28.5.2006, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
2.6.2024 | Nekořský kros | - |
28.5.2023 | Nekořský kros | 100 |
29.5.2022 | Nekořský kros | 156 |
30.5.2021 | Nekořský kros | - |
31.5.2020 | Nekořský kros | - |
19.5.2019 | Nekořský kros | 128 |
20.5.2018 | Nekořský kros | 161 |
21.5.2017 | Nekořský kros | 146 |
22.5.2016 | Nekořský kros | 113 |
24.5.2015 | Nekořský kros | 195 |
25.5.2014 | Nekořský kros | 171 |
26.5.2013 | Nekořský kros | 175 |
27.5.2012 | Nekořský kros | 149 |
29.5.2011 | Nekořský kros | 156 |
30.5.2010 | Nekořský kros | 142 |
24.5.2009 | Nekořský kros | 92 |
25.5.2008 | Nekořský běh | 103 |
27.5.2007 | Nekořský kros | 86 |
29.5.2005 | Nekořský kros | 81 |
23.5.2004 | Nekořský kros | 71 |
24.5.2003 | Nekořský kros v Nekoři, 4. ročník | 89 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Bielčik Jindřich | 40 | 15 |
Matyášová Jana | 65 | 15 |
Borek Viktor | 04 | 13 |
Dostálek Petr | 67 | 12 |
Nechvíl Petr | 91 | 11 |
Borek Petr | 70 | 11 |
Sontáková Lenka | 91 | 10 |
Gregora Filip | 02 | 10 |
Sadílek Ota | 46 | 10 |
Borková Agáta | 02 | 10 |
Smolák Petr | 94 | 10 |
Smoláková Valérie | 93 | 10 |
Krátký Luboš | 62 | 9 |
Jandejsek Zdeněk | 61 | 9 |
Krejčí Stanislav | 63 | 9 |
Smoláková Jiřina | 69 | 9 |
Dostálek Vojtěch | 02 | 9 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 9 |
Buriánek Roman | 65 | 9 |
Smoláková Alexandra | 98 | 9 |
Marhold Petr | 78 | 8 |
Vondra Vojtěch | 98 | 8 |
Abrahám Luděk | 02 | 8 |
Gregorová Monika | 00 | 8 |
Jadrný Lubomír | 73 | 8 |
Sejkorová Lenka | 63 | 8 |
Gregora Jan | 00 | 8 |
Moskvová Agáta | 05 | 8 |
Gregorová Michaela | 04 | 8 |
Krejčí Stanislav | 91 | 7 |
Šilarová Michaela | 01 | 7 |
Koblížek Jindřich | 48 | 7 |
Krejsa Josef | 59 | 7 |
Kubišta Oto | 53 | 7 |
Smoláková Dominika | 00 | 7 |
Gregora Zdenek | 73 | 6 |
Hanáková Klára | 02 | 6 |
Hrdina Pavel | 88 | 6 |
Burešová Markéta | 04 | 6 |
Kumpoštová Andrea | 05 | 6 |
Kačerovský Michal | 98 | 6 |
Mikyska Tomáš | 00 | 6 |
Borková Adéla | 75 | 6 |
Šafář Jaroslav | 51 | 6 |
Kubelka Petr | 95 | 6 |
Večeř Petr | 99 | 6 |
Grätz Luděk | 58 | 6 |
Mikulová Karolína | 01 | 6 |
Novotná Michaela | 01 | 6 |
Navrátilová Darja | 01 | 6 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | P1 | 1 | 43 | Bednář Michal | Nekoř | 01 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 44 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 45 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 46 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 47 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 48 | Smejkalová Tereza | Pardubice | 03 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 41 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:02:06 | - |
2 | Ž2 | 2 | 42 | Václavková Hana | Dlouhá Třebová | 99 | 00:03:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 3 | 40 | Bednář Kamil | Nekoř | 97 | 00:04:41 | - |
2 | M2 | 4 | 39 | Cihlář Adam | Sokol Hylváty | 98 | 00:04:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 33 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:03:40 | - |
2 | M3 | 2 | 34 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:03:59 | - |
3 | M3 | 3 | 35 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:04:10 | - |
4 | M3 | 5 | 36 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:04:35 | - |
5 | M3 | 6 | 37 | Bednář Libor | Nekoř | 96 | 00:04:46 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 7 | 38 | Novotná Lucie | Nekoř | 95 | 00:05:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 4 | 32 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:04:14 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 25 | Neruda Michal | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:05:01 | - |
2 | MM | 2 | 26 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:05:13 | - |
3 | MM | 3 | 27 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:05:16 | - |
4 | MM | 4 | 28 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:05:24 | - |
5 | MM | 5 | 29 | Adamec Karel | ATC Nekoř | 93 | 00:06:07 | - |
6 | MM | 6 | 30 | Plánský Petr | Nekoř | 93 | 00:07:01 | - |
7 | MM | 7 | 31 | Plánský Martin | Nekoř | 94 | 00:11:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 2 | 21 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:06:47 | - |
2 | MS | 3 | 22 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:06:53 | - |
3 | MS | 5 | 23 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:07:04 | - |
4 | MS | 7 | 24 | Bednář Ondřej | Nekoř | 91 | 00:08:42 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 17 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:06:17 | - |
2 | MD | 4 | 18 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:07:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 6 | 19 | Syrová Hana | Atletika Albrechtice | 89 | 00:08:32 | - |
2 | ŽD | 8 | 20 | Jungová Adéla | Atletika Albrechtice | 89 | 00:08:48 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 2 | Adamec Josef | Nekoř | 81 | 00:13:03 | - |
2 | MA | 2 | 3 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:13:09 | - |
3 | MA | 3 | 4 | Fajfr František | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 72 | 00:13:40 | - |
4 | MA | 4 | 5 | Bielčik Petr | Lichkov | 71 | 00:14:09 | - |
5 | MA | 6 | 6 | Hanuš Petr | KUS Jablonné nad Orlicí | 64 | 00:14:54 | - |
6 | MA | 7 | 7 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:15:02 | - |
7 | MA | 9 | 8 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 64 | 00:16:58 | - |
8 | MA | 11 | 9 | Novotný Michal | ATC Nekoř | 87 | 00:17:40 | - |
9 | MA | 12 | 10 | Beneš Michal | Nekoř | 87 | 00:17:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 5 | 13 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:14:27 | - |
2 | MB | 8 | 14 | Krejsa Josef | Nekoř | 59 | 00:15:40 | - |
3 | MB | 10 | 15 | Koblížek Jindřich | Sokol Žamberk | 48 | 00:17:22 | - |
4 | MB | 13 | 16 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:18:08 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 9 | 11 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:08:53 | - |
2 | ZA | 10 | 12 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:09:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | P1 | 1 | 43 | Bednář Michal | Nekoř | 01 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 44 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 45 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 46 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 47 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:00:00 | - |
1 | P1 | 1 | 48 | Smejkalová Tereza | Pardubice | 03 | 00:00:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 1 | 41 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:02:06 | - |
2 | Ž2 | 2 | 42 | Václavková Hana | Dlouhá Třebová | 99 | 00:03:06 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 33 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:03:40 | - |
2 | M3 | 2 | 34 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:03:59 | - |
3 | M3 | 3 | 35 | Václavek Jan | Dlouhá Třebová | 96 | 00:04:10 | - |
1 | M2 | 3 | 40 | Bednář Kamil | Nekoř | 97 | 00:04:41 | - |
1 | ŽM | 4 | 32 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:04:14 | - |
2 | M2 | 4 | 39 | Cihlář Adam | Sokol Hylváty | 98 | 00:04:45 | - |
4 | M3 | 5 | 36 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:04:35 | - |
5 | M3 | 6 | 37 | Bednář Libor | Nekoř | 96 | 00:04:46 | - |
1 | Ž3 | 7 | 38 | Novotná Lucie | Nekoř | 95 | 00:05:45 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 25 | Neruda Michal | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:05:01 | - |
2 | MM | 2 | 26 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:05:13 | - |
3 | MM | 3 | 27 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:05:16 | - |
4 | MM | 4 | 28 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:05:24 | - |
5 | MM | 5 | 29 | Adamec Karel | ATC Nekoř | 93 | 00:06:07 | - |
6 | MM | 6 | 30 | Plánský Petr | Nekoř | 93 | 00:07:01 | - |
7 | MM | 7 | 31 | Plánský Martin | Nekoř | 94 | 00:11:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 17 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:06:17 | - |
1 | MS | 2 | 21 | Čejka Michal | Sokol Klášterec nad Orlicí | 91 | 00:06:47 | - |
2 | MS | 3 | 22 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:06:53 | - |
2 | MD | 4 | 18 | Sabota Martin | Sokol Klášterec nad Orlicí | 89 | 00:07:02 | - |
3 | MS | 5 | 23 | Krejčí Stanislav | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 91 | 00:07:04 | - |
1 | ŽD | 6 | 19 | Syrová Hana | Atletika Albrechtice | 89 | 00:08:32 | - |
4 | MS | 7 | 24 | Bednář Ondřej | Nekoř | 91 | 00:08:42 | - |
2 | ŽD | 8 | 20 | Jungová Adéla | Atletika Albrechtice | 89 | 00:08:48 | - |
1 | ZA | 9 | 11 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:08:53 | - |
2 | ZA | 10 | 12 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:09:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 2 | Adamec Josef | Nekoř | 81 | 00:13:03 | - |
2 | MA | 2 | 3 | Řemínek Matěj | AC Choceň | 86 | 00:13:09 | - |
3 | MA | 3 | 4 | Fajfr František | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 72 | 00:13:40 | - |
4 | MA | 4 | 5 | Bielčik Petr | Lichkov | 71 | 00:14:09 | - |
1 | MB | 5 | 13 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:14:27 | - |
5 | MA | 6 | 6 | Hanuš Petr | KUS Jablonné nad Orlicí | 64 | 00:14:54 | - |
6 | MA | 7 | 7 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:15:02 | - |
2 | MB | 8 | 14 | Krejsa Josef | Nekoř | 59 | 00:15:40 | - |
7 | MA | 9 | 8 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 64 | 00:16:58 | - |
3 | MB | 10 | 15 | Koblížek Jindřich | Sokol Žamberk | 48 | 00:17:22 | - |
8 | MA | 11 | 9 | Novotný Michal | ATC Nekoř | 87 | 00:17:40 | - |
9 | MA | 12 | 10 | Beneš Michal | Nekoř | 87 | 00:17:51 | - |
4 | MB | 13 | 16 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:18:08 | - |
27.5.2024 (pondělí), svátek má Valdemar
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
22.05.2024 - Výsledky závodu Memoriál Ivana Belobrada.
21.05.2024 - Výsledky závodu Běh na Palici.
16.05.2024 - Fotogalerie 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu 3. Pekelný kilometr.
15.05.2024 - Výsledky závodu Běh Choceňskými sady.
10.05.2024 - Výsledky závodu 10 jarních kilometrů.
Poslední názory
Memoriál Ivana Belobrada - Dobrý den, Kaplánek Dominik nesouhlasí čas běhu na 1km
10 jarních kilometrů - Výsledky zde v kategorii muži B neodpovídají tomu, co bylo vyhlášeno na místě
Běh kolem poličských hradeb - Houdková opravena...
Běh kolem poličských hradeb - Skvělý závod, opět nezklamal,moc děkujeme.
Běh kolem poličských hradeb - Pes do takového závodu nepatří !!! Každý rok je zpoždění harmonogramu .
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.