31.5.2015, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
24.5.2020 | Půlmaraton údolím Moravské Sázavy | - |
26.5.2019 | Půlmaraton údolím Moravské Sázavy | 127 |
27.5.2018 | Půlmaraton údolím Moravské Sázavy | 141 |
28.5.2017 | Půlmaraton údolím Moravské Sázavy | 177 |
1.6.2014 | Půlmaraton údolím Moravské Sázavy | 120 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Sedláček Roman | 64 | 5 |
Krčová Martina | 72 | 5 |
Zákravský Michal | 74 | 5 |
Straka Jiří | 77 | 5 |
Frank Milan | 67 | 4 |
Filipiová Eva | 86 | 4 |
Janů Libor | 78 | 4 |
Chytil David | 87 | 4 |
Frydrych Tomáš | 77 | 4 |
Hecl Miloš | 76 | 4 |
Knápek Lubomír | 59 | 4 |
Kobek Josef | 77 | 4 |
Trojáková Martina | 90 | 4 |
Engliš Jiří | 38 | 4 |
Pumprla Rostislav | 85 | 4 |
Černá Markéta | 70 | 4 |
Křivohlávek Pavel | 70 | 4 |
Hénková Alena | 86 | 3 |
Smolicha Josef | 56 | 3 |
Uvízl Martin | 76 | 3 |
Benda Ondřej | 83 | 3 |
Pur Václav | 55 | 3 |
Dušková Lenka | 80 | 3 |
Zapletal Josef | 75 | 3 |
Kukula Marcel | 73 | 3 |
Křivohlávek Tomáš | 95 | 3 |
Giesel Libor | 73 | 3 |
Neumann Jiří | 74 | 3 |
Scheuer Jan | 66 | 3 |
Stankuš Alexandr | 78 | 3 |
Berková Katarína | 81 | 3 |
Lounová Markéta | 76 | 3 |
Rašner Tomáš | 79 | 3 |
Helleší Jiří | 79 | 3 |
Sléžka Michal | 83 | 3 |
Holec Radek | 99 | 3 |
Král Libor | 68 | 3 |
Masničáková Blanka | 74 | 3 |
Stryková Vlasta | 76 | 3 |
Batěk Miroslav | 54 | 3 |
Dryml Mojmír | 86 | 3 |
Smolicha Tomáš | 95 | 3 |
Žouželka Libor | 78 | 3 |
Květoň Vladimír | 68 | 3 |
Kovařík František | 46 | 3 |
Hašpl Marcel | 77 | 3 |
Beneš Martin | 76 | 3 |
Sporek Miroslav | 54 | 3 |
Vašíček Jiří | 73 | 3 |
Kliment Pavel | 66 | 3 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 38 | 41 | Jureček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 96 | 01:31:59 | - |
2 | MJ | 52 | 101 | Grulich Marek | Zábřeh | 97 | 01:34:45 | - |
3 | MJ | 67 | 219 | Knápek Jiří | Zábřeh | 97 | 01:36:48 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 2147483647 | 229 | Matoušek Jiří | AK Drnovice | 92 | 01:14:04 | - |
2 | MA | 2147483647 | 212 | Křivohlávek Tomáš | Nový Malín | 95 | 01:19:12 | - |
3 | MA | 2147483647 | 129 | Hének Petr | Kovalovice | 87 | 01:22:27 | - |
4 | MA | 2147483647 | 267 | Jedlička Petr | Došel dech a ztěžkly nohy | 86 | 01:23:02 | - |
5 | MA | 2147483647 | 29 | Dryml Mojmír | RUNSPORT Team | 86 | 01:25:57 | - |
6 | MA | 2147483647 | 185 | Chytil David | VSK UNI Brno | 87 | 01:26:02 | - |
7 | MA | 2147483647 | 252 | Hrabal Tomáš | Kroměříž | 85 | 01:26:52 | - |
8 | MA | 2147483647 | 242 | Siuda Stanislav | BK SAK Ložiska Karviná | 89 | 01:28:23 | - |
9 | MA | 2147483647 | 273 | Maťátko Daniel | Lodní klub Dolní Čermná | 86 | 01:29:27 | - |
10 | MA | 2147483647 | 76 | Kavrentzis Konstantin | Cyklo Polách a Syn / Šumperk | 81 | 01:29:46 | - |
11 | MA | 2147483647 | 85 | Medlík Jan | Česká čtvrť Šumperk | 82 | 01:32:12 | - |
12 | MA | 2147483647 | 190 | Kozubík Jiří | Jurazub Zlín | 88 | 01:32:44 | - |
13 | MA | 2147483647 | 266 | Bank Jaroslav | Šumperk | 84 | 01:33:33 | - |
14 | MA | 2147483647 | 170 | Michal Tomáš | Zábřeh | 81 | 01:33:56 | - |
15 | MA | 2147483647 | 263 | Sporek Jakub | - | 82 | 01:34:26 | - |
16 | MA | 2147483647 | 79 | Dominec Ondřej | Run And Bike Club/Zlín | 81 | 01:35:25 | - |
17 | MA | 2147483647 | 216 | Dvorský Ondřej | SAB Tým | 88 | 01:36:21 | - |
18 | MA | 2147483647 | 103 | Cerman Marek | Hermit club Turnov | 86 | 01:38:18 | - |
19 | MA | 2147483647 | 108 | Findeis Lukáš | Česká pirátská strana | 85 | 01:38:44 | - |
20 | MA | 2147483647 | 8 | Pumprla Rostislav | SK Salith Sumtex | 85 | 01:38:53 | - |
21 | MA | 2147483647 | 198 | Vejrych Josef | Desná | 81 | 01:43:08 | - |
22 | MA | 2147483647 | 111 | Paveza Václav | S.V.V.A.T | 91 | 01:44:23 | - |
23 | MA | 2147483647 | 245 | Ntore Chanel | - | 91 | 01:46:54 | - |
24 | MA | 2147483647 | 77 | Skribuckij Alexandr | MK Prostějov | 91 | 01:47:07 | - |
25 | MA | 2147483647 | 215 | Krčmář Vít | Výprachtice | 86 | 01:47:33 | - |
26 | MA | 2147483647 | 157 | Přichystal Jiří | Olomouc | 90 | 01:53:21 | - |
27 | MA | 2147483647 | 188 | Přibyl Josef | Postřelmov | 82 | 01:53:44 | - |
28 | MA | 2147483647 | 107 | Skoumal Martin | Dubicko | 85 | 01:55:15 | - |
29 | MA | 2147483647 | 253 | Prokop Marek | Zábřeh | 89 | 01:56:09 | - |
30 | MA | 2147483647 | 167 | Žák Miroslav | Napni plachty! | 82 | 02:00:42 | - |
31 | MA | 2147483647 | 221 | Malovaný Ondřej | Olomouc | 82 | 02:08:02 | - |
32 | MA | 2147483647 | 137 | Král Martin | Konice | 89 | 02:08:54 | - |
33 | MA | 2147483647 | 230 | Veselý Vladimír | FIT VUT | 84 | 02:09:46 | - |
34 | MA | 2147483647 | 19 | Dadej Petr | FbŠ Teiwaz | 87 | 02:20:07 | - |
35 | MA | 2147483647 | 143 | Janočko Miroslav | Javorník | 83 | 02:20:07 | - |
36 | MA | 2147483647 | 75 | Sládek Michal | Drakobijci Zábřeh | 86 | 02:28:37 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 2147483647 | 115 | Filipiová Eva | TJ Šumperk | 86 | 01:26:40 | - |
2 | ZA | 2147483647 | 49 | Drtilová Veronika | Litovel | 85 | 01:40:37 | - |
3 | ZA | 2147483647 | 166 | Dvořáčková Adéla | Napni plachty! | 89 | 01:44:12 | - |
4 | ZA | 2147483647 | 259 | Pilíková Veronika | Česká Třebová | 81 | 01:44:27 | - |
5 | ZA | 2147483647 | 128 | Štýbnarová Radka | Dřevocentrum Vikýřovice | 86 | 01:46:09 | - |
6 | ZA | 2147483647 | 189 | Povalová Eva | Mohelnice | 84 | 01:48:26 | - |
7 | ZA | 2147483647 | 260 | Špičková Gabriela | HC Uničov | 88 | 01:48:26 | - |
8 | ZA | 2147483647 | 86 | Kunstová Adéla | - | 87 | 01:51:10 | - |
9 | ZA | 2147483647 | 122 | Šebelová Lucie | Rabbits Znojmo | 88 | 01:52:26 | - |
10 | ZA | 2147483647 | 200 | Vyhnánková Romana | FuckYes | 90 | 01:54:24 | - |
11 | ZA | 2147483647 | 104 | Berková Katarína | Šumperk | 81 | 01:56:03 | - |
12 | ZA | 2147483647 | 227 | Valentová Peťule | Basket Šumperk | 91 | 01:58:04 | - |
13 | ZA | 2147483647 | 226 | Dlouhá Michaela | Basket Šumperk | 85 | 01:58:04 | - |
14 | ZA | 2147483647 | 142 | Kavková Veronika | Jeseník | 87 | 01:58:42 | - |
15 | ZA | 2147483647 | 89 | Kulichová Žaneta | Mushing team Ostrava | 86 | 01:59:16 | - |
16 | ZA | 2147483647 | 18 | Švarcová Klára | FbŠ Teiwaz | 92 | 02:01:14 | - |
17 | ZA | 2147483647 | 151 | Betlachová Petra | - | 87 | 02:01:56 | - |
18 | ZA | 2147483647 | 171 | Hájková Zuzana | Napni plachty! | 87 | 02:03:11 | - |
19 | ZA | 2147483647 | 78 | Trojáková Martina | Drakobijci Zábřeh | 90 | 02:04:36 | - |
20 | ZA | 2147483647 | 16 | Králová Michaela | AZ EKOTHERM | 90 | 02:07:12 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W1 | 63 | 141 | Anderlová Dorota | AC Moravská Slávia Brno | 78 | 01:36:03 | - |
2 | W1 | 93 | 110 | Žouželková Jana | SKP Šumperk | 77 | 01:46:24 | - |
3 | W1 | 96 | 14 | Motyčková Ivana | Moravská Třebová | 78 | 01:47:50 | - |
4 | W1 | 104 | 261 | Barvinková Romana | Atletika Žamberk | 79 | 01:51:39 | - |
5 | W1 | 115 | 61 | Stryková Vlasta | KVS Šumperk | 76 | 01:55:36 | - |
6 | W1 | 119 | 180 | Oplatková Kateřina | Vikýřovice | 76 | 01:55:56 | - |
7 | W1 | 120 | 165 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 01:56:33 | - |
8 | W1 | 125 | 155 | Lounová Markéta | - | 76 | 02:00:47 | - |
9 | W1 | 129 | 149 | Čudková Kateřina | - | 79 | 02:04:08 | - |
10 | W1 | 135 | 10 | Frydrychová Renáta | Zábřeh | 76 | 02:20:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W2 | 55 | 71 | Hloušková Marcela | SKP Šumperk | 74 | 01:34:54 | - |
2 | W2 | 91 | 192 | Proboszová Zuzana | SKOB Havířov | 72 | 01:43:58 | - |
3 | W2 | 98 | 150 | Podjuklová Iva | SK Hranice | 74 | 01:49:52 | - |
4 | W2 | 101 | 72 | Krčová Martina | KVS Šumperk | 72 | 01:50:29 | - |
5 | W2 | 105 | 139 | Pavelcová Romana | Atletika Žamberk | 72 | 01:51:39 | - |
6 | W2 | 112 | 50 | Wágnerová Lenka | VZS Ostrava | 72 | 01:54:16 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W3 | 62 | 40 | Černá Markéta | ISCAREX Česká Třebová | 70 | 01:35:41 | - |
2 | W3 | 75 | 136 | Jiřičná Dana | Bonbon Praha | 69 | 01:39:30 | - |
3 | W3 | 89 | 112 | Procházková Sylva | Česká Ves | 69 | 01:43:30 | - |
4 | W3 | 126 | 209 | Kalová Jana | Brno | 66 | 02:01:10 | - |
5 | W3 | 128 | 205 | Krejzlová Věra | BK SAK Ložiska Karviná | 66 | 02:03:58 | - |
6 | W3 | 144 | 28 | Sedláčková Hedvika | ACTIVITY Lanškroun | 66 | 02:45:20 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M4 | 9 | 152 | Petráš Rostislav | Novojický Kotuč | 65 | 01:21:06 | - |
2 | M4 | 18 | 106 | Šourek Karel | JR Running Sport | 65 | 01:25:03 | - |
3 | M4 | 25 | 196 | Klimeš Michal | HS Jeseníky | 63 | 01:26:08 | - |
4 | M4 | 27 | 249 | Kostecký Jan | Pars Šumperk | 65 | 01:27:36 | - |
5 | M4 | 28 | 27 | Sedláček Roman | ACTIVITY Lanškroun | 64 | 01:28:30 | - |
6 | M4 | 35 | 119 | Bezrouk Jiří | Consultech Service | 62 | 01:31:24 | - |
7 | M4 | 36 | 218 | Bartoš Dušan | Atletika Písek | 64 | 01:31:42 | - |
8 | M4 | 48 | 125 | Zatloukal Marek | Kopečkáři Hlubočky | 65 | 01:34:00 | - |
9 | M4 | 60 | 176 | Skalický Josef | Activity Lanškroun - Žichlínek | 62 | 01:35:35 | - |
10 | M4 | 65 | 265 | Doseděl Emil | SKI - OB Šternberk | 61 | 01:36:35 | - |
11 | M4 | 70 | 193 | Řeháček Petr | Bruntál | 63 | 01:38:25 | - |
12 | M4 | 79 | 250 | Mojžíšek Pavel | MK SEITL Ostrava | 65 | 01:40:11 | - |
13 | M4 | 84 | 268 | Šmatera Petr | Kunštát | 61 | 01:40:46 | - |
14 | M4 | 95 | 120 | Dvorský Ladislav | MK SEITL Ostrava | 65 | 01:47:12 | - |
15 | M4 | 111 | 240 | Červinka František | Brno | 61 | 01:53:52 | - |
16 | M4 | 130 | 177 | Vozda Jiří | KVS Šumperk | 61 | 02:05:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M5 | 2147483647 | 178 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 01:23:26 | - |
2 | M5 | 2147483647 | 7 | Knápek Lubomír | LK Šumperk | 59 | 01:27:22 | - |
3 | M5 | 2147483647 | 197 | Mojzík Jaroslav | Šternberk | 58 | 01:28:01 | - |
4 | M5 | 2147483647 | 127 | Filip Václav | AK Kroměříž | 60 | 01:33:53 | - |
5 | M5 | 2147483647 | 11 | Vysocký Vladimír | Atletika Zábřeh | 58 | 01:39:36 | - |
6 | M5 | 2147483647 | 134 | Lechner Jan | vlk samotář uhřice | 58 | 01:40:22 | - |
7 | M5 | 2147483647 | 233 | Smolicha Josef | Nový Malín | 57 | 01:41:23 | - |
8 | M5 | 2147483647 | 52 | Kondel Jaroslav | BK SAK Ložiska Karviná | 58 | 01:41:58 | - |
9 | M5 | 2147483647 | 210 | Koudelka Jiří | Brno | 57 | 01:47:29 | - |
10 | M5 | 2147483647 | 81 | Medlík Ctirad | Šumperk | 58 | 01:48:16 | - |
11 | M5 | 2147483647 | 160 | Profous Petr | Baláž EXTREME Team Ostrava | 58 | 01:56:07 | - |
12 | M5 | 2147483647 | 133 | Zejda Ivo | Moravská Slávia Brno | 56 | 02:26:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W5 | 2147483647 | 187 | Tvrdá Zdeňka | SK Hranice | 56 | 02:23:55 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M6 | 2147483647 | 100 | Pur Václav | Šumperk | 55 | 01:32:52 | - |
2 | M6 | 2147483647 | 238 | Rus Zdeněk | KČT Nýrsko | 52 | 01:35:14 | - |
3 | M6 | 2147483647 | 2 | Sporek Miroslav | Loučná nad Desnou | 54 | 01:38:00 | - |
4 | M6 | 2147483647 | 246 | Černý Vladimír | PSK Olymp Praha | 52 | 01:40:20 | - |
5 | M6 | 2147483647 | 57 | Navrátil Antonín | SK UP Olomouc | 53 | 01:53:26 | - |
6 | M6 | 2147483647 | 96 | Jirásek Vladimír | Brno | 53 | 01:53:37 | - |
7 | M6 | 2147483647 | 206 | Hastík Jiří | - | 55 | 02:01:16 | - |
8 | M6 | 2147483647 | 172 | Milt Jiří | Plzeň | 54 | 02:08:05 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W6 | 2147483647 | 65 | Rossi Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 02:13:15 | - |
2 | W6 | 2147483647 | 97 | Jirásková Věra | Brno | 55 | 02:36:57 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M7 | 30 | 156 | Kudlička Svatopluk | LRS Vyškov | 50 | 01:29:17 | - |
2 | M7 | 47 | 194 | Tempír František | Sokol Štíty | 49 | 01:33:37 | - |
3 | M7 | 61 | 114 | Vytisk Alfons | MK SEITL Ostrava | 49 | 01:35:36 | - |
4 | M7 | 86 | 228 | Vaníček Petr | BK Říčany | 49 | 01:42:47 | - |
5 | M7 | 92 | 63 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 01:46:24 | - |
6 | M7 | 117 | 99 | Šůcha Václav | SV Stříbro | 46 | 01:55:47 | - |
7 | M7 | 118 | 51 | Kovařík František | Břeclav | 46 | 01:55:48 | - |
8 | M7 | 123 | 262 | Tučný Jan | MK Pardubice | 47 | 01:59:05 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | W7 | 122 | 162 | Dvořáčková Dagmar | AC Moravská Slavia Brno | 50 | 01:58:09 | - |
2 | W7 | 143 | 163 | Cupalová Eva | Sokol Bučovice | 47 | 02:43:49 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M8 | 108 | 135 | Jašek Pavel | TJ Liga 100 Olomouc | 45 | 01:52:41 | - |
2 | M8 | 127 | 244 | Beskydský Dědek | Klub důchodců | 45 | 02:01:42 | - |
3 | M8 | 132 | 25 | Kocian Luděk | Athletic veteran club Praha | 42 | 02:14:56 | - |
4 | M8 | 133 | 55 | Holý Josef | AC Moravská Slávia Brno | 41 | 02:17:40 | - |
5 | M8 | 136 | 66 | Rossi Otto | ISCAREX Česká Třebová | 43 | 02:21:37 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M9 | 139 | 140 | Engliš Jiří | CVK Opava | 38 | 02:23:32 | - |
2 | M9 | 141 | 179 | Hrubý Milan | Blansko | 38 | 02:33:01 | - |
3 | M9 | 142 | 74 | Březina Jiří | SK Přerov | 39 | 02:41:44 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M10 | 137 | 35 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 02:21:37 | - |
2 | M10 | 138 | 270 | Gaman Jaroslav | AVANTI Havířov | 35 | 02:22:21 | - |
3 | M10 | 140 | 82 | Pejpal Jiří | TJ Liga 100 Praha | 34 | 02:32:45 | - |
27.5.2024 (pondělí), svátek má Valdemar
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
22.05.2024 - Výsledky závodu Memoriál Ivana Belobrada.
21.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Palici.
16.05.2024 - Fotogalerie 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu Běh Choceňskými sady.
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.