nusle 1 1 1
Kierczak Aleksander 63 - 1 1 0
Šácha Jan 90 Ostrava 1 1 1
Hrouda Václav 99 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Griffin James 92 IRL 1 1 0
Muszynski Filip 91 POL 1 1 0
Doran James 83 IRL 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Maliga Petr 83 SKI Alp Třinec 1 1 1
Brzezina Sandra 89 SBD Energetik Rybnik 1 1 0
Kryske Rene 73 Kopřivnice 1 1 1
Smetánková Bára 75 Říčanský Slimáci 1 1 1
Andjelkovic Milica 92 SRB 1 1 0
Samcová Romana 97 1. běžecký Jablunkov 1 1 1
Hulmáková Nikola 04 SK Čečova České Budějovice 1 1 0
Plecháč Jakub 04 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 0
Haakenstad Anita 68 NOR 1 1 0
Drobný Viktor 74 Říčanský Slimáci 1 1 1
Tarchala Marcin 79 Glucholazy 1 1 1
Bumbová Martina 69 České Budějovice 1 1 1
Kubr Jaroslav 90 AC Laura Praha 1 1 1
Sokol Jan 83 TJ Sokolov 1 1 1
Bach Geraldine 92 SUI 1 1 0
Knotek Ondřej 90 Fenix Ski Team Jeseník 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Schejbal Oldřich 92 AK Olymp Brno 1 1 1
Ivanov Jan 00 SKI Skuhrov nad Bělou 1 1 1
Polachová Lenka 69 TJ LIGA 100 Olomouc 1 1 1
Háková Tereza 01 TJ Spartak Vrchlabí 1 1 0
Němec Petr 78 - 1 1 1
Duka Marinko 77 CRO 1 1 0
Čada Jiří 48 KČT Nýrsko 1 1 1
Kudrnáč Jakub 02 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Špaček Jiří 64 HS Dolní Morava 1 1 0
Balatka Jaroslav 54 SKP Maják Jablonec nad Nisou 1 1 1
Schuchard Eric 69 - 1 1 1
Jančák Tomáš 95 TJ Frenštát p. R. 1 1 1
Portyšová Lucie 90 ISCAREX Česká Třebová 1 1 1
Dvořák Vojtěch 03 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn 1 1 1
Toninelli Antonio 84 ITA 1 1 0
Caulkins Chase 92 USA 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Šrenková Zuzana 96 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn 1 1 0
Baráková Barbora 02 Spartak Vrchlabí 1 1 0
Šefcová Eva 64 Spartak Police 1 1 1
Přibyl Martin 93 KB Jílové 1 1 1
Harvánek Tomáš 97 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 0
Novotný Vojtěch 93 Sokol České Budějovic 1 1 1
Waloszková Michaela 83 - 1 1 1
Trpišovský Tomáš 72 Biatlon Jílové 1 1 1
Kysel Jirka 84 České Budějovice 1 1 1
Stantejský Michal 84 SAC Špindlerův Mlýn 1 1 1
Kopecký Michal 94 Hvězda SKP Pardubice 1 1 1
Šesták Jakub 05 TJ Maratonstav Úpice 1 1 0
Půbalová Nela 04 ČKL Harrachov 1 1 0
Havlíčková Vendula 84 VSK Humanita Praha 1 1 1
Wiesnerová Lenka 69 Spartak Police nad Metují 1 1 1
Farcoz Massimo 92 ITA 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Mayr Andrea 79 AUT 1 1 0
Lánský Roman 79 ROPAMAN 1 1 1
Stejskal Ladislav 77 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 1 1
Sigmund Radek 70 Tým city partnerství Salzkotten-Bystrice 1 1 1
Rác Václav 70 Stružinec 1 1 1
Hejtmánek Jindřich 69 - 1 1 1
Osborne Adam 76 GBR 1 1 0
Filingerová Aneta 81 Říčanský Slimáci 1 1 1
Bergerová Veronika 03 Sokol Studenec 1 1 0
Kovačik Ľuboš 66 MANÍN Považská Bystrica 1 1 0
Šimková Johanka 93 Fortex Moravský Beroun 1 1 1
Jovanovic Milan 93 SRB 1 1 0
Rataj Jan 73 Dukla Praha 1 1 1
Hiánek Petr 87 jabbim.cz team 1 1 1
Pálka Jiří 85 Valašská Bystřice 1 1 1
Fojtů Ondřej 94 Přerov Lověšice 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Vaglia Federico 91 ITA 1 1 0
Cicko Aldin 91 BIH 1 1 0
Stráník Aleš 50 Blansko 1 1 1
Kožíšek Václav 66 SK Čtyři Dvory České Budějovice 1 1 0
Šíp Ladislav 64 SCMT Liberec 1 1 1
Hofman Josef 81 SPS Sázava 1 1 1
Pastor Patrik 01 - 1 1 0
Frick Gerd 74 ITA 1 1 0
Mikulic Nikola 90 CRO 1 1 0
Vaněk Martin 69 Frenštát pod Radhoštěm 1 1 1
Čopjan Pavel 85 Abadzikra 1 1 1
Loudová Pavla 68 Jilemnice 1 1 1
Strnad Josef 02 Jablonné nad Orlicí 1 1 0
Binar Jáchym 07 SPARTAK Police nad Metují 1 1 0
Král Josef 40 ISCAREX Česká Třebová 1 1 1
Skala Roman 72 Praha 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kalvoda Břetislav 55 Cyklosprint Cvikov 1 1 1
Riveros Johana 85 COL 1 1 0
Höll Petr 68 Tatran Chodov 1 1 1
Pavlů Robert 80 SK Ježíš 1 1 1
Żelioski Jerzy 52 Cieszyn 1 1 0
Furey Brian 80 IRL 1 1 0
Mitrusová Nikola 97 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Varvařovský Ivo 65 Jilemnice 1 1 1
Cvičková Andrea 75 Matrix 1 1 1
Lupiežowiec Piotr 77 MK Centrum Dziegielów 1 1 0
Kraus Jiří 75 Koha Náchod 1 1 1
Horáček Dominik 98 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Pěnička Slavomír 81 Hodkovice nad Mohelkou 1 1 1
Zisko Balasz Valter HUN 1 1 0
Gaudelová Jana 57 Sokol Horní Branná 1 1 1
Defontaine Pierre 92 FRA 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Mácha Daniel 90 Jičín 1 1 1
Supík Svatopluk 67 Hella Mohelnice 1 1 0
Borek Petr 70 Brzdy Horní Čermná 1 1 1
Ryan Denise 67 IRL 1 1 0
Hornych Miroslav 80 Spartak Police nad Metují 1 1 1
Pešková Alena 83 AAC Brno 1 1 1
Zubani Silvia 92 ITA 1 1 0
Mráčková Vendula 00 Olfin Car-Vella Trutnov 1 2 1
Divišová Alice 71 Šumperk 1 1 0
Máder Zdeněk 03 Spartak Vrchlabí 1 1 0
Švec Milan 63 Špindlerův Mlýn 1 1 1
Brennan Claire 94 IRL 1 1 0
Křížová Iva 99 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn 1 1 1
Adámková Jana 96 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 1
Kevan James 87 IRL 1 1 0
Rysulová Eliška 99 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Hron Jan 81 Šutry Prachatice 1 1 1
Petrusic Veselin 76 MNE 1 1 0
Gregor Radek 74 Táčekistán 1 1 1
Murčo Matěj 96 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 1
Vlček Pavel 85 Lom - Loučná 1 1 1
Doležálek Zdeněk 55 Liga 2000 Tábor 1 1 1
Málek Daniel 34 Jílové 1 1 1
Svobodová Kateřina 02 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Bryknar Radek 95 TJ Frenštát p. R. 1 1 1
Smetana Jiří 90 Thaiboxing gym Zlín 1 1 1
Ambros Jakub 87 MK Kopřivnice 1 1 1
Kleist Anders 80 SWE 1 1 0
Guillen Neido 85 VEN 1 1 1
Navrátil Petr 97 Svědci Kozubovi 1 1 1
Volčková Ivana 82 SK Ježíš 1 1 1
Dresler Roman 81 Lanškroun 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Mangion Caroline 81 MON 1 1 1
Talabira Robert 77 UKR 1 1 0
Kubicová Věra 53 VSK VŠB TU Ostrava 1 1 1
Baaziz Jamal 83 MON 1 1 0
Knebl Vladislav 35 Toma Otrokovice 1 1 1
Šatra Alois 58 Tatran Velké Hydčice 1 1 1
Ifrim Constantin 85 ROU 1 1 0
Poklop Martin 88 FORTEX Moravský Beroun 1 1 1
Vorlová Dana 65 Český Krumlov 1 1 1
Mareš Petr 76 SK Jíra 1 1 1
Tešnár Marek 75 Yogi Racing Ostrava 1 1 1
Buyukbezgin Suleyman 81 TUR 1 1 0
Sova Stanislav 92 Svědci Kozubovi 1 1 1
Bajzík Martin 71 TJ Valašské Meziříčí 1 1 1
Kociánová Marie 46 Křenovice 1 1 1
Schotner David 78 Jiskra Horní Maršov 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Hančová Petra 96 TJ Spartak Vrchlabí 1 1 0
Nikolic Marko 92 SRB 1 1 0
Vujadinovic Stojan 90 MNE 1 1 0
Martinák Jiří 60 Fort SMC Ústí nad Orlicí 1 1 1
Kunčar Vít 66 CRAFT TEAM Luhačovice 1 1 1
Šrajer Jenda 91 SSK Vítkovice Black Team 1 1 1
Bambas Josef 71 Fokoláre Brno 1 1 1
Sedlák Radek 74 RH Kartouzy Valdice 1 1 1
Jansa Radek 00 SPARTAK Police nad Metují 1 1 0
Harcubová Jana 68 SKI Jilemnice 1 1 1
Novotný Pavel 81 Holusport Třebeš 1 1 1
Maslovaric Milos 93 MNE 1 1 0
Trojanová Hana 00 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Celuch Milan 66 Slavia Havířov 1 1 1
Kyncl Jiří 58 Česká Třebová 1 1 0
Bartůňková Andrea 01 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kopecký Jan 90 Hvězda SKP Pardubice 1 1 1
Senetová Míla 72 Blaženky s.r.o. 1 1 1
Jekabsons Kaspars 82 LAT 1 1 0
Havlíčková Libuše 55 - 1 1 0
Obrin Tadeáš 02 Besednice 1 1 0
Westrmaier Jiří 53 SKWestrmaier Kolová 1 1 1
Fanderlíková Abigeil 99 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 0
Turk Abdulkabir 76 TUR 1 1 0
Černý Jaroslav 02 Spartak Police nad Metují 1 1 0
Lámr Tomáš 88 Bukovina 1 1 1
Štefková Jitka 99 SKI Skuhrov nad Bělou 1 1 0
Kosáčková Andrea 98 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Šidelíř Jakub 06 Besednice 1 1 0
Pytelka Václav 45 Plzeň 1 1 1
Heigl Thomas 80 AUT 1 1 0
Orlík Pavel 77 Ostrava 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Fiebelová Jana 02 SK Čečova České Budějovice 1 1 0
Meloun Ondřej VCB České Budějovice 1 1 1
Ulvrová Martina 02 Dynamo Unhošť 1 1 0
Chládek Marcel 68 Rakovník 1 1 1
Stloukal Jaroslav 68 JSRT Adamov 1 1 1
Berger Ondřej 04 Sokol Studenec 1 1 0
Koucká Zuzana 93 SEBA 1 1 1
Šimíček Marek 71 Orel Horní Moštěnice 1 1 1
Jolmes Henning 89 Tým city partnerství Salzkotten-Bystrice 1 1 0
Rapčan Lukáš 78 Tým city partnerství Salzkotten-Bystrice 1 1 1
Pak Huseyin 91 TUR 1 1 0
Žák Artur 79 Hermes Swidnica 1 1 1
Fof Ladislav 83 Vřesník 1 1 1
Michlovský Jiří 88 AK Perná 1 1 1
Lichý Dušan 67 Třinec 1 1 1
Strahl Martina 87 SUI 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kozina Tomáš 75 Domažlice 1 1 1
Rendlová Petra 78 Podolí 1 1 1
Hodboď Miroslav 74 SKP Atletik Nymburk 1 1 1
Paštika Jiří 65 Trisk České Bodějovice 1 1 1
Záveský Richard 63 Orel Česká Třebová 1 1 1
Freiblová Eva 62 TJ Maratonstav Úpice 1 1 1
Váňa Lukáš 86 VŠB-TU Ostrava 1 1 1
Coenen Nora 91 GER 1 1 0
Losman Petr 79 PSK Olymp Praha 1 1 1
Bílek Aleš 93 Palkovice 1 1 1
Krákora Ondřej 03 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 1
Šístek Daniel 75 OB Sparta 1 1 1
Kallenberg Michael 91 GBR 1 1 0
Říha Petr 87 - 1 1 1
Pavlica Petr 63 ŠSK Újezd nad Lesy 1 1 1
Zelinka Miloslav 24 Sabzo Praha 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Frýdl Tomáš 83 SKMP Praha 1 1 1
Minka Martin 65 Dolní Lánov 1 1 1
Vargas Espinosa Jairo 82 COL 1 1 1
Luňák Hynek 92 Krkonoše Vrchlabí 1 1 1
Študlar Jiří Sedlce 1 1 1
Blažková Lenka 88 Sokol Skuhrov 1 1 1
Kratochvíl Kryštof 93 AC Pardubice 1 1 0
Karban Zdeněk 77 ASC Dukla Veslování Praha 1 1 1
Rozman Ladislav 54 Cyklolaso Brno 1 1 1
Honsová Hana 79 ISCAREX Česká Třebová 1 1 1
Pelsőczy Attila 83 HUN 1 1 0
Zikmund Zdeněk 67 OOB Nová Paka 1 1 1
Gašper Vladimír 89 Sokol Nové Strašecí 1 1 1
Moldrzyk Pavel 92 - 1 1 1
Važanová Lucie 02 Police nad Metují 1 1 0
Děcký Zdeněk 59 Ostrava 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Mach Ladislav 47 Šachy Lužany 1 1 1
Krejčí Radovan 06 SK Čečova České Budějovice 1 1 0
Skyba Pavel 74 Milovice 1 1 1
Horká Ludmila 92 AC Syner Turnov 1 1 1
Peška Martin 97 TJ Spartak Vrchlabí 1 1 1
Glyva Evgenii 83 UKR 1 1 0
Mráček Pavel 83 Berfcola 1 1 1
Vernarský Jaroslav 67 TJ Slezan Frýdek-Místek 1 1 1
Diaz Malik 91 MON 1 1 0
Macků Jaroslav 63 Ostrava 1 1 1
Břečka Dominik 99 Sokol Velké Hamry 1 1 0
Kreželok Rafal 85 Istebna 1 1 0
Šlauf Václav 03 SKI Vysoké nad Jizerou 1 1 0
Adamec Tomáš 85 Letohrad 1 1 1
Kenny Suzanne 79 IRL 1 1 0
Ryšavý Jiří 58 SK OB Ostrava 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Hřebičková Hana 77 Šumperk 1 1 1
Petříková Radka 00 Jablonné nad Orlicí 1 1 0
Grebennikov Pavel 99 SKI Skuhrov nad Bělou 1 1 0
Muller Tadeáš 01 Spartak Vrchlabí 1 1 0
Vladkov Stoyan 91 BUL 1 1 0
Malát Jan 69 Boršov nad Vltavou 1 1 1
Svoboda Petr 68 ČKS SKI Jilemnice 1 1 1
Brunner David 92 AUT 1 1 0
Smažíková Petra 99 SKI Skuhrov nad Bělou 1 1 0
Klajsková Blanka 70 Třinec 1 1 1
Salači Petr 56 Sokol Opava 1 1 1
Hruška Milan 59 Sportovní spolek Radost 1 1 1
Navrátil Bedřich 52 Český Krumlov 1 1 1
Dražan Jaroslav 81 Oxygen Příbram 1 1 1
Man Jan 74 - 1 1 1
Kubíček Michal 73 RH Kartouzy Valdice 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Auerswald Tomáš 98 TJ Spartak Vrchlabí 1 1 0
Knápek Lubomír 59 LK Šumperk 1 1 1
Šantavý Zbyněk 80 RS ISCAR s.r.o 1 1 0
Hynčicová Petra 94 Dukla Liberec 1 1 1
Hájek Václav 90 Česká Třebová 1 1 1
Nela Ramazan 91 ALB 1 1 0
Voráček Karel 63 Sokol Dolany 1 1 1
Duchoslav Adam 05 Jaroměř 1 1 0
Marek Petr 73 AXIA CZ Lanškroun 1 1 1
Teska Václav 94 Lochovice 1 1 1
Burrier Georges 79 FRA 1 1 0
Bajerová Ilona 58 Tupesy 1 1 1
Kocián Jakub 00 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Scholz Vojtěch 92 Machov 1 1 1
Jamrik Miroslav 57 Orlová 1 1 1
Hamroziová Aneta 97 TJ Dolní Lomná 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Niescior Paulina 91 POL 1 1 0
Dvořák Jan České Budějovice 1 1 1
Marsova Elena 85 RUS 1 1 0
Tomášek Petr 70 SVARTES Hořice 1 1 1
Čapek Milan 65 Syřenov 1 1 1
Kulík Vlastimil 66 Bakov nad Jizerou 1 1 1
Sprinz Matúš 97 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn 1 1 0
Balog Lukáš 90 - 1 1 1
Koleva Vanya 82 BUL 1 1 0
Janoušek Hynek FFÚK 1 1 1
Prais Marcel 93 Sokol Křemže 1 1 1
Harabiš Zbyněk 65 Author Tufo Zlín 1 1 1
Novotná Adéla 98 SK Čečova České Budějovice 1 1 0
Cejnar Václav 51 SKP Hradec Králové 1 1 1
Bartoš Edwin 68 - 1 1 1
Kopecká Jaroslva 66 Veletín 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Semeráková Johana 98 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 1
Havlíček Libor 61 OB Jilemnice 1 1 1
Weng Heidi 91 NOR 1 1 0
Matyáš Martin 85 ZŠ Dolní Dobrouč 1 1 0
Turek Jiří 70 SKP Český Krumlov 1 1 1
Lakatoš Robi 79 ČR 1 1 1
Štefík Dušan 74 SK Ježíš 1 1 1
Kořistka Tomáš 72 Fialové kobry 1 1 1
Šibravová Lenka 82 KER Team Praha 1 1 1
Jerzy Jaroslaw 69 Iskra Jaszkowa 1 1 0
Pusz Pawel 81 ULKS Bystryca Klodzka 1 1 0
Hebík Štěpán SK Včelná 1 1 1
Ondřej František 84 - 1 1 1
Wurst Milan 82 BIATLON Břidličná 1 1 1
Fiala Luboš 69 Podhorní Újezd 1 1 1
Meisner Patrik 95 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Charvát Adam 04 Vrchlabí 1 1 0
Ledvina Jan 74 Tatran Chodov 1 1 1
Stibor Jan 89 TJ Sokol Jesenice 1 1 1
Kotek Martin 68 VZS Ostrava 1 1 1
Randák Karel 71 ČKS SKI Jilemnice 1 1 1
Herbs Filip 92 Krkonoše Vrchlabí 1 1 1
Pácha Zdeněk 68 Olympáci 1 1 1
Zajíc Aleš 69 SKMP Opava 1 1 1
Michalský Richard 77 HO Koudel 1 1 1
Vacek Miroslav 77 LTC Bukovice 1 1 1
Libnar Vojtěch 99 Jilemnice 1 1 0
Stosic Kristijan 82 SRB 1 1 0
Jurisic Veronika 77 CRO 1 1 0
Remeš Vojtěch 98 SKI Skuhrov nad Bělou 1 1 0
Hochman Filip 73 FLOPY Software Praha 1 1 1
Závěrková Eliška 97 TJ Semily 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Franek Ondřej 00 BK SAK Karviná 1 1 1
Lopez Miguel Angel 71 MEX 1 1 0
Kožnar Marek 88 Kožnar SKI TEAM 1 1 1
Sismilichová Jiřina 96 Chřibská 1 1 1
Říha Jaroslav 53 Tenis Týnec nad Labem 1 1 1
Holeček Martin 74 Dvůr Králové 1 1 1
Pavel Tomáš 00 Atletika Rtyně v Pokrkonoší 1 1 0
Zeidlerová Jarmila 51 SNB - AVC Praha 1 1 1
Frühauf Petr 91 PSK Olymp Praha 1 1 2
Minařík Martin 67 TTC Olomouc 1 1 1
Vařeka Martin 91 AC Pardubice 1 1 1
Lukavská Michaela 99 SKI Skuhrov nad Bělou 1 1 0
Blake Eric 79 USA 1 1 0
Pela Zbyněk 73 SKI Pax Horní Maxov 1 1 1
Gashazghi Samson K. 84 ERI 1 1 0
Mach Angelika 91 POL 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kašpar Petr 75 BIKE TEAM Zlaté Hory 1 1 1
Růžička Josef 39 Tatran Železná Ruda 1 1 1
Gidak Petra 80 CRO 1 1 0
Morpho Julia 63 George H. Team 1 1 1
Veličková Markéta 79 X-AIR Ostrava 1 1 1
Derková Martina 01 Atletika Jablonné nad Orlicí 1 1 0
Machaň Václav 83 Karate klub Jeseník 1 1 1
Švarc Norbert 72 Mílaři Domažlice 1 1 1
Bozkurt Ridvan 91 TUR 1 1 0
Křenek Radek 86 Frenštát p. R. 1 1 1
Slaměný Oldřich 52 AC Česká Lípa 1 1 1
Adamczyk Martyna 91 POL 1 1 0
Kellezi Ilir 88 ALB 1 1 0
Rylko Vojtěch 89 Mosty u Jablunkova 1 1 1
Gras Damien 91 FRA 1 1 0
Mullen Catherina 92 IRL 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Vítek Jindřich 48 ABK Liberec 1 1 0
Malá Sára 03 Sokol Nová Paka 1 1 0
Brožová Aneta 07 SK Čečova České Budějovice 1 1 1
Krueger Annette 64 Tým city partnerství Salzkotten-Bystrice 1 1 0
Slowiaczek Pavel 40 Bocanovice 1 1 1
Akkoyun Mehmet 89 TUR 1 1 0
Kisza Václav 93 TJ Dolní Lomná 1 1 1
Sajko Jelena 93 CRO 1 1 0
Hrubý Matěj 93 CSKA Vítkovice 1 1 1
Pirk Tomáš 73 Lékařský Tri klub Praha 1 1 1
Gros Petr 83 Jiřetín pod Jedlovou 1 1 1
Doucha Jiří 71 TJ Start Náchod 1 1 1
Szotkowská Lucie 77 1. běžecký Jablunkov 1 1 1
Bubeníček Jiří 68 Sokol Lhota 1 1 1
Ardid Monica 73 ESP 1 1 0
Kluz Jakub 94 TJ Dolní Lomná 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Šaník Jan 97 SKI klub Jablonec nad Nisou 1 1 0
Hyánek Aleš 70 New Balance Team 1 1 1
Hájek František 49 FGT Stolany 1 1 1
Nejman Bedřich 50 AC Náchod 1 1 1
Vondrák Zbyněk 75 Vinařství Vondrák Mělník 1 1 1
Ducháček Bedřich 59 ISCAREX Česká Třebová 1 1 1
Marek Jiří 81 Spona Teplice 1 1 1
Tér Dušan 65 TJ Spartak Police nad Metují 1 1 1
Kučera Jakub 99 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Koceic Marin 75 CRO 1 1 0
Schneider David 81 SUI 1 1 0
Jakoubková Gabriela 00 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Polej Jiří 71 Hronov 1 1 1
Haluzík Marek 74 Dracy Radslavice 1 1 1
Dušková Lada 85 KB OEZ Letohrad 1 1 1
Maršálka Martin 03 ZŠ Broumov - Olivětín 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Toman Bohumír 98 Tábor Suchý Důl 1 1 0
Čanecký Ivan 68 TJ Slovan Skalité 1 1 0
Kukla Karel 64 Teplice 1 1 1
Kolář Petr 72 Domažlice 1 1 1
Sedláček František 40 SOKOL Rychnov n.K. 1 1 1
Pospíšil Jindřich 76 Za Mír 1 1 1
Hanzl Vlastimil 53 Orel Brno-Bohunice 1 1 1
Novák Ondřej 84 Hořice 1 1 1
Waclawek Marek 72 TJ Dolní Lomná 1 1 1
Eglseder Margit 67 AUT 1 1 0
Martiška Petr 81 TJ Frenštát p. R. 1 1 1
Trejbal Michal 82 SKP Mladá Boleslav 1 1 1
Čechová Johana 97 SK Čečova České Budějovice 1 1 0
Kuželka Petr 64 Sokol Postřekov 1 1 1
Stamatovic Milos 93 MNE 1 1 1
Jasenský Oldřich 82 AK Asics Kroměříž 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Havíř Josef 67 Truhlářství Josef Havíř Chýnice 1 1 1
O'Kane Ellie 88 AUS 1 1 0
Mattle Martin 91 AUT 1 1 0
Černoch Michal 77 Dlouhoňovice 1 1 0
Lagushin Vitaly 93 RUS 1 1 0
Korábečný Jakub 80 - 1 1 1
Sevilay Eytemis 93 TUR 1 1 0
Jeřábek Kamil 76 VK Perun Ostrava 1 1 1
Puentes Pedro Jose 85 VEN 1 1 1
Hayrapetyan Ashot 88 ARM 1 1 0
Olosová Ludmila 81 Nemocnice Nový Jičín 1 1 1
Wojtyla Jaromír 70 Lhota u Opavy 1 1 1
Meier Jakub 05 SPARTAK Police nad Metují 1 1 0
Ulas Ergin 92 TUR 1 1 0
Chadim Václav 80 Říčanský Slimáci 1 1 1
Leblochová Jana 04 Oflin Car Vella Trutnov 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Štěpánek Jan 92 TJ Semily 1 1 1
Koszewski Michal 86 Boguszow Gorce 1 1 0
Šilpert Pavel 83 SDH Lhoda 1 1 1
Jiřička Jaroslav 89 Dolní Kalná 1 1 1
Rampírová Julie 99 TJ Frenštát p. R. 1 1 1
Hendrych Jakub 83 Chřibská 1 1 1
Zahula Jan 50 ČD Tanvald 1 1 1
Fissehatsion Mesfn T. 74 ERI 1 1 0
Michalak Jakub 86 AZS Lódź 1 1 0
Vacardová Alice - 1 1 0
Chocholouš David 02 SKI Skuhrov nad Bělou 1 1 0
Stokowy Amanda 94 UKS Diament Jedynka 1 1 0
Kovařík Oldřich 60 TTC Olomouc 1 1 1
Šimůnek Matěj 87 TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou 1 1 1
Jurečková Nikola 98 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Reichel Sten 75 TSV 1872 Pobershau 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Hnátková Anna 92 Sokol Stachy 1 1 1
Panovska Elmira 91 BUL 1 1 0
Zástava Jan 00 Olfin Car-Vella Trutnov 1 2 1
Mikšík Matěj 02 TJ Spartak Vrchlabí 1 1 0
Valeš Pavel 64 NEI Žihobce 1 1 1
Čížek Martin 97 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Líška Ľubomír 53 AK Žilina 1 1 0
Střecha Martin 73 - 1 1 1
Kozlovský Vladimír 99 Školní sportovní klub Rožnov p. R. 1 1 1
Sirotkin Aleksandr 92 RUS 1 1 0
Richter Ondřej 87 Havířov 1 1 1
Holatová Andrea 01 TJ Semily 1 1 0
Paulusová Lucie 04 SKI Jilemnice 1 1 0
Frnka David 79 Jeliman team 1 1 1
Varadi Eniko 91 HUN 1 1 0
Ludrovský Martin 77 Košice 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Strouhalová Jana 74 SKI Fortex Moravský Beroun 1 1 0
Krassa Manfred 44 ŠAK Chodov 1 1 1
Kantor Pavel 63 Palavan Bavory 1 1 1
Holub Petr 66 Olfin Car Vella Trutnov 1 1 1
Pejpal Jiří 34 TJ Liga100 Praha 1 1 1
Zernova Natalia 92 RUS 1 1 0
Gallová Veronika 00 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Mlýnek Vojtěch 90 Orel Huslenky - Halenkov 1 1 1
Vávra Vojtěch 80 - 1 1 1
David Ionut 91 RUM 1 1 0
Lysek Michal 94 TJ Dolní Lomná 1 1 1
Sukač Vladan 89 Palkovice 1 1 1
Bohdanecký Jan 84 Triatlon-hradek.cz 1 1 1
Krejcar Petr 45 TJ Maratonstav Úpice 1 1 0
Horák Vojta 03 Diana Sport 1 1 0
Pešina Jakub 04 Sokol Horní Branná 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Zogata Andrzej 86 1. Běžecký Jablunkov 1 1 1
Šutová Hana 73 Praha 6 1 1 1
Bott Alexandra 79 GER 1 1 0
Sládek Ladislav 49 Sokol Písek 1 1 1
Abraham Roman 71 Lochovice 1 1 1
Rýdl Pavel 67 Studénka 1 1 1
Hrabuška Jaroslav 57 MK Seitl Ostrava 1 1 1
Petránek Radim 83 neregistrován 1 1 1
Zvonar Ivan 94 CRO 1 1 0
Mucha Petr 47 Sokol Kobylisy 1 1 1
Vinduška Petr 93 Atletika Albrechtice 1 1 1
Dočkal Radek 66 Rila Team - Brno 1 1 1
Majchrzak Adam 76 - 1 1 1
Krsek Miroslav 49 ESAB Vamberk 1 1 1
Šlofar Vladimír 97 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 0
Adolfová Vědunka 98 TJ Spartak Vrchlabí 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Šádková Irena 69 X-AIR Ostrava 1 1 1
Hrubý Antonín 64 Cyklo Mokřinka Dolní Lhota 1 1 1
Piloušek Michal 89 Xterra team Hluboká 1 1 1
Nádhera Petr 67 Hradec Králové 1 1 1
Vodička Oldřich 77 Hvězda SKP Pardubice 1 1 1
Brzobohatý Václav 73 ISCAR ČR 1 1 1
Kubečková Radka 69 TJ Maratonstav Úpice 1 1 0
Arabas Josef Krysztof 52 Zabiegani Czestochova 1 1 1
Kloda Marian 68 Karviná 1 1 1
Samšuk Vít 91 HBC Nové Strašecí 1 1 1
Huru Dickson 90 UGA 1 1 0
Plný Filip 87 Sportchallenge 1 1 1
Hahn Claudia 63 SC Kohmcir 1 1 0
Vondra David 94 Vencl tým Ústí nad Orlicí 1 1 1
Dubský Aleš 71 XXX 1 1 1
Bureš Daniel 67 SK Vyhlídka Šternberk 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Sontáková Lenka 91 Atletika Albrechtice 1 1 1
Baetson Hannah 91 GBR 1 1 0
Koblížek Jindřich 48 SK Žamberk 1 1 1
Schmidt Rudolf 67 Suchý vrch 1 1 1
Jakimovski Igor 76 MKD 1 1 0
Haldimann Stefan 79 SUI 1 1 0
Němeček Radim 81 SK Ježíš 1 1 1
Dunka Martin 73 Telemark Klub Špindl 1 1 1
Marková Lenka 85 - 1 1 1
Tišer Matouš 92 SG Jablonec 1 1 1
Kuhn Michal 02 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 0
Špiller Martin 78 Microrisc 1 1 1
Balbáková 03 Kaplice 1 1 0
Kokošek Oldřich 88 Cycling Opava 1 1 1
Scolari Cristina 72 ITA 1 1 0
Pošepný Lukáš 96 TJ Semily 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Novák Lukáš 87 - 1 1 1
Vyskočil Jaromír 46 Sokol Kolín 1 1 1
Eberhart Tanja 89 AUT 1 1 0
Martinka Lukáš 88 MANÍN Považská Bystrica 1 1 0
Čech Matyáš 04 Jilemnice 1 1 0
Kusuro Geoffrey 89 UGA 1 1 0
Bařinová Martina 90 AK Olymp Brno 1 1 1
Konderla Luboš 98 TJ TŽ Třinec 1 1 1
Wawrzynczyk Marta 90 Rybnik 1 1 0
Maternová Kateřina 98 Horní Branná 1 2 1
Tsenov Mitko 93 BUL 1 1 0
Černá Kristýna 93 KB OEZ Letohrad 1 1 1
Labaštová Alena 02 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn 1 1 0
Stefanov Hristo 70 BUL 1 1 0
Becanovic Stefan 90 MNE 1 1 0
Kopp Luboš 92 Nýrsko 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Jenčová Veronika 04 Sokol Velké Hamry 1 1 0
Oelmqiust Frederik 69 SWE 1 1 1
Winsbury John 75 AUS 1 1 0
Medek Martin 96 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 1 1
Tyl Josef 71 Ostrava 1 1 1
Červenka Karel 41 Hora Sv. Kateřiny 1 1 1
Lazar Peter 65 AK Žilina 1 1 0
Štěp Igor 85 TAKT Náchod 1 1 1
Beneš Petr 05 Kaplice 1 1 0
Šilarová Sabina 00 Atletika Jablonné nad Orlicí 1 1 0
Raida Pavel 74 SZZ Krnov 1 1 1
Henclová Alena 94 SKI Skuhrov nad Bělou 1 1 1
Otáhalová Lucie 80 Bystřice pod Hostýnem 1 1 1
Filipiová Eva 86 TJ Šumperk 1 1 1
Ušák Jiří 69 Hostinné 1 1 1
Chochola Petr 77 Jince 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Stoeckert Rene 90 GER 1 1 0
Kovář Daniel 80 Jeseník 1 1 1
Jurák Tomáš 75 MK Kopřivnice 1 1 1
Hložková Veronika 95 SKI klub Jablonec n.N. 1 1 1
Paluch Kamila 94 POL 1 1 0
Žarluk Zdeněk 58 - 1 1 1
Formánková Dita 85 HK Letohrad 1 1 1
Mikhaylova Anastasia 91 RUS 1 1 0
Čipera Radek 64 SK Radvanice 1 1 1
Stránský Tomáš 65 Sparta Praha 1 1 1
Kozjek Tina 93 SLO 1 1 0
Richter Marek 98 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 0
Hojda Petr 57 Spartak Klenčí 1 1 1
Pauliček Adam 00 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn 1 1 0
Zbuzková Blanka 92 KL Sport Most 1 1 1
Mildorf Lukáš 79 HO Start Ostrava 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Vanko Miroslav 73 TJ Obalservis Košice 1 1 0
Cosarca Iulia 90 ROU 1 1 0
Lubojacká Ivana 98 TJ TŽ Třinec 1 1 1
Králík Tomáš 92 - 1 1 1
Kaňkovský Josef 80 - 1 1 1
Roháček Michal 61 MR - Loga.cz 1 1 1
Holub Josef 88 Chřibská 1 1 1
Zemánek Tomáš 79 - 1 1 1
Gajdoš Dušan 73 Červený Kostelec 1 1 1
Mládková Veronika 98 TJ Semily 1 1 1
Vaško Bohuslav 48 Lanškroun 1 1 1
Daněk Michal 96 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 0
Lysák Vlastimil 84 Mikulov 1 1 1
Sudková Tereza 96 LSK Lomnice nad Popelkou 1 1 1
Kašová Anna 54 Barnex Sport 1 1 1
Rucker Oldřich 55 Bonbon Lhota 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Horák Jiří 58 MP Praha 1 1 1
Pešava Jan 00 Atletika Jablonné nad Orlicí 1 1 0
Živný Michal 63 Stromovka Praha 1 1 1
Gerlei Tamas 69 HUN 1 1 0
Moravec Zdeněk 81 Tragro Tram Brno 1 1 1
Vejvoda Jiří 62 SK ASSPRO Náchod 1 1 1
Krejsa Tomáš 77 RENOVAK Rensport 1 1 1
Slabý Josef 61 Sedlec-Prčice 1 1 0
Kavanová Krystína 95 KB OEZ Letohrad 1 1 1
Petr Jaromír 77 SCHOTT Lanškroun 1 1 1
Zuzánek Zdeněk 59 Tatran Jablonec nad Nisou 1 1 1
Gorzolka Petr 91 TJ TŽ Třinec 1 1 1
Vévodová Daniela 65 AK Perná 1 1 0
Dlabač Ladislav 43 AVC Praha 1 1 1
Maier Michelle 91 GER 1 1 0
Bříza Pavel 74 MK Kladno 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kroupa Jan 98 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Slivka Jan 57 KKM Čadca 1 1 0
Adams Lizzie 86 GBR 1 1 0
King Max 80 USA 1 1 0
Sadílek Martin 69 OB Vizovice 1 1 1
Pikorová Blanka 60 - 1 1 1
Griffiths Dewi 91 GBR 1 1 0
Myšák Milan 66 Sokol Jehnědí 1 1 1
Vodička Jan 68 TTC Olomouc 1 1 1
Dorfer Matthias 93 GER 1 1 0
Malík Vít 69 Sokol České Budějovice 1 1 1
Sýkora Lukáš 90 AK Olomouc 1 1 1
Brzobohatá Eliška 04 ISCAR 1 1 0
Šmíd Jiří 84 TJ Neratovice 1 1 1
Anthamatten Martin 84 SUI 1 1 0
Klimeš Pavel 66 HOMEMADE Čukotka 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Samlerová Lucie 86 AC Slovan Liberec 1 1 1
Humphry Bronwyn 92 AUS 1 1 0
Plecháč Michal 99 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 0
Haben Mohamed 87 ERI 1 1 0
Vollmer Mark 80 CAN 1 1 0
Drondoie Alin 92 ROU 1 1 0
Manoku Armando 94 ALB 1 1 0
Bura Libor 63 Svědci Kozubovi 1 1 1
Kubr Martin 92 AC Laura Praha 1 1 1
Bachir Omar 86 MON 1 1 0
Knýř Jan 60 SK Maxtri Liberec 1 1 1
Schejbal Petr 71 Liberec 1 1 1
Iwaniec Mariusz 92 POL 1 1 0
Polák Martin 79 Bakako ZV 80 Nová Paka 1 1 1
Hála Filip 85 Výprachtice 1 1 1
Němec Zdeněk 63 PJR Frenštát p. R. 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Votoček Filip 84 ČKS SKI Jilemnice 1 1 1
Duleba Andrej 58 Púchov 1 1 0
Cadez Ziga 94 SLO 1 1 0
Kudrnáč Vojtěch 97 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Špacír Ladislav 55 Loko Břeclav 1 1 1
Balatka Miroslav 82 SKI Jilemnice 1 1 1
Kohoutková Michaela 82 SK Ježíš 1 1 1
Schütz Filip 97 HSK Benecko 1 1 0
Jančář Stanislav 67 SK Čtyři Dvory České Budějovice 1 1 1
Pőschko František 04 Besednice 1 1 0
Novák Jan 70 TJ Sokol Ostroměř 1 1 1
Martinez Alexis 85 VEN 1 1 0
Topinková Monika 80 OK 99 Hradec Králové 1 1 1
Cavallar Alex 91 ITA 1 1 0
Baran Karel 74 Ostrava 1 1 1
Komarčević Miroslav 77 SRB 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Janžurová Olga 84 SK Ježíš 1 1 1
Price Kristin 81 USA 1 1 0
Háša Michal 81 BAK Bechyně 1 1 1
Erlebach Michal 83 ČSK SKI Jilemnice 1 1 1
Kysela Vojtěch 81 TJ ROB Liberec 1 1 1
Starý Ondřej 98 TJ Spartak Vrchlabí 1 1 0
Bateson Hannah 91 GBR 1 1 0
Kopecký Tomáš 83 Z hor Team 1 1 1
Šesták Jan 03 TJ Maratonstav Úpice 1 1 0
Puchmeltr Michal 92 Osek 1 1 1
Havlík Roman 65 Lošov 1 1 1
Odvárka Jiří 77 Jiskra Horní Maršov 1 1 1
Wilkinson Mary 80 GBR 1 1 0
Farský Štefan 46 Dom srdca Martin 1 1 0
Tvrz Jan 06 Včelná 1 1 0
Čeřovský Jan 75 Hořice 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Stejskal Ladislav 01 ZŠ Máj 2, České Budějovice 1 1 0
Benák Jan 82 Hradec Králové 1 1 1
Sikora Jakub 84 Rossignol Racing Team 1 1 1
Rachová Marie 73 Vodochody - Hoštice 1 1 1
Hejtmánek Jiří 69 Šumperk 1 1 1
Ostrčilík Tomáš 83 Martinice 1 1 1
Zago Didier 78 FRA 1 1 0
Filingr Čeněk 61 BK - FC Kadaň 1 1 1
Merunka Jan 40 MK Kladno 1 1 1
Urbánek Jiří 76 Chlumec nad Cidlinou 1 1 1
Lerch Vladislav 48 ČD Olomouc 1 1 1
Stockert Manuel 88 GER 1 1 0
Bergr Tomáš 71 LSK Lomnice nad Popelkou 1 1 1
Koval Jiří 53 TJ Frenštát p. R. 1 1 1
Šimon Marek 91 Červený Kostelec 1 1 1
Jovanovic Nevena 88 SRB 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Žákovský Filip 81 ČLK Mladá Boleslav 1 1 1
Folber Vladimír 51 Oleško 1 1 1
Mihelic Luka 92 SLO 1 1 0
Vágner Jan 84 Rychlá rota 1 1 1
Cifuentes Rosenberg 61 COL 1 1 1
Lilge-Leutner Carina 60 AUT 1 1 0
Bezucha Jiří 62 OS Pohyb a zdraví 1 1 1
Kadaňka Jan 97 Školní sportovní klub Rožnov p. R. 1 1 1
Richardson James 78 CAN 1 1 0
Pastor Richard 71 - 1 1 0
Vaněk Mikuláš 90 SDH Nové Strašecí 1 1 1
Corbert Syl 69 CAN 1 1 0
Lozanovski Velko 94 MKD 1 1 0
Strnad Karel 77 Spartak Klenčí 1 1 1
Binar Jakub 97 Spartak Police nad Metují 1 2 0
Král Libor 68 AZ Šumperk 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Skalický Jakub 04 Spartak Vrchlabí 1 1 0
Kamenský Peter 69 Most 1 1 1
Holly Piotr 83 Walbrzych 1 1 0
Zeman Filip 04 Besednice 1 1 0
Fyrýt Radek 91 Mlázovice 1 1 1
Mitsov Dimcho 88 BUL 1 1 0
Lupton Anna 78 GBR 1 1 0
Suchanová Pavla 63 TJ Kovo Praha 1 1 1
Krausová Darina 74 MK Kopřivnice 1 1 1
Skořepa Kryštof 01 TJ Semily 1 1 1
Kasal Václav 60 Libínské Sedlo 1 1 1
Pergner Petr 61 Zámek Dobříš 1 1 1
Gavrilov Milana 87 SRB 1 1 0
Moravcová Klára 83 SKI Klub Jablonec nad Nisou 1 1 1
Vejčner Martin 86 TJ Znojmo 1 1 1
Delac Monika 93 CRO 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Machač Karel 68 SKI Jilemnice 1 1 1
Šupová Nikola 03 Ski Jilemnice 1 1 0
Rybáčková Soňa 83 MK Kladno 1 1 1
Hornych Václav 78 Sportchallenge 1 1 1
Peteřík Tomáš 80 Horšovský Týn 1 1 1
Zubatý Jiří 47 AVERFLOR, a.s. 1 1 1
Mrak Tibor 92 SLO 1 1 0
Veselý Petr 73 Squash Plzeň 1 1 1
Divišová Kateřina 97 TJ Šumperk 1 1 1
Svěchota Milan 72 SKOB Ostrava 1 1 1
Březina Martin 78 OOP - Jičín 1 1 1
Adámková Nikol 05 - 1 1 0
Khazova Yulia 83 RUS 1 1 0
Rysulová Marie 02 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Hronová Božena 54 ŠUTRI 1 1 1
Gregora Milan 71 Lanškroun 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Muric Goran 80 CRO 1 1 0
Vlček Tomáš 80 Gumárny Zubří 1 1 1
Doležalová Helena 70 Atletika Zábřeh 1 1 0
Brzák Milan 71 RCP Hradec Králové 1 1 1
Klenner Roman 89 TJ Házená Bystřice pod Hostýnem 1 1 1
Šamberger Karel 58 - 1 1 0
Hubšil Radim 84 Frenštát p. R. 1 1 1
Gülle Dennis 94 Salzkotten 1 1 0
Manning Tommy 76 USA 1 1 0
Buenaventura Yanez Lozano 72 GEQ 1 1 1
Kubina Šimon 95 HSK Benecko 1 1 0
Sobek Miroslav 56 Púchov 1 1 0
Babak Tamila 93 UKR 1 1 0
Schauerová Veronika 96 ČKS SKI Jilemnice 1 1 1
Iida Yujiro 85 JPN 1 1 0
Poklopová Ivana 64 SK UP Olomouc 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Hajský Stanislav 02 TJ Semily 1 1 0
Němec Kamil 75 HZS Vlašim 1 1 1
Votava Jan 89 Mílaři Domažlice 1 1 1
Dufek Tomáš 72 Pardubice 1 1 0
Marhan Milan 68 HO Banka Praha 1 1 1
Tetourová Michala Mladá Boleslav 1 1 1
Byles Adam 82 AUS 1 1 0
Kuder Zenon 88 jabbim.cz team 1 1 1
Kodl Jan 93 ISRT 1 1 1
Handlíř Jan 78 ASK Děčín 1 1 1
Nikolov Yolo 84 BUL 1 1 0
Vyčítalová Pavla 79 Kutná Hora 1 1 1
Martincová Ivana 63 Moravská Slávia Brno 1 1 1
Castaner Cristofol 72 ESP 1 1 0
Kunčík Matěj 04 SKI Sport Horka CZ 1 1 0
Bambušek Petr 72 Loučka 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kollárik Pavol 58 Stříbrnice 1 1 0
Jansa Tomáš 00 Spartak Police nad Metují 1 1 0
Prášil Vojtěch 90 SKI Klub Jablonec nad Nisou 1 1 1
Harty Philip 78 IRL 1 1 0
Novotný Petr 61 NOVIS Praha 1 1 1
Wallenfels Jiří 72 Sokol Královské Vinohrady 1 1 1
Erent Bruno 90 CRO 1 1 0
Masnica Jakub 96 1. běžecký Jablunkov 1 1 1
Trombik Emil 46 Český Těšín 1 1 1
Kynčl Stanislav 64 OK Jilemnice 1 1 1
Stankovic Jelena 89 SRB 1 1 0
Kopecký Jan 82 AC Perná 1 1 1
Jelen Petr 68 Jilemnice 1 1 1
Obrinová Natálie 05 Besednice 1 1 0
Wiedeman René 73 Sokol Podlázky 1 1 1
Fanta Radek 76 GAGARIN Benešov 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Mausser Martin 80 AUT 1 1 0
Turnbull Deahne 79 AUS 1 1 0
Černý Miroslav 74 Králíky 1 1 1
Lanc Martin 83 - 1 1 1
Belovic Valentina 90 CRO 1 1 0
Košek Milan 65 Staněk - Sport - Turnov 1 1 1
Siegel Josef 58 AC Choceň 1 1 1
Jeziorski Piotr 78 Píšť 1 1 0
Rabasová Hana 87 AC Falcon Rokycany 1 1 1
Hejl Jakub 89 AVP, viking.cz 1 1 1
York Chris 91 USA 1 1 0
Figura Pavel 84 Sporák 1 1 1
Menšík Radek 70 Z hor Team 1 1 1
Lemese Monika 68 Latvia 1 1 0
Berger Tomáš 69 SKOB Ostrava 1 1 1
Koudelka Jiří 68 MT Bike Chvojkovice-Brod 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Šimíčková Klára 99 Horní Moštěnice 1 1 1
Joly Jente 91 BEL 1 1 0
Raschupkin Sergii 90 UKR 1 1 0
Herout Daniel 02 SKI Skuhrov nad Bělou 1 1 0
Fogaš Pavol 41 MK Kopřivnice 1 1 1
Vágenknecht František 77 Nová Paka 1 1 1
Chytrý Štěpán 88 Sokol Nové Strašecí 1 1 1
Štrait František 92 Hradec Králové 1 1 1
Bětík Petr 69 Sokol Opava 1 1 1
Šindelek Pavel 82 Pržno 1 1 1
Kábrtová Pavla 00 Atletika Rtyně v Pokrkonoší 1 1 0
Rexa Martin 79 KERDA Team 1 1 1
Höferle Michal 88 AC Domažlice 1 1 1
Pastor Daniel 99 - 1 1 0
Záveský Vojtěch 78 Lázně Bělohrad 1 1 1
Coganová Martina 76 TJ Sokol Nová Paka 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Loučan Jan 72 Dobříš 1 1 1
Bílek Jiří 76 OOP - Jičín 1 1 1
Krákorová Eva 04 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 1
Kalous Petr 77 SK Žamberk 1 1 1
Holíková Zuzana 99 SKI Skuhrov nad Bělou 1 1 0
Zelinski Jerzy 52 Cieszyn 1 1 0
Frydrych Martin 83 Líšná 1 1 1
Minnock Barry 75 IRL 1 1 0
Varholíková Ivana 63 VK Slavia Praha 1 1 1
Lund Megan 83 USA 1 1 0
Blažková Lenka 88 Sokol Skuhrov 1 1 1
Škop Milan 76 Združení zahrádkářů a chatařů Praha - Východ 1 1 1
Rozsypal Vladislav 70 STS Chvojkovice Brod 1 1 1
Honzák Jiří 50 Jičín 1 1 1
Pelzer Lorenc 60 - 1 1 1
Zilic Zoran 82 CRO 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Gašperová Ludmila 87 Sokol Nové Strašecí 1 1 1
Molhanc Karel 50 KČT Nýrsko 1 1 1
Veber Tomáš 74 Mílaři Domažlice 1 1 1
Decock Florence 92 BEL 1 1 0
Mach Patrik 98 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 0
Borek Martin 72 ZAPPA Česká Třebová 1 1 1
Skybová Lucie 87 AK Olymp Brno 1 1 1
Peška Miroslav 98 ULITA Broumov 1 1 1
Zoubek Karel 60 Vanovice 1 1 1
Goepfert Thomas 79 GER 1 1 0
Mráček Pavel 55 TJ Sokol Mšeno 1 1 1
Veselý Jan 94 HBC Nové Strašecí 1 1 1
Dietrich Petr 62 Loučná 956 1 1 0
Macl Přemysl 00 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 1
Břečková Aneta 02 Sokol Velké Hamry 1 1 0
Šlaufová Magdalena 01 SKI Vysoké nad Jizerou 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Adamíková Eliška 86 Fenix Ski Team Jeseník 1 1 1
Ryška Lumir 78 - 1 1 1
Hřebíčková Jana 77 TJ Šumperk 1 1 0
Gregor Jan 79 Velešín 1 1 1
Mulligan Sarah 86 IRL 1 1 0
Vlastník Šimon 99 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Malát Michal Borek 1 1 1
Svoboda Václav 49 SŽDC Praha 1 1 1
Brychta Jiří 74 IS Running Team 1 1 1
Krunka Kamil 86 SK Nové Město nad Metují 1 1 1
Pitts Lukáš 00 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn 1 1 1
Grycman Kazimír 72 Ciechowice 1 1 0
Navrátil Josef 49 SK Stračice 1 1 1
Vokáč Roman 62 Zdice 1 1 1
Maňák Jaroslav 72 Lowdow headside 1 1 1
Szunyog Erika 74 HUN 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kubíček Milan 91 - 1 1 0
Šnobel Zdeněk 65 - 1 1 1
Augusta Čeněk 98 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 0
Knápek Matěj 96 LK Šumperk 1 1 1
Šantejský Michal 84 SAC Špindlerův Mlýn 1 1 1
Pohlová Adélka 07 U Lesovny 1 1 0
Nelson Jordan 92 AUS 1 1 0
Vorel Jan Český Krumlov 1 1 1
Duchoslavová Eliška 02 Jaroměř 1 1 0
Buryška Tomáš 88 VSK Univerzita Brno 1 1 1
Soukup Petr 01 SK Čečova České Budějovice 1 1 0
Bajorová Kamila 83 FARNELL Praha 1 1 1
Kocian Martin 76 - 1 1 1
Schöpf Jan 79 Traged Team 1 1 1
Janák Jaroslav 89 Sokol Dolní Brusnice 1 1 1
Pop Tomáš 71 MK Kopřivnice 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Hána Květoslav 37 Svatobořice-Mistřín 1 1 1
Vršek Radek 95 Lochovice 1 1 1
Dvořák Jiří 63 Viking Jilemnice 1 1 1
Marszalek Jan 97 TJ Dolní Lomná 1 1 1
Capitan Vicente 74 ESP 1 1 0
Kulyk Oleksiy 49 Fenix, Lviv, Ukraine 1 1 0
Šrachta Vladimír 60 Cyklosprint Cvikov 1 1 1
Balogová Markéta 02 Spartak Vrchlabí 1 1 1
Kolic Saldin 93 MNE 1 1 0
Prasad Prasad 75 GBR 1 1 0
Harcuba Jan 98 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Novotný Jiří 59 BK SAK Karviná 1 1 1
Ehrig Rudolf 48 ISCAREX Česká Třebová 1 1 1
Mašek Petr 79 FC Vrchlabí 1 1 1
Trnovský Miloslav 65 HOBUK 1 1 1
Cejnarová Tereza 96 SKI Skuhrov nad Bělou 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kycik Antonín 65 Alarm Kycik 1 1 1
Stanicek Jan 83 RuM 1 1 1
Bartoš Petr 07 Jablonné nad Orlicí 1 1 0
Kopecká Magda 91 AK Perná 1 1 1
Semova Svetlana 76 RUS 1 1 0
Jebavá Kateřina 01 Hostinné 1 1 0
Prokop Jan 72 PSK Olymp-Kerteam 1 1 1
Havlíček Rostislav Jilemnice 1 1 1
Oblak Lenart 91 SLO 1 1 0
Wenk Stephan 82 SUI 1 1 0
Faltová Anežka 97 Tábor Suchý Důl 1 1 0
Matyášová Hana 86 Dolní Dobrouč 1 1 0
Turek Jiří 62 Chaloupky 1 1 1
Černý David 01 Spartak Police nad Metují 1 1 0
Lambert Adrian 85 CAN 1 1 0
Štefko Robert 68 AK Kroměříž 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Belák Jan 82 Hradec Králové 1 1 1
Síbrová Lucie 91 AC Prostějov 1 1 1
Putschögl Jaroslav 39 Sokol Písek 1 1 1
Hecktor Matthias 74 GER 1 1 0
Oplatek Eduard 75 KTP Tábor 1 1 1
Wyatt Jonathan 72 NZL 1 1 0
Fiala Petr 65 Šluknov - Království 1 1 1
Mejsnarová Lenka 74 Roztoky u Jilemnice 1 1 1
Uliesz Jacek 92 Polsko 1 1 0
Charvatová Nikola 98 Spartak Vrchlabí 1 1 0
Lehnert Gerd 60 Německo 1 1 0
Stitkovac Jasmin 91 BIH 1 1 0
Beranová Anna 91 Spartak Police 1 1 1
Kotrle Jakub 98 Šumperk 1 1 0
Šimek Roman 65 Fortex Moravský Beroun 1 1 1
Johanidesová Lea 89 SKP Jablonec nad Nisou 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Randáková Helena 74 ČKS SKI Jilemnice 1 1 1
Herčík Tomáš 86 Splašená lokomotiva Chlumec 1 1 1
Pachtová Iva 70 Ostrava 1 1 1
Zajíček Libor 95 Mlázovice 1 1 1
Fliegl Miloslav 54 Kerteam 1 1 1
Michalus Marek 87 - 1 1 1
Vacek Oldřich 66 HOBUK 1 1 1
Chudá Dominika 78 BK SAK Ložiska Karviná 1 1 1
Libnarová Lucie 02 Jilemnice 1 1 0
Šťovíček Martin 79 Baduna Team 1 1 1
Beshir Robin 01 SK Zdice 1 1 1
Kozák Pavel 76 SK Ježíš 1 1 1
Šindelář Rudold 60 SK Vlaška 1 1 1
Jurkulák Marián 73 - 1 1 1
Papp Ildiko 82 HUN 1 1 0
Závěrková Kateřina 02 TJ Semily 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Frapša Michal 65 TJ Kovo Praha 1 1 1
Mikšl Rostislav 05 Včelná 1 1 0
Bierzak Maciej 91 POL 1 1 0
Sismilichová Jitka 95 Chřibská 1 1 1
Kaliba Štěpán 93 Dukla Liberec 1 1 1
Říha Miroslav 45 Sokol Sadská 1 1 1
Pavlát Vojtěch 85 Groš Team 1 1 1
Zela Radek 78 PJR Frenštát p. R. 1 1 1
Minařík Petr 76 AK Zlín 1 1 1
Cuc Tomáš 80 Poděbrady 1 1 1
Lukeš Petr 92 CZE 1 1 1
Stružková Radka 89 USK Praha 1 1 1
Blaško Štefan 59 Horní Morava 1 1 1
Krátký Luboš 62 Lanškroun 1 1 1
Škoda Ondřej 02 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 0
Roux Laetitia 85 FRA 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Pelevin Ivan 89 RUS 1 1 0
Zieliński Marcin 76 Kolin 1 1 0
Gaspar Jose 77 POR 1 1 0
Mojžíšek Pavel 65 Horní Datyně 1 1 1
de Jesus Sanchez Amada 67 ESP 1 1 0
Mach Jan 56 CSK Teplice nad Metují 1 1 1
Škvrna Pavel 78 Chodovice 1 1 1
Kašpar Zdeněk 63 Fort SMC Ústí nad Orlicí 1 1 1
Růžička Karel 56 Česká Ves 1 1 1
Glier Michal 82 AC Moravská Slávia Brno 1 1 1
Morwood Joe 91 GBR 1 1 0
Venglář Petr 62 Řepiště 1 1 1
Di Giusto Adriana 81 MON 1 1 0
Machek Pavel 61 Vidoň 1 1 1
Švárcová Barbora 97 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 0
Slamiak Stanislav 62 Loko Ostrava 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Adamczyk Piotr 80 Český Těšín 1 1 1
Kellner Libor 71 MUSIL, HYBSKÁ - architekti 1 1 1
Petrásek David 92 Krkonoše Vrchlabí 1 1 1
Gras Michael 91 FRA 1 1 0
Müller Daniel 93 TJ Šumperk 1 1 1
Malaia Natalia 82 UKR 1 1 0
Svoboda Pavel 76 Jeníkovice 1 1 1
Slowioczek Roman 59 MK Seitl 1 1 1
Aldi Kais 75 MON 1 1 0
Klaclová Šárka 93 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1 1 1
Salaba Dan 04 Ski Jilemnice 1 1 0
Piskáček Ota 56 AWT Duchek Team Hluboká 1 1 1
Groš Štefan 61 Groš Team 1 1 1
Vojkůvka Jan 68 Ekofas Ostrava 1 1 1
Malý Jiří 80 SKP Atletik Nymburk 1 1 1
Szotkowski Andrzej 73 1. běžecký Jablunkov 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Bubeník Jiří 69 LRS Vyškov 1 1 1
Kubíček Jakub 91 CK Stará Ves 1 1 0
Smutný Oldřich 48 COOP Mnichovo Hradiště 1 1 1
Kluz Miroslav 70 1. běžecký Jablunkov 1 1 1
Šaníková Tereza 98 SKI klub Jablonec nad Nisou 1 1 0
Hýbl Jaroslav 93 SK Nové Město na Moravě 1 1 1
Podstata Oliver 06 Lážo-plážo Vrchlabí 1 1 0
Hájek Lukáš 05 TJ Maratonstav Úpice 1 1 0
Nekuža Miloš 91 AC Tepo Kladno 1 1 1
Vopat Jan 81 AC Český Krumlov 1 1 1
Marek Ludvík 58 Popocatepetl 1 1 1
Terzin Simona 90 MKD 1 1 0
Kučera Marcel 85 Stružinec 1 1 1
Soukup Martin 06 SK Čečova České Budějovice 1 1 0
Kočí Tomáš 62 Mosty u Jablunkova 1 1 1
Schoenberger Korbinian 84 GER 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Jakoubková Tereza 99 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 1
Polej Vojta 03 Hronov 1 1 0
Netočný Jiří 94 Přerov Lověšice 1 1 1
Čáp Bohuslav 51 Orel Hradec Králové 1 1 0
Kulhánková Anna 04 TJ Spartak Vrchlabí 1 1 0
Spousta Tomáš 92 GVH Hořovice 1 1 1
Ballák Antonín 94 Kaplice 1 1 0
Kolář Václav 40 AVC Praha 1 1 1
Sedláček Jan 46 TJ Liga 100 Olomouc 1 1 1
Janečková Iva 84 SKLO Janeček 1 1 1
Pour Pavel 69 RH Kartouzy Valdice 1 1 1
Hanzlík Jan 00 SSK Vítkovice 1 1 1
Novák Zdeněk 52 Domažlice 1 1 1
Waclawková Izabela 01 TJ Dolní Lomná 1 1 1
Ehl Petr 78 HO Komorni vytah LB 1 1 1
Trendafilov Gjorgji 80 MKD 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Čejka Bořivoj 80 KRB Chrudim 1 1 1
Stančo Ladislav 77 Čelákovice 1 1 1
Bárta Marek 74 BK SAK Ložiska Karviná 1 1 1
Konowalska Mariola 82 POL 1 1 0
Selcuk Selahattin 83 TUR 1 1 0
Jastrzembská Jarmila 64 OB TJ TŽ Třinec 1 1 1
O'Neill Kate 82 IRL 1 1 0
Weldemariam A. Teklay 78 ERI 1 1 0
Faktorová Veronika 84 AO Sokol České Budějovice 1 1 1
Matuszczak Rafał 94 LLKS Osowa Sień 1 1 0
Tůmová Hedvika 90 Praha 1 1 1
Černohorský Dominik 00 AK Litvínov 1 1 1
Štefek Radim 74 1. běžecký Jablunkov 1 1 1
Bednarz Luděk 74 X-AIR Ostrava 1 1 1
Shaku Petro Mamu 84 ERI 1 1 0
Pur Václav 55 Šumperk 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Hazzátko Jan 50 SPONA Teplice 1 1 1
Ondráček Tomáš 77 Brno 1 1 1
Wojtyla Tomáš 77 Čeladná 1 1 1
Fendrych František 52 SK Hakoach Praha 1 1 1
Meier-Brändle Bernadette 72 SUI 1 1 0
Ulfik Rafal 87 Politechnika Slask 1 1 0
Lech Jiří 37 Plky tým Brno 1 1 1
Štěpánek Jiří 78 SK Ježíš 1 1 1
Beran Jiří 77 Spartak Police nad Metují 1 1 1
Kotas Miloš 72 Lanškroun 1 1 1
Šíma Josef 53 Policie ČR Bruntál 1 1 1
Jirka Jakub 80 STAMP Náchod 1 1 1
Rampírová Klára 71 TJ Frenštát p. R. 1 1 1
Heneghan John 82 IRL 1 1 0
Zajac Leszek 83 Walbrzych 1 1 0
Flašar Jan 86 SK Čtyři Dvory Č. Budějovice 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Michalec Viktor 83 Ostravice 1 1 1
Vaccina Tommaso 80 ITA 1 1 0
Chocholová Iva 83 AC Tepo Kladno 1 1 1
Štolfa Martin 74 Spartak Police nad Metují 1 1 1
Juríček Martin 77 Sporting Havana 1 1 1
Rejf Lojza 72 SVARTES Hořice 1 1 1
Hnátková Tereza 92 Sokol Stachy 1 1 1
Panovska Rumyana 66 BUL 1 1 0
Zatloukalová Barbora 03 SKI Jilemnice 1 1 0
Franek Alan 71 BK SAK Karviná 1 1 1
Mikšl Martin 06 Včelná 1 1 0
Valica Dušan 69 - 1 1 1
Čížek Radek 86 Hokej Šumperk 1 1 1
Bierczak Maciej 91 POL 1 1 0
Kožnar Aleš 66 ČKS SKI Jilemnice 1 1 1
Kalac Lovre 81 CRO 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Richtrová Kateřina 01 Jilemnice 1 1 0
Holec František 46 TJ Slezan Frýdek Místek 1 1 1
Pavel Jan 95 Atletika Rtyně v Podkrkonoší 1 1 1
Zdeněk Libor 66 UZ Škoda Plzeň 1 1 1
Frost Anna 81 NZL 1 1 0
Milfait Jiří 41 Sokol Dobříš 1 1 1
Varady Jan 79 Abadzikra team 1 1 1
Crespo Javier 76 ESP 1 1 0
Lugja Genc 71 ALB 1 1 0
Strusková Aneta 06 SK Čečova České Budějovice 1 1 0
Blahnová Vendula 98 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 0
Škoda Aleš 03 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 0
Kapl Libor 65 Rychnov nad Kněžnou 1 1 1
Holý Filip 99 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 0
Pekař Štěpán 94 MARS Svratka 1 1 1
Zgabaj Miroslav 73 MIK Vsetín 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Mock Juergen 78 AUT 1 1 0
Vavřík Jan 84 ŠSK Borotín 1 1 1
Davies Gareth 67 Liga 100 Praha 1 1 0
Mačát Matyáš 99 Sport.Akademie Šp. Mlýn 1 1 0
Šulc Jan 70 Continentál 1 1 1
Boholtan Alina 89 ROU 1 1 0
Škrdová Danuše 65 MK Seitl Ostrava 1 1 1
Kašpar Jiří 74 CTC Fort Ústí nad Orlicí 1 1 1
Zogata Filip 97 TJ Dolní Lomná 1 1 1
Dematteis Martin 86 ITA 1 1 0
Machala Jaroslav 38 Hluk 1 1 1
Sůva Petr 80 AC AKK Hořice 1 1 1
Bouda Zdeněk 80 Death a. d. Huť 1 1 1
Křenek Aleš 85 CK Stará Ves 1 1 1
Abramov Evgenii 83 RUS 1 1 0
Keclík Petr 70 Tilius Praha 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Rygál Libor 62 SK Maxtri Liberec 1 1 1
Hrabuška Radek 89 MK Seitl Ostrava 1 1 1
Petráš Martin 97 - 1 1 0
Zvonarev Sergey 93 RUS 1 1 0
Gräf Jakub 91 Dukla Liberec - DULI 1 1 1
Vinklářová Aneta 03 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Dohnálková Jana 02 SKI Skuhrov n.B. 1 1 0
Majer Pavel 76 Spona Teplice 1 1 1
Švirk Robert 65 York Dobříš 1 1 1
Brown John 69 GBR 1 1 0
Krsek Pavka 72 Lanškroun 1 1 1
Slonek Matouš 97 KB Nové Město na Moravě 1 1 1
Ahmadeev Rinas 89 RUS 1 1 0
Šafář Jaroslav 51 NAA Ústí nad Orlicí 1 1 1
Hrubý Josef 92 Lukov 1 1 1
Grohová Karolína 90 TJ Dvůr Králové nad Labem 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Nágl Marek 68 CTC FORT SMC Ústí nad Orlicí 1 1 1
Voecks Christian 63 Tým city partnerství Salzkotten-Bystrice 1 1 0
Doubek Pavel 78 Spartak Rokytnice nad Jizerou 1 1 1
Szkrbol Filip 92 Svědci Kozubovi 1 1 1
Brzobohatý Václav 98 AŠMB oddíl plavání 1 1 0
Kubena Šimon 95 HSK Brecko 1 1 1
Smith Grahame 66 Vrchlabí 1 1 1
Ardamcová Aneta 07 Kaplice 1 1 0
Samuel Robert 85 GBR 1 1 0
Husička Jiří 48 TJ Liga 100 Olomouc 1 1 1
Hahn Martin 97 SC Kohmar 1 1 0
Nedbal Aleš 80 SK Ježíš 1 1 1
Vondra Jan 75 BUDO klub Lanškroun 1 1 1
Dubský Roman 78 SK Přibyslav 1 1 1
Marek František 41 SK Hronov 1 1 1
Teplíček Libor 68 KVS Náměšť na Hané 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Bailly Gilles 77 SUI 1 1 0
Kočarová Pechková Klára 72 HO SSK Vítkovice 1 1 1
Schmodt Hynek 73 Vrchlabí 1 1 1
Jakoubek Arnošt 52 Staněk - Sport - Turnov 1 1 1
Polášek Robin 91 Ostrava 1 1 1
Nemšák Miroslav 69 TJ Sokol Černovír 1 1 1
Vrága Filip 88 AK Kroměříž 1 1 1
Dunková Olivie 04 Sport.Akademie Šp. Mlýn 1 1 1
Marková Tereza 99 TJ Frenštát p. R. 1 1 1
Calta Petr 94 STO - Cal Team 1 1 1
Kuhn Sebastian 00 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 0
Špinar Rosťa 79 Microrisc 1 1 1
Balcar Adam 78 CB Nové Město nad Metují 1 1 1
Kolaja Jan 81 Sportchallenge 1 1 1
Posker Přemysl 83 Karate klub Jeseník 1 1 1
Hanyš Oldřich 59 Sokol Frýdštejn 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Novák Michal 93 Dětenice 1 1 1
Vytlačil Jiří 81 VSK VŠB - TU Ostrava 1 1 1
Edwards Orlando 75 GBR 1 1 0
Čech Tomáš 00 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Kuthan Vojta 50 Krásná Lípa 1 1 1
Stachová Hana 87 - 1 1 1
Barna Andreea 86 ROU 1 1 0
Koníř Vojtěch 91 Hutisko-Solanec 1 1 1
Šejnoha Pavel 82 Česká Třebová 1 1 0
Jašek Roman 73 AO Kobeřice 1 1 1
O'Farrell Peter 75 IRL 1 1 0
Weinelt Pavel 69 Jirkov 1 1 1
Esser Stefan 99 Salzkotten 1 1 0
Matosevic Matea 89 CRO 1 1 0
Cernic Danijela 77 CRO 1 1 0
Labaštová Lenka 98 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Štefek Jaroslav 62 TJ Sokol Nové Veselí 1 1 1
Kopřiva Josef 52 TC Dvořák České Budějovice 1 1 1
Ševčík Štěpán 96 ČSK Vysoké nad Jizerou 1 1 1
Jendrišák Milan 82 BK Bludoveček 1 1 1
Pucholtová Alena 65 Unhošť 1 1 0
Havránek Ladislav 56 TJ Liga 100 Praha 1 1 1
Olejník Dalibor 65 XORS OFFICE 1 1 1
Winterová Alena 49 TJ Rumburk 1 1 1
Medek Roman 65 BH Triatlon České Budějovice 1 1 1
Udriot Robert 91 SUI 1 1 0
Červinková Klaudie 93 Krkonoše Vrchlabí 1 1 1
Lebeda Václav 94 ŠUTRI 1 1 1
Stepan Zsolt 75 HUN 1 1 0
Benešová Jolana 69 Spartak Police 1 1 0
Kostov Mitko 83 MKD 1 1 0
Silný Josef 61 Trutnov 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Fišer Jiří 67 TJ Sokol Říkov 1 1 1
Metelková Zuzana 85 HO Vrbno pod Pradědem 1 1 1
Uxa Tomáš 65 TT Loko Beroun 1 1 1
Chochola Vladimír 50 MK Kladno 1 1 1
Berná Petra 80 Matrix 1 1 1
Kovář Michal 71 Hospůdka Karolína 1 1 1
Jurča Jaroslav 62 ;-) 1 1 1
Redl Alois 72 AUT 1 1 0
Palzer Toni 93 GER 1 1 0
Zarnik Sebastian 77 SLO 1 1 0
Forsterová Stanislava 78 Domažlice 1 1 1
Mikoláš Milan 42 Beroun 1 1 1
Valenta Michal 01 TJ Semily 1 1 1
Cipl František 51 BON BON Praha 1 1 1
Straub Kerstin 88 GER 1 1 0
Bielesz David 97 TJ TŽ Třinec 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kozlovská Anežka 97 Školní sportovní klub Rožnov p. R. 1 1 1
Sirin Erdogan Mehmet 91 TUR 1 1 0
Holanec Tomáš 99 Tábor Suchý Důl 1 1 0
Žďárský Aleš 61 SK Nové Město n. M. 1 1 1
Frinta Petr 58 AC Náchod 1 1 1
Miler Luboš 65 Strunkovice nad Blanicí 1 1 1
Vaňková Eva 67 Orel Vysoké Mýto 1 1 1
Coubrough James 81 NZL 1 1 0
Lubojacký Jan 02 1. běžecký Jablunkov 1 1 1
Blaha Jindřich 91 BK Vísky 1 1 1
Kralj Juraj 93 CRO 1 1 0
Kaňovský Petr 76 Brno 1 1 1
Holub Miroslav 66 SK Nové Město nad Metují 1 1 1
Zemaník Jan 90 TJ Slezan Frýdek Místek 1 1 1
Vass Vera 83 HUN 1 1 0
Danekova Silviya 83 BUL 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Lysek Jan 89 TJ Dolní Lomná 1 1 1
Šuhaj Jan 03 Besednice 1 1 0
Boháč Jaroslav 85 Polička 1 1 1
Škrábalek Jan 70 Krčský les 1 1 1
Ruhose Rudi 67 Tým city partnerství Salzkotten-Bystrice 1 1 0
Pešavová Eliška 03 Atletika Jablonné nad Orlicí 1 1 0
Zívr Matyáš 04 Vrchlabí 1 1 0
Morávek Tomáš 94 Tábor Suchý Důl 1 1 0
Velechovský Jiří 55 SAZS Králíky 1 1 1
Borůvka Tomáš 97 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 0
Kawulok Zbyšek 62 TJ Dolní Lomná 1 1 1
Rychter Antonina 85 POL 1 1 0
Hovorka Karel 51 TJ Petřiny Praha 1 1 1
Zuzánková Tereza 86 OB Jablonec nad Nisou 1 1 1
Götz Adam 97 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 0
Mrkous David 97 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Dlar Ladislav 70 - 1 1 1
Mair Susanne 94 AUT 1 1 0
Svidrová Marcela 64 TJ TŽ Třinec 1 1 1
Křovina Radek 77 Svartes - divize maratonců 1 1 1
Slíž Martin 69 - 1 1 1
Adiyaman Suheyla 88 TUR 1 1 0
Kiprotich Stephan 89 UGA 1 1 0
Hrovat Bostjan 76 SLO 1 1 0
Pilgr Luděk 76 OB Česká Třebová 1 1 1
Groh Radoslav 89 TJ Dvůr Králové nad Labem 1 1 1
Mytrovka Maksym 93 UKR 1 1 0
Dorszynski Grzegorz 83 POL 1 1 0
Malina Libor 70 Maraton Klub Kladno 1 1 1
Sýkora Miroslav 81 Ústí nad Labem 1 1 1
Brzobohatá Martina 78 ISCAR 1 1 0
Šmíd Michal 93 ČKS Ski Jilemnice 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Antoš Jiří 57 SKI Jilemnice 1 1 1
Klimešová Jana 70 VSK Praha 1 1 1
Šamonil Robert 74 Horizont Kola Novák Blansko 1 1 1
Habtom Abraham K. 74 ERI 1 1 0
Drumchev Nikolay 92 BUL 1 1 0
Mapák Jaroslav 72 London Heatside 1 1 1
Tauchman Tomáš 00 Spartak Vrchlabí 1 1 0
Buraas Sindre 89 NOR 1 1 0
Kubr Martin 74 AC Laura Praha 1 1 1
Solsberg Emily 80 CAN 1 1 0
Bacho Jiří 74 - 1 1 1
Knýřová Jitka 63 SK MAXTRI LIBEREC 1 1 1
Jadrníček Petr 57 Lokomotiva Ostrava 1 1 1
Polák Michal 77 Bakako Nová Paka 1 1 1
Haladěj Tomáš 82 Krnov 1 1 1
Němeček David 95 ŠSK Borotín 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Votoček Matyáš 03 ČSK SKI Jilemnice 1 1 0
Dumek Václav 62 Jiskra Tanvald 1 1 1
Marko Martin 73 MANÍN Považská Bystrica 1 1 0
Cahlová Slavomíra 54 LCE Luhačovice 1 1 1
Kufa Leon 64 Třinec 1 1 1
Španihel David 95 KB OEZ Letohrad 1 1 1
Balatka Miroslav 59 SKI Jablonec nad Nisou 1 1 1
Kohut Radek 84 Praha 1 1 1
Schütz Michael 00 HSK Benecko 1 1 0
Pőschko Pavel 01 Besednice 1 1 0
Vyoralová Magda 85 :-) 1 1 1
Dvorský Petr 78 TT Ostrava 1 1 1
Martinho Carla 86 POR 1 1 0
Toroitich Martin 83 UGA 1 1 0
Kupka Martin 82 Nová Paka 1 1 1
Seidlová Eliška 04 SKI Vysoké 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Jaśczak Artur 91 AZS Lódź 1 1 0
Přinda Oldřich 51 USK Slavia TU Liberec 1 1 1
Hásek Jan 91 SKI Klub Jablonec nad Nisou 1 1 1
Waňková Martina 99 TJ Spartak Vrchlabí 1 1 0
Ernest Miroslav 62 Dubí 1 1 1
Matěják Ondřej 95 Krkonoše Vrchlabí 1 1 1
Čermáková Magdalena 91 FORTEX SKI Moravský Beroun 1 1 1
Štastná Renata 85 AC Mor. Slávia Brno 1 1 1
Bayley David 92 AUS 1 1 0
Kopet Luboš 77 Motol Praha 1 1 1
Jelínková Adriana 74 ZOLBOCH ČR 1 1 1
Pucholt Jakub 01 Unhošť 1 1 0
Fátor Hynek 97 Olfin Car-Vella Trutnov 1 1 0
Tvrzník Petr 56 1. běžecký Jablunkov 1 1 1
Stejskal Ladislav 97 4DVCB 1 1 1
Bender Nathan 92 SUI 1 1 0
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Kostadinov Jiří 77 Jiskra Horní Maršov 1 1 1
Sikyta Erik 00 Sportovní Akademie Špindlerův Mlýn 1 1 0
Jirásek Miroslav 99 Atletika Jablonné nad Orlicí 1 1 0
Hejzlar David 89 ABK Bravo Jablonné nad Orlicí 1 1 1
Ostrejšová Karolína 94 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí 1 1 1
Záhorský Pavel 82 SK Dolní Stakory 1 1 1
Filip Karel 55 Nové Strašecí 1 1 1
Meschede Yvonne 94 Salzkotten 1 1 0
Chmelík Jiří 00 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Stockert Rene 90 GER 1 1 0
Koval Radim 74 Frýdek Místek 1 1 1
Šimonová Šárka 72 Červený Kostelec 1 1 1
Jovic Ante 88 CRO 1 1 0
Razým Lukáš 79 Vencl tým Ústí nad Orlicí 1 1 1
Zambrano Maria 70 CAN 1 1 0
Folber Vladimír 77 Oleško 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Mihulka Jindřich 70 Logitron 1 1 1
Vajda Roman 79 - 1 1 1
Lilov Rosen 74 BUL 1 1 0
Bici Kladji 92 ALB 1 1 0
Kožíšková Lenka 66 SK Čtyři Dvory České Budějovice 1 1 0
Šír Václav 78 Spartak Rokytnice nad Jizerou 1 1 1
Kadaňková Hana 97 Školní sportovní klub Rožnov p. R. 1 1 1
Riches Laura 93 GBR 1 1 0
Hohenwarter Markus 80 AUT 1 1 0
Zbranek Jan 90 - 1 1 1
Friede Jan 77 Hospoda Na Kopci 1 1 1
Miladinovic Slavoljub 65 MNE 1 1 1
Vaněk Petr 61 AC Praha 1 1 1
Corneschi Ilie Alexandru 91 ROU 1 1 0
Luberda Petr 65 DVtech.cz České Budějovice 1 1 1
Strnad Karel 79 SQS Vláknová optika Nová Paka 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Binar Luboš 66 HOBUK 1 1 1
Král Zdeněk 68 Velké Přílepy 1 1 1
Skalský Miloš 67 AC Náchod 1 1 1
Roďanová Sabina 93 BK Jílové 1 1 1
Holman Petr 89 Microrisc Jičín 1 1 1
Zeman Zbyněk 54 Litvínov 1 1 1
Gabryš Jiří 83 jabbim.cz team 1 1 1
Mládek Lukáš 94 TJ Semily 1 1 1
Vašíček Roman 74 SK Radvanice 1 1 0
Lustenberger Daniel 92 SUI 1 1 0
Bogatyreva Alexandra 93 RUS 1 1 0
Škorňa Vlastimil 55 TS Vizovice 1 1 1
Kasalík Radim 78 X-Iont SSK Vítkovice 1 1 1
Horáčková Lucie 04 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Živělová Vladimíra 61 TJ Liga 100 Olomouc 1 1 1
Gdula Tomáš 97 Hvězda SKP Pardubice 1 1 1
JménoRočníkTeamPočet
závodů
Počet
startů
Bodovaných
startů
Moravec Karel 88 MUSIL, HYBSKÁ - architekti Brno 1 1 1
Vejvara Milan 69 Marathon club Syřenov 1 1 1
Delas Petar 92 CRO 1 1 0
Macháč Karel 97 ČKS SKI Jilemnice 1 1 0
Surá Tereza 00 SK Čečova České Budějovice 1 1 0